tt-shop.ro 468x60 2tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 21

Subiect: Turneu B - Timisoara - 03 noiembrie 2016, Joi

  1. #1
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.566
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    398 z 16 h 34 m
    Timp online pe zi
    3 h N/A
    Reputație
    8205

    Turneu B - Timisoara - 03 noiembrie 2016, Joi

    Locul de desfasurare: sala de sport a Colegiului Tehnic de Vest Timisoara
    Data:
    joi, 3 noiembrie 2016
    Timp alocat: 120 de minute, 19:00-21:00
    Categorii:
    amestecat
    Logistica:
    4-5 mese ITTF
    Sistem de desfasurare: grupe de 3-4, eliminatorii

    Inscrieri la sala de la ora 18:30

  2. Îmi place marcelgiosan, PaliHR, INDISPONIBIL, cule, victor.arad, alandala le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.566
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    398 z 16 h 34 m
    Timp online pe zi
    3 h N/A
    Reputație
    8205
    Inscrieri amestecat - on 03.11.2016 at 19:33:13

    1. Avram Victor, Arad, 13 - 29,67 - O
    2. Verdet Adrian, Oravita, 71 - 27,39 - O
    3. Butnariu Daniel, Timisoara, 361 - 27,33 - O
    4. Boru Lucian, Timisoara, 290 - 26 - O
    5. Popet Doru, Timisoara, 163 - 25,53 - O
    6. Oprea Adrian, Lugoj, 92 - 25,06 - O
    7. Spatariu Daniel, Arad, 157 - 24,28 - O
    8. Mihalescu Dinu, Timisoara, 136 - 23,25 - O
    9. Curut Gabriel, Timisoara, 110 - 22,73 - O
    10. Kaposta Victor, Arad, 62 - 21,64 - O
    11. Lacatis Ghita, Arad, 194 - 18,6 - A
    12. Schiopulescu Ion, Lugoj, 379 - 17,41 - A
    13. Dani Leo, Arad, 305 - 16,92 - AH
    14. Neamt Doru, Arad, 469 - 16,84 - AW
    15. Cecan Vasile, Timisoara, 271 - 14,93 - A
    16. Ticu Sorin, Lugoj, 554 - 14,09 - A
    17. Stoica Ioan Florin, Lugoj, 933 - 9,55 - A
    18. Olariu Dorin, Timisoara, 1143 - 9,05 - A
    19. Joumah Abdul Rahim, Timisoara, 1321 - 8,92 - A
    20. Orban Madalina, Timisoara, 903 - 8,44 - AJF
    21. Glavan Radu, Timisoara, 1277 - 6,17 - A
    22. Secrian Emanuel, Lugoj, 1710 - 4,5 - A
    23. Ankar Mohamed, Timisoara, 2709 - 3,75 - A
    24. Oana Eugen, Timisoara, 4001 - 0 - A
    25. Balog Mihai, Timisoara, 4002 - 0 - A
    26. Simo Robert, Timisoara, 4003 - 0 - A
    27. Istrate Cristi, Timisoara, 4004 - 0 - A
    28. Suciu Emil, Timisoara, 4005 - 0 - A
    29. Sandu Antonio, Timisoara, 4006 - 0 - A
    30. Dumitrescu Catalin, Timisoara, 4007 - 0 - A

    Clasament amestecat

    1. Avram Victor - Arad
    2. Butnariu Daniel - Timisoara
    3 -- 4
    Popet Doru - Timisoara
    Verdet Adrian - Oravita
    5 -- 8
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Oprea Adrian - Lugoj
    Simo Robert - Timisoara
    Istrate Cristi - Timisoara
    9 -- 16
    Neamt Doru - Arad
    Orban Madalina - Timisoara
    Schiopulescu Ion - Lugoj
    Boru Lucian - Timisoara
    Curut Gabriel - Timisoara
    Dani Leo - Arad
    Stoica Ioan Florin - Lugoj
    Kaposta Victor - Arad
    17 -- 20
    Spatariu Daniel - Arad
    Ticu Sorin - Lugoj
    Joumah Abdul Rahim - Timisoara
    Sandu Antonio - Timisoara
    21 -- 30 0v gr.inf.
    Lacatis Ghita - Arad
    Cecan Vasile - Timisoara
    Olariu Dorin - Timisoara
    Glavan Radu - Timisoara
    Secrian Emanuel - Lugoj
    Ankar Mohamed - Timisoara
    Oana Eugen - Timisoara
    Balog Mihai - Timisoara
    Suciu Emil - Timisoara
    Dumitrescu Catalin - Timisoara

  4. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place alandala, lulciuc.dumitru, marcelgiosan, victor.arad le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui ghitza
    Data înscrierii
    31.12.2013
    Locație
    Arad, Arad, Romania
    Vârstă
    31
    Postări
    443
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 22 h 31 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    730
    Lacatis Ghita
    Arad

  6. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place alandala le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    senior

    Data înscrierii
    24.03.2013
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    41
    Postări
    200
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 16 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    393
    Claudiu, aici nu se fac inscrieri?

  8. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
  9. #5
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.566
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    398 z 16 h 34 m
    Timp online pe zi
    3 h N/A
    Reputație
    8205
    E turneu de antrenament, scurt, doua ore. Facem inscrierile direct la sala.

  10. Îmi place PaliHR, cule, victor.arad le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    senior
    Avatarul lui victor.arad
    Data înscrierii
    11.11.2009
    Locație
    Arad
    Vârstă
    29
    Postări
    972
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    36 z 18 h 51 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    1222
    Frumoasa initiativa Clau de a inaugura cu turneu B la sala la Fical.Se pot organiza pe viitor si mai aceste turnee B acolo, in felul asta mai atragem si alti microbisti ai acestui sport sa colinde tara la turnee ( nu vreau sa fiu rau, dar Timisoara ii moarta la ora astavdin punct de vedere al participarii la evenimente de felul asta in tara, in circuitul AmaTur, cu mici exceptii....).

  12. Îmi place alandala le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.566
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    398 z 16 h 34 m
    Timp online pe zi
    3 h N/A
    Reputație
    8205
    Grupe inferioare amestecat
    1 Avram Victor Orban Madalina Glavan Radu
    2 Verdet Adrian Joumah Abdul Rahim Secrian Emanuel
    3 Butnariu Daniel Neamt Doru Ankar Mohamed
    4 Boru Lucian Stoica Ioan Florin Oana Eugen
    5 Popet Doru Ticu Sorin Balog Mihai
    6 Oprea Adrian Cecan Vasile Simo Robert
    7 Spatariu Daniel Olariu Dorin Istrate Cristi
    8 Mihalescu Dinu Dani Leo Suciu Emil
    9 Curut Gabriel Lacatis Ghita Sandu Antonio
    10 Kaposta Victor Schiopulescu Ion Dumitrescu Catalin

  14. Îmi place marcelgiosan, PaliHR, lulciuc.dumitru, alandala le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.566
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    398 z 16 h 34 m
    Timp online pe zi
    3 h N/A
    Reputație
    8205
    Grupe inferioare amestecat

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 AVRAM VICTOR ARAD
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 ORBAN MADALINA TIMISOARA
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 GLAVAN RADU TIMISOARA
    0-3
    1-3
    0
    4
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VERDET ADRIAN ORAVITA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 JOUMAH ABDUL RAHIM TIMISOARA
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 SECRIAN EMANUEL LUGOJ
    0-3
    0-3
    0
    4
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BUTNARIU DANIEL TIMISOARA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 NEAMT DORU ARAD
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 ANKAR MOHAMED TIMISOARA
    0-3
    1-3
    0
    4
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BORU LUCIAN TIMISOARA
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 STOICA IOAN FLORIN LUGOJ
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 OANA EUGEN TIMISOARA
    0-3
    0-3
    0
    4
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POPET DORU TIMISOARA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 TICU SORIN LUGOJ
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 BALOG MIHAI TIMISOARA
    0-3
    2-3
    0
    4
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 OPREA ADRIAN LUGOJ
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 CECAN VASILE TIMISOARA
    2-3
    1-3
    0
    3 SIMO ROBERT TIMISOARA
    1-3
    3-1
    1
    2
    4
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SPATARIU DANIEL ARAD
    3-1
    0-3
    1
    2
    2 OLARIU DORIN TIMISOARA
    1-3
    1-3
    0
    3 ISTRATE CRISTI TIMISOARA
    3-0
    3-1
    2
    1
    4
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MIHALESCU DINU TIMISOARA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 DANI LEO ARAD
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 SUCIU EMIL TIMISOARA
    0-3
    0-3
    0
    4
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 9
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CURUT GABRIEL TIMISOARA
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 LACATIS GHITA ARAD
    2-3
    0-3
    0
    3 SANDU ANTONIO TIMISOARA
    1-3
    3-0
    1
    2
    4
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 10
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 KAPOSTA VICTOR ARAD
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 SCHIOPULESCU ION LUGOJ
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 DUMITRESCU CATALIN TIMISOARA
    0-3
    0-3
    0
    4
    5
    6

  16. Îmi place PaliHR, marcelgiosan, lulciuc.dumitru, alandala le-a plăcut acest mesaj
  17. #9
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.566
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    398 z 16 h 34 m
    Timp online pe zi
    3 h N/A
    Reputație
    8205
    Eliminatorii amestecat
    1. Avram Victor
    ------------------------- Avram Victor 3-0
    32. Bye
    --------------------------------------------------
    17. Spatariu Daniel
    ------------------------- Neamt Doru 1-3
    16. Neamt Doru
    ---------------------------------------------------------------------------
    9. Curut Gabriel
    ------------------------- Curut Gabriel 3-0
    24. Bye
    --------------------------------------------------
    25. Bye
    ------------------------- Mihalescu Dinu 0-3
    8. Mihalescu Dinu

    A. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

    5. Popet Doru
    ------------------------- Popet Doru 3-0
    28. Bye
    --------------------------------------------------
    21. Bye
    ------------------------- Schiopulescu Ion 0-3
    12. Schiopulescu Ion
    ---------------------------------------------------------------------------
    13. Simo Robert
    ------------------------- Simo Robert 3-0
    20. Joumah Abdul Rahim
    --------------------------------------------------
    29. Bye
    ------------------------- Stoica Ioan Florin 0-3
    4. Stoica Ioan Florin



    3. Butnariu Daniel
    ------------------------- Butnariu Daniel 3-0
    30. Bye
    --------------------------------------------------
    19. Orban Madalina
    ------------------------- Orban Madalina 3-1
    14. Ticu Sorin
    ---------------------------------------------------------------------------
    11. Dani Leo
    ------------------------- Dani Leo 3-0
    22. Bye
    --------------------------------------------------
    27. Bye
    ------------------------- Oprea Adrian 0-3
    6. Oprea Adrian

    B. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

    7. Istrate Cristi
    ------------------------- Istrate Cristi 3-0
    26. Bye
    --------------------------------------------------
    23. Bye
    ------------------------- Kaposta Victor 0-3
    10. Kaposta Victor
    ---------------------------------------------------------------------------
    15. Boru Lucian
    ------------------------- Boru Lucian 3-1
    18. Sandu Antonio
    --------------------------------------------------
    31. Bye
    ------------------------- Verdet Adrian 0-3
    2. Verdet Adrian

  18. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marcelgiosan, alandala le-a plăcut acest mesaj
  19. #10
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.566
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    398 z 16 h 34 m
    Timp online pe zi
    3 h N/A
    Reputație
    8205
    Eliminatorii amestecat
    1. Avram Victor
    ------------------------- Avram Victor 3-0
    32. Bye
    -------------------------------------------------- Avram Victor 3-1
    17. Spatariu Daniel
    ------------------------- Neamt Doru 1-3
    16. Neamt Doru
    ---------------------------------------------------------------------------
    9. Curut Gabriel
    ------------------------- Curut Gabriel 3-0
    24. Bye
    -------------------------------------------------- Mihalescu Dinu 1-3
    25. Bye
    ------------------------- Mihalescu Dinu 0-3
    8. Mihalescu Dinu

    A. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

    5. Popet Doru
    ------------------------- Popet Doru 3-0
    28. Bye
    -------------------------------------------------- Popet Doru 3-2
    21. Bye
    ------------------------- Schiopulescu Ion 0-3
    12. Schiopulescu Ion
    ---------------------------------------------------------------------------
    13. Simo Robert
    ------------------------- Simo Robert 3-0
    20. Joumah Abdul Rahim
    -------------------------------------------------- Simo Robert 3-1
    29. Bye
    ------------------------- Stoica Ioan Florin 0-3
    4. Stoica Ioan Florin



    3. Butnariu Daniel
    ------------------------- Butnariu Daniel 3-0
    30. Bye
    -------------------------------------------------- Butnariu Daniel 3-2
    19. Orban Madalina
    ------------------------- Orban Madalina 3-1
    14. Ticu Sorin
    ---------------------------------------------------------------------------
    11. Dani Leo
    ------------------------- Dani Leo 3-0
    22. Bye
    -------------------------------------------------- Oprea Adrian 1-3
    27. Bye
    ------------------------- Oprea Adrian 0-3
    6. Oprea Adrian

    B. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

    7. Istrate Cristi
    ------------------------- Istrate Cristi 3-0
    26. Bye
    -------------------------------------------------- Istrate Cristi 3-2
    23. Bye
    ------------------------- Kaposta Victor 0-3
    10. Kaposta Victor
    ---------------------------------------------------------------------------
    15. Boru Lucian
    ------------------------- Boru Lucian 3-1
    18. Sandu Antonio
    -------------------------------------------------- Verdet Adrian 0-3
    31. Bye
    ------------------------- Verdet Adrian 0-3
    2. Verdet Adrian

  20. Îmi place alandala le-a plăcut acest mesaj
  21. #11
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.566
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    398 z 16 h 34 m
    Timp online pe zi
    3 h N/A
    Reputație
    8205
    Eliminatorii amestecat
    1. Avram Victor
    ------------------------- Avram Victor 3-0
    32. Bye
    -------------------------------------------------- Avram Victor 3-1
    17. Spatariu Daniel
    ------------------------- Neamt Doru 1-3
    16. Neamt Doru
    --------------------------------------------------------------------------- Avram Victor 3-0
    9. Curut Gabriel
    ------------------------- Curut Gabriel 3-0
    24. Bye
    -------------------------------------------------- Mihalescu Dinu 1-3
    25. Bye
    ------------------------- Mihalescu Dinu 0-3
    8. Mihalescu Dinu

    A. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

    5. Popet Doru
    ------------------------- Popet Doru 3-0
    28. Bye
    -------------------------------------------------- Popet Doru 3-2
    21. Bye
    ------------------------- Schiopulescu Ion 0-3
    12. Schiopulescu Ion
    --------------------------------------------------------------------------- Popet Doru 3-0
    13. Simo Robert
    ------------------------- Simo Robert 3-0
    20. Joumah Abdul Rahim
    -------------------------------------------------- Simo Robert 3-1
    29. Bye
    ------------------------- Stoica Ioan Florin 0-3
    4. Stoica Ioan Florin



    3. Butnariu Daniel
    ------------------------- Butnariu Daniel 3-0
    30. Bye
    -------------------------------------------------- Butnariu Daniel 3-2
    19. Orban Madalina
    ------------------------- Orban Madalina 3-1
    14. Ticu Sorin
    --------------------------------------------------------------------------- Butnariu Daniel 3-0
    11. Dani Leo
    ------------------------- Dani Leo 3-0
    22. Bye
    -------------------------------------------------- Oprea Adrian 1-3
    27. Bye
    ------------------------- Oprea Adrian 0-3
    6. Oprea Adrian

    B. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

    7. Istrate Cristi
    ------------------------- Istrate Cristi 3-0
    26. Bye
    -------------------------------------------------- Istrate Cristi 3-2
    23. Bye
    ------------------------- Kaposta Victor 0-3
    10. Kaposta Victor
    --------------------------------------------------------------------------- Verdet Adrian 1-3
    15. Boru Lucian
    ------------------------- Boru Lucian 3-1
    18. Sandu Antonio
    -------------------------------------------------- Verdet Adrian 0-3
    31. Bye
    ------------------------- Verdet Adrian 0-3
    2. Verdet Adrian

  22. Îmi place lulciuc.dumitru, alandala le-a plăcut acest mesaj
  23. #12
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.566
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    398 z 16 h 34 m
    Timp online pe zi
    3 h N/A
    Reputație
    8205
    Eliminatorii amestecat
    1. Avram Victor
    ------------------------- Avram Victor 3-0
    32. Bye
    -------------------------------------------------- Avram Victor 3-1
    17. Spatariu Daniel
    ------------------------- Neamt Doru 1-3
    16. Neamt Doru
    --------------------------------------------------------------------------- Avram Victor 3-0
    9. Curut Gabriel
    ------------------------- Curut Gabriel 3-0
    24. Bye
    -------------------------------------------------- Mihalescu Dinu 1-3
    25. Bye
    ------------------------- Mihalescu Dinu 0-3
    8. Mihalescu Dinu

    A. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Avram Victor 3-0

    5. Popet Doru
    ------------------------- Popet Doru 3-0
    28. Bye
    -------------------------------------------------- Popet Doru 3-2
    21. Bye
    ------------------------- Schiopulescu Ion 0-3
    12. Schiopulescu Ion
    --------------------------------------------------------------------------- Popet Doru 3-0
    13. Simo Robert
    ------------------------- Simo Robert 3-0
    20. Joumah Abdul Rahim
    -------------------------------------------------- Simo Robert 3-1
    29. Bye
    ------------------------- Stoica Ioan Florin 0-3
    4. Stoica Ioan Florin



    3. Butnariu Daniel
    ------------------------- Butnariu Daniel 3-0
    30. Bye
    -------------------------------------------------- Butnariu Daniel 3-2
    19. Orban Madalina
    ------------------------- Orban Madalina 3-1
    14. Ticu Sorin
    --------------------------------------------------------------------------- Butnariu Daniel 3-0
    11. Dani Leo
    ------------------------- Dani Leo 3-0
    22. Bye
    -------------------------------------------------- Oprea Adrian 1-3
    27. Bye
    ------------------------- Oprea Adrian 0-3
    6. Oprea Adrian

    B. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Butnariu Daniel 3-1

    7. Istrate Cristi
    ------------------------- Istrate Cristi 3-0
    26. Bye
    -------------------------------------------------- Istrate Cristi 3-2
    23. Bye
    ------------------------- Kaposta Victor 0-3
    10. Kaposta Victor
    --------------------------------------------------------------------------- Verdet Adrian 1-3
    15. Boru Lucian
    ------------------------- Boru Lucian 3-1
    18. Sandu Antonio
    -------------------------------------------------- Verdet Adrian 0-3
    31. Bye
    ------------------------- Verdet Adrian 0-3
    2. Verdet Adrian

  24. #13
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.566
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    398 z 16 h 34 m
    Timp online pe zi
    3 h N/A
    Reputație
    8205
    Finala - amestecat
    Avram Victor
    ------------------------- Avram Victor 3-2
    Butnariu Daniel

  25. Îmi place lulciuc.dumitru, alandala le-a plăcut acest mesaj
  26. #14
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.566
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    398 z 16 h 34 m
    Timp online pe zi
    3 h N/A
    Reputație
    8205
    Clasament amestecat

    1. Avram Victor - Arad
    2. Butnariu Daniel - Timisoara
    3 -- 4
    Popet Doru - Timisoara
    Verdet Adrian - Oravita
    5 -- 8
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Oprea Adrian - Lugoj
    Simo Robert - Timisoara
    Istrate Cristi - Timisoara
    9 -- 16
    Neamt Doru - Arad
    Orban Madalina - Timisoara
    Schiopulescu Ion - Lugoj
    Boru Lucian - Timisoara
    Curut Gabriel - Timisoara
    Dani Leo - Arad
    Stoica Ioan Florin - Lugoj
    Kaposta Victor - Arad
    17 -- 20
    Spatariu Daniel - Arad
    Ticu Sorin - Lugoj
    Joumah Abdul Rahim - Timisoara
    Sandu Antonio - Timisoara
    21 -- 30 0v gr.inf.
    Lacatis Ghita - Arad
    Cecan Vasile - Timisoara
    Olariu Dorin - Timisoara
    Glavan Radu - Timisoara
    Secrian Emanuel - Lugoj
    Ankar Mohamed - Timisoara
    Oana Eugen - Timisoara
    Balog Mihai - Timisoara
    Suciu Emil - Timisoara
    Dumitrescu Catalin - Timisoara

  27. #15
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.566
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    398 z 16 h 34 m
    Timp online pe zi
    3 h N/A
    Reputație
    8205

  28. Îmi place lulciuc.dumitru, victor.arad, marcelgiosan, ghitza, alandala le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B - Timisoara - 08 decembrie 2016, Joi
    De Kralizec în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 48
    Ultimul post: 09.12.2016, 08:18
  2. Turneu B Sighisoara - 26 noiembrie 2016
    De PaliHR în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 102
    Ultimul post: 27.11.2016, 19:21
  3. Răspunsuri: 22
    Ultimul post: 23.10.2016, 01:38
  4. TURNEU A TIMISOARA 7 NOIEMBRIE 2009
    De petrupeiovTM în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 113
    Ultimul post: 17.11.2009, 17:44
  5. TURNEU A LA TIMISOARA 29 NOIEMBRIE 2008
    De petrupeiovTM în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 61
    Ultimul post: 14.12.2008, 14:58

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •