Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A CUPA MOS CRACIUN Baicoi, 17. 12. 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Finala OPEN live pe Facebook :
    https://www.facebook.com/Marian.Bogd...82004887516268

    Multumim Marian Bogdan pentru VIDEO !
    Blade: XIOM Feel ZX3
    Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
    Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

    Comentariu


    • Clasament OPEN

      1. Enciu Alexandru - Slobozia
      2. Movileanu Darius - Targoviște
      3 -- 4
      Vranceanu Mihai - București
      Caloianu Iuliana - Ploiești
      5 -- 8
      Ceacarescu Cristian - Slobozia
      Cristache George - București
      Banescu Dragos - Pitești
      Bujor Dragos - București
      9 -- 14
      Iancu George - Ploiești
      Hutanu Alin - Brașov
      Suditu Andrei - Campina
      Soare Valentin - Valenii de Munte
      Mihaila Nicolae - Breaza
      Oprea Luca - București
      15 -- 23 1v gr.sup.
      Teodorescu Sandica - Ramnicu Sarat
      Mostovoi Andrei - Campina
      Puiu Dragos - Urlati
      Vlase Gheorghe - Slobozia
      Bozga Lucian - Baicoi
      Fratila Robert - Filipestii de Targ
      Stanciulescu Bogdan - Brașov
      Macarenco Andrei - București
      Dena Corneliu - Giurgiu
      24 -- 28 0v gr.sup.
      Buzatu Vasile - Buftea
      Sencu Victor - Targoviște
      Vladoiu Gelu - Brașov
      Grigore Alexandru - Campina
      Diaconescu Lucian - Targoviște
      29 -- 3v gr.inf.
      Niculae Dan - București
      30 -- 32 2v gr.inf.
      Miron Liviu - Campina
      Ivan Valentin - Campina
      Darmaz Ion - Targoviște
      33 -- 38 1v gr.inf.
      Chiru Sorin - Campina
      Viciu Dragos - Pitești
      Buta Radu - București
      Dospinescu George - București
      Movileanu Flavius - Targoviște
      Anita Dorel - Brașov
      39 -- 43 0v gr.inf.
      Marandici Adrian - Brașov
      Ropotan Iulian - București
      Mos Florin - Filipestii de Targ
      Birligea Gabriel - Baicoi
      Cudalbu Ciprian - Ploiești

      Comentariu


      • Observ un mare caracter in ceea ce scrieti pe forum de scurta vreme de cand am intrat in Amatur si va felicit pentru petele vii de culori pe care le aduceti in bransa asta predominant masculina a competitiei. Craciun Fericit alaturi de cei dragi dvs.

        Comentariu


        • Ramai un sufletist dar fata si jocul sunt de de materialist ,nu ?
          Felicitări!

          Comentariu


          • Bravo Sebi! Buftea e sus de tot!

            Comentariu


            • Foto din timpul turneului
              photo sharing
              "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
              George Bernard Shaw

              https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


              https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

              Comentariu


              • Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                Felicitari organizatorilor Lucian si d-l Bodeanu, un super turneu. Avem mare nevoie de astfel de oameni.
                Scuze ca am gresit butonul .... mi-a placut mesajul tau, dar se pare ca imi trebuie si un mouse cu iarba ....

                ---------- Post added 18.12.2016 at 06:14 ----------

                Postat în original de Antal Denes Vezi post
                Nu stiu ce a-ti facut apesi pe imi place!
                SE INREGISTREAZA altceva!!!
                Deci nu numai la mine se intampla! Credeam ca imi trebuie mouse cu iarba! Numai din asta n-am mai cumparat!

                ---------- Post added 18.12.2016 at 06:16 ----------

                E clar .... ierbarii nu mai trebuie sa apese pe butoane ...... ca uite ce se intampla ... !
                Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                FH: Butterfly - Dignics 80
                BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                Comentariu


                • Asa este Mihai,la mine nici macar nu mai apare decat butonul de nu-mi place!

                  Comentariu


                  • Postat în original de mihais mioveni Vezi post
                    Scuze ca am gresit butonul .... mi-a placut mesajul tau, dar se pare ca imi trebuie si un mouse cu iarba ....

                    Postat în original de Antal Denes
                    Asa este Mihai, la mine nici macar nu mai apare decat butonul de nu-mi place!
                    Nu vă impacientați. S-a făcut upgrade la software-ul forumului și mai trebuie făcute unele reglaje.
                    Momentan administratorul nu poate interveni fiind plecat din țară, dar începând cu ziua de luni problemele se vor remedia.
                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                    Comentariu


                    • Felicitari pentru podium Mihai,felicitari oganizatorilor pentru organizare,multumiri lui Gelu Vladoiu ( stim noi de ce ) si la multi ani tuturor amaturistilor!!!!

                      Comentariu


                      • Fain turneul ca de obicei

                        Comentariu


                        • Felicitari organizatorilor si in special lui Lucian Bozga ! Un turneu foarte bine organizat...
                          Ultima editare de Marian Irimia; 18.dec.2016, 13:16.
                          R45 / Andro Ligna CI Off / R47
                          "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

                          Comentariu


                          • Un turneu la Lucian nici nu merita sa lipsești. Echipa lui si-a făcut treaba asa cum ne-a obișnuit. Felicitari!

                            Felicitări copiilor care își depășesc deja limitele de talent, chiar dacă se bucura cu strigaturi trebuie sa-i intelegem, s'apăi noi pierzătorii câștigăm o generație sportiva și cu cat sunt mai multi cu atat suntem mai puțin amenințați de alte fenomene.

                            Eu am avut ocazia sa joc cu 3 dintre cei mai buni, și este limpede ca anul viitor acești copii fac legea la masa de tenis.

                            Am văzut în sala un spirit de fair-play la Iuliana Caloianu, care la un scor de 2-2 si 7-9 a servit corect,chiar dacă a atins mingea cu degetul, fără sa fie dubla, fără sa vadă adversarul, a oprit jocul, a pus punct la adversar (zicând ca e dubla) și cam atât! Felicitări!
                            Hobby: Motoare si ski !
                            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                            Comentariu


                            • La mine s-a intamplat! Conduceam cu 2-1 la seturi si dansa avea 9-7 in setul 4! A servit.... din punctul meu de vedere corect i-ar Iuliana mi-a dat punctul intru-cat a considerat ca a fost dubla! Cert e ca eu nu am vazut ce s-a intamplat! Jos palaria d-na Caloianu! Sportiv adevarat!

                              Comentariu


                              • Vă mulțumesc din suflet,DOMNILOR,spiritul de sportivitate,l-am dobândit după o experiență de 33 de ani în domeniu,ceea ce vă doresc și dvs.!
                                Sărbători fericite,si să ne vedem cu bine la anul!

                                Comentariu


                                • Postat în original de GeluBv Vezi post
                                  Un turneu la Lucian nici nu merita sa lipsești. Echipa lui si-a făcut treaba asa cum ne-a obișnuit. Felicitari!

                                  Felicitări copiilor care își depășesc deja limitele de talent, chiar dacă se bucura cu strigaturi trebuie sa-i intelegem, s'apăi noi pierzătorii câștigăm o generație sportiva și cu cat sunt mai multi cu atat suntem mai puțin amenințați de alte fenomene.

                                  Eu am avut ocazia sa joc cu 3 dintre cei mai buni, și este limpede ca anul viitor acești copii fac legea la masa de tenis.

                                  Am văzut în sala un spirit de fair-play la Iuliana Caloianu, care la un scor de 2-2 si 7-9 a servit corect,chiar dacă a atins mingea cu degetul, fără sa fie dubla, fără sa vadă adversarul, a oprit jocul, a pus punct la adversar (zicând ca e dubla) și cam atât! Felicitări!
                                  ?n numele echipei ?ți mulțumesc pentru aprecieri ! Sunt cu atât mai valoroase atunci când vin din partea unui organizator exigent ! Am încercat că de fiecare dată să ne facem treaba cât mai bine.! O felicit si eu pe Iuliana,dar gestul nu mă miră ,o sportivă adevărată,un caracter frumos! Te pupă Mosul,Iuliana!
                                  Ultima editare de BOZGANU; 20.dec.2016, 18:12.

                                  Comentariu


                                  • image hosting sites

                                    ---------- Post added 18.12.2016 at 21:27 ----------

                                    https://www.facebook.com/Marian.Bogd...2508528444970/
                                    "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                                    George Bernard Shaw

                                    https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                                    https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                                    Comentariu


                                    • A fost un drum cam lung dar a meritat sa venim la "Mos Craciunul" din Baicoi. Felicitari organizatorilor pentru ca nu s-au dezmintit in organizarea competitiei, fata de anul trecut, din aceeasi perioada. A fost un teurneu frumos din care am invatat mai multe. Multumim pentru sfatul dat de Mos Craciun pentru obtinerea cadourilor de suc de mere, mere dar mai ales pentru licoarea din plosca mosului.
                                      Incerc sa postez, daca site-ul ramane deschis, cateva meciuri pe care le-am filmat, daca nu urmaritile pe Facebook cautand "Video Amatur".

                                      Sarbatori fericite pentru toti participantii la turneu si nu numai, si un calduros
                                      LA MULTI ANI

                                      Comentariu


                                      • buna seara din cate stiu eu notiunea sau termenul dubla a disparut de mult.poate gresec.....

                                        Comentariu


                                        • Cornele, este vorba de fair-play și mai puțin de "dubla". Oricum, termenul exista!
                                          Hobby: Motoare si ski !
                                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                          Comentariu


                                          • exista intr-adevar dar nu se mai aplica.toate gandurile bune.

                                            Comentariu


                                            • Iata si cateva imagini de la turneu. Nu sunt prea bune, se pare ca aparatul s-a luat dupa mine, in sensul ca avea si el nevoie de mai multi "lucsi" ...... dar asta e un lux ......

                                              Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                                              FH: Butterfly - Dignics 80
                                              BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                                              Comentariu


                                              • Turneu A CUPA MOS CRACIUN Baicoi, 17. 12. 2016
                                                "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                                                George Bernard Shaw

                                                https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                                                https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                                                Comentariu

                                                Who has read this thread:
                                                Procesare...
                                                X