Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Bună ziua, exista vreun turneu B pe undeva, in zona Craiovei, pe 30 iulie? _zona, poa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bună ziua, exista vreun turneu B pe undeva, in zona Craiovei, pe 30 iulie? _zona, poa

    [emoji2]

    Trimis de pe al meu D2303 folosind Tapatalk

  • #2
    Frumos din partea ta că ai intrat pe forum să dai bună ziua.

    Acum mai intră odată, iar de data asta citește atent titlurile temelor deschise aici. La această sectziune, majoritatea temelor sunt deschise de organizatorii de turnee, oameni cu suflet mare și chef de muncă cât cuprinde. De obicei, se postează anuntzuri cu turnee de la categoria B în sus. Așadar, dacă este, îl vei găsi sigur. Dacă nu este, vorbește tu cu oameni cu suflet mare și chef de muncă concitadini de-ai tăi și lămurește-i să organizeze și pe acolo vreun turneu. Lumea din AmaTur se bucură de fiecare dată când apare o locatzie nouă unde să mai schimbe "peisajul" de la turneele anterioare.

    Spor la mișcare și să tzi se îndeplinească dorintza.

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Ana Anna Vezi post
      Bună ziua, exista vreun turneu B pe undeva, in zona Craiovei, pe 30 iulie?]
      Buna Ana! Nu este nici un turneu, si nici nu cred ca se anunta vreunul, dar cum esti de pasionata cred ca te vei deplasa la Amarastii de Sus-Dolj, la o ora de Craiova.
      P.S. sa nu-ti faci mustrari de constiinta ca ai gresit zona de forum cu intrebarea ta. Ai scris la General, (prea bine) unde nu neaparat scriu "numai"(sau majoritatea, cum se pronunta Adi) organizatorii.
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • #4
        Mulțumesc frumos, asa e, n.am știut unde sa postez intrebarea, scuze de deranj și ms de raspuns

        Trimis de pe al meu D2303 folosind Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Cât despre turnee, o altă sugestie: întreabă și în directzia domnilor Bogdan Răducan sau Sorin Botircă. ?i găsești chiar acolo la tema despre noua sală din Craiova. Cel mai simplu dai click direct pe userul lor. Cred că nu se supără și probabil ei știu cel mai bine programul turneelor din zonă.

          ?mi cer scuze, domnu Vlădoiu, pentru eventualele erori... Nu mai sunt nici eu cum eram odată.

          Comentariu


          • #6
            Mulțumesc frumos, dk nu ajung la Am de Sus, o sa trec pe la sala in Craiova.

            Trimis de pe al meu D2303 folosind Tapatalk

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X