Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

începători, cerem sfat în achiziționarea unei mese

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • începători, cerem sfat în achiziționarea unei mese

    Suntem un cuplu de 45-50 de ani și am descoperit, în sf?rșit, un sport care ne place amîndurora - tenisul de masă. Nu jucăm bine, jucăm din ce ne mai amintim de prin adolescență. Avem curte și ne-ar placea să jucăm afară, când e vreme bună. Există loc de depozitare pe terasă, în spațiu deschis, dar la umbră. Pe de altă parte, aș vrea să avem o masă pe care să o pot folosi și ?năuntru, când îmi vor veni nepoții la iarnă, în vizită. Aș avea loc să o desfac în interior, apoi să o strâng. Vă cerem sfat în achiziționarea unei mese. Se pare că ar trebui să fie una de exterior. Dar ce fel de masă să ne luăm și de unde? M-am uitat pe cateva site-uri și mi se par cam scumpe pentru ce avem nevoie. Nu vrem să mergem la olimpiadă , vrem doar să facem mișcare. Mulțumim.

  • #2
    Buna seara , va recomand http://www.decathlon.ro/p/8345059_ma...-exterior.html , este solida , are picioare reglabile si se pliaza in 10 secunde , iar diferenta de saritura intre aceasta si o gama superioara din cele de pe site nu este foarte mare avand acelasi blat..Bineinteles este diferenta intere aceasta si cele de interior sub acest aspect, dar precum ati spus si dumeavoastra , nu doriti sa mergeti la olimpiada. Numai bine !
    Yasaka Rakza x
    Nittaku Acoustic
    Xiom Vega Europe

    Comentariu

    Who has read this thread:
    Procesare...
    X