tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 14 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 200

Subiect: Turneu A - Medias - 29 Octombrie 2016 - Cupa Prieteniei

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4818

    Turneu A - Medias - 29 Octombrie 2016 - Cupa Prieteniei

    Turneu A - Medias - 29 Octombrie 2016 - Cupa Prieteniei
    LOCALITATEA: Medias - jud. SIBIU
    DATA: 29 Octombrie 2016
    Sala de Sport a Clubului de Tenis de Masa ROMGAZ Medias
    ADRESA: Str. GRAVORILOR Nr 6 (langa fabrica de sticlă Vitrometan şi sediul ROMGAZ) - Google Maps Medias 46.152892,24.340209

    LOGISTICA: 12 mese aprobate ITTF

    TAXA: 30 lei
    - 15 lei - copii, 0 ron - persoane cu dizabilitati
    - se asigura apa minerală / plată

    PREMII: Cupe, diplome locurile 1-4, diplome si medalii loc. 5-8



    AMATORI - Ora începerii: 09:15 - înscrieri până la ora 09:00
    OPEN - Ora începerii: 14:00 - înscrieri până la 13:45
    NUMAR MAXIM DE JUCATORI: 72 amatori (12 grupe), 36 open (6 grupe)
    Nr. Wildcard amatori-2 , open-2

    SISTEM DE JOC:
    - grupe inferioare de 6 jucători - după MP, regula şarpelui, cu permutări între localităţi unde este cazul - se califică primii 4;
    - grupe superioare - se califică primii 2;
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjează pe tablou după numărul grupei superioare, locurile 2 trag la sorti - se vor putea întâlni doar în finală cu adversarii din superioare.

    ÎNSCRIERI:
    - Pe forum până Vineri ora 20;
    - înscrierile la sală se fac doar în limita locurilor disponibile- se trag la sorţi;
    RETRAGERI:
    - Pe forum până Joi ora 22

    - absenţii nemotivaţi vor fi trecuţi cu "N" în clasament;
    - organizatorii îşi rezervă dreptul de a nu accepta înscrierea jucătorilor care figurează cu absenţe în clasamentul general;

    Organizator: Daneliuc Gabriel - 0757618233
    Suport tehnic ? Filea Adonis

    Spor la antrenamente şi va asteptam
    Ultima modificare făcută de adof; 20.10.2016 la 19:04. Motiv: Modificare NUME CUPA

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4818
    CUPA PRIETENIEI - Turneu - A - Medias - 29.10.2016
    Lista înscrieri - Open - 27.10.2016 22:46

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Sorescu Deian - 19 - Resita - CS - 38,53
    2 . Sicoe Rodica - 27 - Cugir - AB - 34,50
    3 . Baltag Denisa - 844 - Medias - SB - 31,50
    4 . Apian Florin - 36 - Bistrita - BN - 30,78
    5 . Sufletel Radu - 76 - Alba Iulia - AB - 29,00
    6 . Muntean Diana - 750 - Medias - SB - 28,92
    7 . Toth Beatrice - 523 - Medias - SB - 28,25
    8 . Moldovan Cristian - 121 - Tarnaveni - MS - 27,25
    9 . Zelariu Petru - 130 - Tarnaveni - MS - 27,09
    10 . Verdet Adrian - 139 - Oravita - CS - 27,00
    11 . Dumitrescu Cristina - 483 - Medias - SB - 26,95
    12 . Daneliuc Gabi - 23 - Sibiu - SB - 26,38
    13 . Carpaci Alexandru - 146 - Ludus - MS - 26,28
    14 . Molnar Tihamer - 299 - Tarnaveni - MS - 24,96
    15 . Polotca Stefan - 132 - Sangeorgiu de Padure - MS - 24,78
    16 . Aron Darie - 53 - Sibiu - SB - 24,73
    17 . Zidar Victor - 133 - Reghin - MS - 24,63
    18 . Migea Cornel - 100 - Sibiu - SB - 24,42
    19 . Pinzar Andrei - 237 - Medias - SB - 23,96
    20 . Moldovan Alexandru - 157 - Tarnaveni - MS - 23,50
    21 . Lunca Razvan - 164 - Tarnaveni - MS - 23,28
    22 . Kaposta Victor - 74 - Arad - AR - 22,20
    23 . Dabacan Dorin - 387 - Tarnaveni - MS - 22,11
    24 . Laszlo Levente - 124 - Miercurea Ciuc - HR - 22,00
    25 . Incze Levente - 362 - Miercurea Ciuc - HR - 21,65
    26 . Iancu Sorin - 212 - Sibiu - SB - 20,88
    27 . Benyovski Bela - 248 - Sibiu - SB - 20,72
    28 . Bleoca Marius - 346 - Tarnaveni - MS - 20,50
    29 . Barabas Sandor - 233 - Toplita - HR - 20,47
    30 . Tokos Pal - 185 - Odorheiu Secuiesc - HR - 19,83
    31 . Groza Alexandru - 265 - Cisnadie - SB - 19,03
    32 . Predescu Levente - 287 - Miercurea Ciuc - HR - 18,88
    33 . Mitzea Alexandru - 280 - Sibiu - SB - 18,82
    34 . Tipser Gabriel - 352 - Sighisoara - MS - 17,22
    35 . Radu Constantin - 215 - Sibiu - SB - 16,68
    36 . Nistor Iosif - 315 - Miercurea Ciuc - HR - 16,09

    Clasament 01-oct-2016



    CUPA PRIETENIEI - Turneu - A - Medias - 29.10.2016
    Lista înscrieri - Amatori - 27.10.2016 22:43

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Toader George - 296 - Agnita - SB - 18,88
    2 . Janosi Attila - 221 - Targu Mures - MS - 18,72
    3 . Pelaghie Ioan - 222 - Targu Mures - MS - 18,72
    4 . Somlea Darian - 300 - Cisnadie - SB - 18,47
    5 . Weiss Simona - 311 - Cisnadie - SB - 18,41
    6 . Damian Mircea - 171 - Bistrita - BN - 18,38
    7 . Kromek Iulian - 565 - Cugir - AB - 17,82
    8 . Motorga Dorin - 276 - Targu Mures - MS - 17,78
    9 . Beches Andrei - 351 - Sibiu - SB - 17,41
    10 . Dirlea Ioan - 329 - Aiud - AB - 17,06
    11 . Safta Alexandru - 202 - Targoviste - DB - 16,90
    12 . Negrean Ioan - 330 - Sibiu - SB - 16,25
    13 . Zedler Csaba - 294 - Agnita - SB - 16,19
    14 . Veres Janos - 417 - Targu Mures - MS - 15,97
    15 . Ambrus Szilard - 572 - Ludus - MS - 15,54
    16 . Cecan Vasile - 302 - Timisoara - TM - 15,28
    17 . Kantor Imre Zoltan - 456 - Reghin - MS - 15,03
    18 . Bucur Alin Adrian - 671 - Targu Mures - MS - 14,96
    19 . Bucur Dan - 474 - Cisnadie - SB - 14,78
    20 . Oanta Florin - 1813 - Tarnaveni - MS - 14,75
    21 . Gligor George - 599 - Sibiu - SB - 14,39
    22 . Samoila Florin - 553 - Sighisoara - MS - 14,38
    23 . Cojocaru Didi - 432 - Ramnicu Valcea - VL - 14,25
    24 . Moga Madalina - 1014 - Medias - SB - 14,25
    25 . Popa Paul - 511 - Sibiu - SB - 14,09
    26 . Decean Darian - 487 - Sibiu - SB - 13,84
    27 . Comsa Dan - 420 - Sibiu - SB - 13,83
    28 . Serban Marian - 653 - Orastie - HD - 13,64
    29 . Chibulcutean Bogdan - 543 - Tarnaveni - MS - 13,59
    30 . Cristea Virgil - 593 - Cugir - AB - 13,54
    31 . Zdrenghea Mircea - 716 - Orastie - HD - 13,39
    32 . Ratiu Valer - 722 - Sibiu - SB - 13,19
    33 . Lupsa Bogdan - 290 - Ramnicu Valcea - VL - 13,17
    34 . Sabau Gheorghe - 594 - Tarnaveni - MS - 12,97
    35 . Jichici Svetozar - 529 - Timisoara - TM - 12,84
    36 . Barbulescu Dan - 638 - Sibiu - SB - 12,68
    37 . Railean Vlad - 584 - Ramnicu Valcea - VL - 12,31
    38 . Pop Sabin - 684 - Targu Mures - MS - 12,09
    39 . Horvath Mircea - 686 - Orastie - HD - 11,50
    40 . Dragomir Paul - 596 - Sibiu - SB - 11,09
    41 . Chibulcutean Ioan - 731 - Tarnaveni - MS - 11,06
    42 . Docea Beniamin - 880 - Aiud - AB - 10,96
    43 . Sabau Mircea - 773 - Tarnaveni - MS - 10,81
    44 . Jeler Nicolae - 838 - Orastie - HD - 9,82
    45 . Bozosan Petre - 710 - Sibiu - SB - 9,50
    46 . Filea Adonis - 640 - Sibiu - SB - 9,28
    47 . Lupescu Nicolae - 597 - Reghin - MS - 9,23
    48 . Patrascu Dan - 796 - Sighisoara - MS - 9,13
    49 . Dorling Raul - 720 - Cisnadie - SB - 8,97
    50 . Kondort Dan - 762 - Sibiu - SB - 8,94
    51 . Brasoveanu Vali - 775 - Sibiu - SB - 8,69
    52 . Pralea Constantin - 532 - Alba Iulia - AB - 8,58
    53 . Bucur Delia - 1252 - Ludus - MS - 8,25
    54 . Bardas Ioan - 810 - Dumbraveni SB - SB - 7,69
    55 . Cioca Raul - 832 - Agnita - SB - 7,54
    56 . Zedler Iuliu - 1122 - Blaj - AB - 7,39
    57 . Givan Cristian - 1067 - Sibiu - SB - 7,13
    58 . Cindea Cristian - 1163 - Medias - SB - 7,00
    59 . Hila Beatrice - 1787 - Medias - SB - 7,00
    60 . Suciu Sergiu - 990 - Turda - CJ - 6,25
    61 . Gusan Boris - 1622 - Turda - CJ - 6,25
    62 . Moldovan Flavia - 1164 - Tarnaveni - MS - 5,81
    63 . Jeler Mihai - 2373 - Orastie - HD - 5,75
    64 . Nyaradi Attila - 1441 - Sighisoara - MS - 5,00
    65 . Herciu Gabriela - 2458 - Medias - SB - 4,75
    66 . Somlea Codrin - 1258 - Cisnadie - SB - 4,54
    67 . Stancovici Bianca - 1351 - Targu Mures - MS - 4,11
    68 . Bardas Patrick - 1597 - Dumbraveni SB - SB - 4,00
    69 . Puiulet Iosif - 3451 - Agnita - SB - 0,00
    70 . Bogdan Alexandru - 3556 - Cisnadie - SB - 0,00
    71 . Teglas Andrea - Nou - Ludus - MS - Nou
    72 . Moldovan Szidonia - Nou - Ludus - MS - Nou

    Lista de asteptare Amatori
    1 . Forgacs Francisc - Nou - Tarnaveni - MS - Nou
    2 . Joldes Adrian - 770 - Bistrita - BN - 12,83

    Clasament 01-oct-2016
    Ultima modificare făcută de adof; 27.10.2016 la 22:47.

  3. Îmi place Alex Muresanu le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4818
    Clasament


    Turneu - A - Medias - Amatori - 29.10.2016
    "Locurile
    Nume prenume - Localitatea"


    LOCUL 1
    Beches Andrei - Sibiu

    LOCUL 2
    Serban Marian - Orastie

    LOCURILE 3 - 4
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Toader George - Agnita

    LOCURILE 5 - 8
    Oanta Florin - Tarnaveni
    Cindea Cristian - Medias
    Veres Janos - Targu Mures
    Cristea Virgil - Cugir

    LOCURILE 9 - 16
    Kromek Iulian - Cugir
    Moga Madalina - Medias
    Weiss Simona - Cisnadie
    Zedler Csaba - Agnita
    Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
    Bucur Dan - Cisnadie
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Zdrenghea Mircea - Orastie

    LOCURILE 17 - 22
    Popa Paul - Sibiu
    Comsa Dan - Sibiu
    Safta Alexandru - Targoviste
    Dirlea Ioan - Aiud
    Samoila Florin - Sighisoara
    Bogdan Alexandru - Cisnadie

    LOCUL 23 -- Grupe Sup. 2 vic.
    Janosi Attila - Targu Mures

    LOCURILE 24 - 33 -- Grupe Sup. 1 vic.
    Damian Mircea - Bistrita
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Negrean Ioan - Sibiu
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Decean Darian - Sibiu
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Filea Adonis - Sibiu
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Horvath Mircea - Orastie
    Nyaradi Attila - Sighisoara

    LOCURILE 34 - 44 -- Grupe Sup. 0 vic.
    Cecan Vasile - Timisoara
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Gligor George - Sibiu
    Ratiu Valer - Sibiu
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Patrascu Dan - Sighisoara
    Suciu Sergiu - Turda
    Gusan Boris - Turda
    Hila Beatrice - Medias
    Herciu Gabriela - Medias
    Puiulet Iosif - Agnita

    LOCURILE 45 - 47 -- Grupe Inf. 2 vic.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Cioca Raul - Agnita

    LOCURILE 48 - 57 -- Grupe Inf. 1 vic.
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Pop Sabin - Targu Mures
    Bozosan Petre - Sibiu
    Dorling Raul - Cisnadie
    Brasoveanu Vali - Sibiu
    Docea Beniamin - Aiud
    Givan Cristian - Sibiu
    Zedler Iuliu - Blaj
    Kondort Arpad - Agnita
    Moldovan Flavia - Tarnaveni

    LOCURILE 58 - 67 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Railean Vlad - Ramnicu Valcea
    Dragomir Paul - Sibiu
    Kondort Dan - Sibiu
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Bardas Ioan - Dumbraveni SB
    Jeler Nicolae - Orastie
    Crisan Casian - Agnita
    Bardas Patrick - Dumbraveni SB
    Magerusan Radu - Medias
    Forgacs Francisc - Tarnaveni



    Clasament


    Turneu - A - Medias - Open - 29.10.2016
    "Locurile
    Nume prenume - Localitatea"


    LOCUL 1
    Baltag Denisa - Medias

    LOCUL 2
    Sicoe Rodica - Cugir

    LOCURILE 3 - 4
    Sorescu Deian - Resita
    Verdet Adrian - Oravita

    LOCURILE 5 - 8
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Moldovan Cristian - Tarnaveni
    Muntean Diana - Medias
    Carpaci Alexandru - Ludus

    LOCURILE 9 - 12
    Toth Beatrice - Medias
    Iancu Sorin - Sibiu
    Lunca Razvan - Tarnaveni
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc

    LOCUL 13 -- Grupe Sup. 2 vic.
    Incze Levente - Miercurea Ciuc

    LOCURILE 14 - 19 -- Grupe Sup. 1 vic.
    Aron Darie - Sibiu
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Zidar Victor - Reghin
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Pinzar Andrei - Medias
    Dumitrescu Cristina - Medias

    LOCURILE 20 - 24 -- Grupe Sup. 0 vic.
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Apian Florin - Bistrita
    Migea Cornel - Sibiu
    Zelariu Petru - Tarnaveni
    Molnar Tihamer - Tarnaveni

    LOCURILE 25 - 26 -- Grupe Inf. 2 vic.
    Barabas Sandor - Toplita
    Dabacan Dorin - Tarnaveni

    LOCURILE 27 - 32 -- Grupe Inf. 1 vic.
    Kaposta Victor - Arad
    Radu Constantin - Sibiu
    Benyovski Bela - Sibiu
    Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    Tipser Gabriel - Sighisoara

    LOCURILE 33 - 35 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Predescu Levente - Miercurea Ciuc





    LISTE PARTICIPANTI

    CUPA PRIETENIEI - Turneu - A - Medias - 29.10.2016
    Lista înscrieri - Amatori - 29.10.2016 09:29

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Toader George - 296 - Agnita - SB - 18,88
    2 . Janosi Attila - 221 - Targu Mures - MS - 18,72
    3 . Weiss Simona - 311 - Cisnadie - SB - 18,41
    4 . Damian Mircea - 171 - Bistrita - BN - 18,38
    5 . Kromek Iulian - 565 - Cugir - AB - 17,82
    6 . Motorga Dorin - 276 - Targu Mures - MS - 17,78
    7 . Beches Andrei - 351 - Sibiu - SB - 17,41
    8 . Dirlea Ioan - 329 - Aiud - AB - 17,06
    9 . Safta Alexandru - 202 - Targoviste - DB - 16,90
    10 . Negrean Ioan - 330 - Sibiu - SB - 16,25
    11 . Zedler Csaba - 294 - Agnita - SB - 16,19
    12 . Veres Janos - 417 - Targu Mures - MS - 15,97
    13 . Cecan Vasile - 302 - Timisoara - TM - 15,28
    14 . Kantor Imre Zoltan - 456 - Reghin - MS - 15,03
    15 . Bucur Alin Adrian - 671 - Targu Mures - MS - 14,96
    16 . Bucur Dan - 474 - Cisnadie - SB - 14,78
    17 . Oanta Florin - 1813 - Tarnaveni - MS - 14,75
    18 . Gligor George - 599 - Sibiu - SB - 14,39
    19 . Samoila Florin - 553 - Sighisoara - MS - 14,38
    20 . Cojocaru Didi - 432 - Ramnicu Valcea - VL - 14,25
    21 . Moga Madalina - 1014 - Medias - SB - 14,25
    22 . Popa Paul - 511 - Sibiu - SB - 14,09
    23 . Decean Darian - 487 - Sibiu - SB - 13,84
    24 . Comsa Dan - 420 - Sibiu - SB - 13,83
    25 . Serban Marian - 653 - Orastie - HD - 13,64
    26 . Chibulcutean Bogdan - 543 - Tarnaveni - MS - 13,59
    27 . Cristea Virgil - 593 - Cugir - AB - 13,54
    28 . Zdrenghea Mircea - 716 - Orastie - HD - 13,39
    29 . Ratiu Valer - 722 - Sibiu - SB - 13,19
    30 . Lupsa Bogdan - 290 - Ramnicu Valcea - VL - 13,17
    31 . Sabau Gheorghe - 594 - Tarnaveni - MS - 12,97
    32 . Jichici Svetozar - 529 - Timisoara - TM - 12,84
    33 . Barbulescu Dan - 638 - Sibiu - SB - 12,68
    34 . Railean Vlad - 584 - Ramnicu Valcea - VL - 12,31
    35 . Pop Sabin - 684 - Targu Mures - MS - 12,09
    36 . Horvath Mircea - 686 - Orastie - HD - 11,50
    37 . Dragomir Paul - 596 - Sibiu - SB - 11,09
    38 . Chibulcutean Ioan - 731 - Tarnaveni - MS - 11,06
    39 . Docea Beniamin - 880 - Aiud - AB - 10,96
    40 . Sabau Mircea - 773 - Tarnaveni - MS - 10,81
    41 . Jeler Nicolae - 838 - Orastie - HD - 9,82
    42 . Bozosan Petre - 710 - Sibiu - SB - 9,50
    43 . Filea Adonis - 640 - Sibiu - SB - 9,28
    44 . Lupescu Nicolae - 597 - Reghin - MS - 9,23
    45 . Patrascu Dan - 796 - Sighisoara - MS - 9,13
    46 . Dorling Raul - 720 - Cisnadie - SB - 8,97
    47 . Kondort Dan - 762 - Sibiu - SB - 8,94
    48 . Brasoveanu Vali - 775 - Sibiu - SB - 8,69
    49 . Pralea Constantin - 532 - Alba Iulia - AB - 8,58
    50 . Bardas Ioan - 810 - Dumbraveni SB - SB - 7,69
    51 . Cioca Raul - 832 - Agnita - SB - 7,54
    52 . Zedler Iuliu - 1122 - Blaj - AB - 7,39
    53 . Kondort Arpad - 1153 - Agnita - SB - 7,25
    54 . Givan Cristian - 1067 - Sibiu - SB - 7,13
    55 . Cindea Cristian - 1163 - Medias - SB - 7,00
    56 . Hila Beatrice - 1787 - Medias - SB - 7,00
    57 . Suciu Sergiu - 990 - Turda - CJ - 6,25
    58 . Gusan Boris - 1622 - Turda - CJ - 6,25
    59 . Crisan Casian - 1084 - Agnita - SB - 6,17
    60 . Magerusan Radu - 1646 - Medias - SB - 5,92
    61 . Moldovan Flavia - 1164 - Tarnaveni - MS - 5,81
    62 . Nyaradi Attila - 1441 - Sighisoara - MS - 5,00
    63 . Herciu Gabriela - 2458 - Medias - SB - 4,75
    64 . Bardas Patrick - 1597 - Dumbraveni SB - SB - 4,00
    65 . Puiulet Iosif - 3451 - Agnita - SB - 0,00
    66 . Bogdan Alexandru - 3556 - Cisnadie - SB - 0,00
    67 . Forgacs Francisc - Nou - Tarnaveni - MS - Nou

    Clasament 01-oct-2016




    CUPA PRIETENIEI - Turneu - A - Medias - 29.10.2016
    Lista înscrieri - Open - 29.10.2016 23:32

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Sorescu Deian - 19 - Resita - CS - 38,53
    2 . Sicoe Rodica - 27 - Cugir - AB - 34,50
    3 . Baltag Denisa - 844 - Medias - SB - 31,50
    4 . Apian Florin - 36 - Bistrita - BN - 30,78
    5 . Sufletel Radu - 76 - Alba Iulia - AB - 29,00
    6 . Muntean Diana - 750 - Medias - SB - 28,92
    7 . Toth Beatrice - 523 - Medias - SB - 28,25
    8 . Moldovan Cristian - 121 - Tarnaveni - MS - 27,25
    9 . Zelariu Petru - 130 - Tarnaveni - MS - 27,09
    10 . Verdet Adrian - 139 - Oravita - CS - 27,00
    11 . Dumitrescu Cristina - 483 - Medias - SB - 26,95
    12 . Daneliuc Gabi - 23 - Sibiu - SB - 26,38
    13 . Carpaci Alexandru - 146 - Ludus - MS - 26,28
    14 . Molnar Tihamer - 299 - Tarnaveni - MS - 24,96
    15 . Polotca Stefan - 132 - Sangeorgiu de Padure - MS - 24,78
    16 . Aron Darie - 53 - Sibiu - SB - 24,73
    17 . Zidar Victor - 133 - Reghin - MS - 24,63
    18 . Migea Cornel - 100 - Sibiu - SB - 24,42
    19 . Pinzar Andrei - 237 - Medias - SB - 23,96
    20 . Moldovan Alexandru - 157 - Tarnaveni - MS - 23,50
    21 . Lunca Razvan - 164 - Tarnaveni - MS - 23,28
    22 . Kaposta Victor - 74 - Arad - AR - 22,20
    23 . Dabacan Dorin - 387 - Tarnaveni - MS - 22,11
    24 . Laszlo Levente - 124 - Miercurea Ciuc - HR - 22,00
    25 . Incze Levente - 362 - Miercurea Ciuc - HR - 21,65
    26 . Iancu Sorin - 212 - Sibiu - SB - 20,88
    27 . Benyovski Bela - 248 - Sibiu - SB - 20,72
    28 . Bleoca Marius - 346 - Tarnaveni - MS - 20,50
    29 . Barabas Sandor - 233 - Toplita - HR - 20,47
    30 . Tokos Pal - 185 - Odorheiu Secuiesc - HR - 19,83
    31 . Predescu Levente - 287 - Miercurea Ciuc - HR - 18,88
    32 . Mitzea Alexandru - 280 - Sibiu - SB - 18,82
    33 . Tipser Gabriel - 352 - Sighisoara - MS - 17,22
    34 . Radu Constantin - 215 - Sibiu - SB - 16,68
    35 . Nistor Iosif - 315 - Miercurea Ciuc - HR - 16,09

    Clasament 01-oct-2016




    Dacă sunt ceva neconcordanţe vă rog precizaţi pe forum
    Adonis
    Ultima modificare făcută de adof; 29.10.2016 la 23:49.

  5. #4
    senior

    Data înscrierii
    23.03.2013
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    20
    Postări
    173
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 16 h 39 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    102
    Din Tarnaveni, la amatori : Buta Denisa, Moldovan Flavia. La Open : Moldovan Cristian, Moldovan Alexandru, Vitan Vasile, Bleoca Marius
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 18.10.2016 la 21:05.

  6. #5
    junior

    Data înscrierii
    07.11.2013
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    19
    Postări
    126
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 23 h 33 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    100
    Se inscriu din Tarnaveni la amatori : Chibulcutean Bogdan si Chibulcutean Ioan
    BL: Butterfly Timo Boll Forte
    BH: Butterfly Tenergy 80
    FH: Butterfly Tenergy 80

  7. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  8. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4818
    Citat Postat în original de AlexandruM Vezi post
    Din Tarnaveni, la amatori : Buta Denisa, Moldovan Flavia. La Open : Moldovan Cristian, Moldovan Alexandru, Vitan Vasile, Bleoca Marius
    puteai sa mai astepti 5 secunde

    acum am sa inscriu listele pe postul nr 3

    ce frumos va arata

  9. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4818
    Dim Medias se înscriu

    Open
    - Baltag Denisa
    - Toth Beatrice
    - Dumitrescu Cristina
    - Muntean Diana
    - Panzar Andrei

    Amatori
    - Moca Alina
    - Moca Mara
    - Moga Madalina
    - Hila Beatrice
    - Herciu Gabriela
    - Cindea Cristian

  10. Îmi place FlorinBN le-a plăcut acest mesaj
  11. #8
    junior

    Data înscrierii
    07.11.2013
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    19
    Postări
    126
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 23 h 33 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    100
    Din Tarnaveni la Open : Dabacan Dorin , Molnar Tihamer , Capusan Sorin
    La Amatori : Oanta Florin
    BL: Butterfly Timo Boll Forte
    BH: Butterfly Tenergy 80
    FH: Butterfly Tenergy 80

  12. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  13. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4818
    Din Sibiu

    Open
    Aron Darie - Sibiu
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Iancu Sorin - Sibiu
    Mitzea Alexandru - Sibiu

    Filea Adonis - Sibiu
    Muresanu Alex - Sibiu
    Decean Darian - Sibiu
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Negrean Ioan - Sibiu
    Barac Marius - Sibiu
    Comsa Dan - Sibiu
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Popa Paul - Sibiu
    Brasoveanu Vali - Sibiu
    Bozosan Petre - Sibiu
    Anton Calin - Sibiu
    Dragomir Paul - Sibiu
    Morariu Marius - Sibiu

  14. Mulțumesc Sorin Iancu, Mitzi au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Barbulescu Dan, Marius_Ducu le-a plăcut acest mesaj
  15. #10
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.358
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    512 z 18 h 51 m
    Timp online pe zi
    3 h 52 m
    Reputație
    17323
    Apian Florin - Bistrita - open
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  16. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  17. #11
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    22.03.2006
    Locație
    Reghin
    Vârstă
    53
    Postări
    1.653
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 22 h 24 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    2257
    Din Reghin la Open: Zidar Victor
    Amatori: Lupescu Nicolae
    Kantor Imre-Zoltan
    Din Tg-Mures: Stancovici Bianca

  18. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  19. #12
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    37
    Postări
    359
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 12 h 19 m
    Timp online pe zi
    31 m
    Reputație
    282
    damian mircea -bistrita fulop attila -aiud dirlea ioan aiud -amatori

  20. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  21. #13
    senior

    Data înscrierii
    21.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    40
    Postări
    358
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 10 h 58 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    470
    Beches Andrei, amatori, Sibiu. Multumesc.
    ZJ-SZLC
    fh/bh- Btf Tenergy o5fx

  22. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  23. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui neluchibu
    Data înscrierii
    18.03.2013
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    48
    Postări
    517
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 19 h 53 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    647
    Din Târnăveni la amatori, Chibulcutean Bogdan şi Chibulcutean Ioan iar la open Zelariu Petru, din Aiud la amatori Docea Beniamin.

    Trimis de pe al meu HTC One S folosind Tapatalk

  24. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  25. #15
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    22.03.2006
    Locație
    Reghin
    Vârstă
    53
    Postări
    1.653
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 22 h 24 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    2257
    La OPEN: Marian Florin
    Medve Mihai
    Amatori: Marian Calin
    Vajda Erno
    Toti din Reghin

  26. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B, Botosani, Cupa "Prieteniei" 12.11.2016
    De sorin_client în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 47
    Ultimul post: 14.11.2016, 18:41
  2. Răspunsuri: 151
    Ultimul post: 17.10.2016, 23:58
  3. Răspunsuri: 204
    Ultimul post: 11.10.2016, 13:50
  4. Răspunsuri: 189
    Ultimul post: 15.03.2016, 10:46
  5. Răspunsuri: 132
    Ultimul post: 14.03.2016, 22:56

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •