pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 1 din 13 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 182

Subiect: TURNEU A Targu Mures 10 septembrie 2016 O+A - CUPA TT CONCEPT ADIAL Targu Mures ed.VI

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui mandelafree
    Data înscrierii
    07.10.2012
    Locație
    targu mures
    Vârstă
    52
    Postări
    1.089
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    35 z 12 h 50 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2663

    TURNEU A Targu Mures 10 septembrie 2016 O+A - CUPA TT CONCEPT ADIAL Targu Mures ed.VI

    TURNEU A Targu Mures 10 septembrie 2016 open + amatori - CUPA TT CONCEPT ADIAL Targu Mures - editia a VI-a

    LOCALITATEA: Targu Mures jud.Mures
    Turneul se va desfasura pe 2 categorii OPEN + AMATORI
    DATA: 10 septembrie 2016 ORA: 9.30 OPEN + AMATORI
    SALA: SALA Polivalenta Targu Mures.
    ADRESA(Locatia)+INDICATII ACCES: Sala Sporturilor Targu Mures - Aleea Parcul Sportivilor 1, Târgu Mureș, Romania.

    Coordonate https://www.google.ro/maps/place/Sal...4!4d24.5517504
    Parcarea este libera in fata salii.
    NR. MESE: 24 ITTF
    Mingi de joc ***.
    SPATIU DE JOC: parchet.
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 9,30 - pana se termina
    PREZENTA: La sala pt inscrieri obligatoriu ora 8:30(A)+(O) !!!
    CATEGORIA AMATORI + OPEN - Ora inceperii: 09:30
    NUMARUL MAXIM DE JUCATORI ADMISI:102 amatori + 42 open.
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare de 6 jucatori si se califica primii 4 + grupe superioare se califica primii 2 + eliminatorii; Grupele se vor intocmi in functie de media turneelor. Tragerea la sorti a locurilor doi pentru eliminatorii se va face de catre o singura persoana.

    TAXA PARTICIPARE: - 25 lei / jucator + 15 lei / copil sub 14 ani (2 lei catre fond). Persoanele cu dizabilitati locomotorii sunt scutite de plata taxei de participare.
    + 10 lei masa de pranz (se va servi in restaurantul Everest, situat in apropierea salii) – snitel de pui cu cartofi natur si legume+salata asortata. Se asigura apa minerala si fiecarui participant cate o cafea.
    MATERIALUL DE PREMIERE: Amatori si Open
    Locul 1 cupa + medalie + diploma + premiu surpriza, www.adial.ro
    Locul 2 cupa + medalie + diploma,
    Locurile 3-4 cupa + medalie + diploma.
    Locurile 5-8 cupa + medalie + diploma.
    INSCRIEREA-RETRAGEREA PARTICIPANTILOR : obligatoriu pe forum, pana vineri ora 18 (09 septembrie 2016). Cei care se inscriu si nu mai pot ajunge sunt rugati sa anunte din timp pe forum sau telefonic. Se va aplica regulamentul pentru cei care se inscriu si nu se prezinta la concurs.
    Firma Androgir Bucuresti va avea un stand de prezentare cu echipament sportiv. http://www.tenismasa.ro/.
    ORGANIZATORI: Ovidiu 0749332170 si Andrei 0744503789.
    Va asteptam cu drag.

    Cu sprijinul Directiei Judetene pentru Sport si Tineret Mures.http://www.djstmures.ro/

    Cazare Targu Mures : http://www.turistinfo.ro/targu_mures...rgu_mures.html
    http://www.complexvia.ro/


    Canal youtube. Vizionati si subscrieti.
    https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
    Ultima modificare făcută de mandelafree; 05.09.2017 la 10:07.
    Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
    https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
    Va rog sa aveti o viata frumoasa.

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui mandelafree
    Data înscrierii
    07.10.2012
    Locație
    targu mures
    Vârstă
    52
    Postări
    1.089
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    35 z 12 h 50 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2663
    Inscrieri Amatori - on 9/11/2016 at 09:30:37

    1. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 194 - 18.97 - A
    2. Ciobanu Daniel, Blaj, 305 - 18.75 - A
    3. Damian Mircea, Bistrita, 146 - 18.7 - A
    4. Miko Istvan, Targu Mures, 451 - 18.68 - AW
    5. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 298 - 18.5 - A
    6. Tipser Gabriel, Sighisoara, 409 - 18.25 - A
    7. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 334 - 18.13 - A
    8. Predescu Levente, Miercurea Ciuc, 214 - 18.06 - A
    9. Motorga Dorin, Targu Mures, 257 - 18 - A
    10. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 346 - 18 - A
    11. Vita Istvan, Reghin, 460 - 17.96 - A
    12. Janosi Attila, Targu Mures, 340 - 17.75 - A
    13. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 422 - 17.68 - A
    14. Grosan Mircea, Dej, 484 - 17.54 - A
    15. Muresan Dorel, Cluj Napoca, 354 - 17.38 - AH
    16. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 265 - 17.06 - A
    17. Veres Janos, Targu Mures, 362 - 17.03 - A
    18. Derzsi Lorand, Targu Mures, 492 - 16.97 - A
    19. Sandulescu Adrian, Targu Mures, 1093 - 16.92 - A
    20. Spaller Tiberiu, Nasaud, 380 - 16.88 - A
    21. Dordea Lucian, Medias, 410 - 16.84 - AW
    22. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 430 - 16.68 - A
    23. Csaky Tiberiu, Resita, 658 - 16.54 - A
    24. Ban Peter, Cluj Napoca, 299 - 16.53 - A
    25. Trandafir Vasile, Targu Mures, 514 - 16.11 - A
    26. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 501 - 16 - A
    27. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 411 - 15.81 - AW
    28. Fulop Attila, Aiud, 284 - 15.75 - A
    29. Bumbu Pavel, Razboieni, 350 - 15.69 - A
    30. Zoltan Tibor, Targu Mures, 762 - 15.55 - AW
    31. Ambrus Szilard, Ludus, 549 - 15.54 - AJ
    32. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 473 - 15.39 - A
    33. Dirlea Ioan, Aiud, 381 - 15.17 - AH
    34. Simon Robert, Gheorgheni, 564 - 14.5 - A
    35. Galfi Levente, Cluj Napoca, 663 - 14.17 - AW
    36. Kovari Odon, Targu Mures, 1431 - 13.5 - A
    37. Gligor George, Sibiu, 551 - 13.31 - A
    38. Zavaski Ioan, Dej, 638 - 12.96 - A
    39. Biro Istvan, Reghin, 1104 - 12.92 - A
    40. Barabas Claudiu, Bistrita, 634 - 12.75 - A
    41. Joldes Adrian, Bistrita, 879 - 12.75 - A
    42. Onofrei Petru, Gherla, 702 - 12.39 - A
    43. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 624 - 12.31 - AJ
    44. Csorbai Lorand, Sanpaul, 1008 - 12.25 - A
    45. Boeriu Cezara, Targu Mures, 1037 - 12.25 - AJF
    46. Kincses Jozsef, Praid, 670 - 12 - A
    47. Miclos Andrei, Dej, 773 - 12 - A
    48. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 933 - 12 - A
    49. Pop Sabin, Targu Mures, 821 - 11.82 - A
    50. Vass Sandor, Beclean, 596 - 11.78 - A
    51. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 1221 - 11.25 - A
    52. Buta Denisa, Tarnaveni, 830 - 11.17 - AF
    53. Pralea Marius, Botosani, 457 - 11.1 - A
    54. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 919 - 11 - A
    55. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 567 - 10.97 - A
    56. Morariu Marius, Sibiu, 787 - 10.96 - A
    57. Szabo Tamas, Miercurea Ciuc, 1122 - 10.92 - A
    58. Docea Beniamin, Aiud, 869 - 10.82 - A
    59. Szakacs Marius, Sanpaul, 970 - 10.75 - A
    60. Adorjani Csilla, Targu Mures, 1132 - 10.75 - AJF
    61. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 750 - 10.56 - A
    62. Peta Octavian, Cluj Napoca, 672 - 10.38 - A
    63. Sabau Mircea, Tarnaveni, 910 - 10.25 - A
    64. Todor Csaba, Gheorgheni, 775 - 10.11 - AH
    65. Damian Vasile, Nasaud, 739 - 9.94 - A
    66. Luca Eugen, Aiud, 1018 - 9.8 - A
    67. Givan Cristian, Sibiu, 1031 - 9.67 - A
    68. Cotfas Gabriel, Toplita, 777 - 9.54 - A
    69. Oniga Paul, Blaj, 926 - 9.54 - A
    70. Kondort Dan, Sibiu, 758 - 9.06 - A
    71. Heja Zoltan, Gheorgheni, 853 - 8.96 - A
    72. Patrascu Dan, Sighisoara, 911 - 8.82 - A
    73. Daniel Istvan Sr, Targu Mures, 1290 - 8.75 - A
    74. Bozosan Petre, Sibiu, 841 - 8.54 - A
    75. Balla Peter, Toplita, 927 - 8.54 - A
    76. Campian Zoltan, Toplita, 882 - 8.25 - A
    77. Lupescu Nicolae, Reghin, 732 - 8.22 - A
    78. Csiki Sandor, Cluj Napoca, 922 - 7.96 - A
    79. Szilagyi Bela, Targu Mures, 1099 - 7.95 - AW
    80. Fulop Laszlo, Targu Mures, 814 - 7.92 - A
    81. Boaca Danut, Buzau, 1071 - 7.67 - A
    82. Farkas Zoltan, Ghindari, 1123 - 7.15 - A
    83. Valea Claudiu, Targu Mures, 1390 - 7 - A
    84. Piper Petru, Luna CJ, 1816 - 6.5 - A
    85. Nagy Hunor, Ghindari, 1323 - 5.92 - A
    86. Sarcani Andrei, Targu Mures, 1142 - 5.82 - A
    87. Suciu Sergiu, Turda, 1153 - 5.75 - AW
    88. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 1265 - 5.54 - AJF
    89. Husar Andreea, Targu Mures, 1164 - 5.25 - AF
    90. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mures, 1366 - 4.35 - A
    91. Stancovici Bianca, Targu Mures, 1325 - 4.25 - AF
    92. Lefter Marius, Targu Mures, 1338 - 4 - A
    93. Asavei Gheorghe, Razboieni, 1640 - 3.5 - A
    94. Kocsis Marton, Aiud, 2763 - 2.75 - A
    95. Suciu Cristian, Baciu, 3487 - 0 - A

    Nu au existat absenti nemotivati.


    Clasament Amatori

    1. Predescu Levente - Miercurea Ciuc
    2. Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
    3 -- 4
    Miko Istvan - Targu Mures
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    5 -- 8
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Fulop Attila - Aiud
    Vita Istvan - Reghin
    Sandulescu Adrian - Targu Mures
    9 -- 16
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Camarasiu Tiberiu - Cluj Napoca
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Korabian Tamas - Cluj Napoca
    Janosi Attila - Targu Mures
    Ban Peter - Cluj Napoca
    17 -- 32
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    Gligor George - Sibiu
    Dordea Lucian - Medias
    Tipser Gabriel - Sighisoara
    Keresztes Zoltan - Gheorgheni
    Vass Sandor - Beclean
    Muresan Dorel - Cluj Napoca
    Boeriu Cezara - Targu Mures
    Biro Istvan - Reghin
    Csaky Tiberiu - Resita
    Ambrus Szilard - Ludus
    Dirlea Ioan - Aiud
    Bumbu Pavel - Razboieni
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Kulcsar Lorand - Sanpaul
    Szabo Tamas - Miercurea Ciuc
    33 -- 34 2v gr.sup.
    Grosan Mircea - Dej
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    35 -- 49 1v gr.sup.
    Veres Janos - Targu Mures
    Derzsi Lorand - Targu Mures
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Zoltan Tibor - Targu Mures
    Simon Robert - Gheorgheni
    Zavaski Ioan - Dej
    Barabas Claudiu - Bistrita
    Csorbai Lorand - Sanpaul
    Kincses Jozsef - Praid
    Miclos Andrei - Dej
    Pall Jozsef Attila - Sanpaul
    Morariu Marius - Sibiu
    Docea Beniamin - Aiud
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Kondort Dan - Sibiu
    50 -- 64 0v gr.sup.
    Damian Mircea - Bistrita
    Galfi Levente - Cluj Napoca
    Kovari Odon - Targu Mures
    Joldes Adrian - Bistrita
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Pop Sabin - Targu Mures
    Buta Denisa - Tarnaveni
    Pralea Marius - Botosani
    Palfi Ferencz - Cluj Napoca
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Adorjani Csilla - Targu Mures
    Todor Csaba - Gheorgheni
    Luca Eugen - Aiud
    Cotfas Gabriel - Toplita
    Bozosan Petre - Sibiu
    65 -- 68 2v gr.inf.
    Szakacs Marius - Sanpaul
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Farkas Zoltan - Ghindari
    69 -- 79 1v gr.inf.
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Onofrei Petru - Gherla
    Givan Cristian - Sibiu
    Oniga Paul - Blaj
    Heja Zoltan - Gheorgheni
    Patrascu Dan - Sighisoara
    Daniel Istvan Sr - Targu Mures
    Balla Peter - Toplita
    Campian Zoltan - Toplita
    Csiki Sandor - Cluj Napoca
    Piper Petru - Luna CJ
    80 -- 95 0v gr.inf.
    Damian Vasile - Nasaud
    Szilagyi Bela - Targu Mures
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Boaca Danut - Buzau
    Valea Claudiu - Targu Mures
    Nagy Hunor - Ghindari
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Suciu Sergiu - Turda
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Husar Andreea - Targu Mures
    Fejeregyhazi Hunor - Targu Mures
    Stancovici Bianca - Targu Mures
    Lefter Marius - Targu Mures
    Asavei Gheorghe - Razboieni
    Kocsis Marton - Aiud
    Suciu Cristian - Baciu


    Inscrieri Open - on 9/11/2016 at 09:29:58

    1. Sorescu Deian, Resita, 41 - 37.25 - O
    2. Sicoe Rodica, Cugir, 4 - 35.95 - OF
    3. Simon Csaba, Targu Mures, 253 - 33.75 - OL
    4. Oroszlan Richard, Targu Mures, 656 - 29.92 - OJ
    5. Apian Florin, Bistrita, 39 - 29.11 - O
    6. Muntean Alin, Tarnaveni, 77 - 28.16 - O
    7. Moldovan Cristian, Tarnaveni, 109 - 27.69 - O
    8. Irsai Istvan, Targu Mures, 78 - 27.06 - O
    9. Mathe Mihai, Ludus, 923 - 27 - OL
    10. Zelariu Petru, Tarnaveni, 123 - 26.72 - O
    11. Vitan Vasile, Tarnaveni, 367 - 26 - O
    12. Daniel Zsombor, Targu Mures, 1090 - 26 - O
    13. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 76 - 25.86 - O
    14. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 227 - 25.68 - O
    15. Medve Mihai, Reghin, 815 - 25.5 - O
    16. Crainic Adrian, Orastie, 355 - 25 - O
    17. Benyi Crinel, Tarnaveni, 1282 - 24.75 - O
    18. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 368 - 24.39 - O
    19. Sipos Ferenc, Targu Mures, 189 - 24.29 - OW
    20. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 234 - 24.25 - O
    21. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 332 - 24.11 - O
    22. Oprea Adrian, Lugoj, 141 - 24 - O
    23. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 326 - 23.96 - O
    24. Popet Doru, Timisoara, 308 - 23.82 - O
    25. Zidar Victor, Reghin, 88 - 23.61 - O
    26. Ciurca Sorin, Tarnaveni, 705 - 23.5 - O
    27. Cocean Valer, Baraolt, 218 - 23.21 - O
    28. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 201 - 22.61 - O
    29. Ungvari Evelyn, Targu Mures, 1074 - 22.5 - OJF
    30. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 276 - 22.39 - O
    31. Fazakas Attila, Toplita, 296 - 22.39 - O
    32. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 155 - 20.5 - O
    33. Denes Ferenc, Praid, 105 - 20.18 - OW
    34. Cont Cosmin, Gherla, 304 - 19.25 - O
    35. Bleoca Marius, Tarnaveni, 509 - 19.11 - O
    36. Parcalab Mihai, Bistrita, 608 - 19 - O
    37. Vida Attila, Cristuru Secuiesc, 1368 - 0 - O

    Nu au existat absenti nemotivati.


    Clasament Open

    1. Sorescu Deian - Resita
    2. Sicoe Rodica - Cugir
    3 -- 4
    Oroszlan Richard - Targu Mures
    Zamblau Ionut - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Simon Csaba - Targu Mures
    Apian Florin - Bistrita
    Vitan Vasile - Tarnaveni
    Muntean Alin - Tarnaveni
    9 -- 12
    Zelariu Petru - Tarnaveni
    Daniel Zsombor - Targu Mures
    Oprea Adrian - Lugoj
    Cocean Valer - Baraolt
    13 -- 18 1v gr.sup.
    Irsai Istvan - Targu Mures
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    Molnar Tihamer - Tarnaveni
    Zidar Victor - Reghin
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Denes Ferenc - Praid
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Moldovan Cristian - Tarnaveni
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Crainic Adrian - Orastie
    Benyi Crinel - Tarnaveni
    Ciurca Sorin - Tarnaveni
    Lorincz Ferenc Attila - Sanpaul
    25 -- 3v gr.inf.
    Popet Doru - Timisoara
    26 -- 27 2v gr.inf.
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    28 -- 33 1v gr.inf.
    Mathe Mihai - Ludus
    Medve Mihai - Reghin
    Sipos Ferenc - Targu Mures
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    Ungvari Evelyn - Targu Mures
    Vida Attila - Cristuru Secuiesc
    34 -- 37 0v gr.inf.
    Fazakas Attila - Toplita
    Cont Cosmin - Gherla
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    Parcalab Mihai - Bistrita
    Ultima modificare făcută de mandelafree; 17.09.2016 la 20:21.
    Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
    https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
    Va rog sa aveti o viata frumoasa.

  3. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, jacsonn, Kantor Imre-Zoltan, alinguru, Space le-a plăcut acest mesaj
    Nu-mi place iuliu zedler nu le-a plăcut mesajul
  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui mandelafree
    Data înscrierii
    07.10.2012
    Locație
    targu mures
    Vârstă
    52
    Postări
    1.089
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    35 z 12 h 50 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2663
    Se inscriu: Sarcani Andrei – Targu Mures – Amatori
    Ciurca Sorin – Tarnaveni – Open
    Kantor Imre Zoltan – Reghin – Amatori
    Zidar Victor – Reghin – Open
    Lupescu Nicolae – Reghin – Amatori
    Gogu Gabriel – Cluj Napoca – Open
    Apian Florin – Bistrita - Open
    Suciu Cristian – Baciu CJ – Amatori
    Florea Claudiu – Cluj Napoca – amatori
    Se insriu din Targu Mures la amatori
    Pop Sabin
    Pelaghie Ioan
    Motorga Dorin
    Szilagyi Bela
    Derzsi Lorand
    Veres Janos
    Zoltan Tibor
    Janosi Attila
    Miko Istvan
    Bucur Alin Adrian
    Fejeregyhazi Hunor
    Trandafir Vasile
    Fulop Laszlo
    Daniel Istvan sr.
    Daniel Istvan
    Sandulescu Adrian
    Valea Claudiu
    Husar Andreea
    Stancovici Bianca
    Lefter Marius
    Demian Veronica

    Iar la open tot din Targu Mures
    Sipos Ferenc
    Farkas Bence
    Farkas Gabor
    Irsai istvan
    Daniel Zsombor
    Jozsa Zoltan – Odorheiu Secuiesc

    Kincses Jozsef din Praid, Nagy Hunor si Farkas Zoltan din Ghindari, Tokos Pal din Odorheiu Secuiesc la amatori, iar la open Denes Ferenc din Praid.
    Din Sangeorgiu de Padure la amatori
    Losonczi Denes
    Raduly Ovidiu
    Si la open
    Polotca Stefan
    Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
    https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
    Va rog sa aveti o viata frumoasa.

  5. Mulțumesc PaliHR, dorinmo, Kantor Imre-Zoltan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place FlorinBN, alinguru le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    senior

    Data înscrierii
    14.05.2013
    Locație
    Aita Mare
    Vârstă
    50
    Postări
    328
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 15 h 47 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    411
    La open:
    Petho Mihaly - Racosul de Sus
    Cocean Valer - Baraolt
    Bardocz Szilard - Capeni
    La amatori:
    Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare
    Bartha Zsolt-Attila - Aita Mare

  7. #5
    junior
    Data înscrierii
    19.06.2016
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    37
    Postări
    96
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 h 3 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    63
    Din Tarnaveni la Open:Molnar Tihamer,Capusan Sorin,Dabacan Dorin.

  8. Mulțumesc mandelafree au mulțumit pentru mesaj
  9. #6
    junior
    Data înscrierii
    24.01.2013
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    54
    Postări
    72
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 h 5 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    25
    Galfi Levente din Cluj la amatori.

  10. Mulțumesc mandelafree au mulțumit pentru mesaj
  11. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui neluchibu
    Data înscrierii
    18.03.2013
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    48
    Postări
    517
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 19 h 53 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    647
    Din Târnăveni, Chibulcutean Bogdan, Chibulcutean Ioan, Zelariu Codrut, la amatori şi Zelariu Petru la open!

    Trimis de pe al meu HTC One S folosind Tapatalk

  12. Mulțumesc mandelafree au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place alinguru le-a plăcut acest mesaj
  13. #8
    senior

    Data înscrierii
    23.03.2013
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    20
    Postări
    173
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 16 h 39 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    102
    Din Târnăveni, la Open : Moldovan Alexandru, Moldovan Cristian, Bleoca Marius, Vitan Vasile. La amatori : Buta Denisa, Moldovan Flavia, Sabau Mircea

  14. Mulțumesc mandelafree au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place neluchibu le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    junior

    Data înscrierii
    10.05.2016
    Locație
    aiud
    Vârstă
    46
    Postări
    125
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 h 48 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    82
    Se înscriu din Aiud la Categoria Amatori:
    -Docea Beniamin
    -Dirlea Ioan
    -Fulop Attila
    -Luca Eugen
    -Popa Gheorghe
    -Kocsis Marton

  16. Mulțumesc mandelafree au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place neluchibu le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    junior

    Data înscrierii
    20.11.2014
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    41
    Postări
    139
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 22 h 59 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    107
    Camarasiu Tiberiu-Cluj Napoca-Amatori
    Csiki Sandor -Cluj Napoca -Amatori
    Teleki Zsolt-Cluj Napoca Open

  18. Mulțumesc mandelafree au mulțumit pentru mesaj
  19. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui mandelafree
    Data înscrierii
    07.10.2012
    Locație
    targu mures
    Vârstă
    52
    Postări
    1.089
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    35 z 12 h 50 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2663
    Sillo Kalman - Targu Mures - amatori - nou.
    Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
    https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
    Va rog sa aveti o viata frumoasa.

  20. #12
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    37
    Postări
    359
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 12 h 19 m
    Timp online pe zi
    31 m
    Reputație
    282
    Se înscriu Damian Mircea-Bistrita Bumbu Pavel-Războieni Asavei Gheorghe-Războieni amatori

  21. Mulțumesc mandelafree au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Space le-a plăcut acest mesaj
  22. #13
    senior

    Data înscrierii
    13.11.2015
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    176
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 9 h 20 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    280
    Din Sibiu Marius Morariu si Bozosan Petre la Amatori. Mersi!

    Mr. Tomahawk

  23. Mulțumesc mandelafree au mulțumit pentru mesaj
  24. #14
    cadet
    Data înscrierii
    01.02.2014
    Locație
    Dileu Nou
    Vârstă
    41
    Postări
    29
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 h 48 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    27
    Csorbai Lorand - Sanpaul - Amatori

  25. Mulțumesc mandelafree au mulțumit pentru mesaj
  26. #15
    junior

    Data înscrierii
    20.11.2014
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    41
    Postări
    139
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 22 h 59 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    107
    amatori Palfi Ferencz-Cluj Napoca

  27. Mulțumesc mandelafree au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place peta octavian le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 201
    Ultimul post: 16.04.2016, 02:28
  2. Răspunsuri: 253
    Ultimul post: 14.09.2015, 22:22
  3. Răspunsuri: 180
    Ultimul post: 01.07.2015, 07:56
  4. Răspunsuri: 265
    Ultimul post: 16.09.2014, 22:19
  5. Răspunsuri: 294
    Ultimul post: 02.03.2014, 15:23

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •