vivasportshop.ro 2 468x60pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 14 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 210

Subiect: Turneu A "Cupa Cimentul Fieni", Fieni - 18.03.2017.

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui ClaudiuManoiu
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Fieni, Dambovita
    Vârstă
    40
    Postări
    1.885
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    41 z 3 h 54 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2545

    Turneu A "Cupa Cimentul Fieni", Fieni - 18.03.2017.

    Turneu A "Cupa Cimentul Fieni", Fieni - Judetul Dâmbovița, Sâmbătă 18 Martie 2017

    LOCALITATEA: Fieni, Dâmbovița;
    DATA: Sâmbătă 18 Martie 2017;
    CATEGORII: Începători, Avansati, Open și Elite.
    ORA DE ÎNCEPERE:
    ÎNCEPĂTORI, AVANSATI: 08.00 - 09.15 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    OPEN, ELITE: 12.00 - 13.00 – validare înscrieri, la 13.30 încep meciurile.
    SALA: Sala ORĂȘENEASCĂ FIENI.
    INDICAȚII DE ORIENTARE:
    De la Târgoviște, la Fabrica de Ciment faceti la stânga spre Stadionul Cimentul Fieni.
    De la Sinaia, la Fabrica de Ciment dreapta spre Stadionul Cimentul Fieni.

    LOGISTICĂ: 16 mese Donic aprobate ITTF, mingii celuloid 3 stele.
    SPAȚIU DE JOC: 800 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Tartan.
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă;
    TAXA: adulți 30 Lei, copii (<18 ani) 20 Lei, din care 1 Leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur.
    Se asigură apă plată – 2 litri, sucuri, tuică 3*, covrigei, etc.
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Începători, Avansati : Locurile 1-4 – cupe + diplome;
    - Open, Elite: Locurile 1-4 – cupe + diplome.
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 16.03.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N.
    SISTEMUL DE JOC:
    Începători - participă orice jucator cu MP mai mic de 10;
    Număr maxim participanți Începători - 48;
    Modificări se vor face în funcție de numărul de participanți înscriși.
    Avansati - Participă orice jucător amator cu MP cuprins între 10 și 19,99;
    Număr maxim participanți avansati - 48;
    Modificări se vor face în funcție de numărul de participanți înscriși.
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte (5) 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: regula șarpelui;
    - Tablou eliminatoriu de 32, 64;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneu.
    Open
    - Participă jucătorii cu MP cuprins între 20 și 26,99, precum si jucatorii amatori cu MP cuprins între 10 - 19,99 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 30;
    Modificări se vor face în funcție de numărul de participanți înscriși.
    Elite - orice jucător cu MP mai mare de 27, precum si jucatorii Open-iști cu MP cuprins între 20 - 26,99 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la ELITE), în limita locurilor disponibile;
    Număr maxim de participanti 18!
    Modificări se vor face în funcție de numărul de participanți înscriși.
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte (5) 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: regula șarpelui;
    - Tablou eliminatoriu de 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant.
    ORGANIZATOR:
    Manoiu Claudiu, tel. 0722.534.596;
    ORGANIZATOR TEHNIC
    Vladoiu Gelu, tel. 0722.315.757;

    Indicatii acces sală:
    Strada Stadionului, Fieni 135100;
    Traseu cu acces comun
    De la (45.1377939,25.4287057) la Strada Stadionului via DN71.
    Sosiți la locație: Strada Stadionului
    Pentru cel mai bun traseu cu traficul actual, accesați https://goo.gl/maps/TnnnrLNkPsS2
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 27.02.2017 la 12:49.
    Blade - Timo Boll ALC -OFF
    FH - Andro Rasant
    BH- Andro Rasant

  2. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui ClaudiuManoiu
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Fieni, Dambovita
    Vârstă
    40
    Postări
    1.885
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    41 z 3 h 54 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2545
    Clasament!!!
    Blade - Timo Boll ALC -OFF
    FH - Andro Rasant
    BH- Andro Rasant

  4. Îmi place Gabriel91 le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.688
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    130 z 12 h 52 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15646
    Inscrieri Elite/Open - on 3/17/2017 at 10:06:13 PM

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 40.03 - OL
    2. Toma Florin, Pitesti, 9 - 36.64 - OLW
    3. Banescu Dragos, Pitesti, 13 - 33 - OL
    4. Navacioiu Marian, Bucuresti, 1055 - 33 - OW
    5. Govoreanu Florin, Cisnadie, 14 - 32.14 - O
    6. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 47 - 31.25 - O
    7. Ciuca Dan, Pitesti, 77 - 31.08 - OW
    8. Gorum Adrian, Topoloveni, 33 - 28.54 - OL
    9. Sencu Victor, Targoviste, 45 - 26.59 - O
    10. Buzatu Vasile, Buftea, 104 - 26.43 - OW
    11. Hutanu Alin, Brasov, 75 - 26.36 - O
    12. Totpal Marius, Busteni, 971 - 26 - O
    13. Mihaila Nicolae, Breaza, 78 - 25.64 - O
    14. Motoroi Costin, Bucuresti, 640 - 25.33 - O
    15. Ropotan Iulian, Bucuresti, 106 - 25.32 - O
    16. Dracea Gabriel, Sinaia, 188 - 25.08 - O
    17. Dobrin Adrian, Targoviste, 102 - 25.07 - O
    18. Vlase Gheorghe, Slobozia, 66 - 24.39 - O
    19. Vladoiu Gelu, Brasov, 71 - 23.22 - OW
    20. Ivan Valentin, Campina, 83 - 22.72 - O
    21. Padurariu Costel, Brasov, 100 - 22.34 - O
    22. Istrate Cristian, Bucuresti, 94 - 22.03 - OW
    23. Popa Mircea, Brasov, 96 - 21.88 - OW
    24. Darmaz Ion, Targoviste, 167 - 21.38 - OW
    25. Burca Valentin, Pitesti, 194 - 21.29 - O
    26. Antal Denes, Brasov, 152 - 20.28 - OW
    27. Trocan Nicolae, Mioveni, 138 - 20.18 - OW
    28. Bacanu Paulian, Brasov, 325 - 20.13 - O
    29. Dima Cristi, Bucuresti, 305 - 19.83 - A
    30. Bivolaru Marius, Ploiesti, 126 - 19.09 - A
    31. Sarbu Dan, Ploiesti, 172 - 17.61 - AW


    Inscrieri Avansati - on 3/17/2017 at 10:06:52 PM

    1. Trocan Alexa, Mioveni, 496 - 19.6 - AF
    2. Salariu Adrian, Buftea, 379 - 19.29 - A
    3. Bratescu Adrian, Targoviste, 139 - 19.25 - AW
    4. Pitac Ovidiu, Brasov, 321 - 18.75 - AW
    5. Safta Alexandru, Targoviste, 181 - 18.71 - A
    6. Dospinescu George, Bucuresti, 283 - 18.46 - AW
    7. Rusu Geanini, Targoviste, 268 - 18.33 - A
    8. Stoica Mihai, Mioveni, 230 - 18.19 - AW
    9. Cucu Cristin, Targoviste, 189 - 18.14 - AW
    10. Demeny Zoltan, Brasov, 182 - 18.13 - A
    11. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 382 - 16.68 - A
    12. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 232 - 16.61 - AW
    13. Trandafir Radu Catalin, Giurgiu, 874 - 16.5 - A
    14. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 471 - 16.45 - A
    15. Manoiu Claudiu, Fieni, 514 - 16.44 - A
    16. Retegan Cosmin, Plopeni, 409 - 16.21 - A
    17. Taru Alex, Targoviste, 336 - 15.39 - A
    18. Sandu Gabriel, Targoviste, 1234 - 15 - A
    19. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 1138 - 14 - AJ
    20. Cristescu Cristian, Bucuresti, 354 - 13.78 - AW
    21. Bobirica Alin, Pitesti, 761 - 13 - A
    22. Bica Gheorghe, Targoviste, 1001 - 13 - A
    23. Docan Cristian, Bucuresti, 792 - 12.6 - A
    24. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 493 - 12.57 - A
    25. Carjan Dumitru, Bucuresti, 592 - 12.33 - AW
    26. Mitrofan Petrica, Brasov, 631 - 12.32 - AW
    27. Kis Istvan, Brasov, 478 - 12.29 - AW
    28. Franculescu Marius, Sinaia, 1155 - 11.06 - A
    29. Loghin Florin, Brasov, 832 - 11 - A
    30. Zamfir Gabriel, Targoviste, 943 - 10.75 - A
    31. Ilie Octavian Marius, Brasov, 686 - 10.17 - A
    32. Ionescu Mihai, Targoviste, 1088 - 10 - A


    Inscrieri Incepatori - on 3/16/2017 at 9:04:34 PM

    1. Sursilov Constantin, Bucuresti, 681 - 9.71 - A
    2. Barca George, Pitesti, 1031 - 9 - A
    3. Darjan Daniel, Brasov, 1385 - 9 - A
    4. Milea Alexandru, Bucuresti, 992 - 8.75 - A
    5. Bivolaru Stelian, Targoviste, 1447 - 8 - A
    6. Fluture Alexandru, Targoviste, 1524 - 8 - A
    7. Stanescu Tiberiu, Slatina, 1557 - 7.75 - A
    8. Stefan Patrick, Brasov, 718 - 7.5 - A
    9. Delimart Alexiana, Targoviste, 764 - 7.5 - AF
    10. Irimia Marian, Ploiesti, 1637 - 7 - A
    11. Petre Adelin, Targoviste, 1727 - 7 - A
    12. Marin Catalin, Targoviste, 1878 - 7 - A
    13. Nica Vladimir, Branesti, 2580 - 7 - A
    14. Matei Daniel, Targoviste, 2645 - 7 - A
    15. Teodorad Valentin, Slatina, 1923 - 6.75 - A
    16. Ionescu Andreea, Targoviste, 1433 - 6.5 - AF
    17. Petre Cristian, Pitesti, 1560 - 6.5 - A
    18. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 1561 - 6.5 - A
    19. Filip Ionut, Targoviste, 1767 - 6 - A
    20. Tanase Claudiu, Giurgiu, 2152 - 6 - A
    21. Dan Liviu, Targoviste, 2286 - 6 - A
    22. Nicolescu Victor, Razvad, 2786 - 6 - A
    23. Iliescu Doru, Targoviste, 2789 - 6 - A
    24. Matei Mircea, Targoviste, 1538 - 5.75 - A
    25. Boiangiu Liviu Adrian, Brasov, 1861 - 0 - A
    26. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 1891 - 0 - A
    27. Barbu Vasile, Brasov, 2405 - 0 - A
    28. Burducea Alexandru, Targoviste, 3005 - 0 - A
    29. Ion Eduard, Targoviste, 3006 - 0 - A
    30. Raceanu Valentin, Targoviste, 3183 - 0 - A
    31. Stancescu Ciprian, Fieni, 4001 - 0 - A
    32. Rizea Costinel, Bucuresti, 4002 - 0 - A
    33. Sandu Mihai, Bucuresti, 4003 - 0 - A
    34. Ivan Catalin Ionut, Caprioru DB, 4004 - 0 - A
    35. Oprea Ionut, Caprioru DB, 4005 - 0 - A
    36. Oprisanu Florin, Targoviste, 4007 - 0 - A
    37. Dinu Ionut Dragos, Targoviste, 4008 - 0 - A
    38. Vajeu Ionut, Busteni, 4009 - 0 - A
    39. Stancu Gabriel, Bucuresti, 4010 - 0 - A
    40. Vladeanu Diana, Targoviste, 4011 - 0 - A


    Inscrieri/Retrageri R1 - on 3/18/2017 at 9:18:51 AM

    1. Macovei Liviu, Brasov, 46 - 33.79 - O
    2. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 70 - 24.68 - O
    3. Neagoe Costin, Bucuresti, 397 - 23.4 - O
    4. Chiru Sorin, Campina, 176 - 21.46 - OW
    5. Bucsan Romeo, Pitesti, 284 - 20.61 - OW
    6. Grigore Alexandru, Campina, 133 - 19.69 - A
    7. Grama Mihai, Azuga, 770 - 18 - AW
    8. Florea Marian, Targoviste, 594 - 17.33 - A
    9. Mocanu Ionut, Galati, 388 - 17.17 - A
    10. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 263 - 17.13 - A
    11. Movileanu Flavius, Targoviste, 503 - 17.13 - AW
    12. Mocanu Adrian, Targoviste, 362 - 16.04 - A
    13. Potarniche Bianca, Buzau, 353 - 15.71 - AF
    14. Cojocaru Emi, Targoviste, 938 - 15.13 - A
    15. Vijoianu Ionut, Targoviste, 1587 - 6.17 - A
    16. Lazar Denis, Targoviste, 4006 - 0 - A

    Nemotivati:
    1.Ionescu Andreea - Targoviste
    2.Zamfir Gabriel - Targoviste


    Grupe inferioare Elite/Open

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 BUZATU VASILE BUFTEA
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    3 HUTANU ALIN BRASOV
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 IVAN VALENTIN CAMPINA
    0-3
    3-1
    1-3
    2-3
    2-3
    1
    5 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    6 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TOMA FLORIN PITESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 SENCU VICTOR TARGOVISTE
    0-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    2
    3 TOTPAL MARIUS BUSTENI
    0-3
    2-3
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    4
    4 VLADOIU GELU BRASOV
    0-3
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    5 PADURARIU COSTEL BRASOV
    1-3
    2-3
    3-2
    3-2
    1-3
    2
    3
    6 DIMA CRISTI BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BANESCU DRAGOS PITESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 GORUM ADRIAN TOPOLOVENI
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 MOTOROI COSTIN BUCURESTI
    0-3
    3-0
    0-3
    1-3
    0-3
    1
    4 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    3
    5 DARMAZ ION TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
    0-3
    1
    6 BACANU PAULIAN BRASOV
    1-3
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 NAVACIOIU MARIAN BUCURESTI
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    6
    1
    2 CIUCA DAN PITESTI
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    2
    3 MIHAILA NICOLAE BREAZA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    4
    4 DOBRIN ADRIAN TARGOVISTE
    1-3
    1-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 POPA MIRCEA BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
    0-3
    2
    6 TROCAN NICOLAE MIOVENI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    7 SARBU DAN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GOVOREANU FLORIN CISNADIE
    3-0
    3-1
    2-3
    3-0
    3-1
    4
    2
    2 LAZAROIU ADRIAN TARGOVISTE
    0-3
    3-2
    2-3
    3-0
    0-3
    2
    3 ROPOTAN IULIAN BUCURESTI
    1-3
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    4 DRACEA GABRIEL SINAIA
    3-2
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    5
    1
    5 BURCA VALENTIN PITESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    6 ANTAL DENES BRASOV
    1-3
    3-0
    0-3
    1-3
    3-0
    2
    4


    Grupe superioare Elite/Open

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
    2 CIUCA DAN PITESTI
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
    2-3
    1-3
    0
    4 TOTPAL MARIUS BUSTENI
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TOMA FLORIN PITESTI
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 GOVOREANU FLORIN CISNADIE
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    3 DOBRIN ADRIAN TARGOVISTE
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4 BACANU PAULIAN BRASOV
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BANESCU DRAGOS PITESTI
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 HUTANU ALIN BRASOV
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    3 ROPOTAN IULIAN BUCURESTI
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 MIHAILA NICOLAE BREAZA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NAVACIOIU MARIAN BUCURESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 SENCU VICTOR TARGOVISTE
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 BUZATU VASILE BUFTEA
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4 ANTAL DENES BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DRACEA GABRIEL SINAIA
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    2 GORUM ADRIAN TOPOLOVENI
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
    3 PADURARIU COSTEL BRASOV
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    1
    4 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
    3-1
    0-3
    1-3
    1

    Eliminatorii Elite/Open
    1. Enciu Alexandru
    -------------------- Enciu Alexandru 3-0
    16. Bye
    ---------------------------------------- Enciu Alexandru 3-0
    9. Ropotan Iulian
    -------------------- Govoreanu Florin 3-0
    8. Govoreanu Florin
    ------------------------------------------------------------ -
    5. Padurariu Costel
    -------------------- Padurariu Costel 3-0
    12. Bye
    ---------------------------------------- Navacioiu Marian 3-1
    13. Bye
    -------------------- Navacioiu Marian 3-0
    4. Navacioiu Marian

    . -------------------------------------------------------------------------------- -

    3. Banescu Dragos
    -------------------- Banescu Dragos 3-0
    14. Bye
    ---------------------------------------- Banescu Dragos 3-2
    11. Bye
    -------------------- Sencu Victor 3-0
    6. Sencu Victor
    ------------------------------------------------------------ Banescu Dragos 3-1
    7. Gorum Adrian
    -------------------- Ciuca Dan 3-1
    10. Ciuca Dan
    ---------------------------------------- Toma Florin 3-0
    15. Bye
    -------------------- Toma Florin 3-0
    2. Toma Florin

    Clasament Elite/Open

    1. Enciu Alexandru - Slobozia
    2. Banescu Dragos - Pitesti
    3 -- 4
    Navacioiu Marian - Bucuresti
    Toma Florin - Pitesti
    5 -- 8
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Sencu Victor - Targoviste
    Padurariu Costel - Brasov
    Ciuca Dan - Pitesti
    9 -- 10
    Gorum Adrian - Topoloveni
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    11 -- 16 1v gr.sup.
    Buzatu Vasile - Buftea
    Hutanu Alin - Brasov
    Totpal Marius - Busteni
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Dobrin Adrian - Targoviste
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Antal Denes - Brasov
    Bacanu Paulian - Brasov
    21 -- 23 2v gr.inf.
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Popa Mircea - Brasov
    Sarbu Dan - Ploiesti
    24 -- 29 1v gr.inf.
    Motoroi Costin - Bucuresti
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Ivan Valentin - Campina
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Darmaz Ion - Targoviste
    Dima Cristi - Bucuresti
    30 -- 31 0v gr.inf.
    Burca Valentin - Pitesti
    Trocan Nicolae - Mioveni


    Grupe inferioare Avansati

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TROCAN ALEXA MIOVENI
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    3
    2 DINU GHEORGHE BUCURESTI
    3-0
    3-1
    0-3
    3-0
    3
    2
    3 TRANDAFIR RADU CATALIN GIURGIU
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    4 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    5 ZAMFIR GABRIEL TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SALARIU ADRIAN BUFTEA
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 ORAC TEODOR RAMNICU VALCEA
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-2
    4
    2
    3 DUMITRACHE GABRIEL GIURGIU
    2-3
    1-3
    3-1
    2-3
    1-3
    1
    4 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    5 MITROFAN PETRICA BRASOV
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
    6 IONESCU MIHAI TARGOVISTE
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BRATESCU ADRIAN TARGOVISTE
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 DEMENY ZOLTAN BRASOV
    3-2
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    1
    3 MANOIU CLAUDIU FIENI
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 BICA GHEORGHE TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 KIS ISTVAN BRASOV
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PITAC OVIDIU BRASOV
    3-2
    0-3
    2-3
    3-0
    2
    3
    2 CUCU CRISTIN TARGOVISTE
    2-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    3 RETEGAN COSMIN PLOPENI
    3-0
    3-1
    1-3
    3-1
    3
    2
    4 BOBIRICA ALIN PITESTI
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    1
    5 CARJAN DUMITRU BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAFTA ALEXANDRU TARGOVISTE
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    2 STOICA MIHAI MIOVENI
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
    3 TARU ALEX TARGOVISTE
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    4 CRISTESCU CRISTIAN BUCURESTI
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5 LOGHIN FLORIN BRASOV
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DOSPINESCU GEORGE BUCURESTI
    0-3
    3-0
    0-3
    3-2
    3-2
    3
    3
    2 RUSU GEANINI TARGOVISTE
    3-0
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 SANDU GABRIEL TARGOVISTE
    0-3
    1-3
    3-1
    2-3
    0-3
    1
    4 TOMA ADRIAN SFANTU GHEORGHE
    3-0
    3-2
    1-3
    2-3
    3-1
    3
    2
    5 FRANCULESCU MARIUS SINAIA
    2-3
    1-3
    3-2
    3-2
    2-3
    2
    6 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
    2-3
    0-3
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    4


    Grupe superioare Avansati

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    2 RETEGAN COSMIN PLOPENI
    3 MANOIU CLAUDIU FIENI
    4 IONESCU MIHAI TARGOVISTE
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SALARIU ADRIAN BUFTEA
    2 TARU ALEX TARGOVISTE
    3 PITAC OVIDIU BRASOV
    4 KIS ISTVAN BRASOV
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DEMENY ZOLTAN BRASOV
    2 TOMA ADRIAN SFANTU GHEORGHE
    3 SAFTA ALEXANDRU TARGOVISTE
    4 CUCU CRISTIN TARGOVISTE
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BOBIRICA ALIN PITESTI
    2 DINU GHEORGHE BUCURESTI
    3 DOSPINESCU GEORGE BUCURESTI
    4 LOGHIN FLORIN BRASOV
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 STOICA MIHAI MIOVENI
    2 ORAC TEODOR RAMNICU VALCEA
    3 TROCAN ALEXA MIOVENI
    4 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
    Gr.superioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 RUSU GEANINI TARGOVISTE
    2 BRATESCU ADRIAN TARGOVISTE
    3 MITROFAN PETRICA BRASOV
    4 TRANDAFIR RADU CATALIN GIURGIU
    Grupe inferioare Incepatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 MATEI DANIEL TARGOVISTE
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 TEODORAD VALENTIN SLATINA
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    4 BURDUCEA ALEXANDRU TARGOVISTE
    0-3
    1-3
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    4
    5 ION EDUARD TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    0-3
    2
    3
    6
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BARCA GEORGE PITESTI
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 NICA VLADIMIR BRANESTI
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 IONESCU ANDREEA TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 BARBU VASILE BRASOV
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 RACEANU VALENTIN TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    6 STANCU GABRIEL BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DARJAN DANIEL BRASOV
    3-1
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 MARIN CATALIN TARGOVISTE
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    3 PETRE CRISTIAN PITESTI
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    4 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE
    2-3
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 STANCESCU CIPRIAN FIENI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    6 VLADEANU DIANA TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MILEA ALEXANDRU BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 PETRE ADELIN TARGOVISTE
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 FICLEANU GABRIEL GIURGIU
    3-1
    2-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    4 BOIANGIU LIVIU ADRIAN BRASOV
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    4
    5 IVAN CATALIN IONUT CAPRIORU DB
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 DINU IONUT DRAGOS TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE
    3-0
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 IRIMIA MARIAN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 FILIP IONUT TARGOVISTE
    3-0
    3-0
    3-2
    2-3
    2-3
    3
    3
    4 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
    1-3
    3-0
    2-3
    3-1
    3-2
    3
    4
    5 SANDU MIHAI BUCURESTI
    1-3
    3-0
    3-2
    1-3
    3-2
    3
    2
    6 VAJEU IONUT BUSTENI
    1-3
    3-0
    3-2
    2-3
    2-3
    2
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FLUTURE ALEXANDRU TARGOVISTE
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 DELIMART ALEXIANA TARGOVISTE
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    2
    3 TANASE CLAUDIU GIURGIU
    2-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    4
    4 ILIESCU DORU TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    5 RIZEA COSTINEL BUCURESTI
    0-3
    2-3
    3-2
    0-3
    1
    3
    6
    Gr.inferioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STANESCU TIBERIU SLATINA
    2-3
    3-1
    1-3
    3-1
    1-3
    2
    3
    2 STEFAN PATRICK BRASOV
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    5
    1
    3 DAN LIVIU TARGOVISTE
    1-3
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    4 NICOLESCU VICTOR RAZVAD
    3-1
    1-3
    2-3
    1-3
    3-2
    2
    4
    5 OPREA IONUT CAPRIORU DB
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    1-3
    2
    6 OPRISANU FLORIN TARGOVISTE
    3-1
    2-3
    3-0
    2-3
    3-1
    3
    2
    Grupe superioare Avansati

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    3-1
    2-3
    3-2
    2
    2
    2 RETEGAN COSMIN PLOPENI
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    3 MANOIU CLAUDIU FIENI
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    1
    4 IONESCU MIHAI TARGOVISTE
    2-3
    3-1
    1-3
    1
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SALARIU ADRIAN BUFTEA
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    2 TARU ALEX TARGOVISTE
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    2
    3 PITAC OVIDIU BRASOV
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    4 KIS ISTVAN BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DEMENY ZOLTAN BRASOV
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    2
    2 TOMA ADRIAN SFANTU GHEORGHE
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    3 SAFTA ALEXANDRU TARGOVISTE
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    1
    4 CUCU CRISTIN TARGOVISTE
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BOBIRICA ALIN PITESTI
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    2 DINU GHEORGHE BUCURESTI
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 DOSPINESCU GEORGE BUCURESTI
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    4 LOGHIN FLORIN BRASOV
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 STOICA MIHAI MIOVENI
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    2 ORAC TEODOR RAMNICU VALCEA
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
    3 TROCAN ALEXA MIOVENI
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    2
    4 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 RUSU GEANINI TARGOVISTE
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 BRATESCU ADRIAN TARGOVISTE
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 MITROFAN PETRICA BRASOV
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 TRANDAFIR RADU CATALIN GIURGIU
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    Eliminatorii Avansati
    1. Manoiu Claudiu
    -------------------- Manoiu Claudiu 3-0
    16. Bye
    ---------------------------------------- Demeny Zoltan 3-0
    9. Demeny Zoltan
    -------------------- Demeny Zoltan 3-1
    8. Bratescu Adrian
    ------------------------------------------------------------ Demeny Zoltan 3-1
    5. Orac Teodor
    -------------------- Taru Alex 3-1
    12. Taru Alex
    ---------------------------------------- Taru Alex 3-1
    13. Bye
    -------------------- Dinu Gheorghe 3-0
    4. Dinu Gheorghe

    . -------------------------------------------------------------------------------- Pitac Ovidiu 3-2

    3. Safta Alexandru
    -------------------- Safta Alexandru 3-0
    14. Bye
    ---------------------------------------- Rusu Geanini 3-0
    11. Tobosaru Gheorghe
    -------------------- Rusu Geanini 3-0
    6. Rusu Geanini
    ------------------------------------------------------------ Pitac Ovidiu 3-2
    7. Trocan Alexa
    -------------------- Trocan Alexa 3-2
    10. Bobirica Alin
    ---------------------------------------- Pitac Ovidiu 3-2
    15. Bye
    -------------------- Pitac Ovidiu 3-0
    2. Pitac Ovidiu

    Clasament Avansati

    1. Pitac Ovidiu - Brasov
    2. Demeny Zoltan - Brasov
    3 -- 4
    Rusu Geanini - Targoviste
    Taru Alex - Targoviste
    5 -- 8
    Trocan Alexa - Mioveni
    Manoiu Claudiu - Fieni
    Safta Alexandru - Targoviste
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    9 -- 12
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Orac Teodor - Ramnicu Valcea
    Bobirica Alin - Pitesti
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    13 -- 19 1v gr.sup.
    Salariu Adrian - Buftea
    Stoica Mihai - Mioveni
    Cucu Cristin - Targoviste
    Trandafir Radu Catalin - Giurgiu
    Retegan Cosmin - Plopeni
    Loghin Florin - Brasov
    Ionescu Mihai - Targoviste
    20 -- 24 0v gr.sup.
    Dospinescu George - Bucuresti
    Toma Adrian - Sfantu Gheorghe
    Mitrofan Petrica - Brasov
    Kis Istvan - Brasov
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    25 -- 2v gr.inf.
    Franculescu Marius - Sinaia
    26 -- 27 1v gr.inf.
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Sandu Gabriel - Targoviste
    28 -- 33 0v gr.inf.
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Bica Gheorghe - Targoviste
    Docan Cristian - Bucuresti
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    Zamfir Gabriel - Targoviste
    Botea Marian - Fieni


    [/table]
    Grupe inferioare Incepatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 MATEI DANIEL TARGOVISTE
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 TEODORAD VALENTIN SLATINA
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    4 BURDUCEA ALEXANDRU TARGOVISTE
    0-3
    1-3
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    4
    5 ION EDUARD TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    0-3
    2
    3
    6
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BARCA GEORGE PITESTI
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 NICA VLADIMIR BRANESTI
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 IONESCU ANDREEA TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 BARBU VASILE BRASOV
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 RACEANU VALENTIN TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    6 STANCU GABRIEL BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DARJAN DANIEL BRASOV
    3-1
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 MARIN CATALIN TARGOVISTE
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    3 PETRE CRISTIAN PITESTI
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    4 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE
    2-3
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 STANCESCU CIPRIAN FIENI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    6 VLADEANU DIANA TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MILEA ALEXANDRU BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 PETRE ADELIN TARGOVISTE
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 FICLEANU GABRIEL GIURGIU
    3-1
    2-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    4 BOIANGIU LIVIU ADRIAN BRASOV
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    4
    5 IVAN CATALIN IONUT CAPRIORU DB
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 DINU IONUT DRAGOS TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE
    3-0
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 IRIMIA MARIAN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 FILIP IONUT TARGOVISTE
    3-0
    3-0
    3-2
    2-3
    2-3
    3
    3
    4 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
    1-3
    3-0
    2-3
    3-1
    3-2
    3
    4
    5 SANDU MIHAI BUCURESTI
    1-3
    3-0
    3-2
    1-3
    3-2
    3
    2
    6 VAJEU IONUT BUSTENI
    1-3
    3-0
    3-2
    2-3
    2-3
    2
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FLUTURE ALEXANDRU TARGOVISTE
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 DELIMART ALEXIANA TARGOVISTE
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    2
    3 TANASE CLAUDIU GIURGIU
    2-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    4
    4 ILIESCU DORU TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    5 RIZEA COSTINEL BUCURESTI
    0-3
    2-3
    3-2
    0-3
    1
    3
    6
    Gr.inferioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STANESCU TIBERIU SLATINA
    2-3
    3-1
    1-3
    3-1
    1-3
    2
    3
    2 STEFAN PATRICK BRASOV
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    5
    1
    3 DAN LIVIU TARGOVISTE
    1-3
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    4 NICOLESCU VICTOR RAZVAD
    3-1
    1-3
    2-3
    1-3
    3-2
    2
    4
    5 OPREA IONUT CAPRIORU DB
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    1-3
    2
    6 OPRISANU FLORIN TARGOVISTE
    3-1
    2-3
    3-0
    2-3
    3-1
    3
    2

    Grupe superioare Incepatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    1
    2 MILEA ALEXANDRU BUCURESTI
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    4 STANCU GABRIEL BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BARCA GEORGE PITESTI
    3-1
    3-1
    0-3
    2
    2
    2 SANDU MIHAI BUCURESTI
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    3 FICLEANU GABRIEL GIURGIU
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4 MARIN CATALIN TARGOVISTE
    3-0
    3-1
    2-3
    2
    1
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PETRE CRISTIAN PITESTI
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 DELIMART ALEXIANA TARGOVISTE
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 FILIP IONUT TARGOVISTE
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    4 BOIANGIU LIVIU ADRIAN BRASOV
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PETRE ADELIN TARGOVISTE
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 OPRISANU FLORIN TARGOVISTE
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 RIZEA COSTINEL BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 MATEI DANIEL TARGOVISTE
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    3 STANESCU TIBERIU SLATINA
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 TANASE CLAUDIU GIURGIU
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FLUTURE ALEXANDRU TARGOVISTE
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BARBU VASILE BRASOV
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 ION EDUARD TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 NICOLESCU VICTOR RAZVAD
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 STEFAN PATRICK BRASOV
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 DARJAN DANIEL BRASOV
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 NICA VLADIMIR BRANESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 BURDUCEA ALEXANDRU TARGOVISTE
    1-3
    0-3
    0-3
    0

    Eliminatorii Incepatori
    1. Sursilov Constantin
    -------------------- Sursilov Constantin 3-0
    16. Bye
    ---------------------------------------- Sursilov Constantin 3-2
    9. Darjan Daniel
    -------------------- Darjan Daniel 3-0
    8. Barbu Vasile
    ------------------------------------------------------------ Petre Adelin 3-0
    5. Bivolaru Stelian
    -------------------- Barca George 3-1
    12. Barca George
    ---------------------------------------- Petre Adelin 3-0
    13. Delimart Alexiana
    -------------------- Petre Adelin 3-0
    4. Petre Adelin

    . -------------------------------------------------------------------------------- Petre Cristian 3-2

    3. Petre Cristian
    -------------------- Petre Cristian 3-2
    14. Milea Alexandru
    ---------------------------------------- Petre Cristian 3-2
    11. Matei Daniel
    -------------------- Fluture Alexandru 3-0
    6. Fluture Alexandru
    ------------------------------------------------------------ Petre Cristian 3-1
    7. Stefan Patrick
    -------------------- Stefan Patrick 3-0
    10. Oprisanu Florin
    ---------------------------------------- Stefan Patrick 3-0
    15. Bye
    -------------------- Marin Catalin 3-0
    2. Marin Catalin


    Clasament Incepatori

    1. Petre Cristian - Pitesti
    2. Petre Adelin - Targoviste
    3 -- 4
    Stefan Patrick - Brasov
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    5 -- 8
    Fluture Alexandru - Targoviste
    Barca George - Pitesti
    Marin Catalin - Targoviste
    Darjan Daniel - Brasov
    9 -- 14
    Milea Alexandru - Bucuresti
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Delimart Alexiana - Targoviste
    Matei Daniel - Targoviste
    Barbu Vasile - Brasov
    Oprisanu Florin - Targoviste
    15 -- 2v gr.sup.
    Toma Dan - Sfantu Gheorghe
    16 -- 22 1v gr.sup.
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Nica Vladimir - Branesti
    Ficleanu Gabriel - Giurgiu
    Filip Ionut - Targoviste
    Nicolescu Victor - Razvad
    Matei Mircea - Targoviste
    Sandu Mihai - Bucuresti
    23 -- 28 0v gr.sup.
    Tanase Claudiu - Giurgiu
    Boiangiu Liviu Adrian - Brasov
    Burducea Alexandru - Targoviste
    Ion Eduard - Targoviste
    Rizea Costinel - Bucuresti
    Stancu Gabriel - Bucuresti
    29 -- 30 2v gr.inf.
    Oprea Ionut - Caprioru DB
    Vajeu Ionut - Busteni
    31 -- 35 1v gr.inf.
    Dan Liviu - Targoviste
    Iliescu Doru - Targoviste
    Raceanu Valentin - Targoviste
    Stancescu Ciprian - Fieni
    Dinu Ionut Dragos - Targoviste
    Maruta Alexandru - Branesti
    36 -- 41 0v gr.inf.
    Irimia Marian - Ploiesti
    Teodorad Valentin - Slatina
    Ionescu Andreea - Targoviste
    Ivan Catalin Ionut - Caprioru DB
    Vladeanu Diana - Targoviste
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 19.03.2017 la 10:01.

  6. Mulțumesc FlorinBN, sevraj au mulțumit pentru mesaj
  7. #4
    senior
    Avatarul lui MrTed
    Data înscrierii
    31.01.2011
    Locație
    Slobozia
    Vârstă
    44
    Postări
    197
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 17 h 56 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    305
    Orac Teodor, Ramnicu Valcea, avansati

  8. Îmi place ClaudiuManoiu, Gggrusu, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    senior

    Data înscrierii
    21.02.2011
    Locație
    Targoviste
    Vârstă
    41
    Postări
    616
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 1 h 14 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1838
    Ivan Sorin Ioan la Open din Targoviste judetul Dambovita

    Trimis de pe al meu ASUS_Z00AD folosind Tapatalk
    Blade:Butterfly Innerforce ZLC
    FH: Donic Bluefire JP 01 max
    BH:Yasaka Rakza X max

  10. #6
    junior
    Avatarul lui Gggrusu
    Data înscrierii
    02.04.2016
    Locație
    Targoviste
    Postări
    98
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 14 h 24 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    309
    Rusu Geanini - Targoviste , Avansati
    FH - Tenergy 05
    Blade - Bty Viscaria
    Bh - Tenergy 64

  11. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui ClaudiuManoiu
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Fieni, Dambovita
    Vârstă
    40
    Postări
    1.885
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    41 z 3 h 54 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2545
    Ionescu Andreea Târgoviște \ Începători
    Petre Adelin Targoviste \ Începători
    Ionescu Mihai Targoviste\ Avansati
    Blade - Timo Boll ALC -OFF
    FH - Andro Rasant
    BH- Andro Rasant

  12. #8
    senior

    Data înscrierii
    31.12.2013
    Locație
    targoviste
    Vârstă
    57
    Postări
    199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 2 h 16 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    360
    Mocanu Adrian din Targoviste la avansati

  13. #9
    senior
    Avatarul lui Gabriel91
    Data înscrierii
    27.11.2010
    Locație
    Targoviste
    Vârstă
    27
    Postări
    283
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 6 h 30 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    75
    Sandu Gabriel-Avansati-Targoviste !
    Fh: Rakza X
    Blade: Bty Innerforce ULC
    Bh: Rakza X Soft

  14. Îmi place ClaudiuManoiu, Gggrusu, ivamaistru, Victor Sencu, darmaz ion le-a plăcut acest mesaj
  15. #10
    senior

    Data înscrierii
    08.05.2010
    Locație
    Targoviste
    Vârstă
    39
    Postări
    577
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    24 z 16 h 9 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    1074
    Taru Alex, avansati, Targoviste
    0766284707

  16. #11
    senior
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    870
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    34 z 10 h 46 m
    Timp online pe zi
    39 m
    Reputație
    3249
    Kis Istvan-avansati

  17. Îmi place ClaudiuManoiu, Victor Sencu, darmaz ion, Gabone le-a plăcut acest mesaj
  18. #12
    junior
    Avatarul lui danjan
    Data înscrierii
    31.01.2012
    Locație
    BRASOV
    Vârstă
    42
    Postări
    91
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 4 h 5 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    166
    Daniel Darjan, începători, Brasov

  19. Îmi place Kis Istvan, ClaudiuManoiu le-a plăcut acest mesaj
  20. #13
    senior
    Avatarul lui - Marcel -
    Data înscrierii
    25.08.2015
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    55
    Postări
    294
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 3 h 17 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    1183
    Baftă tuturor!

    Am ajuns și la ed. a 2-a!!..

  21. Îmi place ClaudiuManoiu, Victor Sencu, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  22. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui ClaudiuManoiu
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Fieni, Dambovita
    Vârstă
    40
    Postări
    1.885
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    41 z 3 h 54 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2545
    Vijoianu Ionuț - Incepători\ Târgoviște
    Fluture Alexandru - Începători\ Târgoviște
    Blade - Timo Boll ALC -OFF
    FH - Andro Rasant
    BH- Andro Rasant

  23. Îmi place Victor Sencu le-a plăcut acest mesaj
  24. #15
    cadet

    Data înscrierii
    06.10.2016
    Locație
    Târgoviste
    Vârstă
    55
    Postări
    33
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 7 h 56 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    101
    BRĂTESCU ADRIAN _avansati-Târgoviște

    Trimis de pe al meu HTC Desire 510 folosind Tapatalk

  25. Îmi place Marian Bogdan, darmaz ion, Gabone le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Orașului Fieni", Fieni - 13/14.04.2019
    De ClaudiuManoiu în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 295
    Ultimul post: 15.04.2019, 09:17
  2. Turneu A "Cupa orașului Fieni", Fieni - 24.11.2018
    De ClaudiuManoiu în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 253
    Ultimul post: 02.12.2018, 09:16
  3. Turneu A "Cupa Cimentul Fieni", Fieni - 24.03.2018
    De ClaudiuManoiu în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 283
    Ultimul post: 01.04.2018, 12:13
  4. Turneu A "Cupa Orașului Fieni", Fieni - 30.09.2017
    De ClaudiuManoiu în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 284
    Ultimul post: 04.10.2017, 19:22
  5. Răspunsuri: 148
    Ultimul post: 12.09.2016, 17:15

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •