Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa ,,UNIREA CEA MARE " la Iași ,pe 1 DECEMBRIE 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa ,,UNIREA CEA MARE " la Iași ,pe 1 DECEMBRIE 2016

    Detalii va voi oferi in vreo trei -patru zile!Competitia se va desfasura in SALA DE ATLETISM GRADINARI ,locatia este foarte buna ,iar noi suntem liberi!

  • #2
    ,,Cupa ,,UNIREA CEA MARE " va avea loc pe 1 Decembrie ,in incinta Salii Gradinari ,aflata pe Splai Bahlui ,intre Iulius Mall si cartierul Metalurgiei ,este usor de gasit ,daca nu sunteti din Iași .
    Intrecerile vor avea loc pe 8 mese ,suprafata este sintetica ,lumina este buna ,sunt vestiare ,conditiile ,cred eu ,perfecte !
    Inscrierile ,la locul faptei!!Incepand cu ora 9.00 pentru AMATORI ,maxim 64 de participanti ,impartiti in grupe -se califica primii 4 ,intr-un sistem eliminatoriu ,in functie de locul din grupa ,pana la final.
    La ora 13.00 vor incepe jocurile de la MASTER'S,tot grupe si apoi eliminatoriu.
    Se vor acorda cupe ,diplome ,medalii ,etc
    Vom cauta cea mai buna formula de competitie ,adaptata la numarul participantilor ,in acord cu acestia!
    Mingi de joc ,din PLASTIC,oferite de organizatori!Daca se vrea alta minge ,cei doi competitori pot fi de acord ,sau nu!Atunci se va juca cu mingea data de organizator!!Echipament sportiv ,obligatoriu!Se asigura apa minerala ,cafea ...
    Taxa ,20 Lei ,care se va regasi in cele oferite de organizatori!Sunt exceptati copii ,pensionarii si persoanele cu dizabilitati.
    Cam aste este -detalii suplimentare -Gigi Ciobotaru -0743192192 sau 0735210815...HAI BAIETI ,PUNETI MANA PE PALETI!!!

    - - - Actualizat - - -

    ,,HAI BAIETI/PUNETI MANA PE PALETI!-paleti este pluralul de la paleta ,pi moldovinesti!!Daca ati citit altceva ,va trebuie un motostivuitor...

    Comentariu


    • #3
      https://www.google.com/maps/d/viewer...999999928&z=19
      Blade : Spinlord Ultracarbon Def
      FH : Spinlord Degu 2.1 mm
      BH : Spinlord Sternenfall OX

      Comentariu


      • #4
        Dragii mei ,am finalizat o competitie frumoasa ,sub toate aspectele...s-a jucat ,nu gluma!!
        -Master's-1.Sebastian Vasilache
        2.Mihail Ghinda
        3.Mihai Marola si Vlad Ciolan
        Amatori 1.Florin Gherasim 2.Catalin Sumanaru 3.Cristi Ciortescu si Marius Martinas

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X