tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 1 din 11 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 152

Subiect: Cupa Gheorgheni, editia a II-a ? Turneu B, 05.11.2016, incepatori, respectiv A+O

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.622
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    175 z 11 h 51 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15425

    Cupa Gheorgheni, editia a II-a ? Turneu B, 05.11.2016, incepatori, respectiv A+O

    Denumirea turneului: Cupa Gheorgheni, editia a II-a.
    Categoria turneului: "B", incepatori, respectiv A+O.
    Localitatea: Gheorgheni.
    Locatia: Sala de sport Bazilides, curtea Liceului Teoretic Salamon Erno din Gheorgheni (la 100 metri de centrul orasului).
    Data: 05 noiembrie 2016.
    Numar mese: 12 Sponetta + 1 Shape Sport.

    Ora de incepere turneu: 9:30 (inregistrarea participantilor pana la orele 9,00).
    Numarul maxim de jucatori: 104.

    Sistemul de joc, atat pentru incepatori (sub media 12), cat si pentru avansati + open (peste media 11,99) :
    - Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 4 jucatori dupa regula sarpelui si MP dat de clasamentul AmaTur la zi, cu eventuale modificari in functie de localitati (locul 1 nu se schimba) – din inferioare se califica 4;
    - Grupe superioare de cate 4 jucatori (numar egal de grupe inferioare / superioare; se vor selecta cate un loc 1, 2, 3, 4 din fiecare grupa inferioara) – se califica primii 2;
    - Schema pentru alcatuirea automata a grupelor superioare: 1423;
    - Ordine favoriti eliminatorii (inclusiv pentru eventualele bye-uri) – conform numar de ordine grupe superioare;
    - Locurile II vor trage la sorti din doua urne separate (partea inferioara, respectiv superioara a tabloului, astfel incat locurile 1 si 2 dintr-o grupa superioara sa nu se intalneasca decat in finala).

    Taxa de participare: 25 RON, din care 1 ron/participant va fi livrat in contul AmaTur.
    Se asigura:
    - apa,
    - cafea si ceai,
    - mingi de plastic Yasaka***,
    - masa de pranz de la orele 13 (sarmale, carnati, smantana, paine pe vatra),
    - material de premiere: cupe si diplome pentru locurile 1-3, medalii si diplome pentru locurile 4-8.

    Inscrierea participantilor: pe forum sau telefonic - pana vineri, 04.11.2016, orele 12,00.
    Retragerile ulterioare nu vor fi luate in considerare, iar absentii vor fi trecuti in clasament cu N - nemotivat.

    Organizator: A.S. Gyergyó Tenis de Masa Gheorgheni .
    Organizator principal: Keresztes Zoltán (0742149926)
    Ultima modificare făcută de PaliHR; 30.10.2016 la 16:26.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  2. Îmi place cule, marcelgiosan, mironliviu, Johnny Plaiasu, Dan2, GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.622
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    175 z 11 h 51 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15425
    Informatii utile:

    Sala:

    Sala este situata in curtea Liceului Teoretic Salamon Erno din Gheorgheni (la 100 metri de centrul orasului). Intrarea in curte se face pe poarta de langa scoala (la stanga cladirii principale).
    La fata locului, organizatorii vor amplasa afise cu sageti spre sala.
    Parcarea este posibila in fata scolii, respectiv in numar limitat si in curte.

    Adresa: Bulevardul Lacul Roșu 3-5, Gheorgheni, jud. Haghita

    Map: https://www.google.ro/maps/dir/46.72...4!2d46.7242456

    Poze:



    (Centrul fiind Piata Libertatii, chiar la 100-150 de metri de sala/liceu.)

    Cladirea salii de sport + curtea scolii:


    Ultima modificare făcută de PaliHR; 20.10.2016 la 17:10.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.622
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    175 z 11 h 51 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15425
    Rezervat inscrieri si clasament:

    Clasament open + avansati

    1. Farkas Gabor - Targu Mures
    2. Incze Levente - Miercurea Ciuc
    3 -- 4
    Farkas Bence - Targu Mures
    Bardocz Szilard - Capeni
    5 -- 8
    Miklos Imre - Miercurea Ciuc
    Denes Ferenc - Praid
    Irsai Istvan - Targu Mures
    Fazakas Attila - Toplita
    9 -- 16
    Barabas Sandor - Toplita
    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
    Vida Attila - Cristuru Secuiesc
    Sandulescu Adrian - Targu Mures
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    17 -- 22
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Janosi Attila - Targu Mures
    Veres Janos - Targu Mures
    Molnar Arnold - Miercurea Ciuc
    Biro Attila - Miercurea Ciuc
    23 -- 24 2v gr.sup.
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Colcer Nicolae - Toplita
    25 -- 34 1v gr.sup.
    Cocean Valer - Baraolt
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
    Lovasz Vilmos - Gheorgheni
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
    Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
    Sass Imre - Miercurea Ciuc
    Iliescu Lucian - Toplita
    Orosz Attila - Miercurea Ciuc
    35 -- 2v gr.inf.
    Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
    36 -- 38 1v gr.inf.
    Fulop Attila - Aiud
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Kezdi Janos - Corund
    39 -- 44 0v gr.inf.
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Predescu Levente - Miercurea Ciuc
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    Kincses Jozsef - Praid
    Simon Robert - Gheorgheni
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc

    ***

    Clasament incepatori

    1. Babics Tamas - Gheorgheni
    2. Tegzes Robert - Gheorgheni
    3 -- 4
    Raduly Ovidiu - Fantanele
    Popov Szabolcs - Targu Secuiesc
    5 -- 8
    Olah Kriszta - Targu Secuiesc
    Stekbauer Arpad - Miercurea Ciuc
    Balla Peter - Toplita
    Todor Csaba - Gheorgheni
    9 -- 16
    Konczei Jozsef - Targu Secuiesc
    Heja Zoltan - Gheorgheni
    Campian Zoltan - Toplita
    Koszta Mark - Gheorgheni
    Chelmus Ionut - Targu Secuiesc
    Papp Rebeka - Targu Secuiesc
    Mike Boroka - Targu Secuiesc
    Valea Claudiu - Targu Mures
    17 -- 24
    Pop Sabin - Targu Mures
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    Kolbai Gyula - Miercurea Ciuc
    Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    Ilcu Angela - Gheorgheni
    Bartha Laszlo Sr - Valea Scurta
    Peter Laszlo - Ciumani
    25 -- 27 2v gr.sup.
    Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
    Mandru Aurel - Sarmas
    Canea Kocsis Andras Jr. - Targu Secuiesc
    28 -- 42 1v gr.sup.
    Cotfas Gabriel - Toplita
    Eigel Csaba - Toplita
    Papp Sandor - Cristuru Secuiesc
    Elekes Csaba - Valea Scurta
    Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc
    Szabo Aron - Gheorgheni
    Mindru Marin - Sarmas
    Cosarca Mihaita - Sarmas
    Bajko Imre - Gheorgheni
    Andras Zoltan - Miercurea Ciuc
    Szekely Zsolt - Gheorgheni
    Szekely Zoltan - Gheorgheni
    Gergely Istvan - Ditrau
    Diaconu Doru - Toplita
    Bleoca Lucas - Tarnaveni
    43 -- 45 1v gr.inf.
    Husar Andreea - Targu Mures
    Barabas Levente - Fantanele
    Bardocz Ferenc - Ditrau
    46 -- 51 0v gr.inf.
    Pap Gyula – Gheorgheni 4
    Stancovici Bianca - Targu Mures
    Lefter Marius - Targu Mures
    Benedek Arpad - Ciumani
    Csiki Alexandru - Tarnaveni
    Benedek Alex - Gheorgheni

    -------------------------------------

    Inscrieri open + avansati - on 04/11/2016 at 17:28:32

    1. Farkas Gabor, Targu Mures - 35 - 31.56 - O
    2. Irsai Istvan, Targu Mures - 205 - 26.39 - O
    3. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe - 1019 - 25.75 - O
    4. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 86 - 25.19 - O
    5. Farkas Bence, Targu Mures - 90 - 24.78 - O
    6. Lunca Razvan, Tarnaveni - 107 - 24.19 - O
    7. Incze Levente, Miercurea Ciuc - 169 - 23.89 - O
    8. Cocean Valer, Baraolt - 116 - 23.84 - O
    9. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 129 - 22.89 - O
    10. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 144 - 22.39 - O
    11. Bardocz Szilard, Capeni - 133 - 22 - O
    12. Barabas Sandor, Toplita - 212 - 21.84 - O
    13. Denes Ferenc, Praid - 89 - 21.78 - OW
    14. Biro Attila, Miercurea Ciuc - 1600 - 21.75 - O
    15. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 953 - 21 - OW
    16. Fazakas Attila, Toplita - 378 - 20.54 - O
    17. Bleoca Marius, Tarnaveni - 367 - 20.25 - O
    18. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 375 - 20.11 - O
    19. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 303 - 19.5 - O
    20. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 159 - 19.2 - O
    21. Janosi Attila, Targu Mures - 164 - 19.15 - O
    22. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 226 - 18.72 - AW
    23. Miklos Imre, Miercurea Ciuc - 349 - 18.68 - A
    24. Pelaghie Ioan, Targu Mures - 178 - 18.65 - A
    25. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 319 - 18.25 - AW
    26. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 407 - 18.04 - AW
    27. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 255 - 18 - A
    28. Molnar Arnold, Miercurea Ciuc - 981 - 18 - A
    29. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 269 - 17.97 - A
    30. Veres Janos, Targu Mures - 360 - 17.97 - A
    31. Sandulescu Adrian, Targu Mures - 740 - 17.95 - A
    32. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 293 - 17.64 - A
    33. Fulop Attila, Aiud - 160 - 17.61 - A
    34. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe - 870 - 16.5 - A
    35. Kezdi Janos, Corund - 872 - 15.17 - A
    36. Vida Attila, Cristuru Secuiesc - 1104 - 15 - A
    37. Colcer Nicolae, Toplita - 503 - 14.41 - A
    38. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - 698 - 14.35 - A
    39. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - 821 - 14.25 - A
    40. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 907 - 14.25 - A
    41. Orosz Attila, Miercurea Ciuc - 1386 - 13.75 - A
    42. Kincses Jozsef, Praid - 433 - 13.69 - A
    43. Simon Robert, Gheorgheni - 592 - 13.68 - A
    44. Iliescu Lucian, Toplita - 1152 - 13.58 - A
    45. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 699 - 13.35 - A

    ***

    Inscrieri incepatori - on 04/11/2016 at 17:28:43

    1. Raduly Ovidiu, Fantanele - 1121 - 11.92 - A
    2. Babics Tamas, Gheorgheni - 863 - 11.75 - A
    3. Tegzes Robert, Gheorgheni - 1207 - 11.58 - A
    4. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc - 1208 - 11.5 - A
    5. Todor Csaba, Gheorgheni - 724 - 11.39 - AH
    6. Pop Sabin, Targu Mures - 583 - 11.11 - A
    7. Papp Sandor, Cristuru Secuiesc - 1273 - 11 - A
    8. Cotfas Gabriel, Toplita - 651 - 10.94 - AW
    9. Elekes Csaba, Valea Scurta - 1320 - 10.75 - A
    10. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 560 - 10.58 - A
    11. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - 974 - 10.25 - A
    12. Stekbauer Arpad, Miercurea Ciuc - 1274 - 9.75 - A
    13. Mandru Aurel, Sarmas - 1724 - 9.75 - A
    14. Mindru Marin, Sarmas - 1817 - 9.75 - A
    15. Balla Peter, Toplita - 719 - 9.5 - A
    16. Csiki Alexandru, Tarnaveni - 1013 - 9.25 - A
    17. Heja Zoltan, Gheorgheni - 878 - 8.82 - A
    18. Eigel Csaba, Toplita - 865 - 8.54 - A
    19. Campian Zoltan, Toplita - 912 - 8.39 - A
    20. Kolbai Gyula, Miercurea Ciuc - 1189 - 7.92 - A
    21. Fulop Laszlo, Targu Mures - 770 - 7.7 - A
    22. Pap Gyula, Gheorgheni - 1057 - 7.33 - A
    23. Koszta Mark, Gheorgheni - 1058 - 7.17 - AJ
    24. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - 1219 - 6.92 - A
    25. Vitos Fodor Istvan, Miercurea Ciuc - 1891 - 6.75 - A
    26. Valea Claudiu, Targu Mures - 1338 - 6.55 - A
    27. Husar Andreea, Targu Mures - 1192 - 5.25 - AF
    28. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc - 1434 - 4.75 - A
    29. Barabas Levente, Fantanele - 2534 - 4.75 - A
    30. Laszlo Bela, Sangeorgiu de Padure - 2564 - 4.75 - A
    31. Cosarca Mihaita, Sarmas - 2565 - 4.75 - A
    32. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 1409 - 4.58 - AF
    33. Lefter Marius, Targu Mures - 1342 - 4.25 - A
    34. Ilcu Angela, Gheorgheni - 1410 - 4.15 - AF
    35. Stancovici Bianca, Targu Mures - 1296 - 4.11 - AF
    36. Szabo Aron, Gheorgheni - 1536 - 3.92 - A
    37. Canea Kocsis Andras Jr., Targu Secuiesc - 1975 - 0 - A
    38. Bartha Laszlo Sr, Valea Scurta - 2037 - 0 - A
    39. Olah Kriszta, Targu Secuiesc - 2229 - 0 - AF
    40. Papp Rebeka, Targu Secuiesc - 2230 - 0 - AF
    41. Chelmus Ionut, Targu Secuiesc - 2367 - 0 - A
    42. Popov Szabolcs, Targu Secuiesc - 2463 - 0 - A
    43. Bajko Imre, Gheorgheni - 2627 - 0 - A
    44. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc - 2632 - 0 - A
    45. Benedek Arpad, Ciumani - 2743 - 0 - A
    46. Peter Laszlo, Ciumani - 2744 - 0 - A
    47. Mike Boroka, Targu Secuiesc - 2769 - 0 - A
    48. Bardocz Ferenc, Ditrau - 4001 - 0 - A
    49. Nicuta Alin, Gheorgheni - 4002 - 0 - A
    50. Szekely Zsolt, Gheorgheni - 4004 - 0 - A
    51. Szekely Zoltan, Gheorgheni - 4005 - 0 - A
    52. Gergely Istvan, Ditrau - 4006 - 0 - A
    53. Diaconu Doru, Toplita - 4007 - 0 - A
    54. Stef Alexandru, Tarnaveni - 4010 - 0 - A
    55. Benedek Alex, Gheorgheni - 4011 - 0 - A
    56. Bleoca Lucas, Tarnaveni - 4012 - 0 - A
    Ultima modificare făcută de PaliHR; 05.11.2016 la 21:50.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  5. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Dan2, GeluBv, krisztalori le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    senior

    Data înscrierii
    14.05.2013
    Locație
    Aita Mare
    Vârstă
    50
    Postări
    341
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    57 z 1 h 49 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    429
    Petho Mihaly - Racosul de Sus
    Cocean Valer - Baraolt
    Bartha Istvan-Zsolt -Aita Mare
    Bartha Zsolt-Attila - Aita Mare
    Bardocz Szilard - Capeni

  7. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    senior
    Avatarul lui predesculevente
    Data înscrierii
    27.05.2011
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    42
    Postări
    297
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 20 h 53 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    172
    Nistor Iosif si Predescu Levente din M-Ciuc

  9. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    junior Avatarul lui simonfery
    Data înscrierii
    20.03.2011
    Locație
    Lunca de Sus
    Vârstă
    52
    Postări
    81
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 21 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    42
    Simon Ferenc Lunca de Sus

  11. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    22.03.2006
    Locație
    Reghin
    Vârstă
    53
    Postări
    1.694
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    57 z 18 h 52 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    2284
    Din Reghin: Kantor Imre Zoltan

  13. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui CKA
    Data înscrierii
    26.09.2015
    Locație
    Targu Secuiesc
    Vârstă
    40
    Postări
    407
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 9 h 6 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    643
    Canea-Kocsis Andras - Targu Secuiesc

  15. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.622
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    175 z 11 h 51 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15425
    Miklos Imre - Miercurea Ciuc
    Zakarias Szabolcs, Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  17. #10
    organizator turnee

    Data înscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vârstă
    49
    Postări
    730
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 7 h 55 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    839
    bajko imre gheorgheni
    bardocz ferenc ditrau
    heja zoltan gheorgheni

  18. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  19. #11
    organizator turnee

    Data înscrierii
    08.04.2011
    Locație
    Gheorgheni
    Vârstă
    51
    Postări
    156
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 4 h 32 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    73
    Dint Sarmas:
    Mandru Aurel
    Mindru Marin
    Cosarca Mihaita

    - - - Actualizat - - -

    Din Gheorgheni:
    Bajko Karoly

  20. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  21. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.622
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    175 z 11 h 51 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15425
    Kincses Jozsef, Praid.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  22. #13
    senior

    Data înscrierii
    01.07.2009
    Locație
    Tg Mures
    Vârstă
    52
    Postări
    489
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 12 h 23 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    433
    Farkas Gabor, Farkas Bence - Tg Mures
    blade:timo boll tamca 5000
    fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
    bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

  23. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  24. #14
    senior
    Avatarul lui Kerubb
    Data înscrierii
    08.05.2012
    Locație
    Miercurea -Ciuc
    Vârstă
    63
    Postări
    196
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 19 h 51 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    263
    Imecs Attila, Laszlo Levente, Gered Ferenc, Szanto Lajos din Miercurea Ciuc
    Fancsali Kalman din Lunca de Sus
    BL = Levi Sintech ALL-
    FH = Joola Badman reloaded
    BH = Tibhar Super Defense 40

  25. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  26. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui denesferi
    Data înscrierii
    21.03.2011
    Locație
    Praid, Romania
    Vârstă
    54
    Postări
    609
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    36 z 18 h 27 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    804
    Se inscriu din Ghindari la incepatori Farkas Zoltan si Nagy Hunor iar la open Moldovan Laszlo si Denes Ferenc, ambii din Praid.

  27. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 148
    Ultimul post: 12.09.2016, 17:15
  2. Răspunsuri: 61
    Ultimul post: 18.06.2016, 10:25
  3. Răspunsuri: 92
    Ultimul post: 24.03.2016, 19:43
  4. Răspunsuri: 70
    Ultimul post: 30.01.2016, 14:39
  5. Răspunsuri: 81
    Ultimul post: 02.12.2015, 10:23

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •