tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 14 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 198

Subiect: Turneu A+ Regional "Ziua Națională AmaTur", Sibiu - 03.09.2016 (Zona 6)

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4818

    Turneu A+ Regional "Ziua Națională AmaTur", Sibiu - 03.09.2016 (Zona 6)

    TURNEUL A+ REGIONAL , Ziua Naţională Amatur Zona 6

    Zona 6 : Brasov, Reghin, Sibiu, Cisnadie, Toplita, Odorheiu Secuiesc, Targu Mures, Siculeni, Tarnaveni, Praid, Sangeorgiu de Padure (MS), Baraolt (CV), Toplita (HR), Sanpaul(MS), Fagaras, Miercurea Ciuc, Ocna Sibiului, Gheorghieni(HR), Victoria, Sf.Gheorghe (CV), Medias, Agnita, Ludus (MS), Sighisoara, Corund, Cirta (HR), Cristuru Secuiesc, Vlahita (HR), Zetea (HR).
    Coordonatori: Imre Kantor si Gelu Vladoiu

    LOCALITATEA: SIBIU

    DATA: 3 Septembrie 2016 , Ziua Sâmbătă

    CATEGORIE Open + Amatori

    ORA DE ÎNCEPERE:
    AMATORI – 08:15 – 09:00 – validare înscrieri, la 09:15 încep meciurile;
    OPEN – 12:30 – 13:15 – validare înscrieri, la 13:30 încep meciurile;
    DURATĂ APROXIMATIVĂ : 8:15 – până la terminare

    SALA : ARIA Sport TDM

    ADRESA: Loc SIBIU str. Alba Iulia nr.100
    la ieşirea din Sibiu spre Sebeş Alba pe partea dreaptă după Centru comercial AMBIENT www.aria.com.ro
    Coordonate GPS: 45.793152, 24.105094
    https://www.google.ro/maps/place/Ari...70a0c61f579408
    Atașament 8560

    TOTAL NR. MESE:
    LOGISTICA: 12 mese JOOLA (aprobate ITTF)
    - mingi competitie ***
    SPAŢIU DE JOC: - conditii foarte bune
    - iluminat artificial
    - suprafaţă de joc aproximativ 45 mp pentru fiecare masă


    PARTICIPĂ JUCĂTORI DIN JUDEŢELE: SIBIU, BRASOV, HARGHITA, COVASNA, TARGU MURES

    NUMĂR MAXIM PARTICIPANŢI: 108
    OPEN - 34 + 2 wildcard
    AMATORI - 70 + 2 wildcard

    ÎNSCRIERI: Pe forum – ultima înscriere sau retragere, VINERI 02 SEPTEMBTIE ora 18:00
    ATENTIE: Orice înscriere sau retragere ulterioară nu va fi luată în considerare;
    Înscrierea se face după poziţia din clasament
    Se asigură : mingi de joc, apă minerală/plată , cafea, sandvici sau masă la amiază

    ORGANIZATORI
    ASOCIATIA CLUBUL SPORTIV “ARIA PENTRU SPORT”
    ACTIUNE COFINANŢATĂ DE PRIMARIA MUNICIPIULUI SIBIU Prin agenda sportivă 2016
    http://www.sibiu.ro/?refreshed
    Reprezentant ASOCIATIA CLUBUL SPORTIV “ARIA PENTRU SPORT”
    Lector univ. dr. HASMASAN IOAN
    (universitatea Lucian Blaga din sibiu)
    Cu sprijinul
    DIRECŢIEI JUDEŢENE PENTRU SPORT SI TINERET SIBIU http://www.tineretsibiu.ro/
    PARTENERI
    ARIA SPORT www.aria.com.ro
    EMI-TT http://www.mesedetenis.ro
    DECATHLON http://www.decathlon.ro/

    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare şi eliminatorii - 3 din 5 seturi
    CAPI DE SERIE: conform MP din clasamentul AmaTur la zi;

    TAXA PARTICIPARE: 35 lei Pentru copiii sub 14 ani 15 lei. Persoanele cu dizabilitaţi nu plătesc taxa de participare.
    Câte 3 lei/participant plătitor se virează/donează către AmaTur.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Trofee, diplome şi medalii - locurile 1 -- 4,
    Diplome - locurile 5 -- 8
    Premii surpriză

    I. AMATORI ORA 9:00 Participa jucători amatori cu MP < 19, în ordinea clasamentului;
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6 , se califică primii patru, gr. superioare de 4 jucători - schema joc superiooare 1342-, primii doi se califică în eliminatorii, tablou eliminatoriu de 32 cu cu "bye" în favoarea primilor 8 din tabelul eliminatoriu.
    Ordinea favoriţilor în grupele inferioare în ordinea MP, în eliminatorii în ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorţi.
    Nr. mese: 12 pentru grupe inferiore , 6 pentru grupe superioare
    - cei care întârzie sunt rugaţi să confirme la telefon până la ora: 08:45



    II. OPEN - ORA 13:30 Participă jucătorii amatori cu MP >= 19 ,jucătorii legitimaţi în divizia B,
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6 , se califică primii patru, gr. superioare de 4 jucători - schema joc superiooare 1432- primii doi se califică în eliminatorii, tablou eliminatoriu de 16 cu "bye" în favoarea primilor 4 din tabelul eliminatoriu.
    Ordinea favoriţilor: in grupele inferioare – pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; poziţiile locurilor 2 vor fi trase la sorti;
    - cei care întârzie sunt rugaţi să confirme la telefon până la ora: 12:45


    ORGANIZATORI AMATUR

    - Muresanu Alex, tel. 0723856419;
    - Filea Adonis, tel. 0747297093;
    - Kantor Imre, tel. 0741908006;
    - Vladoiu Gelu, tel. 0722315757;

    ALTE INFORMATII :

    Absenţii nemotivaţi la turneu vor fi trecuţi în evidentele AmaTur-ului, iar cei care au deja două absente nemotivate nu au drept de participare.
    Orice lipsă a unor participanţi sau întârziaţi, NU afectează începerea jocurilor,
    Înscrierea se face : - Nume Prenume , localitate , categorie. Vă rugam folosiţi numele şi prenumele înscrise în clasamentul Amatur pentru a nu avea surprize

    Va fi asigurata asistenţă medicală pentru prim ajutor de către personal specializat

    Spor la antrenamente şi vă aşteptăm!
    Ultima modificare făcută de adof; 19.08.2016 la 22:04. Motiv: corectare nume

  2. Mulțumesc Zosim1, Andrei668 au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4818
    Pentru toţi jucatori este asigurata masa de prânz
    pe perioada desfăşurării competiţiei va fi prezenta o ambulanţă
    vă rugam sa nu parcaţi lânga cladire pentru a putrea asigura parcarea ambulanţei

    Meniu

    Ciorba de pui a la grec
    File santana piure cartofi
    Salata proaspata

    masa se serveste între orele 13:00 – 15:00
    Ultima modificare făcută de adof; 01.09.2016 la 10:15.

  4. Mulțumesc Marius_Ducu, TableTennis au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Alex Muresanu, PaliHR, mandelafree le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4818
    CUPA AMATUR - Turneu - A+ - Sibiu - 03.09.2016
    Lista înscrieri - Open - 02.09.2016 18:50

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament Localitatea - Judeţ - MPT -
    1 . Govoreanu Florin - 14 - Cisnadie - SB - 28,46
    2 . Daneliuc Gabi - 23 - Sibiu - SB - 26,25
    3 . Aron Darie - 50 - Sibiu - SB - 24,43
    4 . Farkas Gabor - 53 - Targu Mures - MS - 31,25
    5 . Vladoiu Gelu - 75 - Brasov - BV - 21,32
    6 . Nica Ionut - 84 - Brasov - BV - 23,28
    7 . Padurariu Costel - 100 - Brasov - BV - 19,98
    8 . Farkas Bence - 102 - Targu Mures - MS - 25,94
    9 . Denes Ferenc - 105 - Praid - HR - 20,18
    10 . Moldovan Cristian - 109 - Tarnaveni - MS - 27,69
    11 . Bardocz Szilard - 120 - Capeni - CV - 21,42
    12 . Zelariu Petru - 123 - Tarnaveni - MS - 26,72
    13 . Mitzea Alexandru - 140 - Sibiu - SB - 20,78
    14 . Pinzar Andrei - 148 - Medias - SB - 23,16
    15 . Petho Mihaly - 155 - Racosu de Sus - CV - 20,50
    16 . Laszlo Levente - 157 - Miercurea Ciuc - HR - 20,17
    17 . Migea Cornel - 160 - Sibiu - SB - 24,16
    18 . Hutanu Alin - 181 - Brasov - BV - 21,63
    19 . Cocean Valer - 218 - Baraolt - CV - 23,21
    20 . Benyovski Bela - 222 - Sibiu - SB - 21,09
    21 . Capusan Sorin - 233 - Tarnaveni - MS - 26,54
    22 . Polotca Stefan - 234 - Sangeorgiu de Padure - MS - 24,25
    23 . Somlea Darian - 237 - Cisnadie - SB - 19,78
    24 . Carpaci Alexandru - 244 - Ludus - MS - 26,11
    25 . Iancu Sorin - 255 - Sibiu - SB - 19,38
    26 . Moldovan Alexandru - 276 - Tarnaveni - MS - 22,39
    27 . Lunca Razvan - 297 - Tarnaveni - MS - 21,68
    28 . Vitan Vasile - 367 - Tarnaveni - MS - 26,00
    29 . Marian Florin - 392 - Reghin - MS - 19,83
    30 . Lakatos Zsolt - 400 - Miercurea Ciuc - HR - 19,50
    31 . Bleoca Marius - 509 - Tarnaveni - MS - 19,11
    32 . Anca Octavian - 723 - Ludus - MS - 34,00
    33 . Nechita Alexandru - 847 - Agnita - SB - 21,58
    34 . Stefan Patrick - 914 - Brasov - BV - 5,53
    35 . Crisan Casian - 1013 - Agnita - SB - 6,18
    36 . Moldovan Flavia - 1265 - Tarnaveni - MS - 5,54



    Lista de asteptare Open

    Vida Attila - 1368 - Cristuru Secuiesc - HR - 0,00

    Clasament 01-sep-2016




    CUPA AMATUR - Turneu - A+ - Sibiu - 03.09.2016
    Lista înscrieri - Amatori - 02.09.2016 18:54

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament Localitatea - Judeţ - MPT -
    1 . Antal Denes - 151 - Brasov - BV - 17,89
    2 . Radu Constantin - 186 - Sibiu - SB - 16,90
    3 . Barac Marius - 191 - Sibiu - SB - 18,94
    4 . Tokos Pal - 194 - Odorheiu Secuiesc - HR - 18,97
    5 . Predescu Levente - 214 - Miercurea Ciuc - HR - 18,06
    6 . Popa Mircea - 239 - Brasov - BV - 15,94
    7 . Fancsali Kalman - 240 - Lunca de Sus - HR - 17,72
    8 . Motorga Dorin - 257 - Targu Mures - MS - 18,00
    9 . Groza Alexandru - 264 - Cisnadie - SB - 18,75
    10 . Bartha Istvan Zsolt - 265 - Aita Mare - CV - 17,06
    11 . Bartha Zsolt Attila - 282 - Aita Mare - CV - 16,86
    12 . Marin Floricel - 295 - Brasov - BV - 14,60
    13 . Kriszta Arpad Lorand - 298 - Sanpaul - MS - 18,50
    14 . Zedler Csaba - 310 - Agnita - SB - 15,78
    15 . Zakarias Szabolcs - 314 - Odorheiu Secuiesc - HR - 18,63
    16 . Negrean Ioan - 321 - Sibiu - SB - 16,17
    17 . Beches Andrei - 325 - Sibiu - SB - 17,78
    18 . Timaru Ilie - 328 - Ocna Sibiului - SB - 18,16
    19 . Pelaghie Ioan - 334 - Targu Mures - MS - 18,13
    20 . Toader George - 335 - Agnita - SB - 18,03
    21 . Janosi Attila - 340 - Targu Mures - MS - 17,75
    22 . Veres Janos - 362 - Targu Mures - MS - 17,03
    23 . Muresanu Alex - 405 - Sibiu - SB - 12,92
    24 . Weiss Simona - 408 - Cisnadie - SB - 18,39
    25 . Tipser Gabriel - 409 - Sighisoara - MS - 18,25
    26 . Kantor Imre Zoltan - 411 - Reghin - MS - 15,81
    27 . Demeny Zoltan - 423 - Brasov - BV - 15,14
    28 . Bucur Dan - 465 - Cisnadie - SB - 14,59
    29 . Popa Paul - 475 - Sibiu - SB - 14,28
    30 . Ciky Cornel - 480 - Fagaras - BV - 12,75
    31 . Decean Darian - 485 - Sibiu - SB - 13,47
    32 . Matei Mirel - 490 - Brasov - BV - 14,25
    33 . Trandafir Vasile - 514 - Targu Mures - MS - 16,11
    34 . Nistor Iosif - 520 - Miercurea Ciuc - HR - 14,46
    35 . Comsa Dan - 521 - Sibiu - SB - 13,00
    36 . Bacanu Paulian - 523 - Brasov - BV - 16,17
    37 . Filea Adonis - 542 - Sibiu - SB - 10,44
    38 . Losonczi Denes - 567 - Sangeorgiu de Padure - MS - 10,97
    39 . Movileanu Neculae - 570 - Brasov - BV - 9,43
    40 . Ratiu Valer - 590 - Sibiu - SB - 14,55
    41 . Kis Istvan - 593 - Brasov - BV - 8,86
    42 . Samoila Florin - 595 - Sighisoara - MS - 13,68
    43 . Manitiu Florin - 617 - Sibiu - SB - 11,25
    44 . Chibulcutean Bogdan - 624 - Tarnaveni - MS - 12,31
    45 . Miklos Imre - 631 - Miercurea Ciuc - HR - 18,75
    46 . Marian Calin - 647 - Reghin - MS - 18,75
    47 . Mitrofan Petrica - 654 - Brasov - BV - 8,67
    48 . Kincses Jozsef - 670 - Praid - HR - 12,00
    49 . Incze Levente - 675 - Miercurea Ciuc - HR - 18,92
    50 . Dumitrescu Sorin - 704 - Brasov - BV - 7,19
    51 . Lupescu Nicolae - 732 - Reghin - MS - 8,22
    52 . Sabau Gheorghe - 734 - Tarnaveni - MS - 12,39
    53 . Dragomir Paul - 738 - Sibiu - SB - 10,25
    54 . Roghina R.Cosmin - 740 - Sibiu - SB - 8,63
    55 . Chibulcutean Ioan - 750 - Tarnaveni - MS - 10,56
    56 . Kondort Dan - 758 - Sibiu - SB - 9,06
    57 . Banea Radu - 767 - Sibiu - SB - 8,46
    58 . Morariu Marius - 787 - Sibiu - SB - 10,96
    59 . Fulop Laszlo - 814 - Targu Mures - MS - 7,92
    60 . Pop Sabin - 821 - Targu Mures - MS - 11,82
    61 . Banu Nicolae - 823 - Ocna Sibiului - SB - 11,25
    62 . Ciobanu Cosmin - 840 - Cristian SB - SB - 8,54
    63 . Bozosan Petre - 841 - Sibiu - SB - 8,54
    64 . Cioca Raul - 844 - Agnita - SB - 7,32
    65 . Brasoveanu Vali - 854 - Sibiu - SB - 8,68
    66 . Dorling Raul - 898 - Cisnadie - SB - 7,82
    67 . Bardas Ioan - 899 - Dumbraveni SB - SB - 7,54
    68 . Dragomir Mitica - 904 - Sibiu - SB - 14,17
    69 . Sabau Mircea - 910 - Tarnaveni - MS - 10,25
    70 . Patrascu Dan - 911 - Sighisoara - MS - 8,82
    Wilcard1 - Ilie Octavian Marius - 913 - Brasov - BV - 6,69
    Wilcard2 - Anton Calin - 1395 - Sibiu - SB - 3,92



    Lista de asteptare Amatori


    Balla Peter - 927 - Toplita - HR - 8,54
    Covataru Loredan - 938 - Brasov - BV - 8,31
    Dragomir Ioan - 958 - Cristian SB - SB - 7,29
    Fazakas Gergely - 969 - Miercurea Ciuc - HR - 13,50
    Rotariu Andrei - 975 - Sibiu - SB - 6,39
    Pica Horia - 1012 - Fagaras - BV - 6,25
    Givan Cristian - 1031 - Sibiu - SB - 9,67
    Lolea Toma - 1060 - Fagaras - BV - 8,58
    Szabo Szilard - 1103 - Odorheiu Secuiesc - HR - 16,58
    Movileanu Adrian - 1125 - Brasov - BV - 5,00
    Somlea Codrin - 1233 - Cisnadie - SB - 4,54
    Stancovici Bianca - 1325 - Targu Mures - MS - 4,25
    Purta Razvan - 1472 - Sibiu - SB - 3,25
    Bardas Patrick - 1731 - Dumbraveni SB - SB - 3,92
    Zelariu Codrut - 1829 - Tarnaveni - MS - 4,00

    Clasament 01-sep-2016






    Clasament


    Turneu - A+ - Sibiu - Open - 03.09.2016
    "Locurile
    Nume prenume - Localitatea"


    LOCUL 1
    Farkas Gabor - Targu Mures

    LOCUL 2
    Anca Octavian - Ludus

    LOCURILE 3 - 4
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Pinzar Andrei - Medias

    LOCURILE 5 - 8
    Moldovan Cristian - Tarnaveni
    Vitan Vasile - Tarnaveni
    Hutanu Alin - Brasov
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni

    LOCURILE 9 - 12
    Cocean Valer - Baraolt
    Aron Darie - Sibiu
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Capusan Sorin - Tarnaveni

    LOCUL 13 -- Grupe Sup. 2 vic.
    Iancu Sorin - Sibiu

    LOCURILE 14 - 20 -- Grupe Sup. 1 vic.
    Farkas Bence - Targu Mures
    Denes Ferenc - Praid
    Bardocz Szilard - Capeni
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Carpaci Alexandru - Ludus
    Lunca Razvan - Tarnaveni

    LOCURILE 21 - 24 -- Grupe Sup. 0 vic.
    Nica Ionut - Brasov
    Zelariu Petru - Tarnaveni
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Migea Cornel - Sibiu

    LOCUL 25 -- Grupe Inf. 2 vic.
    Bleoca Marius - Tarnaveni

    LOCURILE 26 - 31 -- Grupe Inf. 1 vic.
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Benyovski Bela - Sibiu
    Somlea Darian - Cisnadie
    Nechita Alexandru - Agnita
    Crisan Casian - Agnita

    LOCURILE 32 - 36 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Padurariu Costel - Brasov
    Marian Florin - Reghin
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Stefan Patrick - Brasov
    Moldovan Flavia - Tarnaveni






    Clasament


    Turneu - A+ - Sibiu - Amatori - 03.09.2016
    "Locurile
    Nume prenume - Localitatea"


    LOCUL 1
    Incze Levente - Miercurea Ciuc

    LOCUL 2
    Groza Alexandru - Cisnadie

    LOCURILE 3 - 4
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Pelaghie Ioan - Targu Mures

    LOCURILE 5 - 8
    Beches Andrei - Sibiu
    Demeny Zoltan - Brasov
    Popa Mircea - Brasov
    Matei Mirel - Brasov

    LOCURILE 9 - 16
    Kincses Jozsef - Praid
    Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
    Toader George - Agnita
    Miklos Imre - Miercurea Ciuc
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Nistor Iosif - Miercurea Ciuc

    LOCURILE 17 - 24
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Comsa Dan - Sibiu
    Radu Constantin - Sibiu
    Tipser Gabriel - Sighisoara
    Muresanu Alex - Sibiu
    Janosi Attila - Targu Mures
    Bacanu Paulian - Brasov
    Decean Darian - Sibiu

    LOCURILE 25 - 26 -- Grupe Sup. 2 vic.
    Zedler Csaba - Agnita
    Negrean Ioan - Sibiu

    LOCURILE 27 - 38 -- Grupe Sup. 1 vic.
    Antal Denes - Brasov
    Barac Marius - Sibiu
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Weiss Simona - Cisnadie
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Bucur Dan - Cisnadie
    Ciky Cornel - Fagaras
    Samoila Florin - Sighisoara
    Marian Calin - Reghin
    Dragomir Mitica - Sibiu

    LOCURILE 39 - 48 -- Grupe Sup. 0 vic.
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Marin Floricel - Brasov
    Veres Janos - Targu Mures
    Popa Paul - Sibiu
    Ratiu Valer - Sibiu
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Dragomir Paul - Sibiu
    Pop Sabin - Targu Mures
    Banu Nicolae - Ocna Sibiului
    Dorling Raul - Cisnadie

    LOCUL 49 -- Grupe Inf. 2 vic.
    Morariu Marius - Sibiu

    LOCURILE 50 - 61 -- Grupe Inf. 1 vic.
    Filea Adonis - Sibiu
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Movileanu Neculae - Brasov
    Kis Istvan - Brasov
    Manitiu Florin - Sibiu
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Roghina R.Cosmin - Sibiu
    Banea Radu - Sibiu
    Bozosan Petre - Sibiu
    Cioca Raul - Agnita
    Patrascu Dan - Sighisoara
    Ilie Octavian Marius - Brasov

    LOCURILE 62 - 72 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Mitrofan Petrica - Brasov
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Kondort Dan - Sibiu
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Ciobanu Cosmin - Cristian SB
    Brasoveanu Vali - Sibiu
    Bardas Ioan - Dumbraveni SB
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Givan Cristian - Sibiu
    Anton Calin - Sibiu
    Ultima modificare făcută de adof; 04.09.2016 la 09:56.

  6. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4818
    se inscrie din Reghin

    la Open
    Zidar Victor

    la amatori

    Kantor Imre Zoltan
    lupescu Nicolae

  7. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui krisztalori
    Data înscrierii
    02.02.2010
    Locație
    Sinpaul, Mures
    Vârstă
    39
    Postări
    1.351
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    101 z 1 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    596
    Kriszta Arpad Lorand din Sanpaul la amatori
    Lemne: DHS Hurricane Long W997
    FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
    BH: DHS GoldArc 8

  9. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, Alex Muresanu le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    senior
    Avatarul lui ioan.dragomir64
    Data înscrierii
    24.09.2013
    Locație
    CRISTIAN,SIBIU
    Vârstă
    55
    Postări
    259
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    29 z 12 h 11 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    475
    Din Cristian, Sibiu , la amatori se inscriu:

    - Ciobanu Cosmin
    - Dragomir Ioan
    Multumim !
    MAZUNOV-FL-109GR.
    DONIC BLUEFIRE M2
    DONIC BLUEFIRE M2

  11. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, Alex Muresanu le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4818
    din Sibiu la open

    La Amatori
    Filea Adonis
    Muresanu Alex
    Decean Darian
    Negrean Ioan
    Barac Marius
    Popa Paul
    Comsa Dan
    Bozosan Petru
    Dragomir Paul
    Anton Calin


    La Open

    Daneliuc Gabriel
    Darie Aron
    Mitzea Alexandru
    Iancu Sorin
    Migea Cornel

  13. Mulțumesc Sorin Iancu, Mitzi au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    senior

    Data înscrierii
    21.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    40
    Postări
    358
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 10 h 58 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    470
    Beches Andrei, Sibiu, Amatori.
    Multumesc
    ZJ-SZLC
    fh/bh- Btf Tenergy o5fx

  15. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, Alex Muresanu le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    senior
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    870
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    34 z 10 h 58 m
    Timp online pe zi
    38 m
    Reputație
    3249
    KIs Istvan Brasov-Amatori

  17. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place cule, PaliHR, Alex Muresanu, CIKY, dzolly le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    junior
    Avatarul lui Andrei668
    Data înscrierii
    24.05.2014
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    20
    Postări
    66
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 20 h 52 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    70
    Din Sibiu , la amatori , Rotariu Andrei si Purța Răzvan

    Trimis de pe al meu E3_Living folosind Tapatalk

  19. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  20. #11
    senior

    Data înscrierii
    10.03.2011
    Locație
    cisnadie
    Vârstă
    41
    Postări
    214
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 1 h 7 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    230
    Simona Weiss, Groza Alex, Bucur Dan , Somlea Codrin Cisnadie amatori. Somlea Darian -open

    - - - Actualizat - - -

    Raul Dorling amatori Cisnadie

  21. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, Alex Muresanu le-a plăcut acest mesaj
  22. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4818
    Din sibiu la Amatori
    Barbulescu Dan
    Botian Radu

  23. Îmi place cule, Barbulescu Dan, PaliHR, Alex Muresanu, CIKY le-a plăcut acest mesaj
  24. #13
    junior

    Data înscrierii
    10.03.2015
    Locație
    Agnita, Romania
    Vârstă
    20
    Postări
    130
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 39 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    159
    Din Agnita se înscriu Cioca Raul şi Crişan Casian la amatori

  25. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Andrei668, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  26. #14
    senior
    Avatarul lui Barbulescu Dan
    Data înscrierii
    10.11.2015
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    50
    Postări
    208
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 13 h N/A
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    511
    Din Sibiu la amatori: Brasoveanu Vali

  27. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place cule, PaliHR, Alex Muresanu, dzolly le-a plăcut acest mesaj
  28. #15
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.075
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    78 z 20 h 53 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4329
    Se inscriu din Agnita:Nechita Alexandru la Open si Zedler Csaba la Amatori.
    I love table tennis !

  29. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, Alex Muresanu, CIKY le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 168
    Ultimul post: 09.09.2016, 23:36
  2. Răspunsuri: 138
    Ultimul post: 07.09.2016, 11:57
  3. Răspunsuri: 133
    Ultimul post: 05.09.2016, 23:30
  4. Răspunsuri: 181
    Ultimul post: 04.09.2016, 22:05
  5. Răspunsuri: 81
    Ultimul post: 04.09.2016, 11:21

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •