Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa Brumărel", Comănești - 15.10.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Multumesc frumos Dane !
    Blade : Spinlord Ultracarbon Def
    FH : Spinlord Degu 2.1 mm
    BH : Spinlord Sternenfall OX

    Comentariu


    • DUPA TOT CE AM VAZUT SI DUPA TOT CE S-A REALIZAT IN ACEASTA ZI DE 15.10.2016 vreau personal sa va multumesc ca mi-ati creat cea mai frumoasa zi din viata mea.Nu am crezut ca am sa traiesc sa vad o minunatie de sala ca a voastra .Va rog sa aveti mare grija de ea pentru-ca e foarte usor sa distrugi si foarte greu sa intretii o asemenea bijuterie.
      BRAVO FRATILOR SUNTETI CEI MAI TARI .Sper la o revedere cat mai curand.
      CU STIMA SI CU MULT RESPECT ,RESPECT CARE IL MERITATI TOTI CEI CARE VATI IMPLICAT IN ORGANIZAREA SI DESFASURAREA ACESTEI COMPETITII

      Va imbratisez cu drag.
      Blade . PHOTINO
      Fh. Tibhar ev. Mx-p
      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

      Comentariu


      • Ma alatur lui Vasile Marcu cu urarea ; SUNTETI FFFFFFFFFF TARI N-am participat la un turneu atat de frumos desi si altii s-au straduit ( vezi Marcel Giosan - Galați si Adrian Cojocaru - Suceava ) ca sa dau numai cateva exemple care imi vin in minte acum.
        V-ati dat peste cap ca sa fie totul mai mult decat OK. Va stimam pentru tot efortul depus si va felicitam pentru reusita pe voi cei din Comănești care ne-ati facut o zi frumoasa !!!!!!
        Personal, as vrea sa multumesc prietenilor care m-au felicitat pentru locul 4 obtinut la sectiunea amatori. Nu uitati insa ca e greu sa obtii mai mult cand intre participantii la o finala mica diferenta de varsta e de 40 !!!! de ani( evident in favoarea mea ! )

        - - - Actualizat - - -

        Multumim frumos Marian.

        - - - Actualizat - - -

        Postat în original de ionut Vezi post
        Felicitari Costi si Gabi Iacob pentru rezultatele obtinute!
        Felicitari organizatorilor pentru acest turneu foarte reusit!
        A fost o placere sa ma reantalnesc cu prieteni deosebiti intr-o sala superba!
        multumesc frumos Ionut

        - - - Actualizat - - -

        Postat în original de marian oancea Vezi post
        Felicitari iesenilor:Tipu Vlad si Iacob Gabriel, bacauanilor Berila Radu si Vlad Valeanu, precum si focsaneanului, Costi Corcoz, pentru castigarea turneului open!
        Multumim Marian
        Blade : Spinlord Ultracarbon Def
        FH : Spinlord Degu 2.1 mm
        BH : Spinlord Sternenfall OX

        Comentariu


        • Postat în original de Player Vezi post


          Imi cer mii de scuze pentru "nu-mi place" . Se pare ca am bagat degetul unde nu trebuia. E clar ca nu as fi avut nici un motiv sa dau nu-mi place! Abia acum am observat ce eroare am comis! Ce sa fac daca am navigat de pe telefon?
          Pentru mine, ieri la Comănești a fost totul absolut PERFECT!
          Felicitari inca o data pentru minunatia de turneu pe care l-ati organizat! Sunteti un adevarat exemplu pentru tot amaturul!

          - - - Actualizat - - -

          De asemenea, vad ca am dat din eroare "nu-mi place" si la un post cu poze de-al lui Marcel Giosan. Scuze si pentru acesta !
          Promit ca o sa ma revansez fata de ambii !
          Ultima editare de marian oancea; 16.oct.2016, 21:51.
          Nittaku Acoustic
          FH - Xiom Omega V Tour
          BH - Xiom Omega V Tour

          Comentariu


          • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
            Gr.inferioara nr. 3
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 GROSAN NICU PIATRA NEAMT
            2-3
            3-1
            3-0
            3-0
            3-1
            4
            1
            2 BARSA IOAN MOINESTI
            3-2
            1-3
            2-3
            3-2
            3-2
            3
            4
            3 VLADOIU GELU BRASOV
            1-3
            3-1
            2-3
            3-2
            3-2
            3
            3
            4 BARABAS SANDOR TOPLITA
            0-3
            3-2
            3-2
            3-1
            3-2
            4
            2
            5 BOBARNAC GHEORGHE BACAU
            0-3
            2-3
            2-3
            1-3
            3-2
            1
            6 URSULESCU IOAN BACAU
            1-3
            2-3
            2-3
            2-3
            2-3
            0
            scuzati-ma,in clasament domnul ursulescu apare cu 1 victorie si domnul bobarnac cu 0 .dar dl bobarnac a avut victorie doar cu domnul ursulescu,iar domnul ursulescu nu a avut nici o victorie.va rog sa corectati

            Comentariu


            • Postat în original de Ma Rola Vezi post
              Scuzati-ma, in clasament domnul Ursulescu apare cu 1 victorie si domnul Bobarnac cu 0. Dar dl bobarnac a avut victorie doar cu domnul Ursulescu, iar domnul Ursulescu nu a avut nici o victorie. Va rog sa corectați.
              Ba dimpotrivă, Dl. Ursulescu a avut o victorie la Dl. Bob?rnac, rezultatele fiind trecute eronat pe foaia de joc. Am corectat clasamentul, dar am uitat să corectez rezultatele din grupele inferioare pe forum.



              A, dar tu n-ai fost la sală sâmbătă! So...?
              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

              Comentariu


              • Postat în original de Ma Rola Vezi post
                scuzati-ma,in clasament domnul ursulescu apare cu 1 victorie si domnul bobarnac cu 0 .dar dl bobarnac a avut victorie doar cu domnul ursulescu,iar domnul ursulescu nu a avut nici o victorie.va rog sa corectati
                Atunci cand pui la indoiala,fara temei cuvantul unui om (tinand cont ca nu ai participat la acest concurs) inseamna ca ca mai ai multe de invatat, puteai foarte simplu sa-l intrebi pe domnul Bobarnac sau si mai simplu sa ma suni .Rezultatul a fost 3-2 in favoarea mea.

                Comentariu


                • gif image hosting

                  Comentariu


                  • Tenis de masă vs. Tenis de câmp

                    Iată că există în țară, la Brașov, o arenă trasă aproape la indigo după cea de la Comănești, care este, însă, stric specializată pentru tenisul de câmp.
                    Frumoase amândouă.
                    Nu ne putem plânge de Sălile de sport "N4Houses", unde a luat până la urmă amploare fenomenul AmaTur, dar parcă ar fi fost frumos să avem mai multe modele precum cele de mai jos.
                    Poate viitorul...

                    vs.
                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                    Comentariu


                    • Hai ca a trecut aproape o saptamana si nu am reusit sa scriu o vorba p'aici...deh, batranetea, munca, lenea....

                      Din partea mea si a baietilor din Ploiești mii de multumiri pentru organizare. A fost un turneu deosebit, organizatorii facandu-si treaba impecabil. Am ramas cu gura cascata cand cineva, un domn pe care nu-l vazusem in viata mea, a venit la un moment dat la mine si m-a intrebat ca totul e ok sau am nevoie de ceva...dupa ce l-am asigurat ca toate-s la locul lor am crezut ca doar se baga in vorba, dar nu, omul a continuat sa intrebe si alti participanti acelasi lucru...deci, pur si simplu, isi facea treaba de organizator (mai tarziu l-am observat la masa, langa Marcel).

                      Domnilor din Comănești, va salutam cu mare respect si va asiguram ca vom reveni cu placere la urmatorul turneu.

                      Toata stima!

                      Comentariu


                      • Ce urat este gol !!!

                        - - - Actualizat - - -



                        Dar ce bun a fost plin !!!
                        Nittaku Acoustic
                        FH - Xiom Omega V Tour
                        BH - Xiom Omega V Tour

                        Comentariu


                        • A uitat cineva la sală o geanta.
                          Contact Gabi 0745361676
                          Blade: Xiom Strato
                          FH: Tenergy 05
                          BH: Tenergy 05

                          Comentariu


                          • Postat în original de marian oancea Vezi post
                            Ce urat este gol !!!

                            - - - Actualizat - - -



                            Dar ce bun a fost plin !!!
                            De ce răsucești și asa nu a ajuns
                            Dar avem grijă la anul

                            Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
                            Blade: Xiom Strato
                            FH: Tenergy 05
                            BH: Tenergy 05

                            Comentariu


                            • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                              Tenis de masă vs. Tenis de câmp

                              vs.
                              Nu suntem așa diferiți - mingea și paletele sunt mai mici, efectele mai mari - ceaunul însă ne unește în jurul său în aceiași măsură.

                              vs.
                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                              Comentariu

                              Who has read this thread:
                              Procesare...
                              X