tt-shop.ro 468x60 3pingpongshop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 1 din 15 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 223

Subiect: Turneu A "Cupa Romgaz & EMI-TT", Mediaș - 18-19.03.2017

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046

    Turneu A "Cupa Romgaz & EMI-TT", Mediaș - 18-19.03.2017

    Turneu A - Medias - 18-19 mar 2017 - Cupa Romgaz & “EMI-TT”

    LOCUL DE DESFASURARE:
    Localitatea Medias,Sala de Tenis de masa Romgaz Medias

    ADRESA: Sala de Sport a Clubului de Tenis de Masa ROMGAZ Medias
    Str. GRAVORILOR Nr 6 (langa fabrica de sticla Vitrometan si sediul ROMGAZ) - Google Maps Medias

    DATA: SIMBATA 18 Martie -DUMINICA 19 Martie

    LOGISTICA: 12 Mese . Turnee marca EMI-TT.Mingi ***

    CATEGORIILE-TURNEULUI



    Sambata 18.Martie

    1.Turneu Categoria Avansati toti participantii cu media intre 10 si 20
    Nr participanti 70+ 2 Wildcard ,12 mese inf ,eliminatori
    Ora de incepere 9.00

    2.Turneu Categoria Elite toti participantii cu media mai mare de 27
    Nr participanti 14+2 Wildcard ,4 mese inf ,4 mese sup
    Ora de incepere 13.30

    3.Turneu Categoria Open toti participantii cu media intre 20 si 27
    Nr participanti 22+2 Wildcard 6 mese inf ,6 mese sup
    Ora incepere 14.30


    DUMINICA 19 Martie

    4.Turneu Categoria Incepatori
    –toti participantii cu media pana la 9,99
    Nr participanti .46+ 2 Wildcard , 12 mese inf,12 mese sup
    Ora de incepere 10.30

    Ora de validare a inscrierilor este cu 30 de min mai devreme decat inceperea categoriei.
    Inscrierea la o alta categorie decat ceea data de medie se poate face numai cu acordul organizatorului in functie de fluctuatia mediei din ultimul an si de recomandarile apropiatiilor in cazul jucatorilor noi(exceptand cazurile reglementate de regulament)

    TAXA PARTICIPARE .
    -30 Lei adulti,15 lei copii , 1 leu catre AMATUR
    FACILITATI. Apa,cafea,

    SISTEMUL DE JOC.-Minim 6 jocuri per jucator.3 din 5 seturi
    -Elite,Open,Incepatori
    -Grupe inf de 4 juc,capii de serie dupa MP,se califica 4
    -Grupe sup de 4 dupa o cheie aleatoare,se califica 2
    -Eliminatori

    -Avansati
    Grupe inf de 6 se califica 4
    -Eliminatori



    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: Inscrierile se fac in ordinea anuntari pe forum,sau telefonic
    - ultima retragere Joi 16.03.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);



    Locurile 1-3- Cupe, medalii si diploma
    Locurile 4-8- Diploma


    PERSOANE DE CONTACT: Dumitru Beltechi "EMI" (Zosim1) 0747 630 959
    Adi Suciu 0740092077

    ORGANIZATORI si PARTENERI
    EMI-TT & Clubul Romgaz Medias Sectia Tenis de Masa ,Primaria Medias

    Va fii un stand cu echipament sportiv asigurat de EMI-TT.



    INFORMATIV

    Estimam ca in acest sistem la ora 16-17 sa facem premierea la Avansati si 19-19.30 la Open si Elite la un turneu cu 112 participanti si sa evitam supra aglomerarea de la ora pranzului cand speram ca la ora 13.00-13.30 din cei 72 de avansati sa mai fie implicati in joc cel mult 32 de jucatori si cu cei 16 de la open deci 48 fata de 84 cati erau in sistemul clasic.
    Si Duminica la Incepatori intre 15-16.30 premierea (si poate si un "mic" daca mai ramane timp )
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 18.03.2017 la 12:08.

  2. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    Citat Postat în original de Zosim1 Vezi post
    Inscrieri Elite - on 16.03.2017 at 19:55:53

    1. Petrescu Liviu, Pitesti, 5 - 39,43 - OLW
    2. Sicoe Rodica, Cugir, 29 - 35,25 - OLF
    3. Sufletel Radu, Alba Iulia, 54 - 32,82 - OLW
    4. Vitan Vasile, Tarnaveni, 264 - 31,7 - O
    5. Capusan Sorin, Tarnaveni, 81 - 31,68 - O
    6. Bauer Lajos, Targu Mures, 150 - 30,5 - OW
    7. Andone Claudiu, Cugir, 86 - 30,33 - O
    8. Irsai Istvan, Targu Mures, 210 - 29,4 - OW
    9. Mocean Dan, Cluj Napoca, 30 - 29,16 - OL
    10. Moldovan Cristian, Tarnaveni, 118 - 28,92 - O
    11. Daneliuc Gabi, Sibiu, 28 - 28,47 - O
    12. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 225 - 28,04 - O
    13. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 343 - 27,6 - O
    14. Crainic Adrian, Orastie, 394 - 27,5 - O
    15. Iancu Sorin, Sibiu, 183 - 27,33 - O
    16. Migea Cornel, Sibiu, 67 - 27,29 - O
    17. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 146 - 27,08 - O
    18. Lunca Razvan, Tarnaveni, 101 - 27 - O
    19. Aron Darie, Sibiu, 53 - 26,96 - O
    20. Catinean Vasile, Petrila, 553 - 25,75 - O

    Inscrieri Open - on 16.03.2017 at 19:57:22

    1. Groza Alexandru, Cisnadie, 339 - 26,63 - O
    2. Farkas Bence, Targu Mures, 95 - 26,61 - O
    3. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 395 - 26,4 - O
    4. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 251 - 26,2 - O
    5. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 114 - 26 - O
    6. Todarcea Ioan, Sibiu, 893 - 26 - O
    7. Benyovski Bela, Sibiu, 243 - 23,29 - OW
    8. Motorga Dorin, Targu Mures, 157 - 23,17 - O
    9. Weiss Simona, Cisnadie, 242 - 22,88 - OF
    10. Toader George, Agnita, 344 - 22,83 - O
    11. Beches Andrei, Sibiu, 273 - 22,67 - O
    12. Dumitru Lazar, Petrila, 900 - 22 - O
    13. Trandafir Vasile, Targu Mures, 205 - 21,68 - O
    14. Ciobanu Daniel, Blaj, 252 - 21,65 - OW
    15. Bleoca Marius, Tarnaveni, 310 - 21,5 - O
    16. Veres Janos, Targu Mures, 355 - 20,96 - O
    17. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 148 - 20,89 - O
    18. Somlea Darian, Cisnadie, 235 - 20,36 - O
    19. Barac Marius, Sibiu, 257 - 20,29 - OW
    20. Ban Peter, Cluj Napoca, 196 - 20,21 - O
    21. Mitzea Alexandru, Sibiu, 351 - 19,4 - A
    22. Moga Madalina, Medias, 935 - 18 - AF
    23. Radu Constantin, Sibiu, 246 - 17,46 - AW
    24. Corburean Ioana, Medias, 4003 - 0 - A








    Inscrieri Incepatori - on 16.03.2017 at 20:01:15

    1. Magerusan Radu, Medias, 1580 - 8,5 - A
    2. Husarciuc Beniamin, Suceava, 1389 - 7 - A
    3. Anton Calin, Sibiu, 1295 - 6,25 - A
    4. Oprea Laurentiu, Medias, 2777 - 6 - A
    5. Gecse Alpar, Chibed, 4001 - 0 - A
    6. Decuseara Adrian, Medias, 4011 - 0 - A
    7. Dragomir Mircea , Madias, 4012 - 0 - A
    8. Ilie Victor, Medias, 4013 - 0 - A
    9. Jentimir Dima, Medias, 4014 - 0 - A
    10. Langa Claudiu, Medias, 4015 - 0 - A
    11. Codau Marin, Medias, 4016 - 0 - A
    12. Tulus Claudiu, Medias, 4017 - 0 - A
    13. Secera Andreas, Medias, 4018 - 0 - A
    14. Durca Vasile, Medias, 4019 - 0 - A
    15. Matei Ioan, Medias, 4020 - 0 - A
    16. Halici Constantin, Medias, 4021 - 0 - A
    17. Hanes Onisie, Medias, 4022 - 0 - A
    18. Ciobanasu Petrisor, Medias, 4023 - 0 - A
    19. Balasz Arpi, Medias, 4024 - 0 - A
    20. Lemnaru Alexandra, Agnita, 4025 - 0 - A
    21. Lemnaru Bogdan, Agnita, 4026 - 0 - A
    22. Dalbea Nikol, Agnita, 4027 - 0 - A
    Citat Postat în original de Zosim1 Vezi post
    Inscrieri Avansati - on 17.03.2017 at 19:35:04

    1. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 274 - 19,96 - A
    2. Negrean Ioan, Sibiu, 177 - 19,5 - A
    3. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 508 - 19,31 - A
    4. Dirlea Ioan, Aiud, 241 - 18,83 - AH
    5. Androne Daniel, Petrila, 799 - 18,75 - A
    6. Janosi Attila, Targu Mures, 221 - 18,67 - A
    7. Muresan Dorel, Cluj Napoca, 356 - 18,67 - AH
    8. Georgescu Constantin, Orastie, 602 - 18,6 - A
    9. Cont Cosmin, Gherla, 385 - 18,13 - A
    10. Tipser Gabriel, Sighisoara, 425 - 18,13 - A
    11. Sabau Aurel, Tarnaveni, 641 - 18 - A
    12. Zoltan Tibor, Targu Mures, 1286 - 18 - AW
    13. Cecan Vasile, Timisoara, 202 - 17,89 - A
    14. Dragomir Mitica, Sibiu, 957 - 17,75 - AW
    15. Zedler Csaba, Agnita, 316 - 17,67 - AW
    16. Barbulescu Dan, Sibiu, 451 - 17,67 - A
    17. Cristea Virgil, Cugir, 551 - 17,2 - A
    18. Serban Marian, Orastie, 661 - 16,96 - A
    19. Zdrenghea Mircea, Orastie, 737 - 16,8 - A
    20. Peta Octavian, Cluj Napoca, 466 - 16,5 - A
    21. Sicoe Ioan, Turda, 350 - 16,43 - AW
    22. Horvath Mircea, Orastie, 603 - 16,13 - A
    23. Jichici Svetozar, Timisoara, 285 - 15,96 - A
    24. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 233 - 15,69 - A
    25. Comsa Dan, Sibiu, 411 - 15,54 - A
    26. Decean Darian, Sibiu, 412 - 15,21 - A
    27. Ciky Cornel, Fagaras, 302 - 15,14 - AW
    28. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 621 - 15,08 - A
    29. Vass Sandor, Beclean, 452 - 14,57 - A
    30. Popa Paul, Sibiu, 482 - 14,54 - A
    31. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 546 - 14,39 - A
    32. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 740 - 14,29 - AJ
    33. Pop Sabin, Targu Mures, 492 - 13,96 - A
    34. Jeler Nicolae, Orastie, 642 - 13,96 - A
    35. Cindea Cristian, Medias, 1026 - 13,75 - AJ
    36. Morariu Marius, Sibiu, 509 - 13,64 - A
    37. Manitiu Florin, Sibiu, 605 - 13,5 - A
    38. Dragomir Paul, Sibiu, 657 - 13,46 - A
    39. Docea Beniamin, Aiud, 883 - 13,4 - A
    40. Szakacs Marius, Sanpaul, 1062 - 13,33 - A
    41. Hila Beatrice, Medias, 1518 - 13 - AJF
    42. Ciucur Laurentiu, Sibiu, 1551 - 13 - A
    43. Gusan Boris, Turda, 774 - 12,8 - AW
    44. Bozosan Petre, Sibiu, 558 - 12,54 - A
    45. Patrascu Dan, Sighisoara, 728 - 12,33 - A
    46. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 814 - 12,25 - A
    47. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 769 - 12,08 - AF
    48. Sabau Mircea, Tarnaveni, 707 - 12,07 - A
    49. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 633 - 12 - A
    50. Zalar Marian, Tarnaveni, 2130 - 12 - A
    51. Dorling Raul, Cisnadie, 667 - 11,96 - AJ
    52. Fulop Laszlo, Targu Mures, 617 - 11,67 - A
    53. Mihu Dorel, Medias, 1699 - 11,5 - A
    54. Onet Nicolae, Sighisoara, 836 - 11,2 - A
    55. Oniga Paul, Blaj, 809 - 11 - A
    56. Cioca Raul, Agnita, 1014 - 11 - A
    57. Brasoveanu Vali, Sibiu, 722 - 10,92 - AW
    58. Kondort Dan, Sibiu, 783 - 10,42 - A
    59. Malene Petru, Fagaras, 694 - 10,25 - A
    60. Pralea Constantin, Alba Iulia, 563 - 10,03 - AW
    61. Rotariu Andrei, Sibiu, 838 - 10 - A
    62. Campean Oliviu, Tarnaveni, 2269 - 10 - A
    63. Mihaescu Marian, Ramnicu Valcea, 864 - 9,88 - A
    64. Zedler Iuliu, Blaj, 1140 - 9,4 - AW
    65. Haran Alexandru, Sibiu, 1703 - 9 - A
    66. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mures, 1353 - 6,75 - A
    67. Bleoca Lucas, Tarnaveni, 1536 - 6 - AJ
    68. Somlea Codrin, Cisnadie, 1177 - 5,8 - A
    69. Ilcu Angela, Campia Turzii, 1333 - 5,75 - AF
    70. Oancea Paul, Agnita, 4002 - 0 - A
    71. Neamtu Tiberius, Medias, 4009 - 0 - A
    72. Filipoiu Bogdan, Sibiu, 4010 - 0 - A
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 17.03.2017 la 20:36.

  4. Îmi place Alex Muresanu, GeluBv, mandelafree, adof le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    Rezervat clasament

    Clasament Avansati

    1. Sabau Aurel - Tarnaveni
    2. Cindea Cristian - Medias
    3 -- 4
    Tipser Gabriel - Sighisoara
    Zedler Csaba - Agnita
    5 -- 8
    Androne Daniel - Petrila
    Janosi Attila - Targu Mures
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Comsa Dan - Sibiu
    9 -- 16
    Dirlea Ioan - Aiud
    Dorling Raul - Cisnadie
    Serban Marian - Orastie
    Cont Cosmin - Gherla
    Horvath Mircea - Orastie
    Zoltan Tibor - Targu Mures
    Cioca Raul - Agnita
    Barbulescu Dan - Sibiu
    17 -- 32
    Ciky Cornel - Fagaras
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Hila Beatrice - Medias
    Muresan Dorel - Cluj Napoca
    Sicoe Ioan - Turda
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Jeler Nicolae - Orastie
    Georgescu Constantin - Orastie
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Zdrenghea Mircea - Orastie
    Negrean Ioan - Sibiu
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Cecan Vasile - Timisoara
    Zalar Marian - Tarnaveni
    Pop Sabin - Targu Mures
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    33 -- 48
    Dragomir Mitica - Sibiu
    Cristea Virgil - Cugir
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    Decean Darian - Sibiu
    Vass Sandor - Beclean
    Popa Paul - Sibiu
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Dragomir Paul - Sibiu
    Docea Beniamin - Aiud
    Ciucur Laurentiu - Sibiu
    Bozosan Petre - Sibiu
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Onet Nicolae - Sighisoara
    Brasoveanu Vali - Sibiu
    Rotariu Andrei - Sibiu
    49 -- 52 2v gr.inf.
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Morariu Marius - Sibiu
    Manitiu Florin - Sibiu
    Patrascu Dan - Sighisoara
    53 -- 59 1v gr.inf.
    Szakacs Marius - Sanpaul
    Gusan Boris - Turda
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Mihu Dorel - Medias
    Oniga Paul - Blaj
    Campean Oliviu - Tarnaveni
    Mihaescu Marian - Ramnicu Valcea
    60 -- 71 0v gr.inf.
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Kondort Dan - Sibiu
    Malene Petru - Fagaras
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Zedler Iuliu - Blaj
    Haran Alexandru - Sibiu
    Fejeregyhazi Hunor - Targu Mures
    Bleoca Lucas - Tarnaveni
    Somlea Codrin - Cisnadie
    Ilcu Angela - Campia Turzii
    Oancea Paul - Agnita
    Neamtu Tiberius - Medias

    Clasament Elite

    1. Sicoe Rodica - Cugir
    2. Moldovan Cristian - Tarnaveni
    3 -- 4
    Andone Claudiu - Cugir
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    5 -- 8
    Vitan Vasile - Tarnaveni
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Petrescu Liviu - Pitesti
    Bauer Lajos - Targu Mures
    9 -- 10
    Irsai Istvan - Targu Mures
    Catinean Vasile - Petrila
    11 -- 16 1v gr.sup.
    Capusan Sorin - Tarnaveni
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Molnar Tihamer - Tarnaveni
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Lunca Razvan - Tarnaveni
    Todarcea Ioan - Sibiu
    17 -- 2v gr.inf.
    Migea Cornel - Sibiu
    18 -- 19 1v gr.inf.
    Iancu Sorin - Sibiu
    Aron Darie - Sibiu
    20 -- 0v gr.inf.
    Crainic Adrian - Orastie

    Clasament Open

    1. Bleoca Marius - Tarnaveni
    2. Farkas Bence - Targu Mures
    3 -- 4
    Corburean Ioana - Medias
    Motorga Dorin - Targu Mures
    5 -- 8
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    Stefan Andrei - Tarnaveni
    Veres Janos - Targu Mures
    Dumitru Lazar - Petrila
    9 -- 12
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Beches Andrei - Sibiu
    Barac Marius - Sibiu
    Radu Constantin - Sibiu
    13 -- 18 1v gr.sup.
    Groza Alexandru - Cisnadie
    Benyovski Bela - Sibiu
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Somlea Darian - Cisnadie
    Ban Peter - Cluj Napoca
    Moga Madalina - Medias
    19 -- 3v gr.inf.
    Weiss Simona - Cisnadie
    20 -- 21 2v gr.inf.
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Toader George - Agnita
    22 -- 1v gr.inf.
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    23 -- 0v gr.inf.
    Pelaghie Ioan - Targu Mures


    Clasament Incepatori

    1. Secera Andreas - Medias
    2. Gecse Alpar - Chibed
    3 -- 4
    Crisan Casian - Agnita
    Zsold Valentin - Medias
    5 -- 8
    Durca Vasile - Medias
    Cristea Daniel - Medias
    Anton Calin - Sibiu
    Ciobanasu Petrisor - Medias
    9 -- 16
    Ilie Victor - Medias
    Matei Ioan - Medias
    Husarciuc Beniamin - Suceava
    Stefan Sanda - Agnita
    Magerusan Radu - Medias
    Cucerzan Dinu - Medias
    Halici Constantin - Medias
    Decuseara Adrian - Medias
    17 -- 24 1v gr.sup.
    Cioca Sergiu - Agnita
    Dragomir Mircea - Madias
    Tulus Claudiu - Medias
    Lemnaru Bogdan - Agnita
    Dalbea Nikol - Agnita
    Fleseriu Mihai - Agnita
    Rosu Ciprian - Medias
    Parvulescu Eugen - Medias
    25 -- 3v gr.inf.
    Codau Marin - Medias
    26 -- 28 1v gr.inf.
    Ilie Victor Sr. - Medias
    Jentimir Dima - Medias
    Popelca Andrei - Agnita
    29 -- 32 0v gr.inf.
    Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
    Sufletel Margareta - Alba Iulia
    Lemnaru Alexandra - Agnita
    Ormenisan Liviu - Medias
    Ultima modificare făcută de PaliHR; 26.03.2017 la 11:11.

  6. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  7. #4
    senior
    Avatarul lui coco68
    Data înscrierii
    11.02.2011
    Locație
    sibiu
    Vârstă
    50
    Postări
    328
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 3 h 44 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    429
    Primul. MIGEA CORNEL

  8. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu, ioan.dragomir64 le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    junior

    Data înscrierii
    09.04.2012
    Locație
    Ocna Sibiului, Romania
    Vârstă
    43
    Postări
    145
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 22 h 58 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    157
    Al doilea Timaru Ilie

  10. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place coco68, ioan.dragomir64 le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    junior
    Avatarul lui Andrei668
    Data înscrierii
    24.05.2014
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    20
    Postări
    66
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 20 h 52 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    70
    Se înscrie din Sibiu la categoria avansați, Rotariu Andrei

    Trimis de pe al meu E3_Living folosind Tapatalk

  12. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place coco68 le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    senior
    Avatarul lui Sorin Iancu
    Data înscrierii
    02.03.2008
    Locație
    Sibiu, Romania
    Vârstă
    35
    Postări
    333
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 8 h 11 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    85
    Sorin Iancu - Open
    Blade : DHS Hurricane King / Butterfly M. Maze
    DHS Skyline TG3 (Blue Sponge) & Tibhar Evolution MX-P / JOOLA Maxxx 450
    Just do it !

  14. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place coco68 le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    senior

    Data înscrierii
    13.11.2015
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    176
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 9 h 20 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    280
    Marius Morariu Din Sibiu - Avansati

    Mr. Tomahawk

  16. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place coco68 le-a plăcut acest mesaj
  17. #9
    senior
    Avatarul lui Barbulescu Dan
    Data înscrierii
    10.11.2015
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    50
    Postări
    208
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 13 h N/A
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    511
    Din Sibiu:Barbulescu Dan, avansati,multumesc!

  18. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  19. #10
    cadet

    Data înscrierii
    23.01.2013
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    39
    Postări
    30
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 h 56 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    91
    Se înscrie din Sibiu la avansati: NEGREAN IOAN, DECEAN DARIAN. MULȚUMESC

  20. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu, Dari SD le-a plăcut acest mesaj
  21. #11
    cadet
    Data înscrierii
    03.05.2016
    Locație
    Hunedoara
    Vârstă
    43
    Postări
    15
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 1 h 33 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    6
    Se inscriu din Hunedoara la avansati: Botea Fabian,Busu Romulus.La open Pavel Calin

  22. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  23. #12
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.616
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    399 z 8 h 40 m
    Timp online pe zi
    3 h 1 m
    Reputație
    8243
    Cecan Vasile, Timisoara, avansati
    Jichici Svetozar, Timisoara, avansati

  24. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place lulciuc.dumitru le-a plăcut acest mesaj
  25. #13
    senior

    Data înscrierii
    04.12.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    49
    Postări
    303
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 18 h 54 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    360
    Din Sibiu la Avansati Mitica Dragomir

    la Open Benyovski Bela
    Radu C-tin
    Mitzea Alexandru

  26. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  27. #14
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.616
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    399 z 8 h 40 m
    Timp online pe zi
    3 h 1 m
    Reputație
    8243
    Karacsonyi Zoltan, Timisoara, avansati
    Kalman Csaba, Timisoara, open

  28. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place lulciuc.dumitru le-a plăcut acest mesaj
  29. #15
    cadet
    Data înscrierii
    15.11.2015
    Locație
    SIBIU
    Vârstă
    48
    Postări
    25
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 14 h 18 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    26
    Din Cisnădie Dorling Raul la avansați.


    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

  30. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. GRAND TURNEU "Cupa Costel Totan", Mediaș – 3-5.05.2019
    De Zosim1 în forumul Competiții locale
    Răspunsuri: 142
    Ultimul post: 08.05.2019, 08:59
  2. Răspunsuri: 8
    Ultimul post: 04.04.2018, 18:15
  3. Răspunsuri: 281
    Ultimul post: 13.02.2018, 17:45
  4. Turneu A "Cupa Prieteniei", Mediaș - 21.10.2017
    De Zosim1 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 328
    Ultimul post: 24.10.2017, 01:02
  5. Răspunsuri: 667
    Ultimul post: 24.06.2017, 21:57

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •