tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60 2tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 13 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 187

Subiect: Turneu A "EMI-TT & Papa Sam", Dumbravita 11.03.2017

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 14 h 54 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046

    Turneu A "EMI-TT & Papa Sam", Dumbravita 11.03.2017

    Turneu A “EMI-TT” & “Papa Sam ” - Dumbravita 11 Martie 2017

    LOCUL DE DESFASURARE:Localitatea Dumbravita,Sala Polivalenta a ACS Dumbravita

    ADRESA: Strada Salii Polivalente
    In spatele Primariei Dumbravita pe str.Kos Karoly spre padure pana se vede Polivalenta ,circa 500m

    DATA: SIMBATA 11 Martie

    LOGISTICA: 20 JOOLA . Turnee marca EMI-TT.Mingi *** celuloid

    CATEGORIILE-TURNEULUI

    1.Turneu Categoria Copii pana la 10 ani –Nascuti 2007-2010
    Nr participanti .Nelimitat
    Ora de incepere Validare inscrieri 8.30 Inceperea turneului 9.00

    2.Turneu Categoria Copii 11-12 ani –Nascuti 2004 2006
    Nr participanti .Nelimitat
    Ora de incepere . Validare inscrieri 8.30 Inceperea turneului 9.00

    3.Turneu Categoria Copii 13-14 ani –Nascuti 2003-2000
    Nr participanti .Nelimitat
    Ora de incepere Validare inscrieri 8.30 Inceperea turneului 9.00

    4.Turneu Categoria Incepatori –toti participantii cu media pana la 9,99
    Nr participanti .34+ 2 Wildcard , 6 mese inf,6 mese sup
    Ora de incepere 9.30

    5.Turneu Categoria Avansati toti participantii cu media intre 10 si 20
    Nr participanti 34+ 2 Wildcard ,6 mese inf,6 mese sup
    Ora de incepere 11.30

    6.Turneu Categoria Open toti participantii cu media intre 20 si 27
    Nr participanti 34+2 Wildcard ,6 mese inf ,12 mese sup
    Ora de incepere 14.00

    7.Turneu Categoria Elite toti participantii cu media peste 27
    Nr participanti 14+2 Wildcarduri,4 mese inf ,4 sup
    Ora incepere 13.00

    Ora de validare a inscrierilor este cu 30 de min mai devreme decat inceperea categoriei.
    Inscrierea la o alta categorie decat ceea data de medie se poate face numai cu acordul organizatorului in functie de fluctuatia mediei din ultimul an si de recomandarile apropiatiilor in cazul jucatorilor noi(exceptand cazurile reglementate de regulament)

    TAXA PARTICIPARE .-30 Lei adulti,15 lei copii , 1 leu catre AMATUR
    FACILITATI.Dulciuri,fursecuri, apa,cafea,GULAS de Dumbravita

    SISTEMUL DE JOC.-Minim 6 jocuri per jucator.3 din 5 seturi
    -Grupe inf de 4-6 juc,capii de serie dupa MP,se califica 4
    -Grupe sup de 4 dupa o cheie aleatoare,se califica 2
    -Eliminatori

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: Inscrierile se fac in ordinea anuntari pe forum,sau telefonic
    - ultima retragere Joi 9.03.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);



    Locurile 1-3- Cupe, medalii si diploma
    Locurile 4-8- Diploma


    PERSOANE DE CONTACT: Dumitru Beltechi "EMI" (Zosim1) 0747 630 959
    Nicoleta Huszar 0722663121

    ORGANIZATORI si PARTENERI EMI-TT & ACS Dumbravita_Sectia Tenis de Masa ,PAPA SAM ,Primaria Dumbravita

    Va fii un stand cu echipament sportiv asigurat de EMI-TT.



    Vineri 10 martie. are loc meciul din cadrul Semifinalei Superligi ,in care echipa locala ACS Dumbravita se v-a infrunta cu o echipa din Constanta.Va invitam in numar cat mai mare sa sustinem echipa locala.
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 28.02.2017 la 02:49.

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 14 h 54 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    Rezervat inscrieri


    Inscrieri Incepatori - on 10.03.2017 at 21:11:55

    1. Faur Lucian, Jimbolia, 981 - 9,46 - AW
    2. Pop George, Oradea, 865 - 9,35 - A
    3. Furca Marius, Timisoara, 1576 - 9 - A
    4. Glavan Radu, Timisoara, 1241 - 8,5 - A
    5. Secrian Emanuel, Lugoj, 1344 - 8 - A
    6. Molnar Narcis, Marghita, 1918 - 8 - A
    7. Becheanu Claudiu, Timisoara, 2799 - 6 - A
    8. Paraschivu Calin, Timisoara, 2803 - 6 - A
    9. Turcanu Amalia, Dumbravita, 3058 - 4 - AF
    10. Trisca Silviu, Timisoara, 1826 - 0 - A
    11. Kumher Robert, Timisoara, 2325 - 0 - A
    12. Iancu Marinel, Timisoara, 2723 - 0 - A
    13. Radulescu Raul, Timisoara, 4008 - 0 - A
    14. Wild card 1 incep, Dumbravita, 4013 - 0 - A
    15. Wild card 2 incep, Dumbravita, 4014 - 0 - A
    16. Dumitrescu Razvan, Timisoara, 4015 - 0 - A
    17. Ianasi Marian, Drobeta Tr Severin, 4016 - 0 - A
    18. Grubacichi Marius, Timisoara, 4017 - 0 - A
    19. Avasilcai Marcel, Arad, 4019 - 0 - A
    20. Toba Marius, Arad, 4020 - 0 - A
    21. Vintila Adrian, Timisoara, 4021 - 0 - A
    22. Vlad Florin, Arad, 4022 - 0 - A
    23. Tudor Razvan, Timisoara, 4023 - 0 - A
    24. Denis Denis, Timisoara, 4024 - 0 - A
    25. Tutudan Nicu, Arad, 4025 - 0 - A
    26. Dumbrava Adriana, Timisoara, 4026 - 0 - A
    27. Cojocaru Mircea, Arad, 4027 - 0 - A
    28. Pica Leonard, Buzias, 4028 - 0 - A
    29. Parvu Constantin, Buzias, 4029 - 0 - A



    Inscrieri Avansati - on 10.03.2017 at 21:07:58

    1. Turburan Ion, Resita, 380 - 19,13 - A
    2. Fabian Wilhelm, Oradea, 497 - 19,13 - A
    3. Schiopulescu Ion, Lugoj, 352 - 19 - A
    4. Georgescu Constantin, Orastie, 602 - 18,6 - A
    5. Ardelean Raul, Arad, 311 - 18,32 - A
    6. Dani Leo, Arad, 308 - 18,11 - AH
    7. Poenar Alin, Resita, 1022 - 18 - A
    8. Tarhuna Alin, Dumbravita, 1437 - 18 - A
    9. Cecan Vasile, Timisoara, 202 - 17,89 - A
    10. Matei Dumitru, Simeria, 327 - 17,83 - AW
    11. Botea Fabian, Hunedoara, 426 - 17,54 - A
    12. Csaky Tiberiu, Resita, 620 - 16,6 - A
    13. Kalman Suha, Oradea, 974 - 16,33 - AF
    14. Busu Romulus, Hunedoara, 691 - 16 - A
    15. Cresneac Mihail, Resita, 788 - 16 - A
    16. Mateescu Florin, Hunedoara, 882 - 16 - A
    17. Jichici Svetozar, Timisoara, 285 - 15,96 - A
    18. Postelnicu Mihai, Deva, 542 - 15,71 - A
    19. Ticu Sorin, Lugoj, 477 - 15,13 - A
    20. Nagy Iosif, Arad, 499 - 15,08 - AW
    21. Boznea Daniel, Deva, 1517 - 15 - A
    22. Marta Marcel, Timisoara, 1945 - 15 - A
    23. Garlea Maria, Bucuresti, 966 - 14,5 - AJF
    24. Boros Amalia, Oradea, 696 - 14,2 - AF
    25. Popovici Ciprian, Hunedoara, 891 - 14 - A
    26. Hancig Mircea, Dumbravita, 656 - 13,75 - A
    27. Fekete Istvan, Arad, 589 - 13,5 - A
    28. Pop Alexandru, Oradea, 665 - 13,45 - A
    29. Borcsi Jozsef, Timisoara, 1107 - 12,5 - A
    30. Sferlea Alesia, Oradea, 721 - 12,3 - AJF
    31. Munteanu Constantin, Resita, 671 - 12,17 - A
    32. Olah Remus, Arad, 1175 - 11,83 - A
    33. Orban Madalina, Timisoara, 685 - 10,75 - AJF
    34. Veres Adrian, Orastie, 803 - 10,75 - A
    35. Banu Florentin, Timisoara, 1086 - 10,67 - AW
    36. Carabas Cosmin, Timisoara, 1751 - 10,5 - A
    37. Craiovan Victor, Resita, 752 - 10,08 - A
    38. Pralea Constantin, Alba Iulia, 563 - 10,03 - AW
    39. Oprean Andrei, Baia de Cris, 804 - 10 - A
    40. Pop Gabriel, Oradea, 1487 - 10 - A
    41. Moldovan Dora, Dumbravita, 1446 - 8 - AJF
    42. Pauliuc Alesia, Timisoara, 1556 - 8 - AJF
    43. Simion Dan, Resita, 1293 - 7,83 - A
    44. Cotca Diana, Oradea, 1054 - 7,7 - AJF
    45. Sain Emil, Timisoara, 1535 - 7 - A
    46. Stanusila Razvan, Dumbravita, 1783 - 7 - AJ
    47. Stanusila Oana, Dumbravita, 1850 - 7 - AJF
    48. Dehelean Octavian, Timisoara, 2011 - 7 - A
    49. Caraus Sorin, Deva, 1824 - 6,5 - A
    50. Cotca Rares, Oradea, 1122 - 6,4 - AJ
    51. Bacinschi Ovidiu, Timisoara, 3126 - 4 - A
    52. Degianschi Obrad, Resita, 2166 - 0 - A
    53. Putnik Tiberiu, Varset, 4003 - 0 - A
    54. Greonejant Marinel, Varset, 4004 - 0 - A

    Inscrieri Open - on 10.03.2017 at 21:13:07

    1. Popet Doru, Timisoara, 143 - 26,38 - OW
    2. Kalman Csaba, Timisoara, 945 - 26 - O
    3. Manea Adrian, Timisoara, 1143 - 26 - O
    4. Crisanov Aurel, Timisoara, 359 - 25,95 - O
    5. Tic Ioan, Oradea, 82 - 25,5 - O
    6. Ciublea Vichente, Oravita, 444 - 25,25 - O
    7. Creinicean Liviu, Oravita, 98 - 25,21 - O
    8. Savu Cristian, Oradea, 266 - 25,21 - O
    9. Curut Gabriel, Timisoara, 169 - 25 - O
    10. Vaida Sorin, Oradea, 215 - 24,96 - O
    11. Kaposta Victor, Arad, 59 - 24,34 - O
    12. Fieraru George, Timisoara, 676 - 24 - O
    13. Steopan Darius, Dumbravita, 1666 - 24 - O
    14. Mihalescu Dinu, Timisoara, 144 - 23,96 - OW
    15. Mirza Sorin, Arad, 296 - 23,75 - O
    16. Codau Vlad, Oradea, 601 - 23,75 - O
    17. Veres Francisc, Oravita, 90 - 23,39 - O
    18. Mitrache Simion, Timisoara, 1145 - 23 - O
    19. Lungu Marius, Oravita, 259 - 20,96 - O
    20. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 148 - 20,89 - O
    21. Tanc Florin, Oradea, 449 - 20,8 - O
    22. Lacatis Ghita, Arad, 229 - 20,5 - O
    23. Murgu Ioan, Oravita, 345 - 20,5 - O
    24. Curpas Ioan, Oradea, 368 - 20,25 - OW
    25. Deak Valentin, Sebis, 811 - 18,33 - A
    26. Drinceanu Lilian, Oravita, 312 - 17,29 - A
    27. Paladuta Victor, Timisoara, 1186 - 17 - A
    28. Darvasi Ibolya, Salonta, 1301 - 16 - AF
    29. Cioveie Marian, Oravita, 599 - 10,42 - A
    30. Pop Ioan, Timisoara, 784 - 10,2 - A
    31. Ivan Vucetic, Varset, 4001 - 0 - A
    32. Gajta Jonel, Varset, 4002 - 0 - A
    33. Petersi Nuri, Varset, 4006 - 0 - A


    Inscrieri Elite - on 10.03.2017 at 21:09:21

    1. Sorescu Deian, Resita, 7 - 40,96 - OL
    2. Roman Bogdan, Arad, 8 - 37,13 - O
    3. Badea Bogdan, Dumbravita, 699 - 33 - O
    4. Sufletel Radu, Alba Iulia, 54 - 32,82 - OLW
    5. Put Gabriel, Oravita, 19 - 32,21 - O
    6. Verdet Adrian, Oravita, 39 - 31,46 - O
    7. Mutrescu Eugen, Timisoara, 815 - 31 - O
    8. Popa Bogdan, Timisoara, 366 - 30,67 - OL
    9. Andone Claudiu, Cugir, 86 - 30,33 - O
    10. Popescu Carol, Timisoara, 851 - 29 - O
    11. Moldovan Daniel, Dumbravita, 708 - 28,5 - O
    12. Boru Lucian, Timisoara, 265 - 28,25 - O
    13. Spatariu Daniel, Arad, 123 - 27,88 - O
    14. Oprea Adrian, Lugoj, 72 - 27,79 - O
    15. Cotca Dacian, Oradea, 51 - 27,71 - O
    16. Pavel Calin, Hunedoara, 377 - 27,6 - O
    17. Kiraly Pongratz, Salonta, 440 - 27,5 - O
    18. Sferlea Marius, Oradea, 68 - 27,25 - O
    19. Balogh Attila, Oradea, 454 - 27 - O


    inscrierile la momentul turneului

    Inscrieri Incepatori - on 11.03.2017 at 17:16:22

    1. Faur Lucian, Jimbolia, 981 - 9,46 - AW
    2. Pop George, Oradea, 865 - 9,35 - A
    3. Furca Marius, Timisoara, 1576 - 9 - A
    4. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia, 913 - 8,54 - AW
    5. Glavan Radu, Timisoara, 1241 - 8,5 - A
    6. Secrian Emanuel, Lugoj, 1344 - 8 - A
    7. Molnar Narcis, Marghita, 1918 - 8 - A
    8. Becheanu Claudiu, Timisoara, 2799 - 6 - A
    9. Paraschivu Calin, Timisoara, 2803 - 6 - A
    10. Turcanu Amalia, Dumbravita, 3058 - 4 - AF
    11. Trisca Silviu, Timisoara, 1826 - 0 - A
    12. Kumher Robert, Timisoara, 2325 - 0 - A
    13. Iancu Marinel, Timisoara, 2723 - 0 - A
    14. Dumitrescu Razvan, Timisoara, 4015 - 0 - A
    15. Grubacichi Marius, Timisoara, 4017 - 0 - A
    16. Avasilcai Marcel, Arad, 4019 - 0 - A
    17. Toba Marius, Arad, 4020 - 0 - A
    18. Vintila Adrian, Timisoara, 4021 - 0 - A
    19. Vlad Florin, Arad, 4022 - 0 - A
    20. Tutudan Nicu, Arad, 4025 - 0 - A
    21. Dumbrava Adriana, Timisoara, 4026 - 0 - A
    22. Cojocaru Mircea, Arad, 4027 - 0 - A
    23. Pica Leonard, Buzias, 4028 - 0 - A
    24. Parvu Constantin, Buzias, 4029 - 0 - A


    Inscrieri Avansati - on 11.03.2017 at 17:17:14

    1. Turburan Ion, Resita, 380 - 19,13 - A
    2. Fabian Wilhelm, Oradea, 497 - 19,13 - A
    3. Schiopulescu Ion, Lugoj, 352 - 19 - A
    4. Georgescu Constantin, Orastie, 602 - 18,6 - A
    5. Ardelean Raul, Arad, 311 - 18,32 - A
    6. Dani Leo, Arad, 308 - 18,11 - AH
    7. Poenar Alin, Resita, 1022 - 18 - A
    8. Cecan Vasile, Timisoara, 202 - 17,89 - A
    9. Matei Dumitru, Simeria, 327 - 17,83 - AW
    10. Botea Fabian, Hunedoara, 426 - 17,54 - A
    11. Csaky Tiberiu, Resita, 620 - 16,6 - A
    12. Kalman Suha, Oradea, 974 - 16,33 - AF
    13. Busu Romulus, Hunedoara, 691 - 16 - A
    14. Cresneac Mihail, Resita, 788 - 16 - A
    15. Mateescu Florin, Hunedoara, 882 - 16 - A
    16. Jichici Svetozar, Timisoara, 285 - 15,96 - A
    17. Postelnicu Mihai, Deva, 542 - 15,71 - A
    18. Ticu Sorin, Lugoj, 477 - 15,13 - A
    19. Nagy Iosif, Arad, 499 - 15,08 - AW
    20. Boznea Daniel, Deva, 1517 - 15 - A
    21. Marta Marcel, Timisoara, 1945 - 15 - A
    22. Garlea Maria, Bucuresti, 966 - 14,5 - AJF
    23. Boros Amalia, Oradea, 696 - 14,2 - AF
    24. Popovici Ciprian, Hunedoara, 891 - 14 - A
    25. Hancig Mircea, Dumbravita, 656 - 13,75 - A
    26. Struna Adela, Arad, 1275 - 13,75 - OMJF
    27. Fekete Istvan, Arad, 589 - 13,5 - A
    28. Pop Alexandru, Oradea, 665 - 13,45 - A
    29. Borcsi Jozsef, Timisoara, 1107 - 12,5 - A
    30. Sferlea Alesia, Oradea, 721 - 12,3 - AJF
    31. Munteanu Constantin, Resita, 671 - 12,17 - A
    32. Olah Remus, Arad, 1175 - 11,83 - A
    33. Orban Madalina, Timisoara, 685 - 10,75 - AJF
    34. Veres Adrian, Orastie, 803 - 10,75 - A
    35. Carabas Cosmin, Timisoara, 1751 - 10,5 - A
    36. Craiovan Victor, Resita, 752 - 10,08 - A
    37. Pralea Constantin, Alba Iulia, 563 - 10,03 - AW
    38. Oprean Andrei, Baia de Cris, 804 - 10 - A
    39. Pop Gabriel, Oradea, 1487 - 10 - A
    40. Vlad Maria, Dumbravita, 1432 - 8,25 - AF
    41. Moldovan Dora, Dumbravita, 1446 - 8 - AJF
    42. Pauliuc Alesia, Timisoara, 1556 - 8 - AJF
    43. Simion Dan, Resita, 1293 - 7,83 - A
    44. Cotca Diana, Oradea, 1054 - 7,7 - AJF
    45. Bobin Andra, Dumbravita, 1632 - 7,5 - AF
    46. Sain Emil, Timisoara, 1535 - 7 - A
    47. Dehelean Octavian, Timisoara, 2011 - 7 - A
    48. Caraus Sorin, Deva, 1824 - 6,5 - A
    49. Cotca Rares, Oradea, 1122 - 6,4 - AJ
    50. Bacinschi Ovidiu, Timisoara, 3126 - 4 - A
    51. Degianschi Obrad, Resita, 2166 - 0 - A
    52. Putnik Tiberiu, Varset, 4003 - 0 - A
    53. Greonejant Marinel, Varset, 4004 - 0 - A


    Inscrieri Open - on 11.03.2017 at 17:17:30

    1. Popet Doru, Timisoara, 143 - 26,38 - OW
    2. Kalman Csaba, Timisoara, 945 - 26 - O
    3. Manea Adrian, Timisoara, 1143 - 26 - O
    4. Crisanov Aurel, Timisoara, 359 - 25,95 - O
    5. Tic Ioan, Oradea, 82 - 25,5 - O
    6. Ciublea Vichente, Oravita, 444 - 25,25 - O
    7. Savu Cristian, Oradea, 266 - 25,21 - O
    8. Curut Gabriel, Timisoara, 169 - 25 - O
    9. Vaida Sorin, Oradea, 215 - 24,96 - O
    10. Kaposta Victor, Arad, 59 - 24,34 - O
    11. Fieraru George, Timisoara, 676 - 24 - O
    12. Mihalescu Dinu, Timisoara, 144 - 23,96 - OW
    13. Mirza Sorin, Arad, 296 - 23,75 - O
    14. Codau Vlad, Oradea, 601 - 23,75 - O
    15. Veres Francisc, Oravita, 90 - 23,39 - O
    16. Lungu Marius, Oravita, 259 - 20,96 - O
    17. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 148 - 20,89 - O
    18. Tanc Florin, Oradea, 449 - 20,8 - O
    19. Lacatis Ghita, Arad, 229 - 20,5 - O
    20. Murgu Ioan, Oravita, 345 - 20,5 - O
    21. Struna Ionut, Arad, 986 - 20,5 - O
    22. Curpas Ioan, Oradea, 368 - 20,25 - OW
    23. Deak Valentin, Sebis, 811 - 18,33 - A
    24. Drinceanu Lilian, Oravita, 312 - 17,29 - A
    25. Paladuta Victor, Timisoara, 1186 - 17 - A
    26. Darvasi Ibolya, Salonta, 1301 - 16 - AF
    27. Cioveie Marian, Oravita, 599 - 10,42 - A
    28. Pop Ioan, Timisoara, 784 - 10,2 - A
    29. Ivan Vucetic, Varset, 4001 - 0 - A
    30. Gajta Jonel, Varset, 4002 - 0 - A
    31. Petersi Nuri, Varset, 4006 - 0 - A


    Inscrieri Elite - on 11.03.2017 at 17:17:53

    1. Sorescu Deian, Resita, 7 - 40,96 - OL
    2. Roman Bogdan, Arad, 8 - 37,13 - O
    3. Badea Bogdan, Dumbravita, 699 - 33 - O
    4. Sufletel Radu, Alba Iulia, 54 - 32,82 - OLW
    5. Put Gabriel, Oravita, 19 - 32,21 - O
    6. Verdet Adrian, Oravita, 39 - 31,46 - O
    7. Mutrescu Eugen, Timisoara, 815 - 31 - O
    8. Andone Claudiu, Cugir, 86 - 30,33 - O
    9. Popescu Carol, Timisoara, 851 - 29 - O
    10. Moldovan Daniel, Dumbravita, 708 - 28,5 - O
    11. Boru Lucian, Timisoara, 265 - 28,25 - O
    12. Spatariu Daniel, Arad, 123 - 27,88 - O
    13. Oprea Adrian, Lugoj, 72 - 27,79 - O
    14. Cotca Dacian, Oradea, 51 - 27,71 - O
    15. Pavel Calin, Hunedoara, 377 - 27,6 - O
    16. Kiraly Pongratz, Salonta, 440 - 27,5 - O
    17. Sferlea Marius, Oradea, 68 - 27,25 - O
    18. Balogh Attila, Oradea, 454 - 27 - O
    19. Talpes Mircea, Timisoara, 1179 - 27 - O
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 11.03.2017 la 18:18.

  3. Îmi place alandala, GeluBv, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 14 h 54 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    Rezervat clasament

    Clasament Incepatori

    1. Molnar Narcis - Marghita
    2. Grubacichi Marius - Timisoara
    3 -- 4
    Glavan Radu - Timisoara
    Avasilcai Marcel - Arad
    5 -- 8
    Tutudan Nicu - Arad
    Cojocaru Mircea - Arad
    Furca Marius - Timisoara
    Vlad Florin - Arad
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Faur Lucian - Jimbolia
    Trisca Silviu - Timisoara
    Kumher Robert - Timisoara
    Iancu Marinel - Timisoara
    Dumitrescu Razvan - Timisoara
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Pop George - Oradea
    Becheanu Claudiu - Timisoara
    Dumbrava Adriana - Timisoara
    17 -- 2v gr.inf.
    Parvu Constantin - Buzias
    18 -- 20 1v gr.inf.
    Paraschivu Calin - Timisoara
    Turcanu Amalia - Dumbravita
    Pica Leonard - Buzias
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
    Secrian Emanuel - Lugoj
    Toba Marius - Arad
    Vintila Adrian - Timisoara

    Clasament Avansati

    1. Cecan Vasile - Timisoara
    2. Munteanu Constantin - Resita
    3 -- 4
    Orban Madalina - Timisoara
    Csaky Tiberiu - Resita
    5 -- 8
    Marta Marcel - Timisoara
    Degianschi Obrad - Resita
    Mateescu Florin - Hunedoara
    Garlea Maria - Bucuresti
    9 -- 16
    Busu Romulus - Hunedoara
    Hancig Mircea - Dumbravita
    Matei Dumitru - Simeria
    Georgescu Constantin - Orastie
    Cresneac Mihail - Resita
    Schiopulescu Ion - Lugoj
    Nagy Iosif - Arad
    Turburan Ion - Resita
    17 -- 18
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Struna Adela - Arad
    19 -- 30 1v gr.sup.
    Fabian Wilhelm - Oradea
    Dani Leo - Arad
    Poenar Alin - Resita
    Botea Fabian - Hunedoara
    Kalman Suha - Oradea
    Postelnicu Mihai - Deva
    Ticu Sorin - Lugoj
    Boznea Daniel - Deva
    Boros Amalia - Oradea
    Sferlea Alesia - Oradea
    Olah Remus - Arad
    Veres Adrian - Orastie
    31 -- 36 0v gr.sup.
    Ardelean Raul - Arad
    Fekete Istvan - Arad
    Pop Alexandru - Oradea
    Carabas Cosmin - Timisoara
    Moldovan Dora - Dumbravita
    Greonejant Marinel - Varset
    37 -- 2v gr.inf.
    Craiovan Victor - Resita
    38 -- 45 1v gr.inf.
    Popovici Ciprian - Hunedoara
    Cotca Diana - Oradea
    Bobin Andra - Dumbravita
    Dehelean Octavian - Timisoara
    Caraus Sorin - Deva
    Cotca Rares - Oradea
    Bacinschi Ovidiu - Timisoara
    Putnik Tiberiu - Varset
    46 -- 53 0v gr.inf.
    Borcsi Jozsef - Timisoara
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Oprean Andrei - Baia de Cris
    Pop Gabriel - Oradea
    Vlad Maria - Dumbravita
    Pauliuc Alesia - Timisoara
    Simion Dan - Resita
    Sain Emil - Timisoara



    Clasament Open

    1. Gajta Jonel - Varset
    2. Crisanov Aurel - Timisoara
    3 -- 4
    Savu Cristian - Oradea
    Popet Doru - Timisoara
    5 -- 8
    Ivan Vucetic - Varset
    Petersi Nuri - Varset
    Struna Ionut - Arad
    Tic Ioan - Oradea
    9 -- 10
    Kaposta Victor - Arad
    Veres Francisc - Oravita
    11 -- 12 2v gr.sup.
    Codau Vlad - Oradea
    Paladuta Victor - Timisoara
    13 -- 15 1v gr.sup.
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Lungu Marius - Oravita
    Curpas Ioan - Oradea
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Kalman Csaba - Timisoara
    Manea Adrian - Timisoara
    Ciublea Vichente - Oravita
    Vaida Sorin - Oradea
    Mirza Sorin - Arad
    21 -- 2v gr.inf.
    Curut Gabriel - Timisoara
    22 -- 28 1v gr.inf.
    Fieraru George - Timisoara
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Tanc Florin - Oradea
    Murgu Ioan - Oravita
    Deak Valentin - Sebis
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Pop Ioan - Timisoara
    29 -- 31 0v gr.inf.
    Lacatis Ghita - Arad
    Darvasi Ibolya - Salonta
    Cioveie Marian - Oravita



    Clasament Elite

    1. Roman Bogdan - Arad
    2. Mutrescu Eugen - Timisoara
    3 -- 4
    Moldovan Daniel - Dumbravita
    Badea Bogdan - Dumbravita
    5 -- 8
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Boru Lucian - Timisoara
    Spatariu Daniel - Arad
    Sorescu Deian - Resita
    9 -- 10
    Verdet Adrian - Oravita
    Andone Claudiu - Cugir
    11 -- 2v gr.sup.
    Kiraly Pongratz - Salonta
    12 -- 14 1v gr.sup.
    Put Gabriel - Oravita
    Popescu Carol - Timisoara
    Pavel Calin - Hunedoara
    15 -- 18 0v gr.sup.
    Oprea Adrian - Lugoj
    Sferlea Marius - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    Talpes Mircea - Timisoara
    19 -- 0v gr.inf.
    Cotca Dacian - Oradea
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 11.03.2017 la 21:34.

  5. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    senior
    Avatarul lui victor.arad
    Data înscrierii
    11.11.2009
    Locație
    Arad
    Vârstă
    29
    Postări
    972
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    36 z 19 h N/A
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    1224
    Din Arad se inscrie Avam Victor - Elite

  7. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place lulciuc.dumitru le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    senior

    Data înscrierii
    10.05.2014
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    45
    Postări
    429
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 2 h 15 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    975
    Cotca Diana Oradea copii pana la 10 ani
    Cotca Rares Oradea copii 11-12 ani
    Cotca Dacian Oradea open sau elite(unde ma va pozitiona MP-ul nou)

  9. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place D.D. le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    senior

    Data înscrierii
    11.06.2010
    Locație
    Lugojel, Timis, Romania, Romania
    Vârstă
    46
    Postări
    729
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    50 z 22 h 54 m
    Timp online pe zi
    23 m
    Reputație
    272
    Din Lugoj,Ticu Sorin-avansati
    Secrian Emanuel-incepatori

  11. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  12. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui Johnny Erasure
    Data înscrierii
    06.03.2012
    Locație
    Resita
    Vârstă
    46
    Postări
    1.339
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    76 z 16 h 12 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    862
    Din Resita Turburan Ion avansati.
    Blade: Mizutani ZLC
    FH Nittaku Fastarc G1
    BH Xiom Sigma II Euro

  13. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  14. #8
    senior
    Avatarul lui Adrian Veres
    Data înscrierii
    28.04.2015
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    39
    Postări
    603
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    45 z 5 h 8 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    851
    Buna dimineata din Orastie se inscriu la avansati: Georgescu Constantin si Veres Adrian, va multumesc!

    Trimis de pe al meu HTC Desire 820 folosind Tapatalk
    Dr. Neubauer Bloodhound
    Yasaka Rakza 7 2.0
    SpinLord Dornenglanz ox

  15. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place mihaipos le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    cadet
    Data înscrierii
    03.05.2016
    Locație
    Hunedoara
    Vârstă
    43
    Postări
    15
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 1 h 33 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    6
    Se inscriu din Hunedoara la avansati: Busu Romulus,Mateescu Florin,Popovici Ciprian,Botea Fabian.La open :Pavel Calin

  17. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  18. #10
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.590
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    399 z 6 h 54 m
    Timp online pe zi
    3 h 1 m
    Reputație
    8233
    Cecan Vasile, Timisoara, avansati
    Jichici Svetozar, Timisoara, avansati
    Vela Gabriel, Timisoara, incepatori

  19. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place lulciuc.dumitru, Ioji le-a plăcut acest mesaj
  20. #11
    senior

    Data înscrierii
    10.05.2014
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    45
    Postări
    429
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 2 h 15 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    975
    Tic Ioan Oradea open

  21. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  22. #12
    maestru
    Avatarul lui nduviscaria
    Data înscrierii
    27.06.2011
    Locație
    Timisoara, Romania, Romania
    Vârstă
    33
    Postări
    1.013
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    91 z 8 h 7 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    206
    FIERARU GEORGE Timișoara -open
    tb alc t05/t05 fx

  23. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  24. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui kvictors
    Data înscrierii
    05.04.2012
    Locație
    Arad
    Vârstă
    40
    Postări
    384
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    608
    Voi fi prezent si eu:


    Kaposta Victor - open - Arad.

  25. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  26. #14
    organizator turnee

    Data înscrierii
    05.10.2014
    Locație
    Resita
    Vârstă
    48
    Postări
    248
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 20 h 43 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    271
    Tiberiu CSAKY, Titus TAMŞA, Victor CRAIOVAN - Reşiţa, Avansaţi
    STIGA Infinity VPS V
    Fastarc G-1 | Rhyzm-P

  27. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  28. #15
    senior

    Data înscrierii
    10.05.2016
    Locație
    timisoara
    Vârstă
    58
    Postări
    242
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 38 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    292
    Oprea Adrian-Lugoj-elite,,,Popet Doru-Timisoara-open,Crisanov Aurel Timisoara -open,,,Ivan Vucetic-Varset-open,,Gajta Jonel-Varset-open,,Putnik Tiberiu-Varset-avansati..Greonejant Marinel--Varset--avansati...Gajta Mario-Varset-10 ani,,,Putnik Dario-Varset-10 ani,,Putnik Romana--Varset -12 ani,,,cu multumiri

  29. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Kralizec, lulciuc.dumitru le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. GRAND TURNEU "Cupa Dumbravita", Dumbravita – 8-9.06.2019
    De Zosim1 în forumul Competiții locale
    Răspunsuri: 94
    Ultimul post: 09.06.2019, 21:30
  2. Răspunsuri: 151
    Ultimul post: 28.11.2016, 21:47
  3. Răspunsuri: 154
    Ultimul post: 02.09.2016, 12:07
  4. Răspunsuri: 23
    Ultimul post: 05.03.2016, 18:37
  5. Răspunsuri: 144
    Ultimul post: 20.10.2015, 22:26

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •