Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa TT Bacău", Bacău - 26.11.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Valeanu Cosmin - Anton Dragos (Eliminatorii amatori)



    Ultima editare de darksideofthemoon; 27.nov.2016, 13:47.
    blade: btf amultart
    fh: acuda blue p1
    bh: rasanter r37

    Comentariu


    • Open



      Ultima editare de darksideofthemoon; 27.nov.2016, 18:28.
      blade: btf amultart
      fh: acuda blue p1
      bh: rasanter r37

      Comentariu


      • Echipa organizatoate din Bacău mutumeste tuturor participantilor la turneu pentru prezenta iar echipei tehnice (Giosan -Dumitrescu) nota 10 , se vede ca Marcel are un pretendent la functie ferestete de prieteni

        Comentariu


        • Postat în original de ticu dorin Vezi post
          Echipa organizatoate din Bacău mutumeste tuturor participantilor la turneu pentru prezenta iar echipei tehnice (Giosan -Dumitrescu) nota 10 , se vede ca Marcel are un pretendent la functie ferestete de prieteni
          Unde a fost mai greu ai fost si tu!
          Stima.

          Comentariu


          • Echipa din Bacău din nou la ?nălțime . Bravo băieți !

            Comentariu


            • Comentariu


              • Finala open Corcoz Costin - Malache Raluca





                Ultima editare de darksideofthemoon; 27.nov.2016, 23:06.
                blade: btf amultart
                fh: acuda blue p1
                bh: rasanter r37

                Comentariu


                • Premiere turneu



                  Ultima editare de darksideofthemoon; 28.nov.2016, 00:14.
                  blade: btf amultart
                  fh: acuda blue p1
                  bh: rasanter r37

                  Comentariu


                  • Photo

                    image post
                    blade: btf amultart
                    fh: acuda blue p1
                    bh: rasanter r37

                    Comentariu


                    • free uploader

                      Comentariu


                      • FELICITARI COSMIN VALEANU,........... PARINTILOR SI ANTRENORILOR TAI!!!!!!!!!!!!! - BRAVO -

                        Comentariu


                        • Grupul de jucatori veniti din Ploiești: Sorescu Mircea, Bivolaru Marius, Popa Ion si Sarbu Dan, multumesc organizatorilor turneului pentru ospitalitate si va felicitam pentru reusita turneului!
                          Un turneu deosebit de puternic, cu jucatori foarte talentati, cu stiluri de joc diferite fata de ce intalnisem pana acum, dar, redutabili si sportivi, .. greu de invins..
                          Mi-a facut placere sa urmaresc jocul multor jucatori Amatori: Cristi Ciortescu este clar cel mai tare (nu stiu cum a iesit din turneu..), Hariuc Costica, cu un stil de joc incantator (jucator complet) si Ignatescu Bogdan Ionut, extraordinar de tenace si care s-a adaptat pe parcursul meciurilor la stilurile tuturor jucatorilor cu care a jucat (personal am avut 2-0 si 10-6.. a invatat sa returneze servele si m-a egalat.. in final am castigat in decisiv cu 20-18 ); in superioare a jucat extraordinar..
                          Sorescu Mircea si Popa Ion au jucat cele mai bune meciuri aici in turneul de la Bacău...

                          PS
                          Multumesc domnului Dan Dumitrescu pentru ajutor prin arbitrajul oferit in Superioare.. si totodata imi cer scuze inca odata lui Gelu Hurloi daca prin atitudinea mea l-am suparat.

                          Comentariu


                          • Domnule Dan, va multumesc pentru aprecieri.....sa stiti ca mi-a facut placere sa joc cu dumneavoastra....un joc tactic bine elaborat!!!!!!

                            Felicitati tuturor jucatorilor de la Ploiești, jocuri consistente si de mare angajament.

                            La anul poate reusesc sa ajung la un turneu la Ploiești.

                            - - - Actualizat - - -

                            Mii de multumiri si milioane de felicitari pentru ORGANIZATORII TURNEULUI, a fost un turneu ca de obicei, cursiv si cu o atmosfera placuta, cu gazde primitoare si totdeauna cu zambetul pe buze.

                            Felicitari si domnului Dan Dumitrescu pentru profesionalismul de care da dovada!!!!!!!!!!

                            Voi reveni cu placere la Bacău, de cate ori am ocazia.

                            Bravo domnilor!!!!!!!!!!!!!! Tineti-o tot asa!!!!

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X