Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Festival Top Tenis Arena -turneu MASTERS si turnee B - 18.09.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Postat în original de Dan2 Vezi post
    Dublu : Cristescu Cristian - Petrov Dan
    Eu si la simplu pinguini ca azi nu prea am dat din aripi

    Comentariu


    • #52
      Aftenii daniel ora 12)
      Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
      Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
      Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

      Comentariu


      • #53
        Marcu Nicu vetereani

        Comentariu


        • #54
          Din pacate, sunt nevoit sa ma retrag de la Amatori: Dospinescu George. Succes tuturor!

          Comentariu


          • #55
            Se retrage Caramidaru D _ Rosoga Ana ( am ramas fara partener...) - cu alta ocazie...succes tuturor!!

            Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

            Comentariu


            • #56
              La acest moment nu sunt sigur de participare și ca să nu încurc, mă retrag.

              Se retrage Enciu Marcel.

              Dacă lucrurile se așează, vin dimineață la sală.
              Ultima editare de - Marcel -; 17.sep.2016, 20:06.

              Comentariu


              • #57
                Se retrage Danila Eugeniu
                Blade: Garaydia Tamca 5000
                FH: Xiom Omega VII Tour
                BH: Xiom Omega VII Tour

                Comentariu


                • #58
                  Una din cele mai frumoase surprize, astazi la Masters, participarea unui mare nume in tenisul de masa din Drumul Taberei. Acum ma imbrac si vin!
                  Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                  Comentariu


                  • #59
                    Turneul de dublu va incepe la ora 12.30

                    Comentariu


                    • #60
                      Postat în original de Mihai Vranceanu Vezi post
                      Turneul de dublu va incepe la ora 12.30
                      Da mai devreme nu puteati sa anuntati? Ca nu toti sunt din București sau nu toti se uita pe forum. OK, e posibil sa intarziem putin, sa ne bagati si pe noi in grupe.

                      Comentariu


                      • #61
                        Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                        Da mai devreme nu puteati sa anuntati? Ca nu toti sunt din București sau nu toti se uita pe forum. OK, e posibil sa intarziem putin, sa ne bagati si pe noi in grupe.
                        k

                        Comentariu


                        • #62
                          Noi cei din Giurgiu ne retragem, nu avem timp sa ne pregatim atat de repede. Nu stiu ce inseamna k, sa fie prescurtarea de la kaka?

                          Comentariu


                          • #63
                            Din pacate, numarul mic de inscrieii, precum si retragerea unor jucatori pe care ne bazam, ne-a obligat sa facem modificari de ultima ora, organizarea turneelorsi inscrierile fiind aranjata la fata locului.
                            Imi cer scuze celor care sunt dezavantajati de modificarea de ulima ora a programului

                            Comentariu


                            • #64
                              Nici noi nu stim daca ajungem asa devreme. E posibil sa intarziem.

                              Comentariu


                              • #65
                                Noi nu putem ajunge pt ca lucram pana la 14.

                                Sent from my SM-G920F using Tapatalk
                                Xiom Feel HX
                                FH- Tenergy 05FX
                                BH- Nittaku Fastarc G1

                                Comentariu


                                • #66
                                  Sa ne bagati si pe noi intr-o grupa. Intarziem 15 min.

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    image hosting free

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      felicitari organizatorilor un adevarat tur de forta,felicitari castigatorilor si nu in ultimul rand un gand de bine pentru toti cei prezenti

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Postat în original de NoRo Vezi post
                                        Una din cele mai frumoase surprize, astazi la Masters, participarea unui mare nume in tenisul de masa din Drumul Taberei. Acum ma imbrac si vin!
                                        Chiar daca la Masters a reusit un rezultat mare, urmat de cateva mai mici, marea surpriza a fost la dublu, Noro Boca junior, impreuna cu Mircea Neagu au eliminat nume mari din tenisul de performanta al Top Tenis Arena. Felicitari, finala a fost foarte disputata si spectaculoasa!

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Frumos turneul de dublu!Va propun ca in viitor sa mai organizati si turnee de dublu ca a fost excelent! Felicitari concurentilor si organizatorilor si multumim d-nului Bodeanu ca ne-a facut si noua loc pe lista in ultima clipa ! Rugam schimbarile de program sa se anunte cu ceva timp inainte ca sigur azi mai participau ceva concurenti in plus!

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Surpriza numita Trackster ne-a vizitat la turneu!

                                            Marcel Chiva, romanul care a creat o motocicleta unicat in Europa!

                                            http://www.tiberiutroia.ro/2016/05/u...opez-mai-2016/


                                            http://www.revistavip.net/Arhiva_Rev...uropa_/39/966/



                                            image hosting free
                                            Ultima editare de Dan2; 18.sep.2016, 19:12.

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Rezultate finale nimic,nimic?

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Postat în original de Bogdan Raducan Vezi post
                                                Rezultate finale nimic,nimic?
                                                Nu am avut timpul si rabdarea de a organiza informatic o parte din turnee (copii, veterani, avansati, masters, dublu, toate cu turnee principale si de consolare). Turneele nu vor fi punctate in Amatur, iar pozele prezentate cu migala de Mihai Vranceanu sunt, cred eu, sugestive.
                                                Dupa stiinta mea, toti participantii au fost cel putin multumiti de desfasurarea turneelor si vor reveni. La urmatorul turneu, vom incerca sa invatam din neimpliniri si sa imbunatatim ideile bune. Uneori si improvizatia face parte din viata noastra.
                                                Va asteptam cu drag, atat la turnee Amatur, cat si la turnee inedite, iesite din tiparul cunoscut.
                                                Ultima editare de Dan2; 19.sep.2016, 06:58.

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  noi romanii avem tendinta de ai ii uita pe cei care nu mai sunt daca nu ne sunt rude.pentru aducere aminte hai sa incercam clasamentele pentru toate categoriile din competitie !

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Un Clasament????
                                                    Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
                                                    Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
                                                    Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X