tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 1 din 14 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 204

Subiect: Turneu A AmaTur la Gura Humorului Cupa " Tenis de masa in Bucovina" ed.IV 30-31 Iulie

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Dakiro
    Data înscrierii
    09.06.2006
    Locație
    Gura Humorului, Romania
    Vârstă
    49
    Postări
    1.490
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    31 z 4 h 27 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    3604

    Turneu A AmaTur la Gura Humorului Cupa " Tenis de masa in Bucovina" ed.IV 30-31 Iulie

    Turneu A AmaTur la Gura Humorului Cupa " Tenis de masa in Bucovina" ed.IV
    Locatie : sala de sport din incinta Complexului Turistic Arinis.

    Categorii:

    Sambata 30 Iulie Open+Amatori + Incepatori

    Duminica 31 Iulie cupa ,, Bucovina International '' Copii pe trei categorii: < 10 ani; 10-12 ani; 12- 14 ani .
    Duminica 31 Iulie cupa: ,,Printre noi sunt campioni ! '' Open +

    Organizatori : Clubul Sportiv Dakiro : www.sportdakiro.com si Emi- tt : www.mesedetenis.ro

    Turneul va fi precedat de Tabara ,, Tenis de masa in Bucovina '' ed. IV .

    Localitate : Gura Humorului

    LOGISTICĂ: 30 mese aprobate ITTF ( Jolla, Donic, Butterfly)
    SUPRAFAȚA DE JOC: material sintetic multistrat;
    TAXA: adulți 30 lei, copii 15 lei, din care 2 lei/participant vor fi transferați în contul AmaTur; Pentru participantii la tabara taxa este de 20 lei (adulti), 10 lei copii
    Se asigură:
    - cafea , apă plată 2 litri si... slanina cu paine neagra si ceapa traditionala si nelipsitul ceaun cu fasole si mai vedem noi ce gasim pe acolo

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile I- III cupe si diplome, locul IV- VIII diplome
    ÎNSCRIEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - ultima înscriere/retragere Vineri 29 Iulie 2016, ora 21,00;
    Grupele vor fi afisate pe site la ora 23.00 . Aceste grupe vor fi cele de la inceputul turneului.
    - orice înscriere/retragere ulterioară nu va fi luată în considerare;
    - absenții vor fi trecuți în clasament cu N - nemotivat;
    SISTEMUL DE JOC:
    ÎNCEPĂTORI :
    - Ora de incepere 09.00
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 12;
    - Număr maxim de participanţi: 90
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu
    AVANSAȚI :
    Ora de incepere 11.30
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egală cu 12 și mai mică de 19;
    - Număr maxim de participanţi: 90
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare:
    - Tablou eliminatoriu
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânar participant la turneu.

    Open:
    Ora de incepere: 13.00
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 19;
    - Număr maxim de participanţi: 60
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare:
    - Tablou eliminatoriu ;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant prezent la concurs.

    În funcție de numărul jucătorilor înscriși sistemul de joc poate suferi modificări, modificări ce vor fi anunțate în timp pe forum.


    Hai ai nostri !!!

    Voi reveni cu detalii.


    ,,Printre noi sunt campioni ! ''

    Aceasta va fi deviza noastra de acum incolo! Pentru a promova tenisul de masa vom organiza si un concurs Open + sau Master cum vreti sa- i ziceti Duminica incepand de la ora 10.00 . Sunt invitate toate persoanele din toate diviziile sau din Amatur . Taxa de participare 20 lei. Premii ca la turneul A - cupe , diplome si medalii. Inscrieri tot aici !
    Capii de serie vor fi cei ce au plecat din AmaTur spre diviziile superioare.

    Pentru turneul de Duminica vom organiza si o a 4 categorie : 14- 18 ani.
    Rog din suflet ca toti copii sa fie trecuti la varsta reala pentru a da seriozitate turneului . Multumesc si...
    HAI AI NOSTRI !!!

    Turneul Open + se anuleaza.
    Ultima modificare făcută de Dakiro; 29.07.2016 la 20:26.

  2. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Dakiro
    Data înscrierii
    09.06.2006
    Locație
    Gura Humorului, Romania
    Vârstă
    49
    Postări
    1.490
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    31 z 4 h 27 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    3604
    Inscrieri Open - on 29.07.2016 at 22:07:49

    1. Roman Bogdan, Arad - 4 - 33,13 - O
    2. Ion Marius, Braila - 11 - 31,27 - O
    3. Avram Victor, Arad - 15 - 29,21 - O
    4. Cozma Catalin, Falticeni - 18 - 29,85 - OLW
    5. Farkas Gabor, Targu Mures - 25 - 31,19 - O
    6. Marola Mihai, Bacau - 55 - 24,85 - OJ
    7. Andone Claudiu, Cugir - 57 - 27,28 - O
    8. Maxim Valentin, Cluj Napoca - 59 - 29,03 - O
    9. Hasna Cosmin, Straja - 70 - 29,81 - O
    10. Farkas Bence, Targu Mures - 73 - 25,39 - O
    11. Hagatis Andrei, Vatra Dornei - 81 - 25,42 - O
    12. Albu Catalin, Pascani - 89 - 23,78 - O
    13. Cotca Dacian, Oradea - 93 - 21,14 - O
    14. Sumanaru Catalin, Iasi - 109 - 24,61 - O
    15. Rusti Catalin, Suceava - 120 - 25,38 - O
    16. Georgiu Dragos, Vatra Dornei - 123 - 21,94 - O
    17. Ungureanu Adrian, Suceava - 142 - 24,16 - O
    18. Ilies Ioan, Radauti - 148 - 25,25 - O
    19. Mironescu Adrian, Botosani - 150 - 20,67 - O
    20. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei - 152 - 19,83 - O
    21. Munteanu Octavian, Tecuci - 202 - 19,13 - OW
    22. Carpovici Boris, Falticeni - 203 - 29,55 - OLW
    23. Meszar Razvan, Arad - 279 - 24,16 - O
    24. Firu Marian, Vatra Dornei - 280 - 23,96 - O
    25. Cocinschi Emanuel, Vatra Dornei - 285 - 25,67 - OJ
    26. Polocoser Cristian, Suceava - 289 - 22,82 - O
    27. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 324 - 21,54 - OW
    28. Bujoreanu Neculai, Falticeni - 350 - 22,39 - OW
    29. Tiganisteanu Adrian, Bacau - 441 - 25,55 - O
    30. Teodorescu Sandica, Ramnicu Sarat - 487 - 21,5 - O
    31. Miron Mihai, Cluj Napoca - 499 - 19,55 - OH
    32. Carnu Eugen, Bacau - 501 - 15,96 - AW
    33. Balint Andreea, Dumbravita - 649 - 21,75 - OF
    34. Calenciuc Dumitru, Radauti - 905 - 19,5 - O
    35. Moldovan Daniel, Dumbravita - 919 - 21,58 - O
    36. Badea Bogdan, Dumbravita - 1058 - 16,92 - A
    37. Neagoe Costin, Bucuresti - 1329 - 11 - A
    38. Tarhuna Alin, Dumbravita - 1413 - 13,5 - A
    39. Spanu Vasile, Vicovu de Jos - 1577 - 0 - O
    40. Ovcinnicov Artem, Ucraina - 4001 - 0 - A

    Inscrieri Avansati - on 29.07.2016 at 22:08:52

    1. Marola Dan, Bacau - 154 - 17,6 - A
    2. Colesniuc Romeo, Botosani - 167 - 17,04 - AW
    3. Morosan Marian, Suceava - 170 - 17,3 - A
    4. Sofian Corneliu, Suceava - 192 - 16,82 - AW
    5. Diaconescu Lucian, Targoviste - 214 - 15,82 - A
    6. Valeanu Cosmin, Bacau - 233 - 17,86 - AJ
    7. Bogza Dragos, Iasi - 240 - 15,61 - A
    8. Corneanu Sorin, Botosani - 257 - 15,3 - A
    9. Toporas Cosmin, Suceava - 265 - 18,66 - A
    10. Petenchi Edmond, Roman - 266 - 17,53 - A
    11. Motorga Dorin, Targu Mures - 314 - 16,67 - A
    12. Iacob Gabriel, Iasi - 320 - 15,03 - AW
    13. Valeanu Vlad, Bacau - 325 - 17,14 - A
    14. Pelaghie Ioan, Targu Mures - 335 - 18,13 - A
    15. Lucic Corneliu, Suceava - 339 - 13,95 - AHW
    16. Cojocaru Stefan, Suceava - 420 - 15,75 - AJ
    17. Pinzar Alin, Suceava - 431 - 12,88 - A
    18. Ungureanu Florin, Suceava - 437 - 15,14 - A
    19. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari - 442 - 18,83 - A
    20. Stefan Alexandru, Iasi - 523 - 13,53 - A
    21. Berila Radu, Bacau - 542 - 14,33 - AJ
    22. Trandafir Vasile, Targu Mures - 568 - 14,39 - A
    23. Vieru Costica, Botosani - 569 - 12,39 - AW
    24. Barbalata Lorin, Suceava - 608 - 13,04 - A
    25. Lazar Vasile, Pufesti - 618 - 14,41 - A
    26. Alexandru Liviu, Botosani - 687 - 11,78 - A
    27. Catricicau Adrian, Baia Mare - 750 - 18,25 - A
    28. Fulop Laszlo, Targu Mures - 782 - 8,14 - A
    29. Volostiuc Catalin, Suceava - 795 - 13 - A
    30. Munteanu Silviu, Suceava - 910 - 9,75 - A
    31. Nicolaiciuc Ovidiu, Iasi - 923 - 12 - A
    32. Mazapa Gelu, Iasi - 934 - 15,58 - A
    33. Blanariu Dionisie, Baisesti - 1132 - 18,5 - AJ
    34. Cotca Diana, Oradea - 1570 - 4,5 - AJF
    35. Cotca Rares, Oradea - 1754 - 3 - AJ
    36. Moldovan Dora, Dumbravita - 1827 - 3,58 - AF
    37. Orban Madalina, Timisoara - 1830 - 3,58 - AF
    38. Muller Evelin, Ungaria - 2120 - 3,5 - A
    39. Garlea Maria, Bucuresti - 2856 - 0 - AJF
    40. Crut Gheorghe, Straja - 4001 - 0 - A
    41. Ivisiuc Teofil, Vatra Dornei - 4002 - 0 - A
    42. Ivisuc Teofil, Vatra Dornei - 4003 - 0 - A
    43. Gros Eduard, Lupeni - 4004 - 0 - A
    44. Vlad Maria, Dumbravita - 4005 - 0 - A
    45. Antal Attila, Baia Mare - 4006 - 0 - A
    46. Chende Vasile, Baia Mare - 4007 - 0 - A
    47. Curinoi Andrei, Balti - Moldova - 4008 - 0 - A
    48. Margineanu Florin, Botosani - 4009 - 0 - A

    Inscrieri Incepatori - on 29.07.2016 at 22:09:09

    1. Panait Adrian, Braila - 405 - 11,91 - AW
    2. Pralea Marius, Botosani - 494 - 10,85 - A
    3. Pralea Constantin, Alba Iulia - 614 - 8 - AW
    4. Carjan Dumitru, Bucuresti - 629 - 8,58 - AW
    5. Capra Arthur, Vatra Dornei - 635 - 11,46 - AH
    6. Poturu Ioan, Pascani - 642 - 10,63 - AW
    7. Zamfirache Ioan, Botosani - 643 - 9,36 - AW
    8. Ianos Valentin, Suceava - 680 - 11,25 - A
    9. Pantelimon Andi, Bucuresti - 711 - 10,78 - A
    10. Albu Constantin, Suceava - 713 - 9,29 - A
    11. Damian Vasile, Nasaud - 718 - 10,44 - A
    12. Buzila Ioan, Botosani - 733 - 8,97 - AW
    13. Grosu Alexandru, Botosani - 743 - 10,94 - AJ
    14. Pelin Dumitru, Iasi - 770 - 11,11 - A
    15. Macovei Bogdan, Suceava - 805 - 11 - A
    16. Butnaru Madalina, Vatra Dornei - 808 - 9 - AJF
    17. Donisan Costel, Pascani - 857 - 10,25 - A
    18. Ujeniuc Dan, Suceava - 860 - 8 - A
    19. Cotfas Gabriel, Toplita - 863 - 7,54 - A
    20. Morosan Ionel, Granicesti - 864 - 7,39 - A
    21. Macovei Cristi, Iasi - 911 - 8,96 - A
    22. Portariuc Gheorghe, Botosani - 915 - 6,81 - A
    23. Campian Zoltan, Toplita - 976 - 6,54 - A
    24. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti - 985 - 6,67 - A
    25. Sandulean Ticsa Rares, Vatra Dornei - 1054 - 6,25 - AJ
    26. Simionese Ovidiu, Granicesti - 1055 - 5,46 - AJ
    27. Muraru Ioana, Vatra Dornei - 1093 - 6 - AJF
    28. Horotan Catalin, Baia Mare - 1128 - 7,25 - A
    29. Rosu Livia, Suceava - 1156 - 5,88 - AF
    30. Dior Dorin, Iasi - 1179 - 8 - A
    31. Cotoara Toader, Suceava - 1192 - 6,5 - A
    32. Aungurencei Miruna, Iasi - 1252 - 7,25 - AJF
    33. Butacu Dan, Bacau - 1267 - 6,69 - A
    34. Horotan Tudor, Baia Mare - 1359 - 3,25 - AJ
    35. Lascu Mihai, Dumbravita - 1430 - 4,5 - A
    36. Balla Peter, Toplita - 1601 - 5,92 - A
    37. Pralea Horia Serban, Botosani - 1755 - 3 - A
    38. Foca Ciprian, Radauti - 1767 - 8,75 - A
    39. Morun Marian, Braila - 1920 - 3 - A
    40. Boicu Liviu, Vatra Dornei - 1936 - 0 - A
    41. Pogorevici Mircea, Gura Humorului - 1951 - 10,75 - A
    42. Balbarau Razvan, Mangalia - 2044 - 4 - A
    43. Panzariu Teodor, Botosani - 2062 - 2,25 - A
    44. Pintilie Vlad, Iasi - 2070 - 0 - A
    45. Istrate Ghiorghita, Suceava - 2103 - 8,75 - A
    46. Constantinica Silviu, Botosani - 2190 - 4,75 - AJ
    47. Stoica Emanuel, Mangalia - 2206 - 3 - A
    48. Cracana Lucian, Vatra Dornei - 2214 - 1,75 - A
    49. Marin Cristi, Braila - 2291 - 2,75 - A
    50. Pauliuc Alesia, Timisoara - 2381 - 2 - AF
    51. Grosu Mihai Ioan, Botosani - 2454 - 4,75 - A
    52. Ignatescu Bogdan Ionut, Siret - 2501 - 4,75 - A
    53. Berinde Luca, Dumbravita - 2520 - 1,5 - A
    54. Puscasu Calin, Botosani - 2595 - 3,75 - AJ
    55. Babiuc Nicusor Ionel, Siret - 2634 - 3,75 - A
    56. Petrache Florin, Suceava - 2637 - 3,75 - A
    57. Pop Sabin, Targu Mures - 2833 - 2,75 - A
    58. Nistorac Andreea, Iasi - 2900 - 1,75 - AF
    59. Garlea Mihai, Bucuresti - 2975 - 0 - AJ
    60. Macovei Valentin, Vatra Dornei - 3073 - 0 - A
    61. Pavlenko Iustina, Ucraina - 3089 - 0 - AF
    62. Sandulean Ruxandra, Vatra Dornei - 4001 - 0 - A
    63. Medvediuc Lucian, Siret - 4004 - 0 - A
    64. Bejinariu Constantin, Siret - 4005 - 0 - A
    65. Calancea Dragos, Siret - 4006 - 0 - A
    66. Havris Rares, Botosani - 4008 - 0 - A
    67. Tocariu Tudor, Botosani - 4009 - 0 - A
    68. Tanase Alisa, Mangalia - 4012 - 0 - A
    69. Maxim Dorin, Mangalia - 4013 - 0 - A
    70. Constantinescu Alexia, Mangalia - 4014 - 0 - A
    71. Varlan Izabela, Mangalia - 4015 - 0 - A
    72. Ilie Mara, Mangalia - 4016 - 0 - A
    73. Savka Iana, Ucraina - 4018 - 0 - A
    74. Dobrincu Vlad, Iasi - 4019 - 0 - A
    75. Pletea Octavian, Germania - 4021 - 0 - A
    76. Popa Mihaela, Germania - 4022 - 0 - A
    77. Foca Gabriel Dorin, Radauti - 4024 - 0 - A
    78. Maris Catalin, Vatra Dornei - 4025 - 0 - A
    Ultima modificare făcută de Dakiro; 29.07.2016 la 22:09.

  4. Îmi place tavy, Zosim1, mariomoro, macocco, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Dakiro
    Data înscrierii
    09.06.2006
    Locație
    Gura Humorului, Romania
    Vârstă
    49
    Postări
    1.490
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    31 z 4 h 27 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    3604
    Rezervat inscrieri turneu copii ,, Bucovina International '' Duminica 31 Iulie

    Inscrieri Copii mai mici de 10 ani - on 24.07.2016 at 08:03:41

    1. Sandulean Ticsa Rares, Vatra Dornei - 1054 - 6,25 - AJ
    2. Muraru Ioana, Vatra Dornei - 1093 - 6 - AJF
    3. Pralea Horia Serban, Botosani - 1755 - 3 - A
    4. Vieru Teodora, Vatra Dornei - 2212 - 1,75 - AJF
    5. Tereja David, Vatra Dornei - 2240 - 6,75 - AJ
    6. Buzila Robert, Vatra Dornei - 2300 - 1,75 - AJ
    7. Pintescu Teodora, Vatra Dornei - 2654 - 0 - AJF
    8. Aungurencei Mircea, Iasi - 3113 - 0 - A
    9. Enea Andreea, Vatra Dornei - 4002 - 0 - A
    10. Bacalu Andreea, Vatra Dornei - 4003 - 0 - A
    11. Toderica Nicolae, Vatra Dornei - 4004 - 0 - A
    12. Chiruta Vlad, Vatra Dornei - 4005 - 0 - A
    13. Tanase Alisa, Mangalia - 4006 - 0 - A
    14. Maxim Dorin, Mangalia - 4007 - 0 - A

    Inscrieri Copii 10- 12 ani - on 24.07.2016 at 08:03:56

    1. Simionese Ovidiu, Granicesti - 1055 - 5,46 - AJ
    2. Horotan Tudor, Baia Mare - 1359 - 3,25 - AJ
    3. Vacariuc Mariana, Vatra Dornei - 1917 - 3 - AJF
    4. Balbarau Razvan, Mangalia - 2044 - 4 - A
    5. Stoica Emanuel, Mangalia - 2206 - 3 - A
    6. Rusu Mara Georgiana, Vatra Dornei - 3076 - 0,75 - AJF
    7. Constantinescu Alexia, Mangalia - 4001 - 0 - A
    8. Varlan Izabela, Mangalia - 4002 - 0 - A
    9. Ilie Mara, Mangalia - 4003 - 0 - A

    Inscrieri Copii 12- 14 ani - on 24.07.2016 at 08:04:10

    1. Farkas Bence, Targu Mures - 73 - 25,39 - O
    2. Butnaru Madalina, Vatra Dornei - 808 - 9 - AJF
    3. Blanariu Dionisie, Baisesti - 1132 - 18,5 - AJ
    4. Aungurencei Miruna, Iasi - 1252 - 7,25 - AJF
    5. Vlad Teodor, Vatra Dornei - 2301 - 1,75 - AJ
    6. Popa Mihnea, Iasi - 2407 - 0 - A
    7. Sandulean Ruxandra, Vatra Dornei - 4001 - 0 - A
    8. Badale Iulia, Vatra Dornei - 4002 - 0 - A
    Ultima modificare făcută de Dakiro; 24.07.2016 la 07:56.

  6. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place mariomoro, macocco, iuliu zedler, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui marcu vasile
    Data înscrierii
    18.02.2012
    Locație
    Vatra Dornei
    Vârstă
    53
    Postări
    2.505
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    50 z 18 h 23 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    3255
    S-A INCEPEM ;
    MARCU VASILE-open
    HAGATIS ANDREI -open
    BUTNARU MADALINA ; SANDULEAN RARES ; SANDULEAN RUXANDRA ; MURARU IOANA ;HONCIUC ALEXIA - INCEPATORI
    CONCURS DE COPII
    < 10 ANI -HONCIUC ALEXIA ; MURARU IOANA ;SANDULEAN RARES;TEREJA DAVID ; PINTESCU TEODORA ; ENEA ANDREEA ;BACALU ANDREA;TODERICA NICOLAE;
    Blade . PHOTINO
    Fh. JOOLA RYZHN 2.0
    Bh.:JOOLA RYZHM 2.0 MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  8. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place iuliu zedler, Zosim1, ivisuc, mariomoro le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    organizator turnee

    Data înscrierii
    05.09.2012
    Locație
    Tecuci, Romania
    Vârstă
    60
    Postări
    397
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    53 z 14 h 26 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    1548
    Munteanu Octavian Tecuci open

  10. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place GeluBv, iuliu zedler, Zosim1, PRIZA TOK, macocco, ivisuc, mariomoro le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    senior
    Avatarul lui CosminT
    Data înscrierii
    01.07.2011
    Locație
    Suceava
    Vârstă
    20
    Postări
    215
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 9 h 9 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    274
    Toporas Cosmin-Avansati
    Blade: Butterfly Primorac
    FH: Butterfly Sriver G3
    BH: Butterfly Roundell

  12. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Zosim1, mariomoro le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    senior

    Data înscrierii
    05.05.2011
    Locație
    nasaud
    Vârstă
    49
    Postări
    784
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 12 h 39 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    373
    Din Nasaud ;
    Damian Vasile-incepatori
    Ghioc Stefan-incepatori
    Spaller Tiberiu-avansati.

  14. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Zosim1, mariomoro le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    senior

    Data înscrierii
    09.07.2015
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    45
    Postări
    481
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 9 h 58 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    447
    Pralea Horia Șerban și Pralea Marius - ambii din Botoșani - pentru concursul incepătorilor ( sâmbătă )

    Pralea Horia Serban pentru concursul copiilor , categoria sub 10 ani ( duminică )

    Mulțumesc !

  16. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Zosim1, mariomoro le-a plăcut acest mesaj
  17. #9
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.02.2012
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    66
    Postări
    976
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 16 h 48 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3141
    Pralea Constantin-Alba Iulia-incepatori

  18. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Zosim1 le-a plăcut acest mesaj
  19. #10
    junior
    Avatarul lui a_lorin2001
    Data înscrierii
    30.03.2012
    Locație
    Suceava
    Vârstă
    34
    Postări
    101
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 8 h 33 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    118
    Barbalata Lorin - Suceava - Avansati

  20. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Zosim1 le-a plăcut acest mesaj
  21. #11
    senior
    Avatarul lui Pinzar Alin
    Data înscrierii
    25.01.2013
    Locație
    Suceava
    Vârstă
    42
    Postări
    547
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 16 h 33 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    841
    Pinzar Alin -Suceava, avansati
    Andronic Ioan - Suceava, incepatori
    Rusti Catalin - Suceava, open
    JOOLA Rossi Emotion
    JOOLA Rhyzm-P
    JOOLA Rhyzer Pro 45

  22. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Zosim1, mariomoro le-a plăcut acest mesaj
  23. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui marcu vasile
    Data înscrierii
    18.02.2012
    Locație
    Vatra Dornei
    Vârstă
    53
    Postări
    2.505
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    50 z 18 h 23 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    3255
    Vatra Dornei; copii
    <10 ani -CHIRUTA VLAD ; BUZILA ROBERT ; VIERIU TEODORA
    10-12 ANI- RUSU MARA GEORGIANA; VACARIUC MARIANA ;
    12-14 ANI- VLAD TEODOR ; BOTEZATU IOANA ; SANDULEAN RUXANDRA ; BADALE IULIA
    Blade . PHOTINO
    Fh. JOOLA RYZHN 2.0
    Bh.:JOOLA RYZHM 2.0 MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  24. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place CosminT, Zosim1, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  25. #13
    senior

    Data înscrierii
    25.11.2008
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    26
    Postări
    747
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 19 h 43 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    623
    Portariuc Gheorghe si Zamfirache Ioan-incepatori
    Duceac Catalin-open

  26. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Zosim1 le-a plăcut acest mesaj
  27. #14
    senior
    Avatarul lui luci_rac
    Data înscrierii
    12.03.2007
    Locație
    Targoviste , judetul Dambovita
    Vârstă
    40
    Postări
    665
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 14 h 24 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    2062
    Se inscrie Diaconescu Lucian din Targoviste la Avansati !
    Blade: XIOM Feel ZX3
    Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
    Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

  28. Mulțumesc Dakiro, ivamaistru au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Zosim1 le-a plăcut acest mesaj
  29. #15
    junior
    Avatarul lui Bogdan-
    Data înscrierii
    17.05.2016
    Locație
    Siret
    Vârstă
    32
    Postări
    92
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 8 h 53 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    117
    Ignatescu Bogdan Ionut - Siret - Incepatori
    Babiuc Nicusor Ionel - Siret - Incepatori
    Medvediuc Lucian - Siret - Incepatori
    Bejinariu Constantin - Siret - Incepatori
    Calancea Dragos - Siret - Incepatori

  30. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Zosim1, Sorin-Gabriel Simionese le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 63
    Ultimul post: 07.07.2017, 12:52
  2. Răspunsuri: 108
    Ultimul post: 12.07.2015, 17:12
  3. Gura Humorului - Tabara "Tenis de masa in Bucovina"' ed. II 21- 27 IULIE 2014
    De Dakiro în forumul Locuri în care ne putem antrena
    Răspunsuri: 46
    Ultimul post: 06.08.2014, 08:43
  4. Răspunsuri: 189
    Ultimul post: 04.08.2014, 10:29
  5. Răspunsuri: 78
    Ultimul post: 26.06.2012, 13:58

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •