pingpongshop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 1 din 9 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 135

Subiect: Turneu B "T.T. Friends" Bucuresti 12 Noiembrie 2016

  1. #1

    Avatarul lui sevraj
    Data înscrierii
    08.03.2011
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    37
    Postări
    2.374
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    101 z 22 h 2 m
    Timp online pe zi
    47 m
    Reputație
    5002

    Turneu B "T.T. Friends" Bucuresti 12 Noiembrie 2016

    Turneu "B" "T.T. Friends"
    LOCALITATEA: Bucuresti
    DATA: 12 noiembrie 2016 , Ziua Sâmbătă
    ORA:9,45 AMATORI; ora 10,00 OPEN

    T.T.Friends - concurs organizat la TOP TENIS ARENA BUCURESTI de un grup de prieteni.Competitia a inceput pe 12.01.2013 si are loc in fiecare duminica.(https://www.facebook.com/www.ttfr.ro?fref=ts)


    Locul de desfasurare:
    BUCURESTI - TOP TENIS ARENA
    ADRESA+INDICATII ACCES: Statia de metrou Semanatoarea, in incinta SemaParc: de la Statia de metrou Petrache Poenaru (fosta Semanatoarea) se merge pe cheiul Dimbovitei spre Grozavesti (Carefour Orhideea) aprox 50m, pina la strada care intra in SEMA PARC cu bariere auto. Se urmaresc panourile indicatoare cu directia.
    Logistica: 20 mese ITTF
    SPATIU DE JOC: conditii bune
    - iluminat artificial
    - pe jos tarket table tenis

    TAXA de participare pentru ambele categorii este de: 20 lei - din care câte 1 ron cotizantie, se vireaza catre Amatur;
    - pentru copii 10 lei
    - persoane cu dizabilitati fără taxă
    Se asigura - apa plata.


    Turneul Amatori- Ora de incepere - 09.45 ( inscrierea se va efectua pana la ora 9:30 )


    Participa orice jucator amator cu media turneelor MP mai mica de 19. Numarul maxim de participanti la Avansati: 72. Se va respecta regula primilor inscrisi.

    SISTEMUL DE JOC:

    - Grupe inferioare de câte 6(5) jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform clasament AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 (sau 3) jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;eventualele Bye-uri sunt acordate celor mai bine clasați din superioare in ordinea grupelor așa cum de altfel vor fi pozitionați pe tabelul eliminatoriu.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală)

    *Pentru a castiga timp, Tragerile la sorti se vor efectua de un singur participant.


    MATERIAL DE PREMIERE:
    - Avansati: Locurile 1÷4 – cupe, diplome ;



    Turneul OPEN- Ora de incepere - 10.00 ( inscrierea se va efectua pana la ora 09.45 )


    Participa jucatorii amatori sau legitimati in divizia B cu media turneelor A de minim 19p, precum si jucatorii amatori cu MP <19(care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN); Numarul maxim de participanti la OPEN: 36. [B]Se va respecta regula primilor inscrisi

    SISTEMUL DE JOC:

    - Grupe inferioare de câte 6(5) jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 (sau 3) jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;eventualele Bye-uri sunt acordate celor mai bine clasați din superioare in ordinea grupelor așa cum de altfel vor fi pozitionați pe tabelul eliminatoriu.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală)
    *Pentru a castiga timp, Tragerile la sorti se vor efectua de un singur participant.

    MATERIAL DE PREMIERE:
    - Open: Locurile 1÷4 – cupe, diplome.

    Absentii Nemotivati vor fi inregistrati in clasament cu N



    Inscrierea participantilor: pe forum sau telefonic-SMS-(Nume, Prenume, Localitate) - Pentru o buna desfasurare Va rugam sa va inscrieti pe forum sau telefonic




    ORGANIZATOR:
    Constantin Teodor - 0721372239 -ptr inscriere SMS cu numele, prenumele, localitatea
    Vranceanu Mihai - 0724005554 -ptr inscriere SMS cu numele, prenumele, localitatea
    Ultima modificare făcută de sevraj; 10.11.2016 la 21:26.

  2. #2

    Avatarul lui sevraj
    Data înscrierii
    08.03.2011
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    37
    Postări
    2.374
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    101 z 22 h 2 m
    Timp online pe zi
    47 m
    Reputație
    5002
    Desfasurarea amatori:

    Grupe inferioare Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STOICA MIHAI MIOVENI
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    2 PETROV DAN BUCURESTI
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 SANDU STEFAN BUCURESTI
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 MILEA ALEXANDRU BUCURESTI
    3-1
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    2
    3
    5 MOCA VASILE BUCURESTI
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    6 BLEOCA LUCAS TARNAVENI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VOIN DORU BUCURESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 ILEANU BOGDAN TARGU JIU
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    4
    3 MINICA RARES GIURGIU
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    2-3
    3
    2
    4 BUCUROIU ALIN PITESTI
    0-3
    3-2
    2-3
    0-3
    3-1
    2
    5 SERBAN MARIUS MORENI
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    6 BOROLEANU ROBERT BUCURESTI
    0-3
    2-3
    3-2
    1-3
    0-3
    1
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 ZAHARIA PUIU BUCURESTI
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 MORARU CONSTANTIN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    4
    4 COCALA CLAUDIA BUCURESTI
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    5 TOPA ADRIAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6 CARANDA ALEXANDRU BUCURESTI
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    3
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PAPACU BEJOLI BUCURESTI
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 PANTELIMON ANDI BUCURESTI
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3-2
    4
    2
    3 LAZAR DUMITRU MIZIL
    0-3
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    3
    4 PASOVEANU SILVIAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    5 IVANUTA ANDREI BUCURESTI
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    6 BASSAM GEMAYEL BUCURESTI
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LUPSA BOGDAN RAMNICU VALCEA
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    0-3
    4
    2
    2 POENARU ADRIAN BUCURESTI
    2-3
    3-1
    2-3
    3-1
    2-3
    2
    3
    3 LITA GABRIEL BUCURESTI
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    4
    4 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI
    1-3
    3-2
    1-3
    3-2
    0-3
    2
    5 BALANEAN MIHAI BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    6 TANASESCU FLORIN BUFTEA
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DOSPINESCU GEORGE BUCURESTI
    3-1
    0-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3
    4
    2 ANESCU ANDU DRAGASANI
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS
    3-0
    3-0
    1-3
    0-3
    3-0
    3
    3
    4 ACU PAUL BUCURESTI
    2-3
    3-2
    3-1
    0-3
    3-0
    3
    2
    5 CODREANU ADRIAN BUCURESTI
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    6 ZOLOTEV CRISTIAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DINU GHEORGHE BUCURESTI
    2-3
    3-0
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    2
    2 BANUTA DUMITRU PLOIESTI
    3-2
    3-2
    3-1
    0-3
    2-3
    3
    3
    3 TONCIU MIHAI BUCURESTI
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    1-3
    2
    4 PARASCHIV CLAUDIU BUCURESTI
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    5 SANDU BOGDAN GABRIEL BUCURESTI
    3-1
    3-0
    0-3
    3-0
    3-1
    4
    1
    6 MINDRUTA GABRIEL BUZAU
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    1-3
    3
    4
    Gr.inferioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POPESCU GEORGE BUCURESTI
    3-0
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    2 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    3 MATEI RAZVAN BUCURESTI
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    4 GHEORGHE NICOLAE CALARASI
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 NICOLAE MADALIN LEHLIU GARA
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    6 TROCAN ALEXANDRU RAZVAN TARGU JIU
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 9
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BRADATAN LENUTA BUCURESTI
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 CIOCAU VIOREL BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 RADUCAN COSMIN LEHLIU GARA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    6 DRUME ANDI GIURGIU
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 10
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GHEORGHE FLORIN BUCURESTI
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 JAOUIR KHALED BUCURESTI
    2-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    2
    3 CURELEA PETRE LEHLIU GARA
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    4 CARABULEA DRAGOS GIURGIU
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 VIRLAN IOAN BUCURESTI
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    6 SERBAN LEONARD BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 11
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CRISTESCU CRISTIAN BUCURESTI
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    2
    2 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
    1-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3-1
    3
    4
    3 TEODORESCU RADU BUCURESTI
    3-1
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    4 DANILA EUGENIU BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 NEGRILA BIANCA GIURGIU
    0-3
    3-2
    2-3
    3-0
    3-2
    3
    3
    6 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
    2-3
    1-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1



    Grupe superioare Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PETROV DAN BUCURESTI
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 LUPSA BOGDAN RAMNICU VALCEA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 CARANDA ALEXANDRU BUCURESTI
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 IVANUTA ANDREI BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VOIN DORU BUCURESTI
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ACU PAUL BUCURESTI
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    3 LAZAR DUMITRU MIZIL
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    4 LITA GABRIEL BUCURESTI
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 DINU GHEORGHE BUCURESTI
    3-2
    3-1
    1-3
    2
    3 POENARU ADRIAN BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 DOSPINESCU GEORGE BUCURESTI
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PAPACU BEJOLI BUCURESTI
    3-1
    3-1
    1-3
    2
    1
    2 GHEORGHE NICOLAE CALARASI
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    3 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    4 MINDRUTA GABRIEL BUZAU
    3-1
    2-3
    2-3
    1
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TANASESCU FLORIN BUFTEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    3 BANUTA DUMITRU PLOIESTI
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CODREANU ADRIAN BUCURESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 JAOUIR KHALED BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3 POPESCU GEORGE BUCURESTI
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    4 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SANDU BOGDAN GABRIEL BUCURESTI
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 CRISTESCU CRISTIAN BUCURESTI
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    3 CIOCAU VIOREL BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 CURELEA PETRE LEHLIU GARA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MATEI RAZVAN BUCURESTI
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    2 SANDU STEFAN BUCURESTI
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    2
    3 CARABULEA DRAGOS GIURGIU
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    1
    4 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
    3-0
    2-3
    1-3
    1
    Gr.superioara nr. 9
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BRADATAN LENUTA BUCURESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MINICA RARES GIURGIU
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 NEGRILA BIANCA GIURGIU
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4 STOICA MIHAI MIOVENI
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 10
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GHEORGHE FLORIN BUCURESTI
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 ZAHARIA PUIU BUCURESTI
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 MILEA ALEXANDRU BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 ILEANU BOGDAN TARGU JIU
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 11
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TEODORESCU RADU BUCURESTI
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    2 PANTELIMON ANDI BUCURESTI
    3-2
    3-1
    1-3
    2
    3 SERBAN MARIUS MORENI
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    4 MORARU CONSTANTIN BUCURESTI
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    1



    Eliminatorii Amatori
    1. Petrov Dan
    ------------------------- Petrov Dan 3-0
    32. Bye
    -------------------------------------------------- Petrov Dan 3-0
    17. Dospinescu George
    ------------------------- Curelea Petre 1-3
    16. Curelea Petre
    --------------------------------------------------------------------------- Bradatan Lenuta 1-3
    9. Bradatan Lenuta
    ------------------------- Bradatan Lenuta 3-0
    24. Bye
    -------------------------------------------------- Bradatan Lenuta 3-2
    25. Bye
    ------------------------- Carabulea Dragos 0-3
    8. Carabulea Dragos

    A. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Bradatan Lenuta 3-1

    5. Tanasescu Florin
    ------------------------- Tanasescu Florin 3-0
    28. Bye
    -------------------------------------------------- Tanasescu Florin 3-1
    21. Lita Gabriel
    ------------------------- Zaharia Puiu 2-3
    12. Zaharia Puiu
    --------------------------------------------------------------------------- Papacu Bejoli 1-3
    13. Teodorescu Radu
    ------------------------- Popescu George 1-3
    20. Popescu George
    -------------------------------------------------- Papacu Bejoli 0-3
    29. Bye
    ------------------------- Papacu Bejoli 0-3
    4. Papacu Bejoli



    3. Istrate Cristian
    ------------------------- Istrate Cristian 3-0
    30. Bye
    -------------------------------------------------- Istrate Cristian 3-1
    19. Sandu Stefan
    ------------------------- Sandu Stefan 3-0
    14. Lupsa Bogdan
    --------------------------------------------------------------------------- Istrate Cristian 3-0
    11. Moraru Constantin
    ------------------------- Minica Rares 0-3
    22. Minica Rares
    -------------------------------------------------- Codreanu Adrian 1-3
    27. Bye
    ------------------------- Codreanu Adrian 0-3
    6. Codreanu Adrian

    B. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Istrate Cristian 3-1

    7. Sandu Bogdan Gabriel
    ------------------------- Sandu Bogdan Gabriel 3-0
    26. Bye
    -------------------------------------------------- Sandu Bogdan Gabriel 3-0
    23. Bye
    ------------------------- Gheorghe Florin 0-3
    10. Gheorghe Florin
    --------------------------------------------------------------------------- Iorgoiu Constantin 1-3
    15. Iorgoiu Constantin
    ------------------------- Iorgoiu Constantin 3-0
    18. Banuta Dumitru
    -------------------------------------------------- Iorgoiu Constantin 3-2
    31. Bye
    ------------------------- Voin Doru 0-3
    2. Voin Doru





    Finala - Amatori
    Bradatan Lenuta
    ------------------------- Bradatan Lenuta 3-2
    Istrate Cristian



    Clasament Amatori

    1. Bradatan Lenuta - Bucuresti
    2. Istrate Cristian - Bucuresti
    3 -- 4
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    5 -- 8
    Petrov Dan - Bucuresti
    Codreanu Adrian - Bucuresti
    Tanasescu Florin - Buftea
    Sandu Bogdan Gabriel - Bucuresti
    9 -- 16
    Carabulea Dragos - Giurgiu
    Sandu Stefan - Bucuresti
    Popescu George - Bucuresti
    Voin Doru - Bucuresti
    Curelea Petre - Lehliu Gara
    Minica Rares - Giurgiu
    Zaharia Puiu - Bucuresti
    Gheorghe Florin - Bucuresti
    17 -- 22
    Dospinescu George - Bucuresti
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Moraru Constantin - Bucuresti
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Lita Gabriel - Bucuresti
    Teodorescu Radu - Bucuresti
    23 -- 24 2v gr.sup.
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    25 -- 35 1v gr.sup.
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Matei Razvan - Bucuresti
    Lazar Dumitru - Mizil
    Milea Alexandru - Bucuresti
    Negrila Bianca - Giurgiu
    Mindruta Gabriel - Buzau
    Caranda Alexandru - Bucuresti
    36 -- 44 0v gr.sup.
    Stoica Mihai - Mioveni
    Poenaru Adrian - Bucuresti
    Ileanu Bogdan - Targu Jiu
    Ciocau Viorel - Bucuresti
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Serban Marius - Moreni
    Acu Paul - Bucuresti
    Ivanuta Andrei - Bucuresti
    45 -- 48 2v gr.inf.
    Tonciu Mihai - Bucuresti
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Moca Vasile - Bucuresti
    Bucuroiu Alin - Pitesti
    49 -- 56 1v gr.inf.
    Anescu Andu - Dragasani
    Cocala Claudia - Bucuresti
    Virlan Ioan - Bucuresti
    Pasoveanu Silvian - Bucuresti
    Nicolae Madalin - Lehliu Gara
    Raducan Cosmin - Lehliu Gara
    Docan Cristian - Bucuresti
    Boroleanu Robert - Bucuresti
    57 -- 65 0v gr.inf.
    Danila Eugeniu - Bucuresti
    Paraschiv Claudiu - Bucuresti
    Topa Adrian - Bucuresti
    Balanean Mihai - Bucuresti
    Serban Leonard - Bucuresti
    Drume Andi - Giurgiu
    Zolotev Cristian - Bucuresti
    Bassam Gemayel - Bucuresti
    Bleoca Lucas - Tarnaveni

    Absent: Trocan Alexandru Razvan - Targu Jiu














    Desfasurare open:

    Grupe inferioare Open

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 RADU COSTICA GALATI
    3-1
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    5
    1
    2 DUMITRESCU CORNEL BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    3
    3 DASCALASU VIOREL BUCURESTI
    2-3
    3-1
    3-2
    3-2
    0-3
    3
    2
    4 BUZATU VASILE BUFTEA
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 BLEOCA MARIUS TARNAVENI
    1-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    6 LIBIN ZEV BUCURESTI
    1-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DUMITRESCU MATEI BUCURESTI SPARTAC
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 DINCA DANIEL BUCURESTI
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 CONSTANTIN TEODOR BUCURESTI
    2-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    3
    4 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    5 ACATRINEI LUCIAN MARIAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    6 ACSINTE OANA BUCURESTI
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CRISTACHE GEORGE BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    2 SINITA EUGEN BUCURESTI
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 PANEA OVIDIU BUCURESTI
    3-0
    3-2
    2-3
    3-0
    3-1
    4
    1
    4 ROPOTAN IULIAN BUCURESTI
    0-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    4
    5 MUNTEANU OCTAVIAN TECUCI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    6 BUTA RADU BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TIGAU DAN BUCURESTI
    3-2
    3-1
    0-3
    3-2
    0-3
    3
    3
    2 AFTENII DANIEL BUCURESTI
    2-3
    3-2
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    4
    3 DUMITRU GHEORGHE BUCURESTI
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    4 RADU DANIEL BUCURESTI
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    0-3
    4
    2
    5 DENA CORNELIU GIURGIU
    2-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 OPREA LUCA BUCURESTI
    3-0
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PETCU MARIUS BUCURESTI
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    3-2
    5
    1
    2 BUJOR DRAGOS BUCURESTI
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 TOMA IULIAN BRAILA
    2-3
    1-3
    3-1
    0-3
    3-2
    2
    4
    4 VRANCEANU MIHAI BUCURESTI
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    5 URSU TEODOR BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    3-1
    2
    3
    6 BREZAE VLAD BUCURESTI
    2-3
    1-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0



    Grupe superioare Open

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 RADU COSTICA GALATI
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    2 BUJOR DRAGOS BUCURESTI
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 CRISTACHE GEORGE BUCURESTI
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    2
    4 AFTENII DANIEL BUCURESTI
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DUMITRESCU MATEI BUCURESTI SPARTAC
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 DASCALASU VIOREL BUCURESTI
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    3 TIGAU DAN BUCURESTI
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    4 TOMA IULIAN BRAILA
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PANEA OVIDIU BUCURESTI
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    2 DINCA DANIEL BUCURESTI
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 URSU TEODOR BUCURESTI
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    4 BUZATU VASILE BUFTEA
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 OPREA LUCA BUCURESTI
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    2 SINITA EUGEN BUCURESTI
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 DUMITRESCU CORNEL BUCURESTI
    3-0
    2-3
    3-1
    2
    1
    4 ACATRINEI LUCIAN MARIAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PETCU MARIUS BUCURESTI
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 RADU DANIEL BUCURESTI
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 CONSTANTIN TEODOR BUCURESTI
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    4 ROPOTAN IULIAN BUCURESTI
    0-3
    2-3
    3-2
    1



    Eliminatorii Open
    1. Bujor Dragos
    ------------------------- Bujor Dragos 3-0
    16. Bye
    -------------------------------------------------- Bujor Dragos 3-1
    9. Tigau Dan
    ------------------------- Panea Ovidiu 1-3
    8. Panea Ovidiu
    --------------------------------------------------------------------------- Bujor Dragos 3-2
    5. Petcu Marius
    ------------------------- Petcu Marius 3-0
    12. Bye
    -------------------------------------------------- Dumitrescu Cornel 0-3
    13. Bye
    ------------------------- Dumitrescu Cornel 0-3
    4. Dumitrescu Cornel

    . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Dumitrescu Matei 2-3

    3. Dinca Daniel
    ------------------------- Dinca Daniel 3-0
    14. Bye
    -------------------------------------------------- Dinca Daniel 3-2
    11. Bye
    ------------------------- Cristache George 0-3
    6. Cristache George
    --------------------------------------------------------------------------- Dumitrescu Matei 1-3
    7. Sinita Eugen
    ------------------------- Sinita Eugen 3-2
    10. Radu Daniel
    -------------------------------------------------- Dumitrescu Matei 2-3
    15. Bye
    ------------------------- Dumitrescu Matei 0-3
    2. Dumitrescu Matei





    Clasament Open

    1. Dumitrescu Matei - Bucuresti Spartac
    2. Bujor Dragos - Bucuresti
    3 -- 4
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    5 -- 8
    Sinita Eugen - Bucuresti
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Cristache George - Bucuresti
    Petcu Marius - Bucuresti
    9 -- 10
    Tigau Dan - Bucuresti
    Radu Daniel - Bucuresti
    11 -- 12 2v gr.sup.
    Radu Costica - Galati
    Oprea Luca - Bucuresti
    13 -- 16 1v gr.sup.
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Toma Iulian - Braila
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Buzatu Vasile - Buftea
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Aftenii Daniel - Bucuresti
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Acatrinei Lucian Marian - Bucuresti
    Ursu Teodor - Bucuresti
    21 -- 22 2v gr.inf.
    Vranceanu Mihai - Bucuresti
    Libin Zev - Bucuresti
    23 -- 25 1v gr.inf.
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Grigore Alexandru - Campina
    Munteanu Octavian - Tecuci
    26 -- 30 0v gr.inf.
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Brezae Vlad - Bucuresti
    Buta Radu - Bucuresti
    Acsinte Oana - Bucuresti




    Ultima modificare făcută de sevraj; 13.11.2016 la 11:38.

  3. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place mihais mioveni, tavy le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    senior
    Avatarul lui Tzupy
    Data înscrierii
    28.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    216
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 20 h 41 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    887
    Constantin Cristina, Bucuresti, Amatori
    Constantin Teodor, Bucuresti, Open

  5. Îmi place Johnny Plaiasu, Durdun Gheorghe, Gabone, Dan12 le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    senior
    Avatarul lui oprea florin
    Data înscrierii
    04.05.2014
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    38
    Postări
    181
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 6 h 45 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    367
    Oprea Luca-Andrei - open

  7. Îmi place Johnny Plaiasu, Gabone le-a plăcut acest mesaj
    Nu-mi place buzatu vasile nu le-a plăcut mesajul
  8. #5
    senior

    Data înscrierii
    20.01.2015
    Locație
    buftea
    Vârstă
    52
    Postări
    942
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    41 z 15 h 20 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    1822
    La Open
    -Buzatu Vasile
    -Cristache George

  9. #6
    junior

    Data înscrierii
    05.10.2015
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    51
    Postări
    139
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 20 h 5 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    301
    Ropotan Iulian Bucuresti
    Open
    Multumesc!

  10. Îmi place Gabone, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    senior
    Avatarul lui Unchiul Mortimar
    Data înscrierii
    14.02.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    33
    Postări
    193
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 6 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    280
    Amatori-Serban Marius-Moreni
    Amatori-Ioan Virlan-Bucuresti
    Xiom Feel HX
    FH- Tenergy 05FX
    BH- Nittaku Fastarc G1

  12. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.752
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    104 z 14 h 38 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4860
    Dena Corneliu - Open - Giurgiu

    Minica Rares
    Negrila Bianca
    Carabulea Dragos
    Drume Andi

    Giurgiu - Amatori

  13. Îmi place Johnny Plaiasu, Gabone, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  14. #9
    senior

    Data înscrierii
    18.01.2014
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    50
    Postări
    162
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    30 z 22 h 13 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    394
    Crăciun David Mihai, București - Amatori

  15. Îmi place Johnny Plaiasu, Gabone, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  16. #10
    senior

    Data înscrierii
    20.01.2015
    Locație
    buftea
    Vârstă
    52
    Postări
    942
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    41 z 15 h 20 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    1822
    La amatori:
    -Salariu Adrian
    -Ion Sebastian

  17. Îmi place Gabone le-a plăcut acest mesaj
  18. #11
    senior
    Avatarul lui Johnny Plaiasu
    Data înscrierii
    21.06.2015
    Locație
    PLOPENI
    Vârstă
    43
    Postări
    760
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    50 z 3 h 1 m
    Timp online pe zi
    46 m
    Reputație
    3062
    Plaiașu Ion, Plopeni, amatori! Zi bună tuturor!
    FH: XIOM OMEGA IV PRO max
    Blade: KAZAK
    BH: GIANT DRAGON 612 TURBO 2.2 mm

  19. #12
    junior
    Avatarul lui vasile.moca
    Data înscrierii
    05.07.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    133
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 14 h 56 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    318
    Moca Vasile, amatori, Bucuresti

  20. #13

    Avatarul lui sevraj
    Data înscrierii
    08.03.2011
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    37
    Postări
    2.374
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    101 z 22 h 2 m
    Timp online pe zi
    47 m
    Reputație
    5002
    Bradatan Lenuta amatori Bucuresti 12.10 2016 .Multumesc.

  21. Îmi place Johnny Plaiasu, Gabone le-a plăcut acest mesaj
  22. #14
    senior
    Avatarul lui iahim
    Data înscrierii
    03.05.2009
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    30
    Postări
    474
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    37 z 9 h 25 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    542
    Micuda Mihai, Bucuresti, Open
    Blade: Viscaria
    FH: Tenergy05
    BH: Tenergy05

  23. Îmi place Gabone le-a plăcut acest mesaj
  24. #15
    maestru
    Avatarul lui manyaku88
    Data înscrierii
    17.01.2007
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    31
    Postări
    1.077
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    30 z 22 h 21 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    376
    Trocan Alexandru Razvan - Targu-Jiu - Amatori
    Lemn: Bty BalsaCarbo X5 FL...?Be the change that you wish to see in the world.? - Gandhi
    FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
    BH: Palio Aeolus 2.2 45* ................"Form is temporary. Class is permanent"

  25. Îmi place Gabone le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 140
    Ultimul post: 29.11.2016, 22:03
  2. Turneu "A"-Cupa PRO TM Giurgiu, 05 Noiembrie 2016
    De Cornel 67 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 208
    Ultimul post: 08.11.2016, 09:26
  3. Răspunsuri: 243
    Ultimul post: 26.10.2016, 20:34
  4. Răspunsuri: 216
    Ultimul post: 30.03.2016, 13:33
  5. Turneu 2"A?ni KING PONG -Oradea- 21.02.2015 - "FRIENDS"
    De King Pong Oradea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 115
    Ultimul post: 23.02.2015, 19:32

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •