Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

fata potrvita pentru chop

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • fata potrvita pentru chop

    Va salut pe toti si vreau sa ma ajutati cu un sfat in privinta asta.De ceva timp joc mai defensiv pe bh cu mingii taiate si capace,momentan folosec un reflectoid 2.0 pe un stiga infinity cu care ma impac destul de bine la capace exceleaza dar la mingii taiate simt ca nu pot sa imprim destul efect probabil un burete cu o grosime mai mica m-ar fi ajutat mai mult sau poate mai este de vina si tehnica mea iau in calcul si asta , ma gandeam ca si variante la DONIC SLICE 40 CD, Btf TACKINESS CHOP,TSP Triple Spin Chop ,Giant Dragon Submarine asa ca astept pareri sau daca aveti si alte sugestii sunt binevenite.va multumesc anticipat si va doresc la toti un cat se poate de bun plin de impliniri.stima
    4EVER HOOLIGAN

  • #2
    Postat în original de jackass Vezi post
    Va salut pe toti si vreau sa ma ajutati cu un sfat in privinta asta.De ceva timp joc mai defensiv pe bh cu mingii taiate si capace,momentan folosec un reflectoid 2.0 pe un stiga infinity cu care ma impac destul de bine la capace exceleaza dar la mingii taiate simt ca nu pot sa imprim destul efect probabil un burete cu o grosime mai mica m-ar fi ajutat mai mult sau poate mai este de vina si tehnica mea iau in calcul si asta , ma gandeam ca si variante la DONIC SLICE 40 CD, Btf TACKINESS CHOP,TSP Triple Spin Chop ,Giant Dragon Submarine asa ca astept pareri sau daca aveti si alte sugestii sunt binevenite.va multumesc anticipat si va doresc la toti un cat se poate de bun plin de impliniri.stima
    Sal,
    Eu am jucat cu primele doua mult timp, dar asi opta acuma pentru Donic Slice 40 de 1,5

    Comentariu


    • #3
      Salut! Am jucat cam 6 ani cu gama Butterfly Tackiness C, Chop 2 de 1.8 si cu Stiga Chop&Drive tot de 1.8.
      Ce-a din urma mi-a placut ca era un pic mai rapida. Am incercat si Donic Slice 40 de 1.5 , era f ok la chop, mergea razant cu fileul mai tot timpul, dar este greu de controlat la preluare servicii deoarece are spinul f mare si buretele fiind subtire nu atenueaza viteza si spinul adversarului(iti trebuie antrenament).
      Am jucat si cu Gambler Reflectoid doar datorita pretului fata de butterfly dar este f sensibila la condens si mai slaba ca Butterfly si Stiga la spin.
      Cele de la Butterfly si Stiga mi-au placut f mult, control si efect mare, f ok si la preluare servicii dar si mai rezistente in timp.
      Acum as vrea sa incerc tot din gama Butterfly Tackiness Drive care sunt ceva mai rapide.
      Ultima editare de Alexandrel Bv13; 30.dec.2016, 19:55.
      13 Rules

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X