tt-shop.ro 468x60 3pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 1 din 23 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 331

Subiect: Turneu A-plus --- Cupa Amatur Transilvania - Bistrita 01 oct 2016

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.660
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    527 z 1 h 12 m
    Timp online pe zi
    3 h 55 m
    Reputație
    17573

    Turneu A-plus --- Cupa Amatur Transilvania - Bistrita 01 oct 2016

    LOCALITATEA: Bistrita
    DATA: Sambata 01 octombrie 2016
    ORA: 08.15 - 09.15 - inscrieri, la 09.30 incep meciurile

    SALA de tenis de masa "Gheorghe Bozga"
    ADRESA: str. Parcului, langa LIDL, stadionul Gloria
    https://goo.gl/maps/7EC4kggqfbK2

    LOGISTICA: 22 mese Butterfly, Tibhar si Donic;
    - spatiu de 9*5 mp/masa, taraflex peste parchet
    - mingi Donic*** si Bty***;

    TAXA: 30 lei;
    - copii 10 lei;
    - doamne/domnisoare 10 lei;
    - persoane cu dizabilitati 0 lei;

    Se asigura apa plata/minerala, cafea;

    MATERIALE DE PREMIERE: cupe, medalii si diplome - locurile 1-4, medalii si diplome - locurile 5-8

    La turneu este invitat Rasvan Crisan cu un stand de produse Butterfly al firmei TT-Shop.

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum pana joi 29 sep, ora 18.00 in ordinea clasamentului, la Open au prioritate jucatorii cu MP>=19;
    - ultima actualizare a listelor pe forum: vineri 30 sep, ora 18.00
    - inscrierile la sala se fac doar in limita locurilor disponibile, primul venit-primul servit;
    - absentii nemotivati vor fi trecuti cu "N" in clasament;

    SISTEMUL DE JOC:
    - open si amatori, vor incepe la aceeasi ora - 09.30;
    - numar maxim de participanti: Amatori 96, Open 54 + cate 2 wild-carduri pentru fiecare categorie;
    - grupe inferioare de 6-7 jucatori (14 la amatori, 6 la open) - dupa MP, regula sarpelui, cu ceva permutari intre localitati unde este cazul - se califica primii 4;
    - grupe superioare - cate un loc 1,2,3,4 din inferioare, dupa schema 1-5-3-4 - se califica primii 2;
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjeaza pe tablou dupa numarul grupei superioare, locurile 2 vor fi trase la sorti de catre un singur participant.

    ORGANIZATORI: Apian Florin - 0748 143566, Nistor Dorel - 0740 511665

    Spor la antrenamente si va asteptam!
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 26.09.2016 la 19:02.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.660
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    527 z 1 h 12 m
    Timp online pe zi
    3 h 55 m
    Reputație
    17573

    Inscrieri/clasament

    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Absent: Jurje Alex Doru - Almasu Mare ... in locul lui a intrat Istrate Adrian - Bistrita
    In locul lui Simion Boby - accidentat a intrat Iaru Horatiu - Cluj Napoca
    ... in rest listele au ramas neschimbate fata de aseara ...
    Succes tuturor!
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Clasament Open

    1. Nemaciuc Mihai - Suceava
    2. Sorescu Deian - Resita
    3 -- 4
    Farcas Vlad - Cluj Napoca
    Petrescu Liviu - Pitesti
    5 -- 8
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    Nistor Dorel - Bistrita
    Avram Victor - Arad
    Ion Marius - Braila
    9 -- 16
    Corcoz Costin - Focsani
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Roman Bogdan - Arad
    Capusan Sorin - Tarnaveni
    Morosanu Vasile - Suceava
    Tira Viorel - Bistrita
    Zidar Victor - Reghin
    Ilies Ioan - Radauti
    17 -- 26 1v gr.sup.
    Hasna Cosmin - Straja
    Apian Florin - Bistrita
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Verdet Adrian - Oravita
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Miron Mihai - Cluj Napoca
    27 -- 32 0v gr.sup.
    Farkas Gabor - Targu Mures
    Tigau Dan - Bucuresti
    Cozma Catalin - Falticeni
    Zamblau Ionut - Cluj Napoca
    Cotca Dacian - Oradea
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    33 -- 3v gr.inf.
    Migea Cornel - Sibiu
    34 -- 43 2v gr.inf.
    Carpaci Alexandru - Ludus
    Oprea Adrian - Lugoj
    Farkas Bence - Targu Mures
    Sferlea Marius - Oradea
    Curut Gabriel - Timisoara
    Pop Zoltan - Dej
    Birtalan Robert - Oradea
    Kaposta Victor - Arad
    Iaru Horatiu - Cluj Napoca
    Rojnita Sebastian - Bacau
    44 -- 51 1v gr.inf.
    Aron Darie - Sibiu
    Firu Marian - Vatra Dornei
    Valcu Alin - Botosani
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Lunca Razvan - Tarnaveni
    Pop Danut - Dej
    Munteanu Octavian - Tecuci
    Ursulean Vasile - Straja
    52 -- 56 0v gr.inf.
    Grigore Alexandru - Campina
    Ticu Dorin - Bacau
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    Padurariu Costel - Brasov


    Clasament Amatori

    1. Ciortescu Cristi - Iasi
    2. Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    3 -- 4
    Diaconescu Lucian - Targoviste
    Colesniuc Romeo - Botosani
    5 -- 8
    Negrean Ioan - Sibiu
    Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
    Korabian Tamas - Cluj Napoca
    Boata Edgar - Arad
    9 -- 16
    Szalay Liviu - Oradea
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Dragan Petru Ioan - Iasi
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Pacurar Cosmin - Blaj
    Fulop Attila - Aiud
    Hodis Andrei - Gherla
    Popa Mircea - Brasov
    17 -- 28
    Valeanu Cosmin - Bacau
    Janosi Attila - Targu Mures
    Somlea Darian - Cisnadie
    Valeanu Vlad - Bacau
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Stoica Mihai - Mioveni
    Grosan Mircea - Dej
    Scurtu Nicolae - Bistrita
    Braniste George - Bacau
    Neamt Doru - Arad
    Bogza Dragos - Iasi
    Pralea Marius - Botosani
    29 -- 2v gr.sup.
    Bothazan Florin - Dej
    30 -- 48 1v gr.sup.
    Garaz Mircea - Bistrita
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Barac Marius - Sibiu
    Antal Denes - Brasov
    Cont Cosmin - Gherla
    Sofian Corneliu - Suceava
    Ban Peter - Cluj Napoca
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Petenchi Edmond - Roman
    Dirlea Ioan - Aiud
    Morosan Marian - Suceava
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Decean Darian - Sibiu
    Nicu Constantin - Iasi
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Nicolaiciuc Ovidiu - Iasi
    Jichici Svetozar - Timisoara
    49 -- 56 0v gr.sup.
    Lacatis Ghita - Arad
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Demeny Zoltan - Brasov
    Ghile Ioan - Oradea
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    Botea Fabian - Hunedoara
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Istrate Adrian - Bistrita
    57 -- 62 3v gr.inf.
    Damian Mircea - Bistrita
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Iacob Gabriel - Iasi
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Colcer Nicolae - Toplita
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    63 -- 74 2v gr.inf.
    Turburan Ion - Resita
    Ambrus Szilard - Ludus
    Cecan Vasile - Timisoara
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Lucic Corneliu - Suceava
    Kincses Jozsef - Praid
    Barabas Claudiu - Bistrita
    Vajda Erno - Reghin
    Miclos Andrei - Dej
    Pop Sabin - Targu Mures
    Morariu Marius - Sibiu
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    75 -- 89 1v gr.inf.
    Ciky Cornel - Fagaras
    Zavaski Ioan - Dej
    Vass Sandor - Beclean
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Singeorzan Traian - Nasaud
    Joldes Adrian - Bistrita
    Robu Valentin - Botosani
    Bulzan Calin - Cluj Napoca
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Buzila Ioan - Botosani
    Macovei Cristi - Iasi
    Balla Peter - Toplita
    Kreider Helmuth - Germania
    Malene Petru - Fagaras
    90 -- 98 0v gr.inf.
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Grecu Gheorghe - Bistrita
    Cotfas Gabriel - Toplita
    Butnaru Madalina - Vatra Dornei
    Damian Vasile - Nasaud
    Bozosan Petre - Sibiu
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Isaic Radu - Bacau
    Rus Nicolae - Oradea
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Inscrieri Amatori - on 01-Oct-16 at 09:35:37

    1. Valeanu Cosmin - Bacau, 208 - 18.97 - AJ
    2. Cherhat Dumitru - Cluj Napoca, 337 - 18.93 - A
    3. Garaz Mircea - Bistrita, 319 - 18.88 - AW
    4. Szalay Liviu - Oradea, 297 - 18.78 - A
    ...
    95. Isaic Radu - Bacau, 797 - 8.54 - A
    96. Kreider Helmuth - Germania, 1698 - 8.5 - A
    97. Rus Nicolae - Oradea, 743 - 8.03 - A
    98. Malene Petru - Fagaras, 733 - 7.58 - A


    Inscrieri Open - on 01-Oct-16 at 09:36:19

    1. Sorescu Deian - Resita, 19 - 38.53 - O
    2. Nemaciuc Mihai - Suceava, 42 - 37.11 - OL
    3. Gogu Gabriel - Cluj Napoca, 8 - 34.98 - O
    4. Petrescu Liviu - Pitesti, 11 - 33.63 - OW
    ...
    53. Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc, 185 - 19.83 - O
    54. Miron Mihai - Cluj Napoca, 305 - 19.64 - OH
    55. Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei, 158 - 19.5 - O
    56. Padurariu Costel - Brasov, 88 - 19 - O





    Inscrieri Open - on 30-Sep-16 at 08:12:09

    1. Roman Bogdan, Arad, 4 - 33.55 - O
    2. Ion Marius, Braila, 5 - 33.52 - O
    3. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 8 - 34.98 - O
    4. Avram Victor, Arad, 9 - 30.59 - O
    5. Petrescu Liviu, Pitesti, 11 - 33.63 - OW
    6. Tigau Dan, Bucuresti, 13 - 28.56 - OLW
    7. Govoreanu Florin, Cisnadie, 15 - 27.29 - O
    8. Mocean Dan, Cluj Napoca, 16 - 28.8 - OL
    9. Corcoz Costin, Focsani, 18 - 32.13 - OL
    10. Sorescu Deian, Resita, 19 - 38.53 - O
    11. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 22 - 31.3 - OL
    12. Daneliuc Gabi, Sibiu, 23 - 26.38 - O
    13. Morosanu Vasile, Suceava, 26 - 27.58 - OW
    14. Cozma Catalin, Falticeni, 32 - 27.85 - OLW
    15. Nistor Dorel, Bistrita, 34 - 31.61 - O
    16. Apian Florin, Bistrita, 36 - 30.78 - O
    17. Nemaciuc Mihai, Suceava, 42 - 37.11 - OL
    18. Farkas Gabor, Targu Mures, 52 - 32.38 - O
    19. Aron Darie, Sibiu, 53 - 24.73 - O
    20. Grigore Alexandru, Campina, 59 - 22.09 - O
    21. Cotca Dacian, Oradea, 64 - 24.35 - O
    22. Hasna Cosmin, Straja, 68 - 31.47 - O
    23. Munteanu Octavian, Tecuci, 71 - 21.02 - OW
    24. Kaposta Victor, Arad, 74 - 22.2 - O
    25. Sufletel Radu, Alba Iulia, 76 - 29 - OL
    26. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 79 - 26.03 - O
    27. Pop Danut, Dej, 86 - 22.1 - O
    28. Padurariu Costel, Brasov, 88 - 19 - O
    29. Rojnita Sebastian, Bacau, 91 - 21.7 - O
    30. Migea Cornel, Sibiu, 100 - 24.42 - O
    31. Sferlea Marius, Oradea, 101 - 24.08 - O
    32. Pop Zoltan, Dej, 104 - 23.25 - O
    33. Capusan Sorin, Tarnaveni, 106 - 28.22 - O
    34. Valcu Alin, Botosani, 107 - 23.75 - O
    35. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 110 - 27.09 - O
    36. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 111 - 22.39 - O
    37. Ticu Dorin, Bacau, 116 - 20.2 - O
    38. Farkas Bence, Targu Mures, 123 - 25.03 - O
    39. Oprea Adrian, Lugoj, 127 - 25.34 - O
    40. Curut Gabriel, Timisoara, 128 - 23.78 - O
    41. Birtalan Robert, Oradea, 129 - 22.58 - O
    42. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 132 - 24.78 - O
    43. Zidar Victor, Reghin, 133 - 24.63 - O
    44. Toporas Cosmin, Suceava, 138 - 22.64 - O
    45. Verdet Adrian, Oravita, 139 - 27 - O
    46. Ilies Ioan, Radauti, 142 - 24.91 - O
    47. Sumanaru Catalin, Iasi, 143 - 23.69 - O
    48. Carpaci Alexandru, Ludus, 146 - 26.28 - OLW
    49. Simion Boby, Cluj Napoca, 155 - 28.68 - OLH
    50. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 158 - 19.5 - O
    51. Lunca Razvan, Tarnaveni, 164 - 23.28 - O
    52. Firu Marian, Vatra Dornei, 169 - 24.72 - O
    53. Ursulean Vasile, Straja, 170 - 20.39 - O
    54. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 173 - 29.68 - O
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    55. Mironescu Adrian, Botosani, 183 - 19.58 - O
    56. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 185 - 19.83 - O
    57. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 188 - 22.22 - OW
    58. Barabas Sandor, Toplita, 233 - 20.47 - O
    59. Pinzar Andrei, Medias, 237 - 23.96 - OJ
    60. Tira Viorel, Bistrita, 253 - 23.79 - OW
    61. Marian Florin, Reghin, 296 - 19.64 - O
    62. Miron Mihai, Cluj Napoca, 305 - 19.64 - OH
    63. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 342 - 21.82 - O
    64. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 366 - 24.82 - O
    65. Moldovan Liviu, Sighetu Marmatiei, 422 - 26 - O
    66. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 466 - 24 - O
    67. Parascuta Daniel, Iasi, 508 - 22.1 - O
    68. Oroszlan Richard, Targu Mures, 586 - 33.92 - OJ
    69. Medve Mihai, Reghin, 591 - 20.75 - O
    70. Blanariu Dionisie, Baisesti, 611 - 21 - OJ
    71. Parcalab Mihai, Bistrita, 612 - 19 - O
    72. Anca Octavian, Ludus, 734 - 32.5 - OL
    73. Rosca Mihai, Galanesti, 834 - 21.92 - OJ
    74. Hurloi Vlad, Bistrita, 1039 - 32.75 - OL
    75. Odochean Razvan, Vatra Dornei, 1281 - 26.75 - O
    76. Gimbuta Agnes, Bistrita, 1495 - 26.75 - O
    77. Singeorzan Ioana, Bistrita, 1538 - 20.75 - OJF
    78. Szilagyi Paul, Carei, 1605 - 21.75 - OJ


    Inscrieri Amatori - on 30-Sep-16 at 13:43:49

    1. Ciortescu Cristi, Iasi, 69 - 18.44 - A
    2. Stoica Mihai, Mioveni, 112 - 18.09 - AW
    3. Popa Mircea, Brasov, 114 - 17.91 - AW
    4. Sofian Corneliu, Suceava, 126 - 17.93 - AW
    5. Diaconescu Lucian, Targoviste, 136 - 16.56 - A
    6. Antal Denes, Brasov, 151 - 18.43 - AW
    7. Birtalan Laszlo, Oradea, 154 - 18.58 - A
    8. Colesniuc Romeo, Botosani, 159 - 16.31 - AW
    9. Damian Mircea, Bistrita, 171 - 18.38 - A
    10. Bogza Dragos, Iasi, 191 - 15.16 - A
    11. Braniste George, Bacau, 192 - 16.9 - A
    12. Morosan Marian, Suceava, 197 - 16.43 - A
    13. Ursulescu Ioan, Bacau, 200 - 17.35 - AW
    14. Valeanu Cosmin, Bacau, 208 - 18.97 - AJ
    15. Lovin Eusebiu, Comanesti, 209 - 16.32 - A
    16. Janosi Attila, Targu Mures, 221 - 18.72 - A
    17. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 222 - 18.72 - A
    18. Barac Marius, Sibiu, 225 - 18.53 - AW
    19. Ciobanu Daniel, Blaj, 226 - 17.83 - A
    20. Lacatis Ghita, Arad, 234 - 18.75 - A
    21. Fulop Attila, Aiud, 239 - 17.08 - A
    22. Iacob Gabriel, Iasi, 250 - 15.45 - AW
    23. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 251 - 13.9 - AW
    24. Lucic Corneliu, Suceava, 258 - 14.55 - AHW
    25. Ban Peter, Cluj Napoca, 263 - 17.56 - A
    26. Demeny Zoltan, Brasov, 273 - 16.98 - A
    27. Motorga Dorin, Targu Mures, 276 - 17.78 - A
    28. Istrate Cristian, Bucuresti, 277 - 15.88 - A
    29. Petenchi Edmond, Roman, 284 - 17.19 - A
    30. Predescu Levente, Miercurea Ciuc, 287 - 18.88 - A
    31. Valeanu Vlad, Bacau, 288 - 18.36 - A
    32. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 290 - 13.17 - A
    33. Szalay Liviu, Oradea, 297 - 18.78 - A
    34. Somlea Darian, Cisnadie, 300 - 18.47 - A
    35. Cecan Vasile, Timisoara, 302 - 15.28 - A
    36. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 312 - 17.72 - A
    37. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 315 - 16.09 - A
    38. Garaz Mircea, Bistrita, 319 - 18.88 - AW
    39. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 328 - 18.25 - A
    40. Dirlea Ioan, Aiud, 329 - 17.06 - AH
    41. Negrean Ioan, Sibiu, 330 - 16.25 - A
    42. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 337 - 18.93 - A
    43. Ghile Ioan, Oradea, 340 - 16.36 - A
    44. Boicu Gabriel, Vatra Dornei, 354 - 15.72 - A
    45. Spaller Tiberiu, Nasaud, 378 - 17.38 - A
    46. Trandafir Vasile, Targu Mures, 382 - 17.25 - A
    47. Ciky Cornel, Fagaras, 394 - 13.43 - AW
    48. Pralea Marius, Botosani, 421 - 11.31 - A
    49. Cristofor Razvan, Moinesti, 427 - 12.39 - A
    50. Scurtu Nicolae, Bistrita, 442 - 17.11 - AW
    51. Turburan Ion, Resita, 447 - 18.03 - A
    52. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 453 - 14.25 - A
    53. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 456 - 15.03 - AW
    54. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 459 - 17.96 - A
    55. Cont Cosmin, Gherla, 473 - 18.11 - A
    56. Decean Darian, Sibiu, 487 - 13.84 - A
    57. Dragan Petru Ioan, Iasi, 492 - 13.53 - A
    58. Kincses Jozsef, Praid, 496 - 13.5 - A
    59. Nicu Constantin, Iasi, 504 - 13.19 - A
    60. Robu Valentin, Botosani, 506 - 11.72 - AW
    61. Grosan Mircea, Dej, 509 - 17.39 - A
    62. Hodis Andrei, Gherla, 526 - 18 - A
    63. Jichici Svetozar, Timisoara, 529 - 12.84 - A
    64. Pralea Constantin, Alba Iulia, 532 - 8.58 - AW
    65. Pacurar Cosmin, Blaj, 537 - 15.03 - A
    66. Botea Fabian, Hunedoara, 538 - 13.84 - A
    67. Vass Sandor, Beclean, 544 - 13 - A
    68. Bothazan Florin, Dej, 560 - 17.46 - A
    69. Colcer Nicolae, Toplita, 567 - 14.68 - A
    70. Ambrus Szilard, Ludus, 572 - 15.54 - AJ
    71. Neamt Doru, Arad, 592 - 15.82 - AW
    72. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 594 - 12.97 - A
    73. Lupescu Nicolae, Reghin, 597 - 9.23 - A
    74. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 610 - 10.5 - A
    75. Barabas Claudiu, Bistrita, 614 - 13.13 - A
    76. Zavaski Ioan, Dej, 623 - 13.39 - A
    77. Morariu Marius, Sibiu, 628 - 12 - A
    78. Nicolaiciuc Ovidiu, Iasi, 637 - 13.17 - A
    79. Barbulescu Dan, Sibiu, 638 - 12.68 - A
    80. Buzila Ioan, Botosani, 645 - 10.17 - AW
    81. Damian Vasile, Nasaud, 667 - 10.41 - A
    82. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 671 - 14.96 - A
    83. Pop Sabin, Targu Mures, 684 - 12.09 - A
    84. Cotfas Gabriel, Toplita, 697 - 11.25 - AW
    85. Bulzan Calin, Cluj Napoca, 707 - 11.33 - AW
    86. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 709 - 10.61 - AJF
    87. Bozosan Petre, Sibiu, 710 - 9.5 - A
    88. Boata Edgar, Arad, 715 - 16.15 - A
    89. Singeorzan Traian, Nasaud, 723 - 12.95 - A
    90. Malene Petru, Fagaras, 733 - 7.58 - A
    91. Rus Nicolae, Oradea, 743 - 8.03 - A
    92. Miclos Andrei, Dej, 748 - 12.39 - A
    93. Macovei Cristi, Iasi, 760 - 9.63 - A
    94. Joldes Adrian, Bistrita, 770 - 12.83 - A
    95. Sabau Mircea, Tarnaveni, 773 - 10.81 - A
    96. Isaic Radu, Bacau, 797 - 8.54 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    97. Balla Peter, Toplita, 807 - 9.39 - A
    98. Vajda Erno, Reghin, 813 - 12.75 - A
    99. Mazapa Gelu, Iasi, 815 - 15.25 - A
    100. Muraru Ioana, Vatra Dornei, 843 - 7.72 - AJF
    101. Tarau Vasile, Brasov, 863 - 10.85 - A
    102. Sandulean Rares, Vatra Dornei, 867 - 7.72 - AJ
    103. Kezdi Janos, Corund, 875 - 15.17 - A
    104. Grosu Octavian, Botosani, 901 - 10.25 - A
    105. Campian Zoltan, Toplita, 913 - 8.39 - A
    106. Posteuca Lucian, Botosani, 921 - 9.42 - A
    107. Ghioc Stefan, Nasaud, 950 - 12.75 - A
    108. Szabo Tamas, Miercurea Ciuc, 961 - 12.25 - A
    109. Moldovan Sidonia, Ludus, 979 - 8.33 - AJF
    110. Suciu Sergiu, Turda, 990 - 6.25 - AW
    111. Oniga Paul, Blaj, 1007 - 8.68 - A
    112. Sandulean Ruxandra, Vatra Dornei, 1009 - 7.29 - AJF
    113. Puscas Arpad, Gherla, 1012 - 16.92 - A
    114. Moga Madalina, Medias, 1014 - 14.25 - AF
    115. Sosdean Cosmin, Bistrita, 1056 - 15.92 - A
    116. Moca Alina, Medias, 1071 - 15.58 - AF
    117. Grecu Gheorghe, Bistrita, 1075 - 11.58 - AW
    118. Cotca Diana, Oradea, 1114 - 5.69 - AJF
    119. Tocariu Sebastian, Botosani, 1151 - 7.83 - A
    120. Husar Andreea, Targu Mures, 1180 - 5.25 - AF
    121. Istrate Adrian, Bistrita, 1188 - 11.92 - A
    122. Tocariu Tudor Andrei, Botosani, 1206 - 8.55 - AJ
    123. Cotca Rares, Oradea, 1210 - 4.63 - AJ
    124. Dranca Ana Maria, Vatra Dornei, 1230 - 8 - AJF
    125. Bucur Delia, Ludus, 1252 - 8.25 - AF
    126. Balan Viorel, Bistrita, 1305 - 4.75 - A
    127. Valea Claudiu, Targu Mures, 1331 - 6.55 - A
    128. Lefter Marius, Targu Mures, 1335 - 4.25 - A
    129. Constantinovici Ciprian, Liteni, 1341 - 10.92 - A
    130. Stancovici Bianca, Targu Mures, 1351 - 4.11 - AF
    131. Maran Petru, Sighetu Marmatiei, 1356 - 13.5 - A
    132. Singeorzan Cornel, Bistrita, 1493 - 0 - A
    133. Motofelea Calin, Nasaud, 1618 - 9.75 - A
    134. Gusan Boris, Turda, 1622 - 6.25 - A
    135. Savu Nicolae, Bistrita, 1638 - 9.5 - A
    136. Kreider Helmuth, Germania, 1698 - 8.5 - A
    137. Vieru Teodora, Vatra Dornei, 1737 - 2.42 - AJF
    138. Ivisuc Teofil, Poiana Stampei, 1860 - 6 - A
    139. Spermezan Dorel, Nasaud, 2050 - 9.75 - A
    140. Nechiti Dumitru, Nasaud, 2590 - 0 - A
    141. Rusu Stefan Jr, Cluj Napoca, 2795 - 2.75 - A
    142. Nasui Alexandra, Cluj Napoca, 4001 - 0 - A
    143. Grecu Cornel, Bistrita, 4002 - 0 - A
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 02.10.2016 la 14:17.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  3. Mulțumesc mihais mioveni au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place mandelafree, marian oancea, Space, ivisuc, tavy, luci_rac le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui kvictors
    Data înscrierii
    05.04.2012
    Locație
    Arad
    Vârstă
    40
    Postări
    396
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 19 h 47 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    625
    Kaposta Victor - Arad - OPEN.

  5. Îmi place ADN, GeluBv, FlorinBN le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    senior

    Data înscrierii
    09.05.2015
    Locație
    Dej
    Vârstă
    45
    Postări
    554
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    67 z 16 h 26 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    159
    Din Dej la amatori: Grosan Mircea, Miclos Andrei, Zavaski Ioan, Bothazan Florin
    Din Dej la open: Pop Danut, Pop Zoltan.
    MULTUMIM.

  7. Îmi place ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    junior
    Data înscrierii
    10.10.2015
    Locație
    GHERLA
    Vârstă
    51
    Postări
    130
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 15 h 11 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    65
    ONOFREI PETRU-GHERLA
    -Amatori

  9. Îmi place D.D. le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    organizator turnee

    Data înscrierii
    01.12.2013
    Locație
    Viseu de Sus, Romania
    Vârstă
    17
    Postări
    675
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    98 z 4 h 16 m
    Timp online pe zi
    1 h 5 m
    Reputație
    175
    Din viseu :
    La OPEN: Galban Calin
    TICALA Vasile Jr
    La amatori:
    Andreica Iulian
    Andreca Daniel

  11. Îmi place ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    senior

    Data înscrierii
    23.04.2014
    Locație
    Blaj
    Vârstă
    44
    Postări
    537
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 2 h 30 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    337
    Pacurar Cosmin-Blaj-amatori
    Ciobanu Daniel-Blaj-amatori

  13. Îmi place ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    senior

    Data înscrierii
    24.04.2015
    Locație
    Ludus
    Vârstă
    39
    Postări
    199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 5 h 39 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    77
    Open-Ludus-Cirpaci Alexandru.
    Amatori-Ambrus Szilárd. Bucur Delia.Moldován Szidonia. Téglás Andrea

    - - - Actualizat - - -

    Ludus-Open-Anca Octavian.

  15. #9
    senior

    Data înscrierii
    17.09.2012
    Locație
    Cluj-Napoca, Romania
    Vârstă
    22
    Postări
    366
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    31 z 19 h 26 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    342
    Mocean Dan-Open

  16. Îmi place dragosbanescu le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    22.03.2006
    Locație
    Reghin
    Vârstă
    53
    Postări
    1.747
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    60 z 6 h 4 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    2360
    Din Reghin la OPEN: Zidar Victor
    Amatori:Kantor Imre-Zoltan
    Lupescu Nicolae

  18. Îmi place GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  19. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui krisztalori
    Data înscrierii
    02.02.2010
    Locație
    Sinpaul, Mures
    Vârstă
    39
    Postări
    1.376
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    102 z 5 h 4 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    603
    Kriszta Arpad Lorand- Sanpaul-amatori
    Lemne: DHS Hurricane Long W997
    FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
    BH: DHS GoldArc 8

  20. Îmi place GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  21. #12
    senior

    Data înscrierii
    06.05.2016
    Locație
    toplita
    Vârstă
    41
    Postări
    203
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 7 h 20 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    133
    balla peter amatori toplita

  22. #13
    junior
    Data înscrierii
    10.10.2015
    Locație
    GHERLA
    Vârstă
    51
    Postări
    130
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 15 h 11 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    65
    Chiar imi pare rau...!!!multumesc ptr.intelegere !
    Ultima modificare făcută de onofrei B; 06.09.2016 la 15:05.

  23. #14
    organizator turnee

    Data înscrierii
    01.12.2013
    Locație
    Viseu de Sus, Romania
    Vârstă
    17
    Postări
    675
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    98 z 4 h 16 m
    Timp online pe zi
    1 h 5 m
    Reputație
    175
    Ticala Vasile(senioru')-Viseu-Open

  24. #15
    senior
    Avatarul lui CosminT
    Data înscrierii
    01.07.2011
    Locație
    Suceava
    Vârstă
    21
    Postări
    215
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 9 h 9 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    274
    Toporas Cosmin-Suceava-Open
    Blade: Butterfly Primorac
    FH: Butterfly Sriver G3
    BH: Butterfly Roundell

  25. Îmi place Kralizec, ivisuc le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 164
    Ultimul post: 27.11.2016, 14:39
  2. Răspunsuri: 107
    Ultimul post: 17.08.2016, 16:41
  3. Cupa Bistrita 2016 - In memoriam Gheorghe Bozga
    De rasvan în forumul Competiții
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 02.04.2016, 10:54
  4. Răspunsuri: 213
    Ultimul post: 22.03.2016, 10:02
  5. Răspunsuri: 166
    Ultimul post: 03.06.2010, 20:50

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •