tt-shop.ro 468x60 2pingpongshop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 14 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 198

Subiect: Turneu A Zilele Orasului ed a V-a Falticeni A,I,O,O+,16.iulie

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.624
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    197 z 12 h 52 m
    Timp online pe zi
    1 h 28 m
    Reputație
    5104

    Turneu A Zilele Orasului ed a V-a Falticeni A,I,O,O+,16.iulie

    Locatie,data desfasurarii: Sala Sporturilor Gabriel Udisteanu'' ,sambata 16.07.
    Categorii: Incepatori,Avansati,Open,Open +(daca sunt doritori)

    Ora de incepere ,pe categorie:
    -Incepatori:08.00-08,45 inscrieri 09.00-Incepere turneu
    -Avansati: 13.00-13.45-inscrieri 14.00-Incepere turneu
    -Open: "" "" "" ""
    -Open + "" "" "" ""
    Logistica : 14 mese Donic Waldner 25mm(multumim Sebi Rojnita), 2 Yasaka mingi Xiom, Joola,celuloid A,I,plastic O,O+
    Taxa: :Adulti 10 lei doamne,domnisoare- 0 lei,
    Se asigura: apa,cafea,un kebab consistent(capii de serie ii vor distibui colegilor de grupa),alune,dulciuri
    Materiale PREMIERE:
    Loc 1-4 Cupe diplome 5-8 diplome
    E posibil ca oficialitatile sa mai aiba ceva surprize pentru participanti
    Sistem de joc:
    Concursurile A,O si O+ vor incepe dupa terminarea concursului Incepatorilor in scopul fluidizarii competitiei si evitarii aglomeratiei in sala
    Incepatori
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 12;
    - Număr maxim de participanţi: 64;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: se va trage la sorti ;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi.
    Avansați
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 19;
    - Număr maxim de participanţi: 60?;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: se va trage la sorti ;
    - Tablou eliminatoriu de 32 cu bye-uri;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală)
    Open
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 19 precum si jucatorii amatori cu MP 12-19 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 24?;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: se va trage la sorti;
    - Tablou eliminatoriu .
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală)
    Open +
    -Sectiunea aceasta a fost creata pentru a permite participarea catorva divizionari A de a participa,alaturi de amaturisti cu MP 30 sau pe acolo .Aceasta sectiune nu va fi punctata in cls Amatur
    Nr de participanti: 8-12.Organizatorul poate acorda 2 wc
    In caz ca nu sunt suficienti participanti la aceasta sectiune marim nr de openisti la 48 sau nr de avansati
    În funcție de numărul jucătorilor înscriși sistemul de joc poate suferi modificări ce vor fi anunțate în timp util pe forum.
    IMPORTANT
    La 50 m de sala s-a dat in functiune un modern complex de agrement ce contine printre altele 2 bazine in aer liber si o piscina acoperita.i.Mai jos aveti imagini



    Distribuitorul national XIOM,firma ANDROGIR SRL va fi prezent cu un stand bogat de produse t.d.m.
    Ultima modificare făcută de cata_60; 31.07.2017 la 04:03.
    Of all the things i"ve lost i miss my mind the most

  2. Mulțumesc Dany.7 au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.624
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    197 z 12 h 52 m
    Timp online pe zi
    1 h 28 m
    Reputație
    5104
    Clasament Incepatori

    1. Majeru Adrian - Radauti
    2. Albu Constantin - Suceava
    3 -- 4
    Negrea Petrut - Comanesti
    Poturu Ioan - Pascani
    5 -- 8
    Pralea Marius - Botosani
    Caltea Liviu - Pascani
    Macovei Bogdan - Suceava
    Darie Daniel - Comanesti
    9 -- 16
    Donisan Costel - Pascani
    Pelin Dumitru - Iasi
    Aldea Nelu - Falticeni
    Colessa Ovidiu - Suceava
    Dior Dorin - Iasi
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Ianos Valentin - Suceava
    Grosu Alexandru - Botosani
    17 -- 30
    Maftei Catalin Doru - Comanesti
    Anastasiu Constantin - Comanesti
    Aparaschivei Marcel - Botosani
    Ujeniuc Dan - Suceava
    Morosan Ionel - Granicesti
    Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
    Popescu Doru Viorel - Botosani
    Faraon Catalin - Targu Neamt
    Posteuca Lucian - Botosani
    Cazanel Gheorghe - Comanesti
    Boicu Liviu - Vatra Dornei
    Majeru Gabriel - Radauti
    Tanase Gabi - Suceava
    Dobrincu Vlad - Iasi
    31 -- 2v gr.sup.
    Zepciuc Marius - Granicesti
    32 -- 46 1v gr.sup.
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Alexandru Liviu - Botosani
    Andronic Ioan - Suceava
    State Constantin - Targu Neamt
    Dragan Dan - Pascani
    Ailioaie Gheorghe - Comanesti
    Cotoara Toader - Suceava
    Butacu Dan - Bacau
    Tocariu Andrei - Botosani
    Sandulescu Ovidiu - Pascani
    Ignatescu Bogdan Ionut - Siret
    Babiuc Nicusor Ionel - Siret
    Gafencu Andrei Costel - Romanesti
    Calancea Dragos - Siret
    Medvediuc Lucian - Siret
    47 -- 60 0v gr.sup.
    Buzila Ioan - Botosani
    Darie Gabriel - Comanesti
    Simionese Ovidiu - Granicesti
    Tocariu Sebastian - Botosani
    Pintrijel Eugen - Targu Neamt
    Mosneagu Mihnea - Falticeni
    Lupu Cristian - Botosani
    Chiriac Octavian - Botosani
    Panzariu Teodor - Botosani
    Mandrila Daniel - Iasi
    Constantinescu Medana - Iasi
    Petrache Florin - Suceava
    Macovei Valentin - Vatra Dornei
    Mihut Benone - Pascani



    Clasament Avansati

    1. Paslaru Marian - Iasi
    2. Blanariu Dionisie - Baisesti
    3 -- 4
    Ursulean Vasile - Straja
    Toporas Cosmin - Suceava
    5 -- 8
    Valeanu Vlad - Bacau
    Hariuc Costica - Vaslui
    Popescu Mihai Sorin - Straja
    Barbalata Lorin - Suceava
    9 -- 16
    Cojocaru Stefan - Suceava
    Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
    Valeanu Cosmin - Bacau
    Braniste George - Bacau
    Bogza Dragos - Iasi
    Marola Dan - Bacau
    Sofian Corneliu - Suceava
    Mihai Alex - Botosani
    17 -- 20
    Morosan Marian - Suceava
    Petenchi Edmond - Roman
    Salavastru Petru - Botosani
    Tipu Vlad - Iasi
    22 -- 23 2v gr.sup.
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Serban Liviu - Onesti
    24 -- 31 1v gr.sup.
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    Mahu Bogdan - Pascani
    Condur Iulian - Suceava
    Nemaciuc Ovidiu - Suceava
    Vieru Costica - Botosani
    Lazar Vasile - Pufesti
    Volostiuc Catalin - Suceava
    Nicolaiciuc Ovidiu - Iasi
    32 -- 41 0v gr.sup.
    Rosu Gabriel - Comanesti
    Lucic Corneliu - Suceava
    Ungureanu Florin - Suceava
    Nicu Constantin - Iasi
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    Chiriac Marius - Botosani
    Hogas Flaviu Alexandru - Barlad
    Padurariu Ciprian - Roman
    Hutanu Cezar - Botosani
    Crut Gheorghe - Vicovu De Sus
    42 -- 44 2v gr.inf.
    Iacob Gabriel - Iasi
    Oancea Marian - Bacau
    Iosif Radu - Barlad
    45 -- 52 1v gr.inf.
    Pinzar Alin - Suceava
    Robu Mihai - Mogosesti
    Leteanu Marius - Bacau
    Stroe Ionel - Bacau
    Cojocaru Adrian - Suceava
    Munteanu Silviu - Suceava
    Ghiurea Viorel - Piatra Neamt
    Olteanu Gabriel - Barlad
    53 -- 59 0v gr.inf.
    Marcean Ovidiu - Botosani
    Aldea Iulian - Falticeni
    Purcileanu Liviu - Piatra Neamt
    Carpovici Sergiu - Falticeni
    Ababei Razvan - Iasi
    Puha Vasile - Bilca
    Ivisuc Teofil - Poiana Stampei


    Clasament Open

    1. Ungureanu Adrian - Suceava
    2. Marola Mihai - Bacau
    3 -- 4
    Tiganas Mihai - Radauti
    Albu Catalin - Pascani
    5 -- 8
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Carpovici Boris - Falticeni
    Axinte Bogdan - Iasi
    Jalba Vlad - Iasi
    9 -- 15 1v gr.sup.
    Ticu Dorin - Bacau
    Duceac Catalin - Botosani
    Nistor Florin - Comanesti
    Ilies Ioan - Radauti
    Barsa Ioan - Moinesti
    Bujoreanu Neculai - Falticeni
    Capusa Bogdan - Bacau
    16 -- 0v gr.sup.
    Rojnita Sebastian - Bacau
    17 -- 19 2v gr.inf.
    Ivanov Sorin - Piatra Neamt
    Ditu Daniel - Onesti
    Spanu Vasile - Vicovu de Jos
    20 -- 21 1v gr.inf.
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Alexiu Andrei - Falticeni
    22 -- 24 0v gr.inf.
    Mironescu Adrian - Botosani
    Polocoser Cristian - Suceava
    Irimia Sorin Jr - Moinesti

    Absenti:
    Romascan Victor-SV
    Romanscan Ctin-SV
    Ghilan Romeo-Tg Neamt
    Ultima modificare făcută de cata_60; 22.07.2016 la 17:31.
    Of all the things i"ve lost i miss my mind the most

  4. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  5. #3
    senior
    Avatarul lui Pinzar Alin
    Data înscrierii
    25.01.2013
    Locație
    Suceava
    Vârstă
    42
    Postări
    572
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 2 h 31 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    862
    deschidem lista cu Pinzar Alin - Suceava la avansati
    JOOLA Rossi Emotion
    JOOLA Rhyzm-P
    JOOLA Rhyzer Pro 45

  6. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ivisuc, marian oancea le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    boboc
    Data înscrierii
    05.02.2016
    Locație
    onesti
    Postări
    5
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 h 13 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    10
    Din Onesti - Serban liviu - avansati , ditu daniel - open

  8. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    senior

    Data înscrierii
    13.03.2014
    Locație
    Toplita
    Vârstă
    46
    Postări
    290
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 5 h 5 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    406
    Fazakas Attila și Barabas Sandor la open din Toplița.

  10. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Ma Rola, mironliviu, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    senior
    Avatarul lui Catalin Albu
    Data înscrierii
    13.07.2013
    Locație
    Pascani, Romania
    Vârstă
    27
    Postări
    319
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 14 h 25 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    499
    Albu Catalin, Pascani , open

  12. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Oblio le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui Bogdan A
    Data înscrierii
    28.09.2010
    Locație
    Iasi
    Vârstă
    34
    Postări
    1.070
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    352 z 4 h 18 m
    Timp online pe zi
    2 h 38 m
    Reputație
    1630
    Axinte Bogdan - Iasi - Open
    Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
    Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
    Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

  14. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marian oancea, macocco, tavy, darksideofthemoon le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    senior
    Avatarul lui Pinzar Alin
    Data înscrierii
    25.01.2013
    Locație
    Suceava
    Vârstă
    42
    Postări
    572
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 2 h 31 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    862
    Rusti Catalin - open
    Andronic Ioan, Suceava- incepatori
    JOOLA Rossi Emotion
    JOOLA Rhyzm-P
    JOOLA Rhyzer Pro 45

  16. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
  17. #9
    senior
    Avatarul lui Ma Rola
    Data înscrierii
    08.05.2014
    Locație
    Bacau, Romania, Romania
    Vârstă
    16
    Postări
    843
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    83 z 15 h 36 m
    Timp online pe zi
    1 h N/A
    Reputație
    884
    Butacu Dan -Bacau-Incepatori
    Marola Dan-Bacau-Avansati

  18. Îmi place marian oancea, barabassandor le-a plăcut acest mesaj
  19. #10
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.624
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    197 z 12 h 52 m
    Timp online pe zi
    1 h 28 m
    Reputație
    5104
    Zamfiroaia Sorin-avansati
    Of all the things i"ve lost i miss my mind the most

  20. Îmi place barabassandor le-a plăcut acest mesaj
  21. #11
    senior

    Data înscrierii
    10.03.2014
    Locație
    Suceava
    Vârstă
    41
    Postări
    597
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 1 h 23 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    460
    Husarciuc Beniamin, incepatori
    Lemn Animus VULCANUS, Backhand Butterfly Dignics, Forehand Butterfly Dignics.

  22. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marian oancea le-a plăcut acest mesaj
  23. #12
    senior

    Data înscrierii
    09.07.2015
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    45
    Postări
    491
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 17 h 53 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    459
    Avansați :
    Bălănescu Florin - Iași

    Incepători :
    Marin Bogdan Mihail - Bacău
    Pralea Marius - Botoșani

  24. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place macocco le-a plăcut acest mesaj
  25. #13
    maestru
    Avatarul lui ursuleanvasile
    Data înscrierii
    23.10.2007
    Locație
    Straja, Suceava, Romania, Romania
    Vârstă
    46
    Postări
    1.815
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 16 h 32 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    1317
    din Straja, Ursulean Vasile la avansati.
    Blade: SCHLAGER CARBON OF+
    FH: Tenergy 05 FX
    BH: Tenergy 05 FX

  26. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  27. #14
    senior

    Data înscrierii
    07.06.2013
    Locație
    Iasi
    Vârstă
    47
    Postări
    251
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 9 h 44 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    808
    Se înscriu Nicu Constantin si Bogza Dragos, din Iasi, la avansati.
    Mult succes tuturor!

  28. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Oblio, marian oancea, macocco, tavy, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  29. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui popescu doru viorel
    Data înscrierii
    17.07.2012
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    754
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 15 h 1 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    656
    dn botosani la incepatori popescu doru viorel si alexandru liviu.

  30. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 285
    Ultimul post: 15.05.2016, 22:18
  2. Răspunsuri: 169
    Ultimul post: 21.07.2015, 22:35
  3. Răspunsuri: 59
    Ultimul post: 11.05.2015, 12:21
  4. Răspunsuri: 230
    Ultimul post: 07.05.2015, 12:46
  5. Turneu B - 19 mai 2012 - zilele orasului Pitesti
    De florin toma în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 34
    Ultimul post: 22.05.2012, 06:30

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •