tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60
Pagina 14 din 14 PrimulPrimul ... 4121314
Rezultate 196 la 209 din 209

Subiect: Turneu "A"-Cupa PRO TM Giurgiu, 05 Noiembrie 2016

organizator turnee
    Data înscrierii
    22.12.2008
    Locație
    Constanta
    Vârstă
    63
    Postări
    296
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 10 h 8 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    733
    Felicitari castigatorilor si organizatorilor ( Cornel Dena in special ) si tin sa spun ca am ramas f. placut impresionat de frumoasele cuvinte ale lui Norocel si Mircea Neagu, colegul nostru din Constanta, cu asa oameni este o placere sa te vezi si sa joci ...chiar daca am ajuns la Constanta tarziu, cred ca in jur de 3 dimineata, nu ne pare rau !!!
    Siteul jucatorilor de tenis de masa - amatori - Constanta: http://www.amatour-constanta.ro
    Blade: Photino Light FH: Tenergy 05-FX BH: Tenergy 05-FX

2. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
    dantim
    Guest
    Citat Postat în original de allexut Vezi post
    Nu incerca sa iei replici de la alte cazuri trecute si probabil de la alte persoane care au facut ca tine si sa le adaptezi la situatia ta . Eu unul stiu cat am muncit sa ajung pe unde am ajuns si niciodata nu m-am lasat calcat in picioare de nimeni tocmai de aia vocabularul meu s-a adaptat perfect la situatia provocata de tine . Dar de vocabularul tau nu mentionezi nimic de ieri ? Sau tu doar cauti sa provoci niste lucruri si apoi cauti sa te dai victima si scrii primul pe forum sperand ca ceilalti iti vor da tie dreptate ?

Oricum apreciez ca macar acum ti-ai cerut scuze ca dee.. niciodata nu e prea tarziu. Dar crede-ma ca daca ai fi facut asta la finalul meciului de ieri si nici nu ai mai fi scris pe forum , lucru care normal eu ar fi trebuit sa-l fac , dar la insistenta prietenilor am lasat de la mine, nu s-ar mai fi ajuns la " vocabularul asta "
    Bateti-va .....la masa de tenis ca amindoi sinteti strimbaci cu ierburi interzise

4. Îmi place Dan12, Kantor Imre-Zoltan, Cornel 67, Johnny Plaiasu, coco68 le-a plăcut acest mesaj
    înțelept
    Data înscrierii
    01.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    61
    Postări
    6.047
    Timp total online
    145 z 7 h 41 m
    Timp online pe zi
    1 h 5 m
    Reputație
    5209
    Pana la urmatoarea intalnire UITAI de acest incident!
    Mergeti mai departe si cand va intalniti, o strangere de mana,face mai mult decat vorbele!
    Cu stima.
    P.S. Nu cred ca este greu sa va abtineti,timpul le rezolva !

6. Îmi place Dan12, mihais mioveni le-a plăcut acest mesaj
    senior

Data înscrierii
    12.01.2013
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    59
    Postări
    664
    Timp total online
    3 z 8 h 20 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    1797
    buna ziua tuturor am ajuns la concluzia ca cel mai fericit om din amatur este noro.nu nervi nu vorbe cu sine insusi nu dialog la masa nu exteriorizare.trebuie sa ai un caracter deosebit pentru asta .eu astept si "capturile lui foto de la giurgiu,sunt minunate.o saptamana plina de impliniri tuturor iar celor in conflict pace si impacare.

8. Îmi place Antal Denes, Cornel 67, NoRo, mironliviu, Dan12, Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
    senior

Data înscrierii
    20.01.2015
    Locație
    buftea
    Vârstă
    52
    Postări
    945
    Timp total online
    41 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    34 m
    Reputație
    1825
    Daniele caracterul si prestanta unui om si mai ales unui sportiv nu tine de nr de ore petrecute in liceu sau facultate ci tine de educatia primita si receptionata corect la timpul potrivit.Nu ma transform in arbitru pt ca te cunosc si pe tine si pe Alex prea putin insa am fost prezent la masa alaturata unde juca un prieten de-al meu si deranjai cu atitudinea ta pe cei din jur chiar daca la voi la masa faceai admosfera intre punctele din set intrucat la cealalta masa se juca! Ai speculat caracterul si starea emotionala a adversarului si ai continuat nu ca sa-ti incurajezi prietenul ci sa enervezi oponentul lui! Chiar dupa meci am discutat d-nul Popescu Vali despre atitudinea ta si era a 2 a oara cand i-am atras atentia ca nu-i corect cum procedezi! Prima data am discutat cu dansul acum o luna cand am participat pt prima oara la cat open si cand m-ai luat la misto ca m-ai lasat sa castig 2 seturi si ca in cel final nu mai fac mai mult de 6 puncte! Am inteles de la prietenii tai ca esti un om deosebit dar rugamintea mea e sa fi si cu ceilalti din jurul tau ca la un moment dat o sa ai mai multi dusmani decat prieteni! Asculta de la un om care e pensionar si are cat de cat niste ore petrecute prin liceu prin scoala militara si facultate( e adevarat facute prin Romania nu la Yale,Sorbona sau West Point). Ai niste prieteni deosebiti nea Vali nea Cornel si Ionel pe care ii salut dar nu ii pune in dificultate sa-ti i-a apararea cand nu ai dreptate! Eu zic sa da-i mana cu Alex ca asa procedeaza 2 sportivi! Multumesc lui Cornel pt organizare si cat mai multe turnee!

10. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
    senior
    Data înscrierii
    04.03.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    37
    Postări
    417
    Timp total online
    9 z 15 h 52 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    274
    Dl Vasile nu sunt multi care ma cunosc cu adevarat,multi judeca dar cu aceeasi masura vor fi judecati!
    La tta dupa ce ati castigat setul 5 v am strans mana si v am spus ca ati castigat pe valoarea dvs,cred ca daca vrei sa castigi si sa fii mai bun,primul lucru este sa stii sa pierzi,lucru care alex nu l a reusit ieri,nu l am insultat,nu am vb nimic de el,iar el m a injurat,si a bagat si si a scos,amenintat ceea ce e total nesportiv.
    Recunosc ca am o gura mare dar niciodata spurcata sau plina de ura,si pe aceasta cale vreau sa imi cer scuze si celorlati colegi pt deranjul creat de a lungul timpului.
    P.S.imi pare rau pt ca v am subestimat la tta.

12. Îmi place Cornel 67, INDISPONIBIL, GeluBv, Emil Tudor le-a plăcut acest mesaj
    maestru
    Data înscrierii
    28.07.2008
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    1.108
    Timp total online
    81 z 21 h 1 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    2664
    Povesti cu vesti

Peștele care luptă împotriva curentului moare electrocutat.

senior
    Data înscrierii
    04.03.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    37
    Postări
    417
    Timp total online
    9 z 15 h 52 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    274
    Multumim Noro pt poze si pt inițiativa ta de a le colora!!!
    Ultima poza e poziția care am avut-o cand mi am susținut prietenu,ce feroce sunt)

15. Mulțumesc NoRo au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Cornel 67 le-a plăcut acest mesaj
    senior

Data înscrierii
    20.01.2015
    Locație
    buftea
    Vârstă
    52
    Postări
    945
    Timp total online
    41 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    34 m
    Reputație
    1825
    Acum esti omul pe care mi l-a prezentat nea Vali! Cinste tie si te rog sa te impaci cu Alex care si el are partea lui de vina ca intre 2 sportivi nu treb sa existe ura! Referitor la mine eu sunt un avansat bunicel care a ajuns la open numai si numai ca mi-a permis sistemul! Deocamdata e o caciula prea mare pt mine dar nici sa raman la Avansati sa ma injure toti ca sunt ahtiat la primele locuri! Prin acest sport am vrut sa-mi dovedesc ca la 50 de ani tanar pensionar inca mai pot sa ma misc si n-am murit! Iti acord revansa si sunt sigur ca vei face un meci mare si iti vei dovedi locul din clasament! Sa auzim numai de bine si tin neaparat sa te impaci cu Alex!

17. Îmi place NoRo, Cornel 67, B.Liviu, Dan12, Emil Tudor le-a plăcut acest mesaj
    senior
    Data înscrierii
    04.03.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    37
    Postări
    417
    Timp total online
    9 z 15 h 52 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    274
    Cu siguranta!
    Eu oricum nu m am certat cu nimeni,si nici nu ma voi certa vreodată,am fost doar înjurat si amenințat,sper ca Alex sa si ceara scuze si sa fim sanatosi cu totii sa ne vedem la cat mai multe turnee.

19. Îmi place Emil Tudor le-a plăcut acest mesaj
    cadet
    Data înscrierii
    03.04.2016
    Locație
    Buftea
    Vârstă
    27
    Postări
    14
    Timp total online
    9 h 26 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    10
    Vasile lasa vorba si renunta la ierburile alea )))

senior

Data înscrierii
    14.01.2008
    Postări
    689
    Timp total online
    58 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    1050
    Citat Postat în original de buzatu vasile Vezi post
    Acum esti omul pe care mi l-a prezentat nea Vali! Cinste tie si te rog sa te impaci cu Alex care si el are partea lui de vina ca intre 2 sportivi nu treb sa existe ura! Referitor la mine eu sunt un avansat bunicel care a ajuns la open numai si numai ca mi-a permis sistemul! Deocamdata e o caciula prea mare pt mine dar nici sa raman la Avansati sa ma injure toti ca sunt ahtiat la primele locuri! Prin acest sport am vrut sa-mi dovedesc ca la 50 de ani tanar pensionar inca mai pot sa ma misc si n-am murit! Iti acord revansa si sunt sigur ca vei face un meci mare si iti vei dovedi locul din clasament! Sa auzim numai de bine si tin neaparat sa te impaci cu Alex!
    Domn Vasile,

Care " partea lui de vina "? ca nu mai inteleg .

Deci o sa scriu ultima mea postare referitor la acest subiect si dupa aceea se poate inchide . L-as inchide eu dar " Din pacate nu l-am deschis" mi-a luat-o cineva inante .
    Ce vina am eu ca dupa finalul meciului fiind foarte nervos dupa toata circaraia facuta de el , ii strigam de la distanta sa- i fie rusine ca e un nesimtit ca si pe parcursul meciului deci in nici un caz ca l-am injurat la maxim sau culmea ca l-am amenintat cu bataia cand altul in locul meu ar fi facut exact asta nici nu mai discuta.
    Partea mea de vina e ca nu am deschis eu primul topicul fiind cu greu hotarat de prieteni cu merita pentru unul ca el si i-am ascultat , dar mai rau am facut ca el prin asta vrea sa ma scoata tot pe mine vinovat dar nu o sa-i iasa.
    Si culmea sa-i mai cer si scuze pentru asta .
    Oricum cu mine nu va mai avea ce discuta la cate turnee vom fi prezenti . Lucrurile astea nu se pot ierta.

Va rog sa-i comunicati sa inchida acest topic ca eu unul m-am plictisit sa-mi pierd timpul cu asa ceva.

senior

Data înscrierii
    20.01.2015
    Locație
    buftea
    Vârstă
    52
    Postări
    945
    Timp total online
    41 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    34 m
    Reputație
    1825
    Partea ta de vina e ca treb sa-l ignori sau sa-l atentionezi pe Cornel(organizatorul)de la inceput si cred ca se aplana conflictul. Intr-o competitie sportiva exista un responsabil de buna desfasurare a jocului ca doar nu jucati ping-pong in parc. Eu cred ca timpul va rezolva conflictul ca pana la urma suntem oameni si mai ales sportivi. Cine are mai multe circumvolutiuni cedeaza si nr santurilor pe creier nu tine de orele petrecute prin facultati! Orgoliile si razbunarea naste monstrii!

23. Îmi place Cornel 67, eugen moldoveanu le-a plăcut acest mesaj
    senior
    Data înscrierii
    17.01.2013
    Locație
    Constanta
    Vârstă
    60
    Postări
    198
    Timp total online
    4 z 21 h 13 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    538
    Este pacat ca ultimele pagini ale acestui topic al turneului de la Giurgiu sunt pline de discutii referitoare la singurul incident petrecut acolo. Cine nu are timp sa citeasca tot topicul si va citi doar ultimele pagini va crede ca la Giurgiu a fost un razboi intre amaturisti.
    Nu domnilor, la Giugiu a fost un turneu foarte reusit desfasurat intre prieteni si acesta a fost singurul incident, de altfel izolat, de care nu am fi stiut nici noi, participantii, daca nu s-ar fi mediatizat atat pe acest topic.

Domnilor, incetati aceasta discutie contradictorie. ("Nu spalati rufele murdare in public".)

Felicitari organizatorilor, castigatorilor si tuturor participantilor. Sa ne vedem sanatosi la urmatorul turneu.
    Pentru ca raul sa triumfe, trebuie doar ca oamenii buni sa nu faca nimic.

25. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tavy, GeorgeDospinescu, remusmuntean, Aurel Fratea le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

1. Răspunsuri: 140
    Ultimul post: 29.11.2016, 22:03
  2. Turneu "B"-- Giurgiu - 24 Septembrie 2016
    De Cornel 67 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 48
    Ultimul post: 25.09.2016, 13:41
  3. Răspunsuri: 19
    Ultimul post: 22.04.2016, 09:24
  4. Răspunsuri: 132
    Ultimul post: 14.03.2016, 22:56
  5. Răspunsuri: 42