vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 1 din 14 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 201

Subiect: Turneu "A" JAZZ PONG Social Club 20 August 2016

  1. #1

    Avatarul lui sevraj
    Data înscrierii
    08.03.2011
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    37
    Postări
    2.387
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    102 z 14 h 42 m
    Timp online pe zi
    46 m
    Reputație
    5031

    Turneu "A" JAZZ PONG Social Club 20 August 2016

    Turneu "A" "Jazz Pong Social Club"
    LOCALITATEA: Bucuresti
    DATA: 20 august 2016 , Ziua Sâmbătă
    ORA:9,30 AMATORI; ora 13,30 OPEN

    Locul de desfasurare:
    Viva Sport Club – Berceni – Piata Sudului – Sos. Oltenitei, Nr. 103, sect.4 (gura de Metrou Pta. Sudului, langa Sun Plaza)
    Logistica: 12 mese ITTF
    SPATIU DE JOC: conditii bune
    - iluminat artificial
    - pe jos tarket table tenis

    TAXA de participare pentru ambele categorii este de: 25 lei - din care câte 2 ron cotizantie, se vireaza catre Amatur;
    - pentru copii 10 lei
    - persoane cu dizabilitati fără taxă
    Se asigura - apa plata.

    Turneul AMATORI- Ora de incepere - 09.30 ( inscrierea se va efectua pana la ora 9:15 )


    Participa orice jucator amator cu media turneelor MP mai mica de 19. Numarul maxim de participanti la Amatori 72. Se va respecta regula primilor inscrisi.

    SISTEMUL DE JOC:

    - Grupe inferioare de câte 6(5) jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform clasament AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 (sau 3) jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;eventualele Bye-uri sunt acordate celor mai bine clasați din superioare in ordinea grupelor așa cum de altfel vor fi pozitionați pe tabelul eliminatoriu.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală)

    *Pentru a castiga timp, Tragerile la sorti se vor efectua de un singur participant.


    MATERIAL DE PREMIERE:
    - Amatori: Locurile 1÷4 – cupe, diplome ;



    Turneul OPEN- Ora de incepere - 13.30 ( inscrierea se va efectua pana la ora 13:15 )


    Participa jucatorii amatori sau legitimati in divizia B cu media turneelor A de minim 19p, precum si jucatorii amatori cu MP <19(care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN); Numarul maxim de participanti la OPEN: 24. Se va respecta regula primilor inscrisi, La open se acorda 3 wildcarduri..

    SISTEMUL DE JOC:

    - Grupe inferioare de câte 6(5) jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 (sau 3) jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;eventualele Bye-uri sunt acordate celor mai bine clasați din superioare in ordinea grupelor așa cum de altfel vor fi pozitionați pe tabelul eliminatoriu.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală)
    *Pentru a castiga timp, Tragerile la sorti se vor efectua de un singur participant.

    MATERIAL DE PREMIERE:
    - Open: Locurile 1÷4 – cupe, diplome.

    Absentii Nemotivati vor fi inregistrati in clasament cu N



    Inscrierea participantilor: pe forum sau telefonic-SMS-(Nume, Prenume, Localitate) - Pentru o buna desfasurare Va rugam sa va inscrieti pe forum sau telefonic




    ORGANIZATOR:
    Viva Sport Club

    Organizator Tehnic*:
    Vranceanu Mihai - 0724005554 -ptr inscriere SMS cu numele, prenumele, localitatea




    Organizator Tehnic-responsabil cu intocmirea listelor de inscrieri, intocmirea grupelor inferioare, a grupelor superioare si a eliminatoriilor, intocmirea clasamentului
    Ultima modificare făcută de sevraj; 17.08.2016 la 20:17.

  2. Mulțumesc mihais mioveni au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, marcelgiosan, tavy, silv, GeluBv, FlorinBN le-a plăcut acest mesaj
  3. #2

    Avatarul lui sevraj
    Data înscrierii
    08.03.2011
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    37
    Postări
    2.387
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    102 z 14 h 42 m
    Timp online pe zi
    46 m
    Reputație
    5031
    Inscrieri finale Amatori - on 8/22/2016 at 10:29:10 AM

    1. Dena Corneliu, Giurgiu - 150 - 18.18 - A
    2. Trocan Nicolae, Mioveni - 160 - 17.55 - AW
    3. Voin Doru, Bucuresti - 198 - 17.7 - A
    4. Ispas Victor, Turnu Magurele - 206 - 16.69 - AW
    5. Stoica Mihai, Mioveni - 213 - 15.16 - AW
    6. Cucu Cristin, Targoviste - 223 - 15.78 - AW
    7. Colesniuc Romeo, Botosani - 234 - 16.29 - AW
    8. Popescu George, Bucuresti - 241 - 16.15 - A
    9. Safta Alexandru, Targoviste - 275 - 16.22 - A
    10. Ionascu Gabriel, Bucuresti - 277 - 15.4 - A
    11. Dospinescu George, Bucuresti - 314 - 14.05 - AW
    12. Chiru Sorin, Campina - 352 - 16.72 - A
    13. Badulescu Mario, Giurgiu - 357 - 14.83 - A
    14. Tobosaru Gheorghe, Brasov - 360 - 12.68 - A
    15. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea - 385 - 12.33 - A
    16. Cojocaru Didi, Ramnicu Valcea - 400 - 14.5 - A
    17. Banuta Dumitru, Ploiesti - 401 - 12.65 - A
    18. Buta Radu, Bucuresti - 429 - 13.81 - A
    19. Badulescu Rafael, Giurgiu - 430 - 13.08 - A
    20. Preda Nicolae, Curtea de Arges - 432 - 10.8 - AW
    21. Dumitrache Gabriel, Giurgiu - 443 - 12.35 - A
    22. Cristescu Cristian, Bucuresti - 465 - 11.9 - AW
    23. Istrate Cristian, Bucuresti - 477 - 14.83 - A
    24. Poenaru Adrian, Bucuresti - 478 - 13.92 - A
    25. Plaiasu Ion, Plopeni - 501 - 9.88 - A
    26. Cristofor Razvan, Moinesti - 518 - 11.75 - A
    27. Moraru Constantin, Bucuresti - 525 - 11.67 - AW
    28. Pricop Dan, Bucuresti - 541 - 14.63 - A
    29. Velcea Cristina, Bucuresti - 555 - 9 - AF
    30. Pralea Constantin, Alba Iulia - 568 - 8.58 - AW
    31. Lazar Vasile, Pufesti - 574 - 15.28 - A
    32. Catana Claudiu, Bucuresti - 590 - 10.17 - A
    33. Ileanu Bogdan, Targu Jiu - 619 - 9.05 - A
    34. Balaban Catalin, Bucuresti - 622 - 14.31 - A
    35. Badulescu Teodor, Ramnicu Valcea - 624 - 13.95 - AJ
    36. Craciun David Mihai, Bucuresti - 627 - 12.41 - AJ
    37. Matei Razvan, Bucuresti - 676 - 11.03 - A
    38. Pantelimon Andi, Bucuresti - 698 - 11.16 - A
    39. Manu Daniel, Constanta - 743 - 13.19 - AJ
    40. Dima Cristi, Bucuresti - 782 - 13.25 - A
    41. Negoita Edward, Bucuresti - 791 - 17 - A
    42. Haralambescu Andrei, Bucuresti - 911 - 7.5 - A
    43. Rosioara Razvan, Alexandria - 944 - 10.56 - A
    44. Nicolae Bogdan Ionut, Bucuresti - 962 - 10.13 - A
    45. Mihaescu Marian, Ramnicu Valcea - 970 - 7.19 - A
    46. Barbu Silvia, Bucuresti - 998 - 6.25 - AF
    47. Tache Petre, Bucuresti - 1047 - 9.95 - A
    48. Bejan Alexandru, Tecuci - 1080 - 7.38 - A
    49. Balla Peter, Toplita - 1129 - 7.83 - A
    50. Minica Rares, Giurgiu - 1208 - 10 - AJ
    51. Rosca Sorin, Bucuresti - 1211 - 6.21 - A
    52. Knobel Thomas, Bucuresti - 1241 - 9.25 - A
    53. Brezae Vlad, Bucuresti - 1354 - 15.5 - A
    54. Sursilov Constantin, Bucuresti - 1515 - 4.75 - A
    55. Danila Eugeniu, Bucuresti - 1537 - 5.92 - A
    56. Udrea Valentin, Bucuresti - 1579 - 8.5 - A
    57. Carcei Alexandru, Bucuresti - 1586 - 4 - A
    58. Pasoveanu Silvian, Bucuresti - 1587 - 3.92 - A
    59. Teodorescu Radu, Bucuresti - 1661 - 8.5 - A
    60. Bucuroiu Alin, Pitesti - 1701 - 4.92 - A
    61. Dumitrescu Catalin, Buftea - 1727 - 6 - A
    62. Lita Gabriel, Bucuresti - 1801 - 6.5 - A
    63. Tonciu Mihai, Bucuresti - 1988 - 10.75 - A
    64. Ciocau Viorel, Bucuresti - 2285 - 6.75 - A
    65. Vasilica Adrian, Bucuresti - 2573 - 0 - A
    66. Milea Alexandru, Bucuresti - 2795 - 2.75 - A
    67. Paraschiv Claudiu, Bucuresti - 2797 - 2.75 - A
    68. Moca Vasile, Bucuresti - 4001 - 0 - A
    69. Costea Marcel, Bucuresti - 4002 - 0 - A
    70. Dinescu Paul , Bucuresti - 4004 - 0 - A
    71. Nastase Cosmin, Bucuresti - 4005 - 0 - A
    72. Trocan Razvan, Bucuresti - 4006 - 0 - A

    Grupa inferioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DENA CORNELIU GIURGIU
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 POENARU ADRIAN BUCURESTI
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    2
    3 PLAIASU ION PLOPENI
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    3
    4 BEJAN ALEXANDRU TECUCI
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    5 BALLA PETER TOPLITA
    1-3
    2-3
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    6 TROCAN RAZVAN BUCURESTI
    0-3
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    Grupa inferioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TROCAN NICOLAE MIOVENI
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 CRISTOFOR RAZVAN MOINESTI
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 TACHE PETRE BUCURESTI
    2-3
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    3
    5 ROSCA SORIN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    6 NASTASE COSMIN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa inferioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VOIN DORU BUCURESTI
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 CRISTESCU CRISTIAN BUCURESTI
    3-1
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
    3 MORARU CONSTANTIN BUCURESTI
    0-3
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    3
    4 BARBU SILVIA BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    5 MINICA RARES GIURGIU
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    6 DINESCU PAUL BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Grupa inferioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ISPAS VICTOR TURNU MAGURELE
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 DUMITRACHE GABRIEL GIURGIU
    0-3
    3-2
    3-1
    1-3
    3-0
    3
    4
    3 PRICOP DAN BUCURESTI
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    4 MIHAESCU MARIAN RAMNICU VALCEA
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5 KNOBEL THOMAS BUCURESTI
    0-3
    3-1
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    6 COSTEA MARCEL BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa inferioara nr. 5

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STOICA MIHAI MIOVENI
    3-2
    3-0
    3-2
    2-3
    3-0
    4
    2
    2 PREDA NICOLAE CURTEA DE ARGES
    2-3
    3-2
    3-1
    0-3
    3-1
    3
    3
    3 VELCEA CRISTINA BUCURESTI
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 NICOLAE BOGDAN IONUT BUCURESTI
    2-3
    1-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    4
    5 BREZAE VLAD BUCURESTI
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    6 MOCA VASILE BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    Grupa inferioara nr. 6

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CUCU CRISTIN TARGOVISTE
    3-2
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    4
    3
    2 BADULESCU RAFAEL GIURGIU
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 ROSIOARA RAZVAN ALEXANDRIA
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    2-3
    1
    4
    6 PARASCHIV CLAUDIU BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    Grupa inferioara nr. 7

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 COLESNIUC ROMEO BOTOSANI
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 BUTA RADU BUCURESTI
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 LAZAR VASILE PUFESTI
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 HARALAMBESCU ANDREI BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    5 DANILA EUGENIU BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6 MILEA ALEXANDRU BUCURESTI
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Grupa inferioara nr. 8

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POPESCU GEORGE BUCURESTI
    3-1
    3-1
    0-3
    3-2
    1-3
    3
    2
    2 BANUTA DUMITRU PLOIESTI
    1-3
    2-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    3 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
    1-3
    3-2
    3-0
    0-3
    3-2
    3
    3
    4 NEGOITA EDWARD BUCURESTI
    3-0
    3-2
    0-3
    3-1
    3-0
    4
    1
    5 UDREA VALENTIN BUCURESTI
    2-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2-3
    2
    6 VASILICA ADRIAN BUCURESTI
    3-1
    1-3
    2-3
    0-3
    3-2
    2
    4
    Grupa inferioara nr. 9

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAFTA ALEXANDRU TARGOVISTE
    0-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    2
    2 COJOCARU DIDI RAMNICU VALCEA
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    3 ILEANU BOGDAN TARGU JIU
    2-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    4 DIMA CRISTI BUCURESTI
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 CARCEI ALEXANDRU BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 CIOCAU VIOREL BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    4
    Grupa inferioara nr. 10

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IONASCU GABRIEL BUCURESTI
    2-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3-2
    3
    2
    2 LUPSA BOGDAN RAMNICU VALCEA
    3-2
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    2
    3 BALABAN CATALIN BUCURESTI
    2-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 MANU DANIEL CONSTANTA
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    5 PASOVEANU SILVIAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 TONCIU MIHAI BUCURESTI
    2-3
    3-2
    0-3
    1-3
    3-0
    2
    4
    Grupa inferioara nr. 11

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DOSPINESCU GEORGE BUCURESTI
    3-1
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    3
    3 BADULESCU TEODOR RAMNICU VALCEA
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 PANTELIMON ANDI BUCURESTI
    3-1
    2-3
    1-3
    3-0
    1-3
    2
    5 TEODORESCU RADU BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 LITA GABRIEL BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    Grupa inferioara nr. 12

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CHIRU SORIN CAMPINA
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 BADULESCU MARIO GIURGIU
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    3 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
    1-3
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
    4 MATEI RAZVAN BUCURESTI
    2-3
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    5 BUCUROIU ALIN PITESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    6 DUMITRESCU CATALIN BUFTEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1



    Grupa superioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DENA CORNELIU GIURGIU
    3-2
    3-0
    2-3
    2
    2
    2 VOIN DORU BUCURESTI
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 TACHE PETRE BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4 DUMITRACHE GABRIEL GIURGIU
    3-2
    0-3
    3-1
    2
    Grupa superioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TROCAN NICOLAE MIOVENI
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 PRICOP DAN BUCURESTI
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    1
    3 MORARU CONSTANTIN BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4 NICOLAE BOGDAN IONUT BUCURESTI
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    Grupa superioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CRISTESCU CRISTIAN BUCURESTI
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    2 STOICA MIHAI MIOVENI
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 KNOBEL THOMAS BUCURESTI
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    2
    4 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ISPAS VICTOR TURNU MAGURELE
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    2 ROSIOARA RAZVAN ALEXANDRIA
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 PREDA NICOLAE CURTEA DE ARGES
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
    4 HARALAMBESCU ANDREI BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 5

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BREZAE VLAD BUCURESTI
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 LAZAR VASILE PUFESTI
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    3 CUCU CRISTIN TARGOVISTE
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 VASILICA ADRIAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 6

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BADULESCU RAFAEL GIURGIU
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 POPESCU GEORGE BUCURESTI
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    3 BUTA RADU BUCURESTI
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4 CIOCAU VIOREL BUCURESTI
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 7

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 COLESNIUC ROMEO BOTOSANI
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 SAFTA ALEXANDRU TARGOVISTE
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    3 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    4 TONCIU MIHAI BUCURESTI
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    Grupa superioara nr. 8

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NEGOITA EDWARD BUCURESTI
    3-0
    0-3
    2-3
    1
    2
    2 IONASCU GABRIEL BUCURESTI
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3 DIMA CRISTI BUCURESTI
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    4 LITA GABRIEL BUCURESTI
    3-2
    1-3
    0-3
    1
    Grupa superioara nr. 9

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 COJOCARU DIDI RAMNICU VALCEA
    3-1
    2-3
    2-3
    1
    2 BADULESCU TEODOR RAMNICU VALCEA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 BALABAN CATALIN BUCURESTI
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    2
    4 MATEI RAZVAN BUCURESTI
    3-2
    0-3
    2-3
    1
    Grupa superioara nr. 10

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MANU DANIEL CONSTANTA
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 CHIRU SORIN CAMPINA
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 TROCAN RAZVAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 11

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DOSPINESCU GEORGE BUCURESTI
    3-2
    3-0
    1-3
    2
    1
    2 POENARU ADRIAN BUCURESTI
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    3 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 CRISTOFOR RAZVAN MOINESTI
    3-1
    3-1
    0-3
    2
    Grupa superioara nr. 12

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BADULESCU MARIO GIURGIU
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 PLAIASU ION PLOPENI
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4 MINICA RARES GIURGIU
    1-3
    0-3
    0-3
    0


    Eliminatorii Amatori
    1. Voin Doru
    ------------------------- Voin Doru 3-0
    32. Bye
    -------------------------------------------------- Manu Daniel 0-3
    17. Manu Daniel
    ------------------------- Manu Daniel 3-0
    16. Safta Alexandru
    --------------------------------------------------------------------------- Manu Daniel 3-0
    9. Istrate Cristian
    ------------------------- Istrate Cristian 3-0
    24. Popescu George
    -------------------------------------------------- Dima Cristi 0-3
    25. Bye
    ------------------------- Dima Cristi 0-3
    8. Dima Cristi

    A. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Rosioara Razvan 0-3

    5. Brezae Vlad
    ------------------------- Brezae Vlad 3-0
    28. Bye
    -------------------------------------------------- Trocan Nicolae 1-3
    21. Trocan Nicolae
    ------------------------- Trocan Nicolae 3-0
    12. Craciun David Mihai
    --------------------------------------------------------------------------- Rosioara Razvan 0-3
    13. Badulescu Teodor
    ------------------------- Knobel Thomas 0-3
    20. Knobel Thomas
    -------------------------------------------------- Rosioara Razvan 0-3
    29. Bye
    ------------------------- Rosioara Razvan 0-3
    4. Rosioara Razvan



    3. Stoica Mihai
    ------------------------- Stoica Mihai 3-0
    30. Bye
    -------------------------------------------------- Stoica Mihai 3-0
    19. Dospinescu George
    ------------------------- Negoita Edward 0-3
    14. Negoita Edward
    --------------------------------------------------------------------------- Badulescu Mario 0-3
    11. Cucu Cristin
    ------------------------- Badulescu Mario 0-3
    22. Badulescu Mario
    -------------------------------------------------- Badulescu Mario 3-0
    27. Bye
    ------------------------- Badulescu Rafael 0-3
    6. Badulescu Rafael

    B. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Badulescu Mario 3-0

    7. Colesniuc Romeo
    ------------------------- Colesniuc Romeo 3-0
    26. Bye
    -------------------------------------------------- Colesniuc Romeo 3-0
    23. Balaban Catalin
    ------------------------- Dena Corneliu 0-3
    10. Dena Corneliu
    --------------------------------------------------------------------------- Chiru Sorin 0-3
    15. Chiru Sorin
    ------------------------- Chiru Sorin 3-0
    18. Preda Nicolae
    -------------------------------------------------- Chiru Sorin 3-0
    31. Bye
    ------------------------- Pricop Dan 0-3
    2. Pricop Dan

    Finala - Amatori
    Rosioara Razvan
    ------------------------- Rosioara Razvan 3-0
    Badulescu Mario


    Clasament Amatori

    1. Rosioara Razvan - Alexandria
    2. Badulescu Mario - Giurgiu
    3 -- 4
    Manu Daniel - Constanta
    Chiru Sorin - Campina
    5 -- 8
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Stoica Mihai - Mioveni
    Dima Cristi - Bucuresti
    Colesniuc Romeo - Botosani
    9 -- 16
    Knobel Thomas - Bucuresti
    Badulescu Rafael - Giurgiu
    Voin Doru - Bucuresti
    Pricop Dan - Bucuresti
    Brezae Vlad - Bucuresti
    Negoita Edward - Bucuresti
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Dena Corneliu - Giurgiu
    17 -- 24
    Cucu Cristin - Targoviste
    Popescu George - Bucuresti
    Safta Alexandru - Targoviste
    Dospinescu George - Bucuresti
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    Balaban Catalin - Bucuresti
    Badulescu Teodor - Ramnicu Valcea
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    25 -- 27 2v gr.sup.
    Ispas Victor - Turnu Magurele
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Cristofor Razvan - Moinesti
    28 -- 38 1v gr.sup.
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
    Buta Radu - Bucuresti
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Moraru Constantin - Bucuresti
    Lazar Vasile - Pufesti
    Matei Razvan - Bucuresti
    Lita Gabriel - Bucuresti
    Tonciu Mihai - Bucuresti
    39 -- 48 0v gr.sup.
    Poenaru Adrian - Bucuresti
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Haralambescu Andrei - Bucuresti
    Nicolae Bogdan Ionut - Bucuresti
    Tache Petre - Bucuresti
    Minica Rares - Giurgiu
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Ciocau Viorel - Bucuresti
    Vasilica Adrian - Bucuresti
    Trocan Razvan - Bucuresti
    49 -- 51 2v gr.inf.
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Udrea Valentin - Bucuresti
    52 -- 62 1v gr.inf.
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Ileanu Bogdan - Targu Jiu
    Mihaescu Marian - Ramnicu Valcea
    Barbu Silvia - Bucuresti
    Balla Peter - Toplita
    Rosca Sorin - Bucuresti
    Dumitrescu Catalin - Buftea
    Milea Alexandru - Bucuresti
    Paraschiv Claudiu - Bucuresti
    Moca Vasile - Bucuresti
    63 -- 72 0v gr.inf.
    Velcea Cristina - Bucuresti
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Danila Eugeniu - Bucuresti
    Carcei Alexandru - Bucuresti
    Pasoveanu Silvian - Bucuresti
    Teodorescu Radu - Bucuresti
    Bucuroiu Alin - Pitesti
    Costea Marcel - Bucuresti
    Dinescu Paul - Bucuresti
    Nastase Cosmin - Bucuresti


    Absent:Nicola Gheorghe-----
    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...l=1#post315128

    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...918#post306918





    Inscrieri finale Open - on 8/22/2016 at 10:35:45 AM

    1. Enciu Alexandru, Slobozia - 2 - 35.69 - OL
    2. Lukasz Klimas, Ploiesti - 3 - 37.38 - O
    3. Farcas Vlad, Cluj Napoca - 12 - 31.7 - OL
    4. Tigau Dan, Bucuresti - 18 - 28.6 - OLW
    5. Aftenii Daniel, Bucuresti - 21 - 28.8 - O
    6. Zamfir Ionel, Bucuresti - 23 - 27.18 - O
    7. Cionoiu Cristian, Bucuresti - 30 - 27.02 - O
    8. Banescu Dragos, Pitesti - 33 - 26.23 - OL
    9. Coroiu Andrei, Roman - 47 - 26.7 - O
    10. Vlase Gheorghe, Slobozia - 56 - 24.1 - O
    11. Avram Nicolae, Nedelea - 134 - 19.04 - O
    12. Staicu Dan, Constanta - 161 - 17.2 - AW
    13. Ursu Teodor, Bucuresti - 189 - 19.36 - O
    14. Bradatan Lenuta, Bucuresti - 192 - 20.72 - OF
    15. Bratescu Adrian, Targoviste - 236 - 15.6 - AW
    16. Acatrinei Lucian Marian, Bucuresti - 239 - 19.5 - O
    17. Macarenco Andrei, Bucuresti - 324 - 16.31 - A
    18. Stancescu Sebastian, Ploiesti - 329 - 13.15 - A
    19. Micuda Mihai, Bucuresti - 341 - 20.28 - O
    20. Dumitrescu Matei, Bucuresti Spartac - 433 - 26.94 - OJ
    21. Tepelea Ioana, Bucuresti - 437 - 20.8 - OLF
    22. Istrate Andrei, Bucuresti - 451 - 23.63 - OJ
    23. Oprea Luca, Bucuresti - 688 - 14.25 - AJ
    24. Cocala Claudia, Bucuresti - 1020 - 7.71 - AF


    Grupa inferioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LUKASZ KLIMAS PLOIESTI
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 DUMITRESCU MATEI BUCURESTI SPARTAC
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 COROIU ANDREI ROMAN
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    3
    4 ACATRINEI LUCIAN MARIAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    4
    5 URSU TEODOR BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    6 COCALA CLAUDIA BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    Grupa inferioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 CIONOIU CRISTIAN BUCURESTI
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    3 BANESCU DRAGOS PITESTI
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    0-3
    3
    2
    4 MICUDA MIHAI BUCURESTI
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 AVRAM NICOLAE NEDELEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    6 BRATESCU ADRIAN TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-2
    2
    Grupa inferioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FARCAS VLAD CLUJ NAPOCA
    3-0
    3-2
    2-3
    0-3
    3-1
    3
    3
    2 ZAMFIR IONEL BUCURESTI
    0-3
    3-1
    3-1
    1-3
    3-1
    3
    4
    3 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
    2-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    4 BRADATAN LENUTA BUCURESTI
    3-2
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    5 STAICU DAN CONSTANTA
    3-0
    3-1
    1-3
    0-3
    3-0
    3
    2
    6 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa inferioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 AFTENII DANIEL BUCURESTI
    1-3
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    2 TIGAU DAN BUCURESTI
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    5
    1
    3 ISTRATE ANDREI BUCURESTI
    0-3
    2-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    3
    4 TEPELEA IOANA BUCURESTI
    3-2
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    4
    5 MACARENCO ANDREI BUCURESTI
    1-3
    1-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    6 OPREA LUCA BUCURESTI
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0



    Grupa superioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LUKASZ KLIMAS PLOIESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 STAICU DAN CONSTANTA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 MICUDA MIHAI BUCURESTI
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    4 TEPELEA IOANA BUCURESTI
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    Grupa superioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2
    2 AFTENII DANIEL BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    3 FARCAS VLAD CLUJ NAPOCA
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    4 ACATRINEI LUCIAN MARIAN BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    2 DUMITRESCU MATEI BUCURESTI SPARTAC
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 ISTRATE ANDREI BUCURESTI
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    4 CIONOIU CRISTIAN BUCURESTI
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    2
    Grupa superioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TIGAU DAN BUCURESTI
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
    2 BANESCU DRAGOS PITESTI
    1-3
    3-1
    0-3
    1
    3 COROIU ANDREI ROMAN
    3-1
    1-3
    3-2
    2
    1
    4 ZAMFIR IONEL BUCURESTI
    0-3
    3-0
    2-3
    1



    Eliminatorii Open
    1. Lukasz Klimas
    ------------------------- Lukasz Klimas 3-0
    8. Cionoiu Cristian
    -------------------------------------------------- Enciu Alexandru 2-3
    5. Enciu Alexandru
    ------------------------- Enciu Alexandru 3-1
    4. Coroiu Andrei
    --------------------------------------------------------------------------- Farcas Vlad 1-3
    3. Dumitrescu Matei
    ------------------------- Tepelea Ioana 1-3
    6. Tepelea Ioana
    -------------------------------------------------- Farcas Vlad 2-3
    7. Tigau Dan
    ------------------------- Farcas Vlad 1-3
    2. Farcas Vlad



    Clasament Open

    1. Farcas Vlad - Cluj Napoca
    2. Enciu Alexandru - Slobozia
    3 -- 4
    Tepelea Ioana - Bucuresti
    Lukasz Klimas - Ploiesti
    5 -- 8
    Tigau Dan - Bucuresti
    Coroiu Andrei - Roman
    Dumitrescu Matei - Bucuresti Spartac
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Aftenii Daniel - Bucuresti
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    Banescu Dragos - Pitesti
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Micuda Mihai - Bucuresti
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Staicu Dan - Constanta
    Acatrinei Lucian Marian - Bucuresti
    Istrate Andrei - Bucuresti
    17 -- 3v gr.inf.
    Bradatan Lenuta - Bucuresti
    18 -- 2v gr.inf.
    Bratescu Adrian - Targoviste
    19 -- 20 1v gr.inf.
    Ursu Teodor - Bucuresti
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Avram Nicolae - Nedelea
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Oprea Luca - Bucuresti
    Cocala Claudia - Bucuresti



    Absent Tanase Horia----http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...l=1#post315296


    Ultima modificare făcută de sevraj; 22.08.2016 la 11:51.

  4. Mulțumesc mihais mioveni au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tibi68, PaliHR, marcelgiosan, FlorinBN, Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    senior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data înscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    589
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 20 h 59 m
    Timp online pe zi
    27 m
    Reputație
    1911
    Constantin Sursilov - incepatori - Bucuresti

    Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
    Blade: Butterfly Primo Power Feeling
    Fh: Nittaku Fastarc G-1
    Bh: Nittaku Fastarc P-1

  6. Mulțumesc sevraj au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place cule le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.02.2012
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    66
    Postări
    1.008
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 48 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3220
    Pralea constantin -Alba Iulia -amatori

  8. Mulțumesc sevraj au mulțumit pentru mesaj
  9. #5
    junior

    Data înscrierii
    23.10.2015
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    127
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 6 h 53 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    203
    Open
    Panea Ovidiu
    Sinita Eugen
    Dascalasu Viorel
    Dinca Daniel

  10. Mulțumesc sevraj au mulțumit pentru mesaj
  11. #6
    senior

    Data înscrierii
    29.06.2013
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    55
    Postări
    465
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 10 h 29 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    1646
    Dospinescu George - Amatori - Bucuresti

  12. Mulțumesc sevraj au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place mihais mioveni, Johnny Plaiasu, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    înțelept
    Avatarul lui grasomega
    Data înscrierii
    01.11.2008
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    44
    Postări
    2.716
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    93 z 23 h 8 m
    Timp online pe zi
    41 m
    Reputație
    2414
    Cionoiu Cristian - București - open

  14. Mulțumesc sevraj au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Doru 72 le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    senior

    Data înscrierii
    10.04.2011
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    43
    Postări
    199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 6 h 49 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    234
    Catalin Balaban Bucuresti amatori

    - - - Actualizat - - -

    Puiu Zaharia , Ion Lazar Bucuresti Amatori

  16. Mulțumesc sevraj au mulțumit pentru mesaj
  17. #9
    senior
    Avatarul lui Tzupy
    Data înscrierii
    28.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    235
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 11 h 53 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    990
    Velcea Cristina - Bucuresti - amatori

  18. Mulțumesc sevraj au mulțumit pentru mesaj
  19. #10
    senior

    Data înscrierii
    17.02.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    28
    Postări
    167
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 3 h 39 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    101
    Acatrinei Lucian Marian - Bucuresti - Open

  20. Mulțumesc sevraj au mulțumit pentru mesaj
  21. #11
    senior
    Avatarul lui iahim
    Data înscrierii
    03.05.2009
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    30
    Postări
    476
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    37 z 11 h 16 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    546
    Micuda Mihai, Bucuresti, Open
    Blade: Viscaria
    FH: Tenergy05
    BH: Tenergy05

  22. Mulțumesc sevraj au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Doru 72 le-a plăcut acest mesaj
  23. #12
    senior

    Data înscrierii
    18.01.2014
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    50
    Postări
    169
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    32 z 3 h 27 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    419
    Craciun David Mihai, Bucuresti - Amatori

  24. Mulțumesc sevraj au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  25. #13
    senior

    Data înscrierii
    08.08.2015
    Locație
    ploiesti
    Vârstă
    40
    Postări
    284
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 21 h 46 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    1429
    Stancescu Sebastian - Ploiesti - open

  26. Mulțumesc sevraj au mulțumit pentru mesaj
  27. #14
    senior
    Avatarul lui Johnny Plaiasu
    Data înscrierii
    21.06.2015
    Locație
    PLOPENI
    Vârstă
    43
    Postări
    806
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 9 h 34 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    3173
    Plăiașu Ion, Plopeni, amatori! O zi bună!
    FH: XIOM OMEGA IV PRO max
    Blade: KAZAK
    BH: GIANT DRAGON 612 TURBO 2.2 mm

  28. Mulțumesc sevraj au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place mihais mioveni, gpopescu, Brulea Petre, Doru 72, Gabone le-a plăcut acest mesaj
  29. #15
    dantim
    Guest
    Dan Petrov ,amatori,Bucuresti.

  30. Mulțumesc sevraj au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place mihais mioveni, gpopescu, Brulea Petre, Doru 72, Gabone le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 229
    Ultimul post: 19.04.2016, 16:51
  2. Răspunsuri: 187
    Ultimul post: 22.12.2015, 22:49
  3. Răspunsuri: 70
    Ultimul post: 14.11.2015, 21:22
  4. Răspunsuri: 171
    Ultimul post: 11.10.2015, 17:13
  5. Răspunsuri: 65
    Ultimul post: 12.09.2015, 23:38

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •