Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A- Club Sportiv Tenis de Masa Târgoviște, 23 iulie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
    Chiar a jucat! Luat de la mesele de tenis de ciment din parcul Bazilescu legitimat in aceeasi zi si a doua zi batut pe Sora care nici nu a stiut cand a inceput si cand s-a sfarsit meciul!
    Meciul despre care vorbesti a fost in div A ...nu in Superliga...e o diferenta...si intradevar sunt jucatori buni care nu stiu sa joace cu material si mai pierd...
    Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

    Comentariu


    • Liviule merg pe mana lui Lulu! E mai bun ca mine deocamdata! Cu toate ca inca are probleme cu antispinul daca-ti da numai in iarba nu ai nici o sansa! Tu ai zis ca eu am mers la tacaneala cu tine dar tu nu ai tras de 2-3 ori pe set! Ca sa nu mai zic de setul 4!!!

      Comentariu


      • Va da fratele vostru na na na si pe costum la papion pe unde va prinde !!!

        Comentariu


        • Ai dreptate in divizie m-am exprimat gresit iar cand vb de material ar trebui sa ne feferim la soft nu la iarba . Rozeanu et comp nici nu stia ce-i softul si nu prea stia nimeni dar tu esti prea mic de varsta ca sa stii cu ce se juca pe vremuri!

          - - - Actualizat - - -

          Liviule la 0-10 pt tine parca erai in trening! Cred ca eu treb sa joc la papion!

          Comentariu


          • Prea mic de varsta ca sa stiu cu ce se juca pe vremuri ? )...buna asta...
            Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

            Comentariu


            • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
              Ai dreptate in divizie m-am exprimat gresit iar cand vb de material ar trebui sa ne feferim la soft nu la iarba . Rozeanu et comp nici nu stia ce-i softul si nu prea stia nimeni dar tu esti prea mic de varsta ca sa stii cu ce se juca pe vremuri!

              - - - Actualizat - - -

              Liviule la 0-10 pt tine parca erai in trening! Cred ca eu treb sa joc la papion!
              Si cine a batut ??????

              Comentariu


              • Eu zic sa faceti un mini turneu de 3, Liviu Miron, Vasile Buzatu si Victor Sencu, supervizat de dl. Pietris si arbitrat de Alex Ciobanu (ca oricum e prea "mic" si nu ajunge pana la nivelul mesei). Din inferioare se califica primii 4, ca de obicei, apoi se aplica schema "670932165 - Berea-i sora cu romanul", iar finala Pietris-Ciobanu va fi transmisa live pe Facebook.

                Comentariu


                • Sa nu ma intelegi gresit cand am zis ca Alex e mic! Nu am avut intentia sa fac misto de el. In 1978 a fost un turneu demonstrativ la Arenele Romane cu Angelica Rozeanu care tocmai sosise din Israel si chiar am jucat cateva mingii cu dansa ca de fapt majoritatea din sala! Probabil ca Alex nici nu era nascut atunci.

                  Comentariu


                  • Postat în original de Bogdan V Vezi post
                    Eu zic sa faceti un mini turneu de 3, Liviu Miron, Vasile Buzatu si Victor Sencu, supervizat de dl. Pietris si arbitrat de Alex Ciobanu (ca oricum e prea "mic" si nu ajunge pana la nivelul mesei). Din inferioare se califica primii 4, ca de obicei, apoi se aplica schema "670932165 - Berea-i sora cu romanul", iar finala Pietris-Ciobanu va fi transmisa live pe Facebook.
                    Eu zic sa te bagi si tu cu noi cine pierde da bericioaia si dupa aia care castiga !!!

                    Comentariu


                    • Pai eu inseamna ca nu dau deloc ca sunt pe 2!

                      Comentariu


                      • Pai daca te gandesti la locul 2 deja pleci cu deficit mai bn dai si si !

                        - - - Actualizat - - -

                        Sencu da ca a luat loc 1,
                        mai da ca ia na na
                        ,si da ca trebuie sa dea
                        la vedete ha ha !!!

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X