Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A, Topoloveni - 11.02.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitări valceanului nostru Badulescu Teo pentru locul 2 obținut la amatori , dar si semifinalistilor Moaghen George si Stan Cătălin.Felicitări casrigatorului.Organizare excelenta, nota 10 +.

    Comentariu


    • Montaj foto din timpul turneului :


      ---------- Post added 12.02.2017 at 14:29 ----------

      "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
      George Bernard Shaw

      https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


      https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

      Comentariu


      • screenshot windows
        "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
        George Bernard Shaw

        https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


        https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

        Comentariu


        • Felicitări Sorine tie ai echipei pentru gestionarea unui mega-turneu, cum demult nu a mai fost la Topoloveni.Felicitări tânărului Teo din Rm-Valcea si craiovenilor mei pentru participare si locurile obținute.Să ne vedem sănătoși.

          Comentariu


          • Postat în original de buzatu vasile
            Deci in concluzie Cornele nu lasa vecinul singur cu nevasta in casa!
            Perfect adevarat Vasile. Si felicitari pentru victorie, cat mai multe cupe iti urez.

            Comentariu


            • Un turneu adevarat marca Topoloveni

              Comentariu


              • Postat în original de Pop Sabin Vezi post
                Felicitari Paurariu Costel Brașov pt loc 1 ,Doba vasile Pitești loc 8 , Sfrenti Cosmin drobeta tr severin loc 10 , Muntean Remus bucuresti loc 12 !!!! Sunt bucuros pt voi si fericit ca v am intalnit in grupa inferioara si am avut niste meciuri super spectaculoase !!!! Datorita voua am ajuns la ora 20 in TG MURES ! FELICITARI si va MULTUMESC !!!!
                Felicitari Sabin! Da, ai plecat dupa gr inferioara , dar ai batut pe campion - Padurariu Costel! [emoji471]
                Ai mare motiv sa fii fericit... pe langa faptul ca ai ajuns devreme acasă!

                Comentariu


                • Finala amatori ;
                  https://www.facebook.com/Marian.Bogd...44434735585682

                  ---------- Post added 12.02.2017 at 16:23 ----------

                  20mb image hosting
                  "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                  George Bernard Shaw

                  https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                  https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                  Comentariu


                  • Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                    Perfect adevarat Vasile. Si felicitari pentru victorie, cat mai multe cupe iti urez.
                    Sa-mi opresti si mie una la Giurgiu! Daca joc prost dau banu! si tot vin cu una acasa! ca vad ca tot mai des se practica in acest sport! sau daca nu-mi faci un culuar bun fac si eu ca Tudor-lake(stii tu care!) pana ajung in finala!

                    Comentariu


                    • sa castigi cat mai multe cupe vasile si sa te bucuri de fiecare victorie. ma bucur pentru succesul tau,cat despre rezultatele din calificari:george este numarul unu,doru numarul doi,catalin trei si daca am sa pot am sa ii ajut si eu pentru victoria echipei.sincere felicitari !

                      Comentariu


                      • Barbatel Eduard - Sencu Victor, sfert final Open, Topoloveni
                        https://www.facebook.com/bobo.vis.5/...4710613662201/
                        "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                        George Bernard Shaw

                        https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                        https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                        Comentariu


                        • Felicitari organizatorilor si merituosilor castigatori;
                          - La amatori Padurariu Costel,la cat mai multe trofee! Elevul isi depaseste profesorul,bravo!
                          - La open Buzatu Vasile mi-a facut o mare bucurie,o ascensiune mult asteptate,contiunua tot asa prietene !
                          - La elit Enciu s-a impus conform asteptarilor.
                          - De remarcat si rezultatele bune ale colegilor din Brașov.
                          Poate data viitore ajung si eu la magiun si sarmale,va salut cu stima pe toti amaturistii.

                          Comentariu


                          • Postat în original de Dumitrescu Cornel Vezi post
                            sa castigi cat mai multe cupe vasile si sa te bucuri de fiecare victorie. ma bucur pentru succesul tau,cat despre rezultatele din calificari:george este numarul unu,doru numarul doi,catalin trei si daca am sa pot am sa ii ajut si eu pentru victoria echipei.sincere felicitari !
                            Asa esti tu modest si cu caracter! In echipa toti sunt egali Cornele! Nu exista locul I,II sau III. Un meci casigat poate insemna vicoria echipei.Eu nu zic ca esti bun sau foarte bun insa fii sigur ca cu tine in echipa in campionatul viitor va bateti la primele locuri.Succesul meu sincer a fost neasteptat! mai ales cand la turneul pe care tu l-ai castigat eu am avut 6(sase infrangeri cu 2-3) super+inferioare!!!!! La care in marea majoritate am av 2-0 sau 2-1.Am stat sa vad finala ta pana tarziu in noapte si am av parte de 2 bucurii ...tu si Cristache castigatori.Asta m-a ambitionat si am venit si eu dupa voi! Treb sa recunosc ca am av si culoar dar pana la urma si acesta l-am facut singur castigand ambele grupe! Si usor usor si cu ajutorul lui Lulu(mi-a obosit bine de tot finalistul) am reusit ce nu credeam nici eu! Adevarul e, ca trec la ELITE in doar 4 luni cand inca nu stiu bine cu ce se mananca Openul. Dar au mai fost generali ajunsi din soldati care si-au facut bine treaba.

                            ---------- Post added 12.02.2017 at 16:15 ----------

                            Postat în original de Antal Denes Vezi post
                            Felicitari organizatorilor si merituosilor castigatori;
                            - La amatori Padurariu Costel,la cat mai multe trofee! Elevul isi depaseste profesorul,bravo!
                            - La open Buzatu Vasile mi-a facut o mare bucurie,o ascensiune mult asteptate,contiunua tot asa prietene !
                            - La elit Enciu s-a impus conform asteptarilor.
                            - De remarcat si rezultatele bune ale colegilor din Brașov.
                            Poate data viitore ajung si eu la magiun si sarmale,va salut cu stima pe toti amaturistii.
                            Imi face placere cand ma gandesc cu un an in urma stateam in tribuna si-l urmaream pe dragul Denes si Chiru Sorin si Mostovoi cum manuia iarba.Cei din frunte nu treb sa se mahneasca ca mai da de cate un ierbar! Aceasta specie pe cale de disparitie (aparatorii cu iarba)treb sa existe in continuare pt ca daca nu am fii noi nu ar exista atacanti! Asa ca nu mai trageti in ierbari d-lor ca se strica ECOSISTEMUL! Multe "succesuri" d-nul Denes si multa sanatate va ureaza al d-vstra ucenic!

                            Comentariu


                            • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                              Adevarul e, ca trec la ELITE in doar 4 luni ...
                              Inca nu
                              TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                              Comentariu


                              • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                                Asa esti tu modest

                                Comentariu


                                • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                  Inca nu
                                  Nu stiu sa fac punctajul dar cred ca cu doua turnee luna sta la care in primul am aj in eliminatorii la asta am catigat si cu turneul A de sapt viitoare de la Top tenis arena cred ca sar la Elite! Doar sa fac un turneu slab sau sa nu-mi apar corect sansele!

                                  Comentariu


                                  • 36p la Topoloveni, B-ul nu se pune, daca luati locul 1 la Top Tenis si faceti tot 36p (aici depinde de media turneului) aveti fix 27 MP ... dar cu doua locuri 1 consecutive la Open trebuie sa incercati si categoria urmatoare
                                    TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                    Comentariu


                                    • Multumesc pt raspuns! Am nevoie sa-mi fac mana la Open o perioada ca apoi sa trec la Elite, asta nu inseamna ca daca data viitoare am posibilitatea sa mai castig puncte ma dau la o parte asa cum am vazut ca se mai practica pe la categ inferioare! Eu din cauza asta am pierdut turneul final ca am trec cu o luna in urma la categ Open de la Avansati. Puteam pur si simplu sa nu i-au puncte multe la ultimul turneu si intram in primii 10 la Avansati la Turneul Final!

                                      Comentariu


                                      • Domnule Mihai, se pAre ca paleta dvs. este mai buna pentru altcineva asa ca, respectand traditia, faceti-o cadOu
                                        Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de NoRo Vezi post
                                          Domnule Mihai, se pAre ca paleta dvs. este mai buna pentru altcineva asa ca, respectand traditia, faceti-o cadOu
                                          NoRo nu-ti mai da paleta frate ca m-a zapacit Rares!

                                          Comentariu


                                          • Felicitări tuturor Targoviștenilor ptr locurile ocupate în special lui Sencu Victor si lui nea Nae Darmaz

                                            Trimis de pe al meu HTC Desire 510 folosind Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • Cu toata isteria creata de aceasta intamplare, trebuie sa remarc excelenta organizare a acestui turneu.Felicitari !

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                                                NoRo nu-ti mai da paleta frate ca m-a zapacit Rares!
                                                Iar Dumneavoastra m-ati zapacit pe mine cu nu m-a zapacit nici doamna Lenuta!

                                                Felicitari pentru locul I , felicitari pentru intregul progres, si pentru modul in care ati reusiti sa manuiti cu dibacie paleta asa de rapid!

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de leordarares Vezi post
                                                  Iar Dumneavoastra m-ati zapacit pe mine cu nu m-a zapacit nici doamna Lenuta!

                                                  Felicitari pentru locul I , felicitari pentru intregul progres, si pentru modul in care ati reusiti sa manuiti cu dibacie paleta asa de rapid!
                                                  Multumesc Rares . Iti promit ca la urmatoarea intalnire incerc sa facem un meci frumos si cat mai echilibrat, Am stat la finala ta si mi-a parut tare rau ca ai pierdut la limita. Daca ocheai mai mult reverul lui aveai sigur victorie. In viata mea nu am vazut sa sara o fata asa de incet!!!! Parca intra mingea intr-un tort de frisca!

                                                  Comentariu


                                                  • image hosting 10mb limit
                                                    www.clubarena08.ro

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X