Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Partener antrenament bucuresti amator/mediu

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Partener antrenament bucuresti amator/mediu

    Salutare


    Prins microb ping-pong in liceu. Jucat constant in perioada aceea in curtea scolii (chiar si iarna cu manusi, dadeam zapada la o parte de pe mese si jucam ore intregi) apoi destul de ocazional prin facultate si sporadic mai apoi.

    As vrea sa reincep o activitate cat de cat constanta (sa zicem 1 zi pe sapt). Eventual chiar un grup de 3-5 persoane, stabilit 1 zi de antrenament pe saptamana intr-o seara a saptamanii, inchiriat 2 mese, schimbat parteneri, invata reciproc, corectari joc, etc.

    Sunt genul ambitios si competitiv dar ma intereseaza mai mult progresul si sa simt ca imi imbunatatesc jocul. Stilul meu as spune ca e mai degraba defensiv (mi-a placut intotdeauna sa reusesc sa pun mingea pe masa din orice pozitie) dar as vrea sa lucrez si la ofensiv

    Daca e cineva dornic de o asemenea activitate, feel free to contact me sau lasati mesaje/sugestii aici.

  • #2
    Salut . In ce zona vrei sa joci ,in berceni la grand arena viva sport ,sau in regie la top tenis idm ?
    Blade: - Andro Temper Tech FH: Rasanter R47 , BH: Tenergy 64

    Comentariu


    • #3
      salutare. pt mine ar fi mai apropae in berceni dar ma pot adapta pentru oriunde in bucuresti

      Comentariu


      • #4
        Si eu sunt interesat de parteneri de antrenament, sunt incepator spre mediu, si stau in Popesti, Grand Arena fiind super OK pt mine, dar nu m-ar deranja sa ma deplasez si pana la IDM.

        Comentariu


        • #5
          Sal"tare!!!Ai putea incerca aici......https://www.facebook.com/events/5898...52234430...Mie mi se pare o initiativa super.....sa ai succes!!

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de vasile fodoran Vezi post
            Sal"tare!!!Ai putea incerca aici......https://www.facebook.com/events/5898...52234430...Mie mi se pare o initiativa super.....sa ai succes!!
            interesanta initiativa. a fost cineva? e ok? sunt diverse nivele de participanti?

            eu in continuare sunt interesat de un partener.

            Comentariu


            • #7
              Eu am fost de câteva ori și ?ți pot spune ca sunt participanți de toate nivelurile dar majoritatea sunt începători.
              Partea buna este ca gasesti și jucători mai buni sau de nivelul tău cu care te poti imprieteni si merge in alte zile sa te antrenezi.
              O zi buna.
              Ps. Aceste intalniri sunt in fiecare Marti si Vineri de la 19:30 si Duminica de la 17:00

              Sent from my SM-G920F using Tapatalk
              Xiom Feel HX
              FH- Tenergy 05FX
              BH- Nittaku Fastarc G1

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X