tt-shop.ro 468x60 2tenismasa.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60
Pagina 1 din 14 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 207

Subiect: "Cupa BUCKNER", Tarnaveni, 16 iulie 2016 - turneu "A" open + amatori

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.492
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    172 z 22 h N/A
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15223

    "Cupa BUCKNER", Tarnaveni, 16 iulie 2016 - turneu "A" open + amatori

    Denumire turneu: - "Cupa BUCKNER"
    Categorie turneu: "A" OPEN + AMATORI
    Localitatea: Tarnaveni
    Locatia: Sala de Sport a Colegiului Tehnic
    Adresa: Str. Republicii Nr. 30
    Coordonate GPS: 46 20'01.17" N, 24 17'20.86" E
    Data: 16 iulie 2016
    Numar de mese: 12 mese aprobate ITTF
    Timp alocat: Nelimitat
    Numar maxim de jucatori: 36 open + 72 amatori (se aplica regula primilor inscrisi)
    Amatori: Ora 08:00: prezenta la sala; ora 09:00 citirea grupelor
    Open: Ora 13:00: prezenta la sala; ora 13:30 citirea grupelor
    Taxa de participare: 30 RON; persoanele cu dizabilitati beneficiaza de gratuitate
    - copiii sub 14 ani: 15,00 RON.
    - (2 LEI/JUC VOR FI DIRECTIONATI CATRE AMATUR)

    Sistem de joc: clasic,grupe inferioare,superioare,eliminatoriu
    - se joacă 3 seturi din 5

    Amatori: 72 - POATE PARTICIPA ORICE JUCATOR CU MEDIA TURNEELOR PANA LA 18,99
    - grupe inferioare (6 jucatori) - dupa Media Turneelor regula sarpelui, cu modificari după localitaţi (primul loc din grupe nu se schimba);
    - se califică primii 4;
    - grupe superioare (4 jucatori) - Locurile 1 sunt locurile 1 din grupele inferioare, locurile 2-4 se vor selecta aleator cate un loc din fiecare grupa inferioara;
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjeaza pe tablou dupa Locul 1 Grupe Superioare - castigatorii primelor 8 grupe au bye -, locurile 2 se trag la sorti
    - stabilirea capilor de serie se face conform MP Amatur la zi
    Open: 36 - POATE PARTICIPA ORICE JUCATOR CU MEDIA TURNEELOR MAI MARE DE 19 si cei care isi manifesta dorinta de a juca la open
    - grupe inferioare (6 jucatori) - dupa media turneelor, cu modificari după localitaţi (primul loc din grupe nu se schimba);
    - grupe superioare de 4, eliminatoriu de 16 si castigatorii primelor 4 grupe au bye

    - Se asigura: apa plata, o masa calda la amiaza, mingi de joc de 3*
    Material de premiere: open+amatori: locurile I,II,III,IV -cupa+medalie+diploma
    locurile V,VI,VII,VIII - medalie+diploma

    Sala de sport este in curtea Colegiului Tehnic, care este fostul Liceu de Chimie si se poate gasi astfel:
    -dinspre Cluj (Iernut) la primul sens giratoriu se face la stanga iar si dupa 100 m ajungeti la destinatie
    -dinspre Tg-Mures sau Medias la sensul giratoriu de la magazinul LIDL se merge inainte, se trece peste raul Tarnava Mica si se urmeaza drumul principal iar
    dupa circa 300 m ajungeti la destinatie
    -dinspre Blaj intrati in oras traversati centrul orasului iar la al doilea sens giratoriu mergeti inainte si in 100 m ajungeti la destinatie.

    Inscrierile se pot face pe forum cat si la telefon
    Data limita pentru inscrieri este Joi 14 Iulie, orele 22:00
    Data limita pentru retrageri este Vineri 15 Iulie orele 15:00

    Organizatori locali: Chibulcutean Ioan 0749292565, Zelariu Petru: 0754202566
    org. tehnic: Tokos Pal tel- 0742257995

    Turneul Cupa Buckner este realizat in parteneriat cu Fundatia Buckner, un ONG care se ocupa de nevoile copiilor defavorizati. Mai multe detalii: www.buckner.ro
    Ultima modificare făcută de PaliHR; 05.07.2016 la 08:11.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.492
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    172 z 22 h N/A
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15223
    Rezervat inscrieri & clasament:

    absent nemotivat:
    Vass Alexander

    Clasament Open

    1. Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    2. Farkas Gabor - Targu Mures
    3 -- 4
    Vitan Vasile - Tarnaveni
    Alesi Andreas - Tarnaveni
    5 -- 8
    Capusan Sorin - Tarnaveni
    Simion Boby - Cluj Napoca
    Apian Florin - Bistrita
    Pascu Adrian - Cluj Napoca
    9 -- 12
    Farcas Vlad - Cluj Napoca
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Muntean Alin - Tarnaveni
    Zelariu Petru - Tarnaveni
    13 -- 2v gr.sup.
    Zidar Victor - Reghin
    14 -- 18 1v gr.sup.
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Moldovan Cristian - Tarnaveni
    Barabas Sandor - Toplita
    Carpaci Alexandru - Ludus
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Farkas Bence - Targu Mures
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Molnar Tihamer - Tarnaveni
    Fazakas Attila - Toplita
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    Ciurca Sorin - Tarnaveni
    25 -- 31 1v gr.inf.
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Radu Constantin - Sibiu
    Benyovski Bela - Sibiu
    Dordea Lucian - Medias
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    Damian Alin - Campia Turzii
    32 -- 36 0v gr.inf.
    Irsai Istvan - Targu Mures
    Ban Peter - Cluj Napoca
    Ivan Catalin - Fagaras
    Colcer Nicolae - Toplita
    Marocico Marius - Fagaras


    Clasament Avansati

    1. Catricicau Adrian - Baia Mare
    2. Janosi Attila - Targu Mures
    3 -- 4
    Matei Dumitru - Deva
    Kromek Iulian - Cugir
    5 -- 8
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Sabau Aurel - Tarnaveni
    Mal Calin - Baia Mare
    9 -- 16
    Postelnicu Mihai - Deva
    Samoila Florin - Sighisoara
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Fulop Attila - Aiud
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Kincses Jozsef - Praid
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Gros Eduard - Lupeni
    17 -- 24
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Korabian Tamas - Cluj Napoca
    Muresan Dorel - Cluj Napoca
    Cristea Virgil - Cugir
    Ambrus Szilard - Ludus
    Buta Denisa - Tarnaveni
    Soroiu Claudiu - Tarnaveni
    Nemeroczi Stefan - Baia Mare
    25 -- 2v gr.sup.
    Sutoris Cornel - Medias
    26 -- 36 1v gr.sup.
    Veres Janos - Targu Mures
    Tipser Gabriel - Sighisoara
    Dirlea Ioan - Aiud
    Mihu Dorel - Medias
    Morariu Marius - Sibiu
    Bozosan Petre - Sibiu
    Teglas Andreea - Ludus
    Patrascu Dan - Sighisoara
    Raduly Ovidiu - Fantanele
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    Palfi Ferencz - Cluj Napoca
    37 -- 48 0v gr.sup.
    Botian Radu - Sibiu
    Manitiu Florin - Sibiu
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Camarasiu Tiberiu - Cluj Napoca
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Stefan Andrei - Tarnaveni
    Onet Nicolae - Sighisoara
    Docea Beniamin - Aiud
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Aisner Imre - Ludus
    Pop Sabin - Targu Mures
    49 -- 2v gr.inf.
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    50 -- 63 1v gr.inf.
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Roghina R.Cosmin - Sibiu
    Kondort Dan - Sibiu
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Bardas Ioan - Dumbraveni SB
    Postelnicu Eric - Deva
    Zedler Iuliu - Blaj
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Rotariu Andrei - Sibiu
    Csiki Alexandru - Tarnaveni
    Tarlea Adrian - Deva
    Bucur Delia - Ludus
    Liliac Nicolae - Sighisoara
    64 -- 72 0v gr.inf.
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Husar Andreea - Targu Mures
    Stancovici Bianca - Targu Mures
    Lefter Marius - Targu Mures
    Bardas Patrick - Dumbraveni SB
    Purta Razvan - Sibiu
    Rus Alin - Baia Mare
    Liliac Andra - Sighisoara
    Kocsis Marton - Aiud

    *****

    Inscrieri Open - on 16/07/2016 at 08:28:14

    1. Gogu Gabriel, Cluj Napoca - 7 - 32.57 - O
    2. Farcas Vlad, Cluj Napoca - 10 - 31.45 - OL
    3. Farkas Gabor, Targu Mures - 25 - 31.19 - O
    4. Simion Boby, Cluj Napoca - 37 - 29.75 - OLH
    5. Apian Florin, Bistrita - 23 - 28.83 - O
    6. Muntean Alin, Tarnaveni - 84 - 28.28 - O
    7. Sufletel Radu, Alba Iulia - 56 - 27.94 - OL
    8. Moldovan Cristian, Tarnaveni - 133 - 27.44 - O
    9. Capusan Sorin, Tarnaveni - 221 - 27.11 - O
    10. Irsai Istvan, Targu Mures - 111 - 25.94 - O
    11. Farkas Bence, Targu Mures - 73 - 25.39 - O
    12. Carpaci Alexandru, Ludus - 255 - 25.39 - OLW
    13. Zelariu Petru, Tarnaveni - 155 - 24.84 - O
    14. Pascu Adrian, Cluj Napoca - 141 - 24.57 - O
    15. Vitan Vasile, Tarnaveni - 519 - 24.55 - O
    16. Ciurca Sorin, Tarnaveni - 473 - 23.75 - O
    17. Teleki Zsolt, Cluj Napoca - 69 - 23.28 - O
    18. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 273 - 22.68 - O
    19. Moldovan Alexandru, Tarnaveni - 295 - 22.68 - O
    20. Zidar Victor, Reghin - 114 - 22.28 - O
    21. Molnar Tihamer, Tarnaveni - 310 - 22.25 - O
    22. Mitzea Alexandru, Sibiu - 132 - 21.22 - O
    23. Fazakas Attila, Toplita - 351 - 21.11 - O
    24. Barabas Sandor, Toplita - 201 - 20.84 - O
    25. Dabacan Dorin, Tarnaveni - 435 - 19.96 - O
    26. Bleoca Marius, Tarnaveni - 532 - 19.82 - O
    27. Vass Alexander, Beclean - 561 - 19.3 - O
    28. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 128 - 19.03 - OW
    29. Benyovski Bela, Sibiu - 274 - 18.97 - AW
    30. Damian Alin, Campia Turzii - 538 - 18.67 - A
    31. Radu Constantin, Sibiu - 176 - 17.2 - AW
    32. Ban Peter, Cluj Napoca - 186 - 17.1 - A
    33. Dordea Lucian, Medias - 408 - 16.59 - AW
    34. Ivan Catalin, Fagaras - 372 - 16.36 - A
    35. Colcer Nicolae, Toplita - 639 - 12.82 - A
    36. Marocico Marius, Fagaras - 1452 - 10.75 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Alesi Andreas, Tarnaveni - - -


    Inscrieri Avansati - on 15/07/2016 at 19:05:05

    1. Tipser Gabriel, Sighisoara - 395 - 18.82 - A
    2. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 216 - 18.31 - A
    3. Kromek Iulian, Cugir - 425 - 18.25 - A
    4. Catricicau Adrian, Baia Mare - 750 - 18.25 - A
    5. Pelaghie Ioan, Targu Mures - 335 - 18.13 - A
    6. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 226 - 18.06 - A
    7. Korabian Tamas, Cluj Napoca - 454 - 17.33 - A
    8. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 259 - 16.94 - AW
    9. Motorga Dorin, Targu Mures - 314 - 16.67 - A
    10. Veres Janos, Targu Mures - 386 - 16.66 - A
    11. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca - 663 - 16 - A
    12. Muresan Dorel, Cluj Napoca - 469 - 15.96 - AH
    13. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 402 - 15.69 - AW
    14. Fulop Attila, Aiud - 282 - 15.39 - A
    15. Janosi Attila, Targu Mures - 428 - 15.13 - A
    16. Matei Dumitru, Deva - 288 - 14.93 - AW
    17. Sutoris Cornel, Medias - 547 - 14.04 - AW
    18. Cristea Virgil, Cugir - 477 - 13.97 - A
    19. Dirlea Ioan, Aiud - 490 - 13.06 - AH
    20. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni - 584 - 13.06 - AJ
    21. Botian Radu, Sibiu - 528 - 12.34 - A
    22. Samoila Florin, Sighisoara - 634 - 12.11 - A
    23. Ambrus Szilard, Ludus - 693 - 11.96 - AJ
    24. Sabau Gheorghe, Tarnaveni - 790 - 11.82 - A
    25. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - 1277 - 11.75 - A
    26. Mal Calin, Baia Mare - 999 - 11.58 - A
    27. Manitiu Florin, Sibiu - 591 - 11.5 - A
    28. Morariu Marius, Sibiu - 803 - 11.39 - A
    29. Teglas Andreea, Ludus - 946 - 11.25 - AJF
    30. Mihu Dorel, Medias - 669 - 11.21 - A
    31. Sabau Aurel, Tarnaveni - 845 - 10.96 - A
    32. Kincses Jozsef, Praid - 1148 - 10.92 - A
    33. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 622 - 10.86 - A
    34. Soroiu Claudiu, Tarnaveni - 962 - 10.55 - A
    35. Buta Denisa, Tarnaveni - 810 - 10.5 - AF
    36. Docea Beniamin, Aiud - 888 - 10.33 - A
    37. Postelnicu Mihai, Deva - 611 - 9.94 - A
    38. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni - 721 - 9.94 - A
    39. Palfi Ferencz, Cluj Napoca - 1295 - 9.5 - A
    40. Roghina R.Cosmin, Sibiu - 689 - 9.25 - A
    41. Raduly Ovidiu, Fantanele - 1237 - 9.25 - A
    42. Sabau Mircea, Tarnaveni - 901 - 9.11 - A
    43. Kondort Dan, Sibiu - 746 - 9.06 - A
    44. Onet Nicolae, Sighisoara - 847 - 9 - A
    45. Zedler Iuliu, Blaj - 984 - 8.96 - AW
    46. Patrascu Dan, Sighisoara - 1178 - 8.75 - A
    47. Fulop Laszlo, Targu Mures - 782 - 8.14 - A
    48. Pralea Constantin, Alba Iulia - 614 - 8 - AW
    49. Bozosan Petre, Sibiu - 892 - 7.54 - A
    50. Bardas Ioan, Dumbraveni SB - 865 - 7.25 - A
    51. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia - 783 - 7 - AW
    52. Postelnicu Eric, Deva - 928 - 6.81 - AJ
    53. Aisner Imre, Ludus - 1141 - 6.54 - A
    54. Lupescu Nicolae, Reghin - 818 - 6.41 - A
    55. Nemeroczi Stefan, Baia Mare - 1021 - 5.75 - A
    56. Rotariu Andrei, Sibiu - 1215 - 5.5 - A
    57. Husar Andreea, Targu Mures - 1336 - 5.15 - AF
    58. Moldovan Flavia, Tarnaveni - 1194 - 5.11 - AJF
    59. Tarlea Adrian, Deva - 1462 - 4.5 - A
    60. Bucur Delia, Ludus - 1502 - 4 - AF
    61. Zelariu Codrut, Tarnaveni - 1782 - 4 - A
    62. Bardas Patrick, Dumbraveni SB - 1867 - 4 - AJH
    63. Stancovici Bianca, Targu Mures - 1464 - 3.75 - AF
    64. Lefter Marius, Targu Mures - 1575 - 3.5 - A
    65. Purta Razvan, Sibiu - 1975 - 3 - A
    66. Rus Alin, Baia Mare - 2730 - 2.75 - A
    67. Pop Sabin, Targu Mures - 2833 - 2.75 - A
    68. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - 1580 - 0 - A
    69. Liliac Nicolae, Sighisoara - 4003 - 0 - A
    70. Liliac Andra, Sighisoara - 4004 - 0 - A
    71. Kocsis Marton, Aiud - 4006 - 0 - A
    72. Gros Eduard, Lupeni - 4007 - 0 - A
    Ultima modificare făcută de PaliHR; 17.07.2016 la 00:00.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  3. Îmi place neluchibu, alinguru, macocco, FlorinBN, GeluBv, Paul B, simonfery le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui neluchibu
    Data înscrierii
    18.03.2013
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    48
    Postări
    517
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 19 h 53 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    647
    Se inscriu din Tarnaveni:
    -la amatori:
    Chibulcutean Bogdan
    Chibulcutean Ioan
    Zelariu Codrut
    -la open
    Zelariu Petru

    -din Reghin
    -la amatori:
    Kantor Imre Zoltan
    Lupescu Nicolae
    -la open:
    Zidar Victor

    -din Odorhei
    Tokos Pal la amatori

    din Alba Iulia la amatori, Pralea Constantin
    Ultima modificare făcută de neluchibu; 04.07.2016 la 20:44.

  5. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place alinguru, GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    junior
    Data înscrierii
    09.01.2013
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    21
    Postări
    82
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 18 h 33 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    46
    Se inscrie Buta Denisa din Tarnaveni la Amatori

  7. Mulțumesc PaliHR, Andrei668 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place neluchibu le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    junior
    Avatarul lui alinguru
    Data înscrierii
    23.11.2013
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    46
    Postări
    84
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 2 h 20 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    153
    Muntean Alin ... T-veni ... Open

  9. #6
    senior

    Data înscrierii
    06.03.2011
    Locație
    romania
    Vârstă
    33
    Postări
    221
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 15 h 20 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    66
    Se înscriu : Moldovan Cristian, Moldovan Alexandru, Bleoca Marius, Vitan Vasile. Toți la Open. Tarnaveni.
    FH : STIGA CALIBRA LT SOUND
    BLADE : BUTTERFLY JUN MIZUTANI
    BH : STIGA CALIBRA LT SOUND

  10. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place neluchibu le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    junior
    Avatarul lui Andrei668
    Data înscrierii
    24.05.2014
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    20
    Postări
    66
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 20 h 52 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    70
    Se înscrie din Sibiu la amatori :Purta Răzvan si Rotariu Andrei

    Trimis de pe al meu E3_Living folosind Tapatalk

  12. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place neluchibu le-a plăcut acest mesaj
  13. #8
    senior

    Data înscrierii
    23.04.2014
    Locație
    Blaj
    Vârstă
    44
    Postări
    533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 16 h 49 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    337
    se inscriu din Aiud la amatori Fulop Attila si Dirlea Ioan

  14. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place neluchibu le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    senior

    Data înscrierii
    06.03.2011
    Locație
    romania
    Vârstă
    33
    Postări
    221
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 15 h 20 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    66
    Moldovan Flavia. Amatori. Tarnaveni.
    FH : STIGA CALIBRA LT SOUND
    BLADE : BUTTERFLY JUN MIZUTANI
    BH : STIGA CALIBRA LT SOUND

  16. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place neluchibu le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    maestru
    Avatarul lui adi catri
    Data înscrierii
    19.07.2010
    Locație
    Baia Mare
    Vârstă
    43
    Postări
    1.752
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    166 z 5 h 42 m
    Timp online pe zi
    1 h 15 m
    Reputație
    263
    mal calin, catricicau adrian, nemeroczi stefan - amatori - baia mare
    Ultima modificare făcută de adi catri; 04.07.2016 la 21:00.

  18. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place neluchibu, GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  19. #11
    senior

    Data înscrierii
    13.11.2015
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    176
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 9 h 20 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    280
    Din Sibiu la Amatori - Marius Morariu. Mersi!

    Mr. Tomahawk

  20. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place neluchibu le-a plăcut acest mesaj
  21. #12
    junior
    Data înscrierii
    19.06.2016
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    37
    Postări
    96
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 h 3 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    63
    Din Tarnaveni la Open: Capusan Sorin,Molnar Tihamer,Dabacan Dorin

  22. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place neluchibu le-a plăcut acest mesaj
  23. #13
    junior

    Data înscrierii
    18.09.2013
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    34
    Postări
    129
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 17 h 18 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    141
    Se înscriu la amatori din Sibiu Manitiu Florin și Botian Radu.

    Trimis de pe al meu LT26i folosind Tapatalk

  24. Mulțumesc PaliHR, similar au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place neluchibu, GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  25. #14
    senior

    Data înscrierii
    19.03.2014
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    47
    Postări
    257
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 4 h 21 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    147
    Din Târnăveni la amatori Sabau Gheorghe și Sabau Mircea
    Ultima modificare făcută de Ghita Sabau; 04.07.2016 la 21:05.

  26. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place neluchibu le-a plăcut acest mesaj
  27. #15
    cadet
    Data înscrierii
    01.12.2012
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    23
    Postări
    39
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 6 h 46 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    27
    Se înscrie din Târnăveni la open: Lunca Razvan și la amatori Soroiu Claudiu, Ferencz Valentin , Banciu Razvan, Csiki Alexandru

  28. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place neluchibu le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 189
    Ultimul post: 28.03.2016, 21:22
  2. Răspunsuri: 34
    Ultimul post: 29.12.2013, 18:36
  3. Răspunsuri: 74
    Ultimul post: 30.12.2012, 19:20
  4. Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 04.01.2012, 09:56
  5. Răspunsuri: 37
    Ultimul post: 23.08.2011, 23:12

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •