Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

vând tricouri

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • vând tricouri

    Vând 4 tricouri Joola.

    Fiecare din ele are o poveste frumoasă. în principiu, ce e deosebit la ele:
    1. Au fost âmbrăcate de un scriitor/poet/cronicar sportiv. Nu sunt "obosite", căci le-am purtat în medie maxim de 3 ori pe fiecare (poate nici atât)
    2. Atunci când le-am purtat, am atras lângă mine nume cu "renume"

    Un tricou roșu, are pe abdomen un blazon și pe spate textul "Czeh Republic" ( nu știu de ce, am o bănuială că ăsta ar fi de fapt pentru hochei). Cu el am fost alături de campionul județean AmaTur 2014, locul 3 2015, câștigător de turnee, junior cu evoluție remarcabilă în ultimii ani. Cum vedeți aici, și el poartă același tricou



    Alt tricou roșu, care a "atras", printre alți, pe unul din longevivii și respectabilii acestui circuit, domnul Emil Suflețel




    Un tricou galben/crem, lângă care s-au lipit ca muștele de panglica cu clei: Simona Weiss/doamna pingpongului de pe Cibin și Dealu Cucului, Dan Tecuschi/câștigător trofeu AmaTur 2013 și trofeu Winter Corporate Games 2015, Ioan Negrean/"doctor în pingpong la Sibiu, Claudia Mihaela B?nță/antrenoare de copii și juniori, Adonis Filea/sufletul turneelor de la ARIA/aburul locomotivei care trage vagoanele nesfrșite de amaturiști către Sibiu
















    Al patrulea tricou este violet, la fel cu cel purtat de Adonis în ultima poză de aici. Iar cu el am câștigat singura comoetiție din viața mea de amaturist, un miniturneu de consolare la Sibiu, nici nu-mi mai amintesc bine data, dar știu că am jucat ultimul meci cu Dan Kondort care-și zice "raini".

    Contactat pot fi ori aici, privat, ori pe Facebook, privat, ori email alinoprisiu71@gmail.com

  • #2
    dle.Adi.....pai ce faci asa de usor renunti tu la asemnea amintiri?....


    ai nevoie de banii...?.... ok, se rezolva,,,, imi spui un cont aici si eu ati trimit in cont ceva maruntis din putinul meu, daca nu te deranjeaza.....
    Ultima editare de leo33; 15.sep.2016, 04:52.

    Comentariu


    • #3
      ...vă rog creați o temă separată pentru caterincă dacă nu sunteți interesați de ofertă. Domnule "leo" vă mulțumesc foarte mult pentru intenția bună. Nu-mi place să iau bani ?mprumut decât de la rude și eventual de la prieteni foarte apropiați.
      Așa că deocamdată rămâne cum am scris mai sus.

      Comentariu


      • #4
        Care sunt preturile?

        Comentariu


        • #5
          100 RON toate patru
          Cine vrea doar două, 60 RON

          Comentariu


          • #6
            ...pending (adică încă-i în așteptare)

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de leo33 Vezi post
              dle.Adi.....pai ce faci asa de usor renunti tu la asemnea amintiri?....


              ai nevoie de banii...?.... ok, se rezolva,,,, imi spui un cont aici si eu ati trimit in cont ceva maruntis din putinul meu, daca nu te deranjeaza.....
              Pun și eu 50/50 cu "Leo" ca sa încheiem afacerea...PE BUNE !!! Dar mentorul tău de la Agnita nu cred ca are o părere buna despre tranzacția asta...vezi cum faci !...logic tricourile ar trebui sa rămână în oraș în amintirea poetului !
              Ultima editare de Tibi68; 13.oct.2016, 02:38.

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X