Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cu ce pot curata lipiciul de pe lemn?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cu ce pot curata lipiciul de pe lemn?

    In primul rand salutari la toata lumea. Dupa ceva timp in care am luat o pauza de la tenis, am decis sa ma reapuc (nu intr-un mod foarte serios, dar asa...cat de cat...sa fac umpic de miscare). Detin urmatoarea paleta: lemn Nitaku Septear. Fata neagra Yasaka Rakza 7 Soft 2.0 parca si Fata Rosie Yasaka Rakza 7 2.0 parca. Din pacate fata rosie si-a pierdut proprietatile de mult...iar in seara aceasta am hotarat sa o dau jos. Toate bine si frumoase pana aici, dar dupa ce am dat-o jos a ramas lipiciul pe lemn (fata e numai buna de aruncat...dar lemnul inca e intr-o stare foarte buna, nefiind lovit sau alte chestii). Cu ce pot curata acel lipici de pe lemn? Va multumesc.
    PS: Detin un Tibhar Grass Dtecs nu stiu exact grosimea la burete, dar stiu ca atunci cand am cumparat fata am ales grosimea maxima la burete. Are cineva lipici in Timișoara ? Sunt dispus sa cumpar deoarece doresc sa o lipesc dupa ce reusesc sa curat lemnul. Multumesc frumos.
    Lemn : Nitaku Septear FL
    FH: Yasaka Rakza 7 2.0
    BH: Yasaka Rakza 7 2.0 Soft

  • #2
    Curatire mecanica cu buricul degetului. Spor la treaba!
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

    Comentariu


    • #3
      Se curata usor cu radiera.

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X