Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A - Cupa "'Vaii Mureșului'' - Deda, jud.Mureș - 02.07.2016 - editia a VI-a

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Un mare Brovooo lui Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure, dupa parerea mea performerul turneului, confirmand forma ascendenta din ultimul timp. La mai mare, Stefane !
    Bine, Clau !

    Comentariu


    • cu tot respectul daca ciobi a executat un smash,atunci nu mai are "ceasul"prieteni stiu de ce

      Comentariu








      • Comentariu


        • O finala foarte spectaculoasa, cu contratacuri ale lui Csabi parca din alta lume! De multe ori am avut impresia ca Csabi nu a prea luat meciul in serios, incercand sa se joace cu Vladut. A si fost penalizat scurt, pierzand doua seturi. Atunci cand a jucat serios s-a vazut clar ca cei care l-au ingropat mai au de asteptat pana sa-i cante prohodul!
          Csabi a fost un mare jucator, peste tot ce a vazut Amaturul pana acum si prin valoarea si personalitatea sa va ramane in continuare, in ciuda aparentelor, un mare jucator si...showman!
          Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
          Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

          Comentariu


          • image search

            Comentariu



            • TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

              Comentariu


              • Cea mai tare grupa inferioara, castigata de cel mai tare jucator

                TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                Comentariu


                • Felicitari pt premiile deosebite !!!

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X