tenismasa.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60pingpongshop.ro 468x60
Rezultate 1 la 13 din 13

Subiect: Evidenta jucatorilor si jucatoarelor divizionare B, A si SL la zi

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.752
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    205 z 2 h 31 m
    Timp online pe zi
    1 h 29 m
    Reputație
    5209

    Evidenta jucatorilor si jucatoarelor divizionare B, A si SL la zi

    Divizionari A si SL editia 2017/2018 RETUR


    Axinte Bogdan-Iasi
    Amzu Alex-Cta
    Badescu Viorel-Craiova
    Birlan Laurentiu-Cr
    Blaga Mihai-Cj
    Bogdan Cr-Craiova
    Bordea Mihnea-CJ
    Bujor Dragos-Spartac
    Cazacu Alex-Mioveni
    Chirita Iulian-Pristavu
    Chirita Cr-Prist
    Ciobanu Alex-CSTA
    Ciubotaru Gigi-Iasi
    Ciupe Alin-Dej
    Cocinschi Manu-Falticeni
    Cojanu Ciprian-Spartac
    Colan Eugen-Craiova
    Coroian George-Steaua
    Costea Adrian-Arad
    Cservik Kristian-Oodrhei
    Culpedin Emir-Cta
    Drenea Calin-Pristavu
    Dumbrava Nic-Buftea
    Farcas Dan-CJ
    Filimon Ad-Steaua
    Flamand Andrei-Bstr
    Gabudean Dorin-Cj
    Galatan Rares-Dej
    Galatan Razvan-Dej
    Gherghel Daniel-Zalau
    Ghinda Mihai-Iasi
    Gyorgy Istvan-Odorhei
    Gyorgy Szilard-CJ
    Hurloi Vlad-Bistr
    Iacob Bogdan-Pristavu
    Iosif Patriciu-Zalau
    Jenei Barnabas-Fit FEEL
    Kadar Tibor-Odorhei
    Karacsoni Daniel-Fit Feel Od
    Kocsis Balasz-Sf Ghe
    Lipan Alex-Cta
    Manescu Mihai-Slatina
    Manole Iulian-Prist
    Manu Daniel-Cta**
    Marchis Max-CJ
    Margin Andrei-Zalau
    Mircea Alexandru-Steaua
    Mladin Paul-Arad
    Moldovan St-Sf Ghe
    Mosneagu Marius-Falticeni
    Movileanu Darius-Spartac
    Munteanu Lucian-Steaua
    Munteanu Patriciu-Arad
    Neacsu Lucian-Slatina
    Nemaciuc Mihai-Bistr
    Olahut Rares-Zalau
    Oprea Dragos-TT Clung
    Pantelimon Gabr-Spartac
    Pirvu Valentin-Craiova
    Pletea Cr-Cta
    Pletea Ant-Cta
    Pop Mihai-CJ
    Postoaca Gabriel-Pristavu
    Preda Catalin-Buftea
    Radoi Marius-Slatina
    Radulescu Octav-Pristavu
    Roman Bogdan-Arad
    Rosca Mihai-Falticeni
    Seni Ionut-Mioveni
    Simon Teodor-Sf Ghe
    Simulescu Daniel-Cr
    Sipos Rares-Cj
    Spelbus Alin-Prist
    Spelbus Florin-TT Clung
    Tamas Szablocs-Odorh
    Teodor Cristi-CSTA
    Toma Darius-Bistr
    Tomica Andrei-Prist
    Trif Vasile-CJ
    Tsiokas Nat.-CJ
    Uta Adr-CSTA
    Vetesi Norbert-Fit Feel
    Visan Tudor-Buftea
    Vrabie Alex-Slatina
    Zamfir Mihai-TT Clung
    Zarnescu Dan-Craiova





    Divizionari A editia 2017/2018 TUR

    [COLOR="#FF0000"]
    Acatrinei Lucian-Iasi
    Badescu Viorel-Craiova
    Bobi Mario-Pristavu
    Bordea Mihnea-CJ
    Bujor Dragos-Spartac
    Ciobanu Alex-CSTA
    Ciolan Vlad-Iasi
    Ciubotaru Gigi-Iasi
    Ciupe Alin-Dej
    Cocinschi Manu-Falticeni
    Cojanu Ciprian-Spartac
    Coroian George-Steaua
    Culpedin Emir-Cta
    Drenea Calin-Pristavu
    Dumbrava Nic-Buftea
    Durea Victor-Cta
    Farcas Dan-CJ
    Feraru Alex-Pristavu
    Filimon Ad-Steaua
    Galatan Rares-Dej
    Galatan Razvan-Dej
    Gorgenyi Levente-Fit Feel
    Hasna Cosmin-Falticeni
    Iacob Bogdan-Pristavu
    Iosif Patriciu-Zalau
    Jenei Barnabas-Fit FEEL
    Karacsoni Daniel-Fit Feel Od
    Labo Alex-Zalau
    Manescu Mihai-Slatina
    Margin Andrei-Zalau
    Mircea Alexandru-Steaua
    Mladin Paul-Arad
    Mosneagu Marius-Falticeni
    Movileanu Darius-Spartac
    Munteanu Lucian-Steaua
    Munteanu Patriciu-Arad
    Neacsu Lucian-Slatina
    Olahut Rares-Zalau
    Pantelimon Gabr-Spartac
    Pirvu Valentin-Craiova
    Pop Mihai-CJ
    Postoaca Gabriel-Pristavu
    Postudor Bogdan-Cta
    Preda Catalin-Buftea
    Radoi Marius-Slatina
    Radulescu Octav-Pristavu
    Roman Bogdan-Arad
    Rosca Mihai-Falticeni
    Sora Sorin-Craiova
    Spelbus Alin-Pristavu
    Teodor Cristi-CSTA
    Trif Vasile-CJ
    Uta Adr-CSTA
    Vetesi Norbert-Fit Feel
    Visan Tudor-Buftea
    Zamfir Mihai-Pristavu
    [/COLOR]




    DIVIZIONARI A ed 2016/2017 RETUR


    BADESCU VIOREL-CRAIOVA
    BOACA VALI-ILFOV
    BORDEA MIHNEA-CJ
    BUGLEA VLAD-CTA
    CHIRITA ALEXANDRU-CTA
    CHIRITA IULIAN-PRIST
    CIOLAN VLAD-IASI
    CIUPE ALIN-DEJ
    COJANU CIPRIAN-SPARTAC
    CULPEDIN EMIR-CTA
    DRENEA CALIN-PRISTAVU
    DUMITRA DAVID-ILFOV
    FARCAS DAN-CJ
    FEJER-KONNERTH ANDRAS-ODORHEI
    FODORAN COSMIN-BUC
    GALATAN RARES-DEJ
    GALATAN RAZVAN-DEJ
    GHEORGHIU ANTONIO-CTA
    GHINDA MIHAIL-IASI
    GYORGY ISTV-ODORHEI
    GORGENY LEVENTE-ODORHEI
    GRIGORE CR-CTA
    HURLOI VLAD-CJ
    IACOB BOGDAN-PRISTAVU
    JOBB LEVENTE-ODORHEI
    KADAR TIBOR-ODORHEI
    LABO ALEX-ZALAU
    LIPAN ALEX-ILFOV
    MARGIN ANDREI-ZALAU
    MILITARU PAUL-CTA
    MLADIN PAUL-ARAD
    MUNTEANU PATRICIU-ARAD
    NICOLAE ALEX-CTA
    OLAHUT RARES-ZALAU
    OPREA DRAGOS-BUZAU
    PANTELIMON GABR-SPARTAC
    PIRVU VALENTIN-CRAIOVA
    PLETEA ANTONIO-CTA
    PLETEA CRISTIAN-CTA
    POP MIHAI-CJ
    POSTUDOR BOGDAN-CTA
    POTERAS BOGDAN-BUZAU
    PREDA CATALIN-ILFOV
    ROMAN BOGDAN-ARAD
    SORA SORIN-CRAIOVA
    TAMAS SZABLOCS-ODORHEI
    TOMESCU ADRIAN-BUZAU
    TOMICA ANDREI-PRISTAVU
    TOFAN MARIUS-CTA
    TRIF LUCIAN-ODORHEI
    TUDORACHE ALEX-CTA
    VASILUTA IULIAN-CTA
    VRABIE ALEX -BUZAU



    Divizionari A ed 2016/2017 tur


    AGA ALEX-IASI
    ANGHEL ALEX-IASI
    BADESCU VIOREL-CRAIOVA
    BOACA VALI-ILFOV
    BORDEA MIHNEA-CJ
    BUGLEA VLAD-CTA
    CHIRITA ALEXANDRU-CTA
    CHIRITA IULIAN-PRIST
    CIOLAN VLAD-IASI
    COJANU CIPRIAN-SPARTAC
    CULPEDIN EMIR-CTA
    DESZO LORAND-DEJ - Cerere reprimire în AmaTur aprobată
    DRENEA CALIN-PRISTAVU
    DUMBRAVA NIC-SPARTAC
    DUMITRA DAVID-ILFOV
    FARCAS DAN-CJ
    FEJER-KONNERTH ANDRAS-ODORHEI
    FODORAN COSMIN-BUC
    GALATAN RARES-DEJ
    GALATAN RAZVAN-DEJ
    GHEORGHIU ANTONIO-CTA
    GYORGY ISTV-ODORHEI
    GORGENY LEVENTE-ODORHEI
    GRIGORE CR-CTA
    IACOB BOGDAN-PRISTAVU
    JOBB LEVENTE-ODORHEI
    KADAR TIBOR-ODORHEI
    LABO ALEX-ZALAU
    LIPAN ALEX-ILFOV
    LITOVCENKO GICU-IASI
    MARGIN ANDREI-ZALAU
    MILITARU PAUL-CTA
    MLADIN PAUL-ARAD
    MUNTEANU PATRICIU-ARAD
    NICOLAE ALEX-CTA
    OLAHUT RARES-ZALAU
    OPREA DRAGOS-BUZAU
    PANTELIMON GABR-SPARTAC
    PIRVU VALENTIN-CRAIOVA
    PLETEA ANTONIO-CTA
    PLETEA CRISTIAN-CTA
    POP MIHAI-CJ
    POSTUDOR BOGDAN-CTA
    POTERAS BOGDAN-BUZAU
    PREDA CATALIN-ILFOV
    ROMAN BOGDAN-ARAD
    SIMION BOGDAN-CTA
    SORA SORIN-CRAIOVA
    TAMAS SZABLOCS-ODORHEI
    TOMESCU ADRIAN-BUZAU
    TOMICA ANDREI-PRISTAVU
    TRIF LUCIAN-ODORHEI
    TUDORACHE ALEX-CTA
    VASILUTA IULIAN-CTA
    VRABIE ALEX –BUZAU



    Jucatori care au facut cerere de reprimire in Amatu
    r(voi completa lista cum am timp)

    Beca-Iliesen-Tm
    Butnaru Daniel-TM
    Chiva Marcel - București
    Cristanus Cristian-TM
    David Dorin - Barlad
    Hodiș Andrei - Gherla
    Lazici Cosmin
    Neamtu Adrian - Dej
    Popa Bogdan - Timisoara
    Simion Boby-CJ
    Suciu Cristian - Dej
    Tihamer Dombi - Miercurea Ciuc
    Zsombor Daniel - Odorhei



    Jucatorul Manu Daniel-Constanta nu va avea drept de joc in Amatur 2 ani de la ultimul joc in div A
    Ultima modificare făcută de cata_60; 25.02.2018 la 07:06.
    of all the things i lost i miss my mind the most

  2. Mulțumesc PaliHR, marcelgiosan, darksideofthemoon, FlorinBN, dr.Toma au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Kantor Imre-Zoltan le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.752
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    205 z 2 h 31 m
    Timp online pe zi
    1 h 29 m
    Reputație
    5209
    DIVIZIA A +SL editia 2018/2019 Tur-Feminin

    Baisu Ioana-Cta
    Banaru Mariana-Giurgiu
    Barbu Ana-Slatina
    Birlan Lorena-Buc
    Bordei Aura-Buc
    Boroica Ana-Buc
    Bucur Andreea-Buc
    Caloianu Iulia-Moinesti
    Caragea Claudia-Cta
    Chireceanu Denisa-Giurgiu
    Chiripuci Ramona-Giurgiu
    Clapa Andreea-Bistrita
    Dospina Mihaela-Dumbravita
    Dragoman Andreea-Buc
    Dragulin Amalia-Cta
    Dudescu Andreea-Cta
    Dumitru Lorena-Cta
    Fistyulof Andreea-Arad
    Gaftea Maria-Iasi
    Grigore Andreea-Cta
    Hudusan Andreea-Slatina
    Hurloi Isabela-CJ
    Ifrosa Rebeca-CJ
    Jibric Ecat-Moinesti
    Jokic Tiana-Arad
    Kokunima Jana-Dumbravita
    Lupu Diana-Iasi
    Lupulescu Izabela-Dumbravita
    Meirosu Bianca-Cta
    Mengher Angela-Slatina
    Mitrofan Camelia-Cta
    Munteanu Diana-Moinesti
    Neamtu Andreea-Arad
    Nitu Vladia-Giurgiu
    Oprea Elena-Bistr
    Oprea Maria-Buc
    Orban Madalina-Arad
    Pavel Andreea-Giurgiu
    Plaian Tania-Bistr
    Plaeasu Mihaela-Arad
    Postudor Andreea-Iasi
    Raducanu Brianna-Cta
    Rus Irina-Arad
    Sima Andreea-Giurgiu
    Singeorzan Ioana-Bstr
    Struna Adela-Arad
    Surijan Sabina-Arad
    Toma Angelica-CJ
    Varga Krisztina-Bstr
    Vincze Andrada-Buc
    Uratu Denisa-Cta
    Urszuly Timeea-Cta
    Zaharia Alina-Cta
    Zaharia Elena-Cta
    Zamfir Andreea-Dumbravita


    Conform Regulamentului Amatur in vigoare jucatoarea Gaftea Mariana nu mai are drept de joc pana in sept 202 in Amatur



    DIVIZI A+ SL editia 2017/2018 Retur-FEMININ


    Aghiorghitoaie Alexandr-Moinesti
    Apostol Cerasela-Pitesti
    Baltag Denisa-Medias
    Barbu Ana-Pristavu
    Bibirica Andrada-Slatina
    Bibirica Simina-Slatina
    Birzoi Daniela-Slatina
    Busilo Lia-Medias
    Caragea Claudia-Cta
    Chireceanu Denisa-Giurgiu
    Chirpuci Ramona-Giurgiu
    Clapa Andreea-Bistrita
    Crisan Bianca-Arad
    Dospina Mihaela-Dumbravita
    Dragoman Andreea-Medias
    Dudescu Andreea-Cta
    Fistyulof Andreea-Arad
    Gaftea Maria-IS
    Ghiorghitoaie Alexandr-Moinesti
    Hudusan Andreea-Slatina
    Ionica Maria-Pitesti
    Kalosz Anita-CJ
    Lupulesku Anelia-IS
    Lupulesku Izabela-DumbrvitA
    Lupu Diana-IS
    Maksuti Aneta-Arad
    Mihalache Ana Maria-Giurgiu
    Mitrofan Camelia-Cta
    Muntean Diana-Medias
    Munteanu Bianca-Moinesti
    Negrila Bianca-Giurgiu
    Nitu Vladia-Giurgiu
    Oprea Elena- Bistr
    Pavel Andreea-Giurgiu
    Pavel Alexandra-Giurgiu
    PLaeasu Mihaela-Cta
    Plaian Tania-IS
    Popescu Diana-Prist
    Popescu Maria-Slatina
    Postudor Andreea-Cta
    Rada Cristina-Slatina
    Radu Ana-Prist
    Radu Diana-Prist
    Rizea Cristina-Pitesti
    Rosca Andreea-Moinesti
    Sima Andreea-Giurgiu
    Singeorzan Alina-Bstr
    Stanescu Raluca-Pitesti
    Toma Angelica-cj
    Trifu Bogdana-Slatina
    Tudor Isabela-Slatina
    Varga Kristina-Bistrita
    Vejnovici Ivana-Arad
    Vincze Andrada-Cj
    Uratu Denisa-Cta
    Urszuly Timeea-Cta
    Zaharia Alina-Cta
    Zaharia Elena-Cta
    Zanfir Andreea-Dumbravita


    Va rog sa mi semnalati posibilele omisiuni sau inadvertente




    DIVIZIA A editia 2017/2018 Tur-FEMININ


    Apostol Cerasela-Pitesti
    Bibirica Andrada-Slatina
    Bibirica Simina-Slatina
    Birzoi Daniela-Slatina
    Caragea Claudia-Cta
    Chireceanu Denisa-Giurgiu
    Chirpuci Ramona-Giurgiu
    Clapa Andreea-Bistrita
    Dudescu Andreea-Cta
    Hudusan Andreea-Slatina
    Jibric Ecaterina-Moinesti
    Malache Raluca-Moinesti
    Negrila Bianca-Giurgiu
    Nitu Vladia-Giurgiu
    Oprea Elena-Bistrita
    PLaeasu Mihaela-Cta
    Popescu Maria-Slatina
    Postudor Andreea-Cta
    Rizea Cristina-Pitesti
    Rosca Andreea-Moinesti
    Stanescu Raluca-Pitesti
    Trifu Bogdana-Slatina
    Tudor Isabela-Slatina
    Uratu Denisa-Cta
    Varga Kristina-Bistrita
    Urszuly Timeea-Cta






    Divizionare A si SL retur ed 2016/2017



    Anghelesscu Maria-Pristavu-A
    Antohe Andra-Buc-A
    Badache Andreea-Galati-A
    Balint Andreea-Medias-SL
    Baltag Denisa-Medias-SL
    Banaru Marina-Giurgiu-A
    Barbu Anamaria-Pristavu-A
    Bejinaru Alexandra-Buc-A
    Birlan Lorena-Buc-A
    Bibirica Simina-Slat-A
    Bibirica Andrada-Slat-A
    Birzoi Daniela-Pristavu-A
    Bogdan Ioana-Moinesti-A
    Boroica Anamaria-Buc-A
    Bucur Andreea-Cta-SL
    Caloianu Iulia-Galati-A
    Caragea Claudia-Constanta-A
    Ciobanu Irina-Iasi-SL
    Clapa Andreea-Iasi-SL
    Crisan Bianca-Arad-SL
    Diaconu Adina –Dumbr.-SL
    Dospina Mihaela-Dumbr-SL
    Dragoman Andreea- Dumbravita-SL
    Dudescu Andreea-Constanta-SL
    Dumitrescu Crist-Medias-SL
    Dumitru Lorena-Cta
    Fistyulof Andreea-Arad-SL
    Grigore Andreea-Cta-A
    Guceanu Raluca-Buc-A
    Holbura Alexandra-Cta-A
    Kaloz Anita-CJ-SL
    Kerekes Anca-CJ-SL
    Maksuti Aneta-Arad-SL
    Malache Raluca-Moinesti-A
    Marga Patricia-Bta-SL
    Meirosu Bianca-Cta-SL
    Mirea Bianca-Giurgiu-A
    Miroiu Verginica-Giurgiu-A
    Mitrofan Camelia-Constanta-A
    Mocanu Delia-Galati-A
    Muntean Diana-Medias-SL
    Munteanu Adriana-Moinesti-A
    Neamtu Andreea-Arad-SL
    Nita Mirabela-Galati-A
    Oprea Elena-Bta-SL
    Opre Maria-Cta-A
    Pascar Olimpia-Galati-A
    Pauliuc Madalina-Dumbr-SL
    Pavel Alexandra-Giurgiu
    Pintilie Nela-Galati-A
    Plaian Tania-Iasi-SL
    Plaiasu Mihaela-Cta-SL
    Popescu Ioana-CL-SL
    Popescu Luiza-Pristavu-A
    Postoaca Andreea-Cta
    Rada Cristina-Slat-A
    Radu Diana-Slat-A
    Sebe Anamaria-Cta
    Sebestin Delia-Moinesti-A
    Silveira Alexandra-CJ-SL
    Sima Andreea-Giurgiu-A
    Singeorzan Arina-Bta-SL
    Stoinea Ioana-Moinesti-A
    Struna Adela-Arad-SL
    Toma Angelica-CJ-SL
    Toth Beatrice-Medias-SL
    Uratu Denisa-Cta-A
    UrsZuly Timeea-Cta-A
    Varga Krisztina-Bta-SL
    Vejnovic Ivana-Arad-SL
    Vincze Andrada-CJ-SL
    Visan Alexandra-Giurgiu-A
    Zaharia Alina-Cta-SL
    Zaharia Elena-Constanta-A
    Zanfir Andreea-Dumbravita-SL
    Ultima modificare făcută de cata_60; 03.09.2018 la 08:22.
    of all the things i lost i miss my mind the most

  4. Mulțumesc marcelgiosan, PaliHR, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.752
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    205 z 2 h 31 m
    Timp online pe zi
    1 h 29 m
    Reputație
    5209
    DIVIZIA B-editia 2018/2019- Baieti-Tur
    Beca-Iliesen Adr-Timisoara
    Birlan Andrei-Sgf Ghe
    Birlan Laurentiu-Sf Ghe
    Blanaru Dionis-Bistr
    Bularda Iulian-Proactiv
    Calin Mihai-Proactiv
    cOSTACHE cLAUDIU-cALARASI
    Costea Adrian-Buzau
    Cristanus Cristi-Tim
    Dan Daniel-Medias
    Dinca daniel-CJ
    Dinca George-Buzau
    Durdun Ghe-Buc
    Enciu Alex-Giurgiu
    Fejer-Konnerth Andras-Odorhei
    Gajta Ionel-Dumbrabita
    Gereb Atilla-Odorhei
    Gherghel Daniel-Zalau
    Grujic Zezdan-Dumbravita
    Hasna Cosmin-Proactiv
    Hogas Flavius-Proactiv
    Ionescu Eduard-Buzau
    Iosif Patriciu-Zalau
    Jenei Barnabas-Odorhei
    Karacsony Daniel-Odorhei
    Lazici Cosmin-TM
    Lukasz Klimas-Buc
    Macarenco Andrei-Buc
    Macarenco Ion-Buc
    Marcut Gabr-Zalau
    Medves Antal-Odorhei
    Mircea Alex-Medias
    Mirea George-Buc
    Mocean dan-CJ
    Moldovan Daniel-Dumbravita
    Moldoveanu Stefan-Sf Ghe
    Mozes Gyula-Odorhei
    Munteanu Mihai-Buc
    Neagu Mircea-Cta
    Oroszlan Rici-Bistr
    pinzar Andrei-Medias
    Pop Mihai-Medias
    Pop Stefan-Zalau
    Popa Bogdan-TM
    Postoaca Gabr-Buzau
    Rosca Mihai-Bistr
    Sanduly Levente-Odorhei
    Simion Bobi-CJ
    Sorescu Deian-Dumbrav
    sTANCIU aLIN-cALARASI
    Stanciu Silviu-Calarasi
    Szilagy Paul-Bistr
    Tigau Dan-Bux
    Tudorache Viorel-Buc
    Vetesi Norbert-Odorhei
    Vrabie Alex-Buzau
    Varbanescu Petrica-Giurgiu
    Ultima modificare făcută de cata_60; 03.09.2018 la 13:00.
    of all the things i lost i miss my mind the most

  6. Mulțumesc PaliHR, Kralizec, FlorinBN, marcelgiosan, Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  7. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.669
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    176 z 4 h 49 m
    Timp online pe zi
    1 h 44 m
    Reputație
    15541
    DIVIZIA B, editia 2018/2019 - Fete, Tur (sept. 2018.)

    ADORJANI CSILLA - CSS TG.MURES
    BALINT ANDREEA - ACS DUMBRAVITA
    BARZOI DANIELA - SCM GLORIA BUZAU
    BEZEG REKA - ACS DUMBRAVITA
    BEZEG REKA - ACS DUMBRAVITA
    BOERIU CEZARA - CSS TG.MURES
    CIURCUI MELINDA - SCM GLORIA BUZAU
    CORBUREAN IOANA – CSM MEDIAS
    DIMA ALEXIA - CS FC ARGES PITESTI
    DUMITRESCU CRISTINA – CSM MEDIAS
    DUMITRU DENISA - CSS SLATINA I
    FARKAS YVETTE - LTNM TG.SECUIESC
    FERCIUG ROSSANA - ACS DUMBRAVITA
    GAINA DANIELA - CSS SLATINA II
    GARLEA MARIA - ACS DUMBRAVITA
    IONITA ALEXANDRA - CSS SLATINA II
    JIFCU ANDREEA - CSS SLATINA II
    MALEA LARISA - SCM GLORIA BUZAU
    MIHAESCU NICOLA - CS FC ARGES PITESTI
    MIKE BOROKA - LTNM TG.SECUIESC
    MUNTEAN DIANA – CSM MEDIAS
    MUREA ANDRA - CSS SLATINA I
    OLAH KRISZTA - LTNM TG.SECUIESC
    POPESCU LUIZA - SCM GLORIA BUZAU
    POTARNICHE BIANCA - CSS SLATINA II
    RADU DIANA - CSS SLATINA I
    SIMON TEODORA - LTNM TG.SECUIESC
    STANESCU RALUCA - CS FC ARGES PITESTI
    UNGVARY EVELIN - CSS TG.MURES
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  8. Mulțumesc marcelgiosan, Zosim1, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  9. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.752
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    205 z 2 h 31 m
    Timp online pe zi
    1 h 29 m
    Reputație
    5209

    Divizionari A EDITIA 20118/2019 TUR

    [SIZE=3]Alexandru Ctin-Chiajna
    Anghel Alex-Iasi
    Amzu Andrei-Cta
    Badescu Viorel-Craiova
    Berg Walter-Arad
    Bobi Mario-Pristavu
    Bogdan Critian-Craiova
    Caminschi Mihai-Cta
    Chirita Alexandru-Cta
    Ciobanu Alex-CSTA
    Ciupe Alin-Zalau
    Corcoz Costin-Focsani
    Coroian G-CSTA
    Cojanu Ciprian-Spartac
    Culpedin Emir-CTA
    Danilov IOn-MoldovA
    Dragan Valentin
    Drenea Calin-Pristavu
    Dumbrava Nic-Spartac
    Dumitra David-Slatina
    Dumitrescu Matei-Steaua
    Farcas Dan-CJ
    Florea Vasile-Craiova
    Frasineanu Adrian-Chiajna
    Galatan Rares-Dej
    Ghinda Mihai-Iasi
    Iacob Bogdan-Pristavu
    Istrate Andrei-Spartac
    Manescu Mihai-Slatina
    Manu Daniel-Cta
    mARGIN aNDREI-cj
    Miron Andrei-Arad
    Moldovan Cristian-Bistrita
    Moldovan-Horvath Csaba-Tg Mures
    Mosneagu Marius
    Munteanu Patriciu
    Neagu Cornel-Chiajna
    Nicolae Alex-Cta
    Nistor Dorel-Bistrita
    Oprea Luca-Steau
    Pantelimon Gabi-Spartac
    Pirvu Valentin-Craiova
    Radovici Filip=Serbia
    Radoi Marius-Slatina
    Roman Bogda Arad-Arad
    Roman Iulian-BV
    Simulescu Daniel-Craiova
    Sora Sorin-Craiova
    Sumanaru Catalin-Iasi
    Trif Vasile-CJ
    Ursut Horia-Steaua
    Uta Adrian-CSTA
    Vasilache Sebi-Iasi
    Visan Tudor-Chiajna
    Zarnescu Dan-Craiova
    [/SIZE
    ]
    of all the things i lost i miss my mind the most

  10. Mulțumesc GeluBv, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  11. #6
    Asociatia Amatur
    Avatarul lui Comitetul Director
    Data înscrierii
    10.01.2019
    Locație
    Romania
    Postări
    66
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 h 14 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    95

    Divizionari SLG Masculin - Editia 2018/2019 Retur

    Retur Super Ligă - Februarie 2018 - Masculin
    Nr. Crt.
    Nume și Prenume Echipă
    1 Bujor Dragos
    CSA Steaua
    2 Cazacu Alexandru CS Mioveni
    3 Chirita Cristian CS TT Pristavu
    4 Chirita Iulian CS Pristavu I
    5 Cservik Crisztian CSS Od. Secuiesc I
    6 Filimon Andrei CSA Steaua
    7 Flamand Andrei CSM Bistrita I
    8 Gabudean Dorin CS Politehnica Cluj
    9 Grigore Cristian CS Top Star Constanta
    10 Gyorgy Istvan CSS Od. Secuiesc I
    11 Gyorgy Szilard CSS Od. Secuiesc I
    12 Hurloi Vlad CS Politehnica Cluj
    13 Jevtovic Marco CSA Steaua
    14 Loso Sebastian CSS Od. Secuiesc I
    15 Manole Alexandru CS TT Pristavu
    16 Marchis Maximilian CS Politehnica Cluj
    17 Mladin Paul CSA Steaua
    18 Movileanu Darius CSA Steaua
    19 Munteanu Lucian CS Mioveni
    20 Nemaciuc Mihai CSM Bistrita I
    21 Pletea Antonio CS Top Star Constanta
    22 Pletea Cristian CS Top Star Constanta
    23 Robciuc Vasile CS Politehnica Cluj
    24 Soderlung Hampus CS Mioveni
    25 Spelbus Alin CS TT Pristavu
    26 Spelbus Florin CS Pristavu I
    27 Tamas Szabolcs CSS Od. Secuiesc I
    28 Toma Darius CSM Bistrita I
    29 Tomica Andrei CS Pristavu I
    30 Zamfir Mihai CS Top Star Constanta
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 26.02.2019 la 10:57.

  12. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
  13. #7
    Asociatia Amatur
    Avatarul lui Comitetul Director
    Data înscrierii
    10.01.2019
    Locație
    Romania
    Postări
    66
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 h 14 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    95

    Divizionari SLG Feminin - Editia 2018/2019 Retur

    Retur Super Ligă - Februarie 2018 - Feminin
    Nr. Crt.
    Nume și Prenume Echipă
    1 Baiu Lacramioara
    CS Politehnica Iasi
    2 Barbu Ana Cristina
    CSM Slatina
    3 Branza Natalina CS Politehnica Cluj
    4 Clapa Andreea CSM Bistrita
    5 Dospina Mihaela ACS Dumbravita I
    6 Dudescu Andreea LPS Constanta II
    7 Dumitru Lorena LPS Constanta II
    8 Fistyulof Andreea CSM Arad
    9 Gaftea Maria CS Politehnica Iasi
    10 Hudusan Andreea CSM Slatina
    11 Ilie (Dospina) Mihaela ACS Dumbravita I
    12 Kaloz Anita CS Politehnica Cluj
    13 Lupu Diana CS Politehnica Iasi
    14 Lupulescu Izabela ACS Dumbravita I
    15 Meirosu Bianca LPS Constanta II
    16 Menger Ana CSM Slatina
    17 Mitrofan Camelia CS Farul Constanta
    18 Plaeasu Mihaela CSM Arad
    19 Plaian Tania CSM Bistrita
    20 Postudor Andreea CS Politehnica Iasi
    21 Singeorzan Ioana CSM Bistrita
    22 Surjan Sabina
    CSM Arad
    23 Toma Angelica CS Politehnica Cluj
    24 Zaharia Alina CS Farul Constanta
    25 Zaharia Elena CS Farul Constanta
    26 Zanfir Andreea
    ACS Dumbravita I
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 22.02.2019 la 20:17.

  14. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
  15. #8
    Asociatia Amatur
    Avatarul lui Comitetul Director
    Data înscrierii
    10.01.2019
    Locație
    Romania
    Postări
    66
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 h 14 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    95

    Divizia B Masculin - Editia 2018/2019 Retur

    Retur Div. B - Februarie 2018 - Masculin
    Nr. Crt.
    Nume și Prenume Echipă
    1 Beca Iliesen
    CS Raris Timisoara
    2 Birlan Andrei CS Sepsi Sf. Gheorghe
    3 Birlan Laurentiu CS Sepsi Sf. Gheorghe
    4 Blanariu Dionisie CSM Bistrita II
    5 Calin Mihai CS Pro Aktiv Focsani
    6 Costache Claudiu CS Fortus Calarasi
    7 Costea Adrian SCM Gloria Buzau
    8 Craciunica Gabriel CS Fortus Calarasi
    9 Dan Daniel CSM Medias
    10 Doncea Catalin ACSM Dunarea Giurgiu
    11 Dumbrava Daniel CS Pro Aktiv Focsani
    12 Durdun Gheorghe CS TTT Bucuresti
    13 Enciu Alexandru ACSM Dunarea Giurgiu
    14 Gereb Atilla CSS Od. Secuiesc III
    15 Hasna Cosmin CS Pro Aktiv Focsani
    16 Hogas Flavius CS Pro Aktiv Focsani
    17 Ionescu Eduard SCM Gloria Buzau
    18 Iosif Patriciu CSM Zalau
    19 Jenei Barnabas CSS Od. Secuiesc III
    20 Jokcov Iovan ACS Dumbravita
    21 Karacsoni Daniel CSS Od. Secuiesc II
    22 Kocsis Balasz CS Sepsi Sf. Gheorghe
    23 Lazici Cosmin CS Raris Timisoara
    24 Lukasz Klimas CS ACTT Bucuresti
    25 Macarenco Andrei CS TTT Bucuresti
    26 Macarenco Ion CS TTT Bucuresti
    27 Marcut Gabriel CSM Zalau
    28 Medves Antal CSS Od. Secuiesc III
    29 Mircea Alexandru CSM Medias
    30 Mirea George CS TTT Bucuresti
    31 Moldovan Daniel ACS Dumbravita
    32 Moldoveanu Stefan CS Sepsi Sf. Gheorghe
    33 Mozes Botond CSS Od. Secuiesc II
    34 Mozes Gyula CSS Od. Secuiesc II
    35 Neagu Mircea ACSM Dunarea Giurgiu
    36 Oroszlan Richard CSM Bistrita II
    37 Petrescu Liviu CS ACTT Bucuresti
    38 Pop Mihail CSM Medias
    39 Pop Stefan CSM Zalau
    40 Popa Bogdan CS Raris Timisoara
    41 Postoaca Gabriel SCM Gloria Buzau
    42 Rosca Mihai CSM Bistrita II
    43 Rotaru Cosmin CS TTT Bucuresti
    44 Sanduly Levente CSS Od. Secuiesc II
    45 Sorescu Deian ACS Dumbravita
    46 Stanciu Alin CS Fortus Calarasi
    47 Stanciu Silviu CS Fortus Calarasi
    48 Stanciu Stelian CS Fortus Calarasi
    49 Szilaghi Paul CSM Bistrita II
    50 Tigau Dan CS ACTT Bucuresti
    51 Tudorache Viorel CS ACTT Bucuresti
    52 Vetesi Norbert CSS Od. Secuiesc II
    53 Virbanescu Petrica ACSM Dunarea Giurgiu
    54 Vrabie Alexandru SCM Gloria Buzau
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 25.02.2019 la 13:08.

  16. #9
    Asociatia Amatur
    Avatarul lui Comitetul Director
    Data înscrierii
    10.01.2019
    Locație
    Romania
    Postări
    66
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 h 14 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    95

    Divizia B Feminin - Editia 2018/2019 Retur

    Retur Div. B - Februarie 2018 - Feminin
    Nr. Crt.
    Nume și Prenume
    Echipă
    1 Adorjani Csilla
    CSS Tg. Mures
    2 Balint Andreea ACS Dumbravita II
    3 Barzoi Daniela SCM Gloria Buzau
    4 Bezeg Reka ACS Dumbravita II
    5 Boieriu Cezara CSS Tg. Mures
    6 Corburean Ioana CSM Medias
    7 Dima Alexia CS FC Arges Pitesti
    8 Dragnea Diana CSS Slatina I
    9 Dranca Codruta SCM Gloria Buzau
    10 Dumitrescu Cristina CSM Medias
    11 Dumitru Denisa CSS Slatina I
    12 Farcas Ivett LTNM Tg. Secuiesc
    13 Gaina Daniela CSS Slatina II
    14 Girlea Maria ACS Dumbravita II
    15 Ionita Alexandra CSS Slatina II
    16 Jifcu Andreea CSS Slatina II
    17 Malea Larisa SCM Gloria Buzau
    18 Mihaiescu Nicola CS FC Arges Pitesti
    19 Mike Boroka LTNM Tg. Secuiesc
    20 Moga Madalina CSM Medias
    21 Moldovan Dora ACS Dumbravita II
    22 Munteanu Diana CSM Medias
    23 Olah Kriszta LTNM Tg. Secuiesc
    24 Popescu Luiza SCM Gloria Buzau
    25 Potirniche Bianca CSS Slatina II
    26 Radu Diana CSS Slatina I
    27 Stancu Ana Maria CS FC Arges Pitesti
    28 Teglas Andreea LTNM Tg. Secuiesc
    29 Ungvari Evelyn CSS Tg. Mures
    30 Visann Alexandra CSS Slatina I
    31 Weisz Zsofia CSS Tg. Mures
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 25.02.2019 la 12:55.

  17. #10
    Asociatia Amatur
    Avatarul lui Comitetul Director
    Data înscrierii
    10.01.2019
    Locație
    Romania
    Postări
    66
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 h 14 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    95

    Divizia A Feminin - Editia 2018/2019 Retur

    Retur Div. A - Februarie 2018 - Feminin
    Nr. Crt.
    Nume și Prenume
    Echipă
    1 Baiasu Ioana
    LPS Constanta
    2 Baltag Denisa
    CSM Moinesti
    3 Banaru Marina ACS Dunarea Giurgiu
    4 Barlan Lorena CSTA Bucuresti
    5 Bordei Aura CSA Steaua Bucuresti
    6 Boroica Ana CSTA Bucuresti
    7 Bucur Andreea CSA Steaua Bucuresti
    8 Caloianu Iuliana CSM Moinesti
    9 Caragea Claudia CS Farul Constanta
    10 Chiriceanu Denisa CSM Giurgiu
    11 Chiripuci Ramona CSM Giurgiu
    12 Craiu Andreea CSM Arad
    13 Dragoman Andreea CSA Steaua Bucuresti
    14 Grigore Andreea LPS Constanta
    15 Jibric Ecaterina CSM Moinesti
    16 Mihalache Ana Maria CSM Giurgiu
    17 Mocanu Diana ACS Dunarea Giurgiu
    18 Nitu Vladia CSM Giurgiu
    19 Oprea Maria CSTA Bucuresti
    20 Orban Madalina CSM Arad
    21 Palangean Iris ACS Dunarea Giurgiu
    22 Raducanu Briana LPS Constanta
    23 Rus Irina CSM Arad
    24 Sferlea Alesia CSTA Bucuresti
    25 Struna Adela CSM Arad
    26 Uratu Denisa CS Farul Constanta
    27 Urszuly Timeea CS Farul Constanta
    28 Vincze Andrada CSA Steaua Bucuresti
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 25.02.2019 la 12:49.

  18. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.752
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    205 z 2 h 31 m
    Timp online pe zi
    1 h 29 m
    Reputație
    5209
    FRTM a publicat doar rezultatele meciurilor din divizia A si clasamentele finale,nu si partidele individuale dintre jucatori si numele acestora.
    In mare,modificari in componenta echipelor au fost foarte putine fata de tur,o prezenta notabila fiind amaturistul Albu Vlad-Iasi care a evoluat pt Somuz Falticeni
    of all the things i lost i miss my mind the most

  19. #12
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.732
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    411 z 2 h 31 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33629

    Divizia A Masculin - Ediția 2019-2020 Tur

    Tur Div. A - Octombrie 2019 - Masculin
    Nr. Crt. Nume și Prenume Echipă
    1 Achitei Nicolae CSTA Bucuresti
    2 Amran Akerim CSTA Bucuresti
    3 Badescu Viorel CS U Craiova II
    4 Berg Walter CSM Arad
    5 Birlan Andrei CS Sepsi Sf. Gheorghe
    6 Birlan Laurentiu CS Sepsi Sf. Gheorghe
    7 Bujor Dragos CSA Steaua Bucuresti
    8 Caminschi Mihai LPS Constanta
    9 Ceapraz Andrei Pristavu C-lung II
    10 Cojanu Ciprian CS Spartac Bucuresti
    11 Constantinescu Rares LPS Constanta
    12 Costea Adrian CSM Bistrita I
    13 Crepuljan Bojan CS Sepsi Sf. Gheorghe
    14 Culpedin Emir CS Farul Constanta
    15 Danilov Ion CSM Focsani 2007
    16 Drenea Calin Pristavu C-lung II
    17 Dumbrava Nicolae CS Spartac Bucuresti
    18 Dumitrescu Adrian CS Farul Constanta
    19 Dumitrescu Matei CSA Steaua Bucuresti
    20 Farcas Dan CSM Cluj Napoca
    21 Flamand Andrei CSM Bistrita I
    22 Gabudean Dorin CS Politehnica Cluj
    23 Galatan Rares CS Tenis Club Dej
    24 Galatan Razvan CS Tenis Club Dej
    25 Ghinda Mihail CSM Focsani 2007
    26 Hurloi Vlad CS Politehnica Cluj
    27 Iacob Bogdan CSA Steaua Bucuresti
    28 Istrate Alexandru CSTA Bucuresti
    29 Kanabe Szilard CS Sepsi Sf. Gheorghe
    30 Manu Daniel CS Farul Constanta
    31 Marchis Maximilian CS Politehnica Cluj
    32 Margin Andrei CSM Cluj Napoca
    33 Miron Andrei CSA Steaua Bucuresti
    34 Moldovan Horvath Csaba CS Tenis Club Dej
    35 Moldoveanu Stefan CS Sepsi Sf. Gheorghe
    36 Muntean Patriciu CSM Arad
    37 Muntean Radu CSM Arad
    38 Nemaciuc Mihai CSM Bistrita I
    39 Oprea Dragos SCM Gloria Buzau
    40 Oprea Luca CSA Steaua Bucuresti
    41 Pantelimon Gabriel CS Spartac Bucuresti
    42 Pirvu Valentin CS U Craiova II
    43 Pop Mihai CSM Cluj Napoca
    44 Popa Alexandru Pristavu C-lung II
    45 Postoaca Gabriel SCM Gloria Buzau
    46 Robciuc Vasile CS Politehnica Cluj
    47 Roman Bogdan CSM Arad
    48 Rosu Adrian CS U Craiova II
    49 Soare Iulian SCM Gloria Buzau
    50 Sora Sorin CS U Craiova II
    51 Toma Darius CSM Bistrita I
    52 Ursut Horia CSA Steaua Bucuresti
    53 Uta Adrian CSM Focsani 2007
    54 Valeanu Cosmin LPS Constanta
    55 Vasilache Sebastian CSM Focsani 2007
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  20. #13
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.732
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    411 z 2 h 31 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33629

    Divizia B Masculin - Ediția 2019-2020 Tur

    Tur Div. B - Octombrie 2019 - Masculin
    Nr. Crt. Nume și Prenume Echipă
    1 Alexandru Constantin Concordia Chiajna
    2 Beca Iliesen CS Raris Timisoara
    3 Blaga Mihai ACS Dumbravita
    4 Blanariu Dionisie CSM Bistrita II
    5 Chiscop Bogdan CS Pro Aktiv Focșani
    6 Cindea Cristian CSM Medias
    7 Ciobanu Alexandru ACTT Bucuresti II
    8 Coroian George CS TTT Bucuresti
    9 Costache Claudiu CS Fortus Calarasi
    10 Craciunica Gabriel CS Fortus Calarasi
    11 Cristanus Cristian CS Raris Timisoara
    12 Dan Daniel CSM Medias
    13 Dondea Catalin SCM Dunarea 2020 Giurgiu
    14 Dumitra David Concordia Chiajna
    15 Durdun Gheorghe CS TTT Bucuresti
    16 Enciu Alexandru SCM Dunarea 2020 Giurgiu
    17 Frasineanu Adrian Concordia Chiajna
    18 Gereb Attila CSS Od. Secuiesc III
    19 Gheorghe Alexandru CSM Medias
    20 Hasna Cosmin CS Somuz Falticeni
    21 Iosif Patriciu CSM Zalau
    22 Jockov Jovan ACS Dumbravita
    23 Jumara Cristian CSM Craiova
    24 Karacsony Daniel CSS Od. Secuiesc III
    25 Klimas Lukasz ACTT Bucuresti II
    26 Lachiev Stefan ACTT Bucuresti II
    27 Macarenco Andrei CS TTT Bucuresti
    28 Medves Antal CSS Od. Secuiesc II
    29 Mircea Alexandru CSM Medias
    30 Mirea George CS TTT Bucuresti
    31 Modovan Daniel ACS Dumbravita
    32 Mosneagu Marius CS Somuz Falticeni
    33 Mozes Gyula CSS Od. Secuiesc II
    34 Neagu Mircea SCM Dunarea 2020 Giurgiu
    35 Neculai Alexandru CS Pro Aktiv Focșani
    36 Nicolae Alexandru ACTT Bucuresti II
    37 Nistor Dorel CS Somuz Falticeni
    38 Nitu Victor CS Fortus Calarasi
    39 Pavunev Dan ACTT Bucuresti II
    40 Petrescu Liviu ACTT Bucuresti I
    41 Pop Matei CSM Zalau
    42 Pop Stefan CSM Zalau
    43 Popa Bogdan CS Raris Timisoara
    44 Roman Iulian CS Pro Aktiv Focșani
    45 Rosca Mihai CSM Bistrita II
    46 Sanduly Levente CSS Od. Secuiesc II
    47 Sorescu Deian ACS Dumbravita
    48 Stanciu Silviu CS Fortus Calarasi
    49 Stefan Cassian CSM Craiova
    50 Szilaghi Paul CSM Bistrita II
    51 Terna Denis CSM Craiova
    52 Tsolov Pavel ACTT Bucuresti I
    53 Tudorache Viorel ACTT Bucuresti I
    54 Ursulean Florin CS Somuz Falticeni
    55 Vetesy Norbert CSS Od. Secuiesc III
    56 Virbanescu Petrica SCM Dunarea 2020 Giurgiu
    57 Visan Tudor Concordia Chiajna
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  21. Îmi place dr.Toma le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Evidenta Juniori AmaTur
    De GeluBv în forumul Organizare AmaTur
    Răspunsuri: 21
    Ultimul post: 28.04.2019, 22:45
  2. Evidenta ,inregistrari miniamatur
    De Zosim1 în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 8
    Ultimul post: 22.11.2017, 00:56
  3. Evidenta meselor Amatur
    De Sorin Botirca în forumul Organizare AmaTur
    Răspunsuri: 27
    Ultimul post: 24.11.2015, 16:34

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •