Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TSP Balsa 2.5

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TSP Balsa 2.5

    Buna ziua ,
    Sunt un jucator defensiv , cu ceva experienta si ma aflu in fata unei dileme. As vrea sa achizitionez un lemn dar nu am nici o parere despre el( el lemnul !) Cum am foarte mare incredere in opiniile colegilor mei din Amatur intreb daca este cineva care foloseste TSP Balsa 2.5 si daca da in ce combinatie de fete. Fac apel in mod special la " ierbari" pt ca se pare ca lemnul este destinat acestei categorii.
    Multumesc anticipat pentru orice parere.
    Blade : Spinlord Ultracarbon Def
    FH : Spinlord Degu 2.1 mm
    BH : Spinlord Sternenfall OX

  • #2
    Nea Gabi, am cautat si am gasit doar atat http://www.tabletennis11.com/other_eng/tsp-balsa-2-5 ...oamenii zic ca e pentru aparare de la distanta de masa...matale joci lipit de masa de zici c-ai adus-o de acasa...glume de tractorist, desigur ! Sa fii iubit si spor la joc !
    TRUST NO ONE !

    Comentariu


    • #3
      Buna asta cu masa de acasa. Eu ma gandeam ca dau peste cineva care foloseste lemnul dar se pare ca .......
      Blade : Spinlord Ultracarbon Def
      FH : Spinlord Degu 2.1 mm
      BH : Spinlord Sternenfall OX

      Comentariu


      • #4
        Poate e tardiva postarea, dar sper ca raspunsul meu sa faca putina lumina. Nu am jucat mult cu el, doar cateva minute, acum cativa ani la un turneu. Este un lemn defensiv neobisnuit de subtire, cu balsa si fibra de sticla. Lemnul era ajustat la dimensiuni normale, dar chiar si asa era foarte lent si datorita grosimii mici elastic, cu vibratii pe masura. Din pacate pe BH nu avea iarba, ci un Tibhar super defence de 0.5 mm care producea un spin teribil. La cat de lenes e lemnul eu zic ca merg ierburile pe el.
        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X