Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cum este Nittaku Violin?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cum este Nittaku Violin?

    Salutare! Caut un lemn allwood, nu de foarte mare viteza, nu cu vibratii mari. As dori sa-mi spuneti niste impresii despre un lemn nittaku violin cu fluture negru. Bun pentru topspeen, capace etc. Acum joc cu un xiom offensive s care are ceva vibratii. Multumesc foarte mult.

  • #2
    Violinul cu orice fluture este un lemn f.reusit si cred ca se incadreaza in cerințele dvs.
    *** T05/JWM/GD 612

    Comentariu


    • #3
      Multumesc!

      Comentariu


      • #4
        Cum imi spunea si mie un maestru de prin zona, cu Violin e belea, ori te îndrăgostești de el din prima ori il urasti tot din prima. Bafta cu el sa ai!!
        Blade Buterfly Apolonia Tiago
        FH Tenergy 80
        BH Tenergy 05 FX

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Nomak Vezi post
          Cum imi spunea si mie un maestru de prin zona, cu Violin e belea, ori te îndrăgostești de el din prima ori il urasti tot din prima. Bafta cu el sa ai!!
          Multumesc! Sper sa fie prima varianta!

          - - - Actualizat - - -

          Acum, decizia de a cumpara Violin-ul fiind luata, poate imi spuneti care fete merg cel mai bine pe el. Ce am eu in semnatura ar fi ok? Va multumesc!

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Nomak Vezi post
            Cum imi spunea si mie un maestru de prin zona, cu Violin e belea, ori te îndrăgostești de el din prima ori il urasti tot din prima. Bafta cu el sa ai!!
            Joc de 3 ani cu violin, este un lemn unic care nu se aseamănă cu nimic, sau iti place sau ba. Bafta viitorului posesor sa se îndrăgostească de el )
            Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

            Comentariu


            • #7
              Si eu sunt interesat in viitorul apropiat de acest lemn (de fapt atat de Violin cat si de Acoustic). In prezent joc tot cu un Xiom Offensive S. Daca cineva poate face o comparatie intre cele doua lemne as fi recunoscator. De asemenea o comparatie in 3 cu Acoustic ar fi un lucru excelent. Nu stiu pe care din cele doua lemne sa-l iau: Acousticul sau Violinul. Poate cineva a jucat cu amandoua ca sa stiu la ce sa ma astept. Imi prezint scuzele anticipat autorului topicului daca se simte deranjat de includerea Acousticului in comparatie. Multumesc mult pentru parerile exprimate.
              Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
              FH: Butterfly Dignics 05
              BH: Tibhar Grass D.TecS

              Comentariu


              • #8
                mai multe poze aici....http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...-Noi-amp-Sh-gt

                Comentariu


                • #9
                  Am avut atat Violin cat si Acoustic cu tablita neagra cat si varianta noua de Acoustic...ultima mi-a placut cel mai mult. Violinul l-am simtit prea dur, prea rapid si destul de greu de descifrat la acel moment...colegii de mai sus au dreptate...ori iti place, ori nu ! Mie nu mi-a placut, prefer oricand Acoustic-ul...bafta !
                  TRUST NO ONE !

                  Comentariu


                  • #10
                    Salut !
                    Am un Violin nou la cutie de vânzare , dacă ești interesat îl poți încerca. Ma găsești la sala PRO TT Arena din București
                    AS DORI SA PRACTIC CAT MAI MULT POSIBIL ACEST SPORT SI SA DEVIN IMBATABIL

                    Comentariu


                    • #11
                      Azi am intrat in posesia unui Nittaku Violin FL 87,8 Gr Black Tag Nou si as dori cateva sfaturi la alegerea fetelor din partea celor care au jucat cu acest lemn. Multumesc!
                      Ultima editare de FatOne; 10.mai.2017, 17:50.
                      Blade: Yasaka Sweeden Classic FL
                      FH: Victas V 01 Limber
                      BH: Victas V 01 Limber

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X