tt-shop.ro 468x60ttmall.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567
Rezultate 91 la 102 din 102

Subiect: Turneu B "Cupa Salina - Turda", Turda - 11.03.2017

  1. #91
    senior
    Avatarul lui Ana Anna
    Data înscrierii
    17.10.2015
    Locație
    Constanța
    Vârstă
    39
    Postări
    378
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 1 h 53 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    992
    Bafta, Liviu!!

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  2. #92
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.719
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    382 z 23 h 57 m
    Timp online pe zi
    3 h 11 m
    Reputație
    31769

    Pictures 1

    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  3. Îmi place Ana Anna, marius1964, PaliHR, iuliu zedler, mihai mita le-a plăcut acest mesaj
  4. #93
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.719
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    382 z 23 h 57 m
    Timp online pe zi
    3 h 11 m
    Reputație
    31769
    Grupe inferioare Open/Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 POP COSMIN TURDA
    2-0
    2-0
    3-0
    2-0
    2-0
    2-0
    6
    1
    2 PETA OCTAVIAN CLUJ NAPOCA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    3
    3 SICOE IOAN TURDA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    2
    4 GROSAN CRISTINA DEJ
    0-3
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    1-2
    2
    4
    5 ILCU ANGELA CAMPIA TURZII
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    2-1
    2
    6 ROSOGA LIVIU CLUJ NAPOCA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    1
    7 MOMEU NICOLAE TURDA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1-2
    0-2
    1
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TELEKI ZSOLT CLUJ NAPOCA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 BUMBU PAVEL RAZBOIENI
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-1
    3
    3
    3 GALFI LEVENTE CLUJ NAPOCA
    0-2
    2-0
    2-1
    1-2
    2-0
    3
    2
    4 BALLA PETER TOPLITA
    0-2
    1-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2
    4
    5 POP STELIAN TURDA
    0-2
    0-2
    2-1
    1-2
    2-0
    2
    6 ROS CORNELIU TURDA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOCEAN DAN CLUJ NAPOCA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 BOTHAZAN FLORIN DEJ
    1-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 DEMETER ATTILA CAMPIA TURZII
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 FEHER ROBERT TURDA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2
    4
    5 CRISTEA SAMUEL BISTRITA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 GONCZI MICLOS TURDA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    1
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 RADU SERBAN CLUJ NAPOCA
    1-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    2 DAMIAN MIRCEA BISTRITA
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    3 MICLOS ANDREI DEJ
    2-1
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    4 PUIA DARIUS STREMT
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    5 BLAG EUGEN TURDA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    6 MAGDALINA MARIUS TURDA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POP ZOLTAN DEJ
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 BAN PETER CLUJ NAPOCA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 PALFI FERENCZ CLUJ NAPOCA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 SUCIU SERGIU TURDA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    5 CRISTEA DANIEL BISTRITA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-3
    0
    6 CORDIS ALEXANDRU TURDA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    3-0
    1
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FARKAS BENCE TARGU MURES
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 GROSAN MIRCEA DEJ
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 RADULESCU EUGENIU TURDA
    1-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-1
    2
    4
    4 CSIKI SANDOR CLUJ NAPOCA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    3
    5 VARGA MIKLOS CAMPIA TURZII
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 POPA DORIN TURDA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1
    Gr.inferioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CIOBANU GABRIEL CLUJ NAPOCA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 FULOP ATTILA AIUD
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    3 GROZA FLORIN CLUJ NAPOCA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    4 ZAVASKI IOAN DEJ
    0-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    3
    3
    5 BOB NICOLAE TURDA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    6 NASCA MIHNEA TURDA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOTORGA DORIN TARGU MURES
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 CIOBANU DANIEL BLAJ
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    3 BLAGA MARIUS CLUJ NAPOCA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    4 LUPARU RAZVAN TURDA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-1
    3
    3
    5 IFROSA CIPRIAN CLUJ NAPOCA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    6 ORBAN MARC ADRIAN TURDA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 9
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 KORABIAN TAMAS CLUJ NAPOCA
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 CAMARASIU TIBERIU CLUJ NAPOCA
    2-1
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    3 PRODAN DANIEL CAMPIA TURZII
    1-2
    2-1
    2-1
    2-1
    2-1
    4
    3
    4 VANA FLORIN TURDA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2
    4
    5 FAUR STELIAN TURDA
    0-2
    0-2
    1-2
    1-2
    2-1
    1
    6 VARODI DANIEL AIUD
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    1-2
    0
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 11.03.2017 la 14:53.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  5. Îmi place PaliHR, Space le-a plăcut acest mesaj
  6. #94
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.719
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    382 z 23 h 57 m
    Timp online pe zi
    3 h 11 m
    Reputație
    31769
    Calificati in eliminatorii - Open/Amatori
    1 Pop Cosmin Sicoe Ioan Peta Octavian Grosan Cristina
    2 Teleki Zsolt Galfi Levente Bumbu Pavel Balla Peter
    3 Mocean Dan Bothazan Florin Demeter Attila Feher Robert
    4 Damian Mircea Miclos Andrei Radu Serban Puia Darius
    5 Pop Zoltan Ban Peter Palfi Ferencz Suciu Sergiu
    6 Farkas Bence Grosan Mircea Csiki Sandor Radulescu Eugeniu
    7 Ciobanu Gabriel Groza Florin Zavaski Ioan Fulop Attila
    8 Ciobanu Daniel Motorga Dorin Luparu Razvan Blaga Marius
    9 Camarasiu Tiberiu Korabian Tamas Prodan Daniel Vana Florin
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  7. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  8. #95
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.719
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    382 z 23 h 57 m
    Timp online pe zi
    3 h 11 m
    Reputație
    31769
    Eliminatorii Open/Amatori

    1. Pop Cosmin
    ------------------------- Pop Cosmin 3-0
    64. Bye
    -------------------------------------------------- Pop Cosmin 3-0
    33. Puia Darius
    ------------------------- Puia Darius 3-0
    32. Suciu Sergiu
    --------------------------------------------------------------------------- Pop Cosmin 3-1
    17. Galfi Levente
    ------------------------- Galfi Levente 3-0
    48. Bye
    -------------------------------------------------- Bothazan Florin 0-3
    49. Bye
    ------------------------- Bothazan Florin 0-3
    16. Bothazan Florin

    A. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Pop Cosmin 3-2

    9. Camarasiu Tiberiu
    ------------------------- Camarasiu Tiberiu 3-0
    56. Bye
    -------------------------------------------------- Camarasiu Tiberiu 3-1
    41. Bye
    ------------------------- Csiki Sandor 0-3
    24. Csiki Sandor
    --------------------------------------------------------------------------- Camarasiu Tiberiu 3-2
    25. Zavaski Ioan
    ------------------------- Zavaski Ioan 3-0
    40. Bye
    -------------------------------------------------- Ciobanu Daniel 0-3
    57. Bye
    ------------------------- Ciobanu Daniel 0-3
    8. Ciobanu Daniel



    5. Pop Zoltan
    ------------------------- Pop Zoltan 3-0
    60. Bye
    -------------------------------------------------- Pop Zoltan 3-1
    37. Bye
    ------------------------- Vana Florin 0-3
    28. Vana Florin
    --------------------------------------------------------------------------- Pop Zoltan 3-1
    21. Demeter Attila
    ------------------------- Demeter Attila 3-0
    44. Bye
    -------------------------------------------------- Groza Florin 2-3
    53. Bye
    ------------------------- Groza Florin 0-3
    12. Groza Florin

    B. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Pop Zoltan 3-0

    13. Grosan Mircea
    ------------------------- Grosan Mircea 3-0
    52. Bye
    -------------------------------------------------- Bumbu Pavel 1-3
    45. Bye
    ------------------------- Bumbu Pavel 0-3
    20. Bumbu Pavel
    --------------------------------------------------------------------------- Damian Mircea 1-3
    29. Blaga Marius
    ------------------------- Blaga Marius 3-1
    36. Grosan Cristina
    -------------------------------------------------- Damian Mircea 1-3
    61. Bye
    ------------------------- Damian Mircea 0-3
    4. Damian Mircea



    3. Mocean Dan
    ------------------------- Mocean Dan 3-0
    62. Bye
    -------------------------------------------------- Mocean Dan 3-0
    35. Balla Peter
    ------------------------- Fulop Attila 2-3
    30. Fulop Attila
    --------------------------------------------------------------------------- Mocean Dan 3-0
    19. Peta Octavian
    ------------------------- Peta Octavian 3-0
    46. Bye
    -------------------------------------------------- Peta Octavian 3-0
    51. Bye
    ------------------------- Ban Peter 0-3
    14. Ban Peter

    C. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Mocean Dan 3-0

    11. Motorga Dorin
    ------------------------- Motorga Dorin 3-0
    54. Bye
    -------------------------------------------------- Radu Serban 1-3
    43. Bye
    ------------------------- Radu Serban 0-3
    22. Radu Serban
    --------------------------------------------------------------------------- Farkas Bence 0-3
    27. Prodan Daniel
    ------------------------- Prodan Daniel 3-0
    38. Bye
    -------------------------------------------------- Farkas Bence 0-3
    59. Bye
    ------------------------- Farkas Bence 0-3
    6. Farkas Bence



    7. Ciobanu Gabriel
    ------------------------- Ciobanu Gabriel 3-0
    58. Bye
    -------------------------------------------------- Ciobanu Gabriel 3-0
    39. Bye
    ------------------------- Luparu Razvan 0-3
    26. Luparu Razvan
    --------------------------------------------------------------------------- Ciobanu Gabriel 3-0
    23. Palfi Ferencz
    ------------------------- Palfi Ferencz 3-0
    42. Bye
    -------------------------------------------------- Korabian Tamas 1-3
    55. Bye
    ------------------------- Korabian Tamas 0-3
    10. Korabian Tamas

    D. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Teleki Zsolt 1-3

    15. Miclos Andrei
    ------------------------- Miclos Andrei 3-0
    50. Bye
    -------------------------------------------------- Miclos Andrei 3-2
    47. Bye
    ------------------------- Sicoe Ioan 0-3
    18. Sicoe Ioan
    --------------------------------------------------------------------------- Teleki Zsolt 2-3
    31. Radulescu Eugeniu
    ------------------------- Radulescu Eugeniu 3-0
    34. Feher Robert
    -------------------------------------------------- Teleki Zsolt 0-3
    63. Bye
    ------------------------- Teleki Zsolt 0-3
    2. Teleki Zsolt
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 11.03.2017 la 17:43.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  9. Mulțumesc Antal Denes au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, Space, tavy le-a plăcut acest mesaj
  10. #96
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    01.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    60
    Postări
    5.905
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    141 z 23 m
    Timp online pe zi
    1 h 6 m
    Reputație
    5036
    Hai Gabi,hai leatule ia o cupa !

  11. Îmi place PRIZA TOK le-a plăcut acest mesaj
  12. #97
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.719
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    382 z 23 h 57 m
    Timp online pe zi
    3 h 11 m
    Reputație
    31769
    Semifinale / Finala - Open/Amatori

    Pop Cosmin
    ------------------------- Pop Cosmin 3-1
    Pop Zoltan
    -------------------------------------------------- Pop Cosmin 3-1
    Mocean Dan
    ------------------------- Mocean Dan 3-1
    Teleki Zsolt


    Finala mica - Open/Amatori

    Pop Zoltan
    ------------------------- Pop Zoltan 3-1
    Teleki Zsolt
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 11.03.2017 la 18:25.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  13. Îmi place Kis Istvan, tavy, Dan Universal le-a plăcut acest mesaj
  14. #98
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.719
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    382 z 23 h 57 m
    Timp online pe zi
    3 h 11 m
    Reputație
    31769

    Finala Open/Amatori - Live pe Facebook

    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 11.03.2017 la 18:26.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  15. Mulțumesc iuliu zedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Antal Denes le-a plăcut acest mesaj
  16. #99
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.719
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    382 z 23 h 57 m
    Timp online pe zi
    3 h 11 m
    Reputație
    31769
    Clasament Open/Amatori

    1. Pop Cosmin - Turda
    2. Mocean Dan - Cluj Napoca
    3 -- 4
    Pop Zoltan - Dej
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Camarasiu Tiberiu - Cluj Napoca
    Farkas Bence - Targu Mures
    Damian Mircea - Bistrita
    Ciobanu Gabriel - Cluj Napoca
    9 -- 16
    Bothazan Florin - Dej
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    Groza Florin - Cluj Napoca
    Miclos Andrei - Dej
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Radu Serban - Cluj Napoca
    Bumbu Pavel - Razboieni
    Korabian Tamas - Cluj Napoca
    17 -- 32
    Puia Darius - Stremt
    Fulop Attila - Aiud
    Vana Florin - Turda
    Radulescu Eugeniu - Turda
    Csiki Sandor - Cluj Napoca
    Prodan Daniel - Campia Turzii
    Blaga Marius - Cluj Napoca
    Luparu Razvan - Turda
    Galfi Levente - Cluj Napoca
    Ban Peter - Cluj Napoca
    Demeter Attila - Campia Turzii
    Sicoe Ioan - Turda
    Zavaski Ioan - Dej
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Grosan Mircea - Dej
    Palfi Ferencz - Cluj Napoca
    33 -- 36
    Balla Peter - Toplita
    Suciu Sergiu - Turda
    Grosan Cristina - Dej
    Feher Robert - Turda
    37 -- 38 2v gr.inf.
    Ilcu Angela - Campia Turzii
    Pop Stelian - Turda
    39 -- 47 1v gr.inf.
    Blag Eugen - Turda
    Bob Nicolae - Turda
    Faur Stelian - Turda
    Ifrosa Ciprian - Cluj Napoca
    Popa Dorin - Turda
    Cordis Alexandru - Turda
    Gonczi Miclos - Turda
    Rosoga Liviu - Cluj Napoca
    Momeu Nicolae - Turda
    48 -- 54 0v gr.inf.
    Cristea Samuel - Bistrita
    Cristea Daniel - Bistrita
    Varga Miklos - Campia Turzii
    Varodi Daniel - Aiud
    Orban Marc Adrian - Turda
    Nasca Mihnea - Turda
    Ros Corneliu - Turda
    55 -- N
    Magdalina Marius - Turda - N
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 11.03.2017 la 18:33.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  17. Mulțumesc Antal Denes, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Kantor Imre-Zoltan, tavy, Kis Istvan, Ana Anna, gicu_licu le-a plăcut acest mesaj
  18. #100
    senior
    Avatarul lui Radu Serban
    Data înscrierii
    19.12.2010
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    62
    Postări
    636
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 11 h 20 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    487
    Concursul sa terminat la ora 18.30.
    Multumim conducerii Salina Turda pentru implicarea in organizarea Cupei Salina Turda editia a V a si nu in ultimul rand dl. Marcel Giosan pentru implicarea foarte serioasa din partea tehnica.
    Felicitari tuturor participantilor care au castigat, fiecare, o portie serioasa de SANATATE.
    Mult succes tuturor in continuare!

  19. #101
    senior
    Avatarul lui Radu Serban
    Data înscrierii
    19.12.2010
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    62
    Postări
    636
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 11 h 20 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    487
    Poze de la Cupa Salina Turda editia a V a

    https://www.facebook.com/salinaturda...type=3&theater

  20. Mulțumesc INDISPONIBIL au mulțumit pentru mesaj
  21. #102
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    47
    Postări
    7.894
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    489 z 18 h 42 m
    Timp online pe zi
    3 h 51 m
    Reputație
    16634
    Turda - 2017.03.11
    ID Nume si prenume Data Penalizare
    591 Albert Csenge Lila - Cluj Napoca 2017.03.10 - R2
    590 Pop Dan Cristian - Dej 2017.03.10 - R2
    589 Pop Danut - Dej 2017.03.10 - R2
    588 Istrate Adrian - Bistrita 2017.03.09 - R1
    587 Beches Andrei - Sibiu 2017.03.09 - R1
    586 Pop Mihail - Cluj Napoca 2017.03.09 - R1
    585 Anitei Marcel - Cluj Napoca 2017.03.09 - R1
    584 Vlas Emil - Turda 2017.03.09 - R1
    583 Socaciu Claudiu - Turda 2017.03.09 - R1
    582 Buzila Marcel - Cluj Napoca 2017.03.09 - R1
    581 Ifrosa Petru - Cluj Napoca 2017.03.09 - R1
    580 Grama Roxana - Razboieni 2017.03.09 - R1
    579 Popa Gheorghe - Aiud 2017.03.08 - R1
    578 Man Alexandru - Dej 2017.03.08 - R1
    577 Spaller Tiberiu - Nasaud 2017.03.08 - R1
    576 Fodor Iosif - Cluj Napoca 2017.03.08 - R1
    575 Docea Beniamin - Aiud 2017.03.08 - R1
    574 Almasan Calin - Turda 2017.03.08 - R1
    573 Manzat Dan - Cluj Napoca 2017.03.08 - R1
    572 Gusan Boris - Turda 2017.03.08 - R1
    571 Dragan Mihai - Bistrita 2017.03.07 - R1
    570 Ivisuc Teofil - Poiana Stampei 2017.03.07 - R1
    569 Asavei Gheorghe - Razboieni 2017.03.07 - R1
    568 Luca Eugen - Aiud 2017.03.07 - R1
    567 Moldovan Ioan - Cluj Napoca 2017.03.05 - R1
    566 Preda Giani - Cluj Napoca 2017.03.03 - R1
    565 Magdalina Marius - Turda 2017.03.11 - N
    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  22. Mulțumesc marcelgiosan, Radu Serban au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Salina Turda", Turda - 10.03.2018
    De Radu Serban în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 91
    Ultimul post: 11.03.2018, 19:04
  2. Răspunsuri: 28
    Ultimul post: 08.04.2017, 22:07
  3. Răspunsuri: 107
    Ultimul post: 24.02.2016, 21:20
  4. Răspunsuri: 58
    Ultimul post: 15.12.2015, 21:41
  5. Cupa Salina - Turda, 11.02.2012
    De Radu Serban în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 87
    Ultimul post: 14.02.2012, 08:59

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •