Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Tanar jucator de tenis de masa ramas orfan ::(

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Tanar jucator de tenis de masa ramas orfan ::(

    Am vazut pe facebook anuntul facut de Istvan cu care sunt prieten si am simtit nevoia sa il postez aici stiind ca sunt oameni multi cu suflete mari.
    Daca poate cineva sa ajute in orice fel aveti un numar de contact cat si niste conturi pentru banuti.

    "?n numele conducerii secției de tenis de masă din Odorheiu Secuiesc, adresăm un anunț către toți oameni sufletiști. Sportivul de bază al echipei noastre de juniori Vetesy Norbert și sora sa geamănă au rămas orfani în urma unui accident rutier tragic petrecut s?pt?m?na trecută, amândouă părinți fiind implicați în accidentul mortal. Sportivul echipei noastre de 13 ani a fost anul trecut vicecampion național la echipe și a fost până în prezent medaliat la nenumerate concursuri naționale și internaționale. Cei care au posibilitate de a ajuta pe copii cu donații, pot vira pe conturile Asociației Județene de Tenis de Masă Harghita de mai jos sau se pot contacta direct la numărul de telefon 0740-154486.
    Asociatia Judeteana de Tenis de Masa Harghita


    RO82 RNCB 0156 1215 3300 0002 - RON
    RO82 RNCB 0156 1215 3300 0004 - EURO


    Banca BCR Budvar Odorheiu Secuiesc
    SWIFT/BIC CODE: RNCB ROBU

    Cu mulțumiri,

    Gy?rgy Istv?n președinte, AJTM HR"

    www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
    www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
    Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

  • #2
    Sambata la Odorhei l-am vazut la masa de joc pe Norbert V. un copil talentat,cu un joc frumos si placut ochiului.
    Dar cred ca ampernta nefasta si-a spus cuvantul in dezvoltarea pe plan sportiv.
    Mult succes in viata NORBY

    Comentariu

    Who has read this thread:
    Procesare...
    X