Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

minge kingnik 3 stele plastic

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • minge kingnik 3 stele plastic

    stie cineva de unde se poate cumpara mingea kingnik din china ,un prieten de al meu a primit doua bucati si am jucat cu ele ,sunt foarte buni,perfect rotunzi sare foarte bine si foarte rezistente ,deci foarte bune pe piata dupa mine cel mai bun deocamdata,am jucat cu donic 3 stele plastic, joola 3stele plastic,butterfly plastic dar fata de mingea asta foarte slabe inca tibhar jps plastic sa zicem.Deci daca stie cineva unde pot sa fac rost de mingea asta va rog sa ma anunte multumesc

  • #2
    https://www.megaspin.net/store/defau...pid=kn-40p-3-6

    Eu cred ca este aceeasi minge cu Yinhe. Yinhe se gasesc si in Romania, deci ai putea incerca pentru o comparatie.

    Comentariu


    • #3
      mersi pentru raspuns dar deja am cumparat minge yinhe plastictrei stele dela tt mall dar foarte proaste calitate ,ovale si asta destul cred eu ,am crezut si eu ca va fi o minge buna, ca pe pagina de table tennis data base nr.1 minghea yinhe ,de aia si am cumparat ,dar cind am incecat nam venit sa cred foarte proaste,dupa mine nu s originale mersi pt. raspuns stima

      Comentariu


      • #4
        Atunci, mai ramane varianta unei comenzi online de pe megaspin sau alt site.

        - - - Actualizat - - -

        Un alt site serios:

        http://www.tabletennis11.com/eur_eng/kingnik-ittf-6pcs

        E mai convenabil pt ca este in UE, la megaspin transportul costa mai mult. Daca nu va descurcati cu online, este aici pe forum userul "claudiu84" care va poate ajuta.

        http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...ta-PayPal-Visa
        Ultima editare de Teodorus; 16.iul.2016, 13:45.

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de tillinger74 Vezi post
          mersi pentru raspuns dar deja am cumparat minge yinhe plastictrei stele dela tt mall dar foarte proaste calitate ,ovale si asta destul cred eu ,am crezut si eu ca va fi o minge buna, ca pe pagina de table tennis data base nr.1 minghea yinhe ,de aia si am cumparat ,dar cind am incecat nam venit sa cred foarte proaste,dupa mine nu s originale mersi pt. raspuns stima
          Buna ziua,

          Imi pare rau ca nu v-au placut.
          Ovalizarea este o problema a tuturor mingilor fara imbinare, din pacate... Cu toate astea, mingile fara imbinare se comporta mai bine la joc si am observat ca toti marii producatori (Joola, Tibhar, Xiom) au inceput sa comercializeze fara imbinare (produse la aceeasi fabrica ca cele Yinhe din cate stiu). Si la ei, procentul de mingi ovale este mai mare decat era la celuloid.
          Mie imi plac mult mingile Yinhe si joc cu ele. In plus au fost apreciate de multi jucatori buni de la noi.
          Nu incerc sa va conving sa va placa, vreau doar sa stiti ca v-am recomandat niste mingi care chiar imi plac si ca sunt intr-adevar originale. Sunt achizitionate direct de la fabrica Yinhe...

          Edit: Cel mai probabil si Kingnik sunt produse la aceeasi fabrica.
          www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
          http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de RBlade Vezi post
            Buna ziua,

            Imi pare rau ca nu v-au placut.
            Ovalizarea este o problema a tuturor mingilor fara imbinare, din pacate... Cu toate astea, mingile fara imbinare se comporta mai bine la joc si am observat ca toti marii producatori (Joola, Tibhar, Xiom) au inceput sa comercializeze fara imbinare (produse la aceeasi fabrica ca cele Yinhe din cate stiu). Si la ei, procentul de mingi ovale este mai mare decat era la celuloid.
            Mie imi plac mult mingile Yinhe si joc cu ele. In plus au fost apreciate de multi jucatori buni de la noi.
            Nu incerc sa va conving sa va placa, vreau doar sa stiti ca v-am recomandat niste mingi care chiar imi plac si ca sunt intr-adevar originale. Sunt achizitionate direct de la fabrica Yinhe...

            Edit: Cel mai probabil si Kingnik sunt produse la aceeasi fabrica.
            Yinhe este probabil cel mai mare producator de mingi. Eu sunt foarte multumit de ele, au o saritura foarte buna si se simt foarte bine in lemn. Mingile Kingnik sunt foarte pe aproape...
            blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

            Comentariu


            • #7
              salut Dl.RBlade nu va suparati nu din rautate am facut observatie asta,dar am asteptat cu nerabdare mingea yinhe ,pt.ca am citit pe tabletennis db.multe commente bune despre mingea asta,dar din pacate cind am incercat am fost dezamagit,fata de mingea kingnik cu care mai inainte cu citeva zile am jucat si sincer ma surprins cit de bun e din toate puncte de vedere,deci nu antireclama am vrut sa fac numai parerea mea am scris pe site.O intrebare ,nu puteti sa comandati din mingea kingnik? salut

              Comentariu


              • #8
                Buna ziua,
                Nu m-am suparat
                Doar mi-a parut rau ca nu v-au placut si ca ati crezut ca as vinde mingi fake. (Nici nu cred ca ar face cineva fake-uri dupa mingea Yinhe sincer)
                Nu stiu daca pot sa aduc Kingnik, o sa ma interesez. Gasisem un distribuitor, dar ieseau prea scumpe...
                Totusi, stiu persoane care le-au testat pe ambele si au spus ca prefera Yinhe. Eu personal nu am dat cu Kinginik. Oricum, o sa caut.
                www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                Comentariu


                • #9
                  Vă salut cu respect.
                  ?mi cer scuze de intervenție dar vreau să precizez că folosesc mingea Yinhe 40+(plastic) 3 stele de aproximativ un an de zile atât la amtrenament cât și la joc și sunt foarte mulțumit.Este perfect rotundă având o săritură foarte bună și foarte rezistentă, adică nu am spart niciuna până în acest moment din setul de 6 mingi.Menționez că le-am cumpărat de la dl.Vlad Grigore alias RBlade.
                  Derspre mingile Kingnik nu știu nimik dar aș fi foarte curios să le încerc.
                  Cu stimă.Remus.

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X