tt-shop.ro 468x60 2tenismasa.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 82

Subiect: Turneu B "Turneu de testare", Ploiești – Indoor Table Tennis – 12.03.2017

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.12.2009
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    59
    Postări
    2.797
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 22 h 18 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    4860

    Turneu B "Turneu de testare", Ploiești – Indoor Table Tennis – 12.03.2017

    Turneu "B" Ploiesti

    Data: Duminica 12.03.2017
    Categorii:
    - Avansati/Incepatori (participa jucatorii amatori cu Mp mai mic de 20) - separat;
    - Elite/Open - separat.
    Ora de incepere:
    - 9:30 Avansati/Incepatori;
    - 9:45 Elite/Open;
    Inscrierea/Retragerea participanților:
    - pe forum sau telefonic, sau la sală în limita locurilor disponibile;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 10.03.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    Sistemul de joc:
    - Grupe inferioare de 6 (sau 5) jucatori, regula sarpelui dupa MP, se califica primii 4;
    - Grupe superioare de 4 (sau 3) jucatori, se califica primii 2;
    - La Elite/Open se va face turneu intre primii 4.
    - La Avansati/Incepatori eventualele Bye-uri in Eliminatorii sunt acordate celor mai bine clasati jucatori din superioare in ordinea grupelor.
    Locurile 2 din grupele superioare se impart in doua urne (pt. partea de sus sau de jos a tabloului astfel incat locurile 1 si 2 dintr-o grupa superioara sa nu se intalneasca decat in finala) si vor trage la sorti adversarul.
    Locatie: - Indoor Table Tennis, Ploiesti, str. Valeni nr. 141
    Indicații de orientare:

    Logistica : - 6 mese Donic Waldner 25
    Nr. Max. de jucatori :
    - 12 - Elite/Open;
    - 24 - Avansati/Incepatori;
    Taxa :
    - 20 lei/jucator, copii 10 lei, persoanele cu dizabilitati gratuit.
    - 1 leu/jucator se vireaza catre fondul Amatur.
    Se asigura: o apa plata 2l, 1 cafea, mingi de joc 1*.
    Materiale de premiere: medalii, diplome locurile 1-4 la open si amatori.
    Organizatori :
    - George Iancu, tel 0744.576.977
    - Bogdan Visan, tel 0729.983.041
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 02.03.2017 la 21:45.

  2. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    2.887
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    75 z 15 h 51 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    7017
    Inscrieri Amatori - on 3/12/2017 at 9:49:12 AM

    1. Voicu Ionut, Ploiesti, 464 - 19.4 - A
    2. Bivolaru Marius, Ploiesti, 126 - 19.09 - A
    3. Bozga Razvan, Baicoi, 228 - 19 - A
    4. Marian Bogdan, Ploiesti, 174 - 18.5 - AW
    5. Sarbu Dan, Ploiesti, 172 - 17.61 - AW
    6. Babus Liviu, Ploiesti, 239 - 16.41 - A
    7. Rusea Gheorghe, Breaza, 250 - 16.29 - A
    8. Craciun David Mihai, Bucuresti, 309 - 16.17 - AJ
    9. Mocanu Adrian, Targoviste, 362 - 16.04 - A
    10. Duma Gheorghe, Ploiesti, 700 - 14.17 - A
    11. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 373 - 13.31 - A
    12. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 684 - 12.67 - A
    13. Ionita Fabian, Ploiesti, 1371 - 12 - A
    14. Constantin Cristina, Bucuresti, 504 - 11.14 - AF
    15. Botoc Ovidiu, Ploiesti, 1748 - 11 - A
    16. Eparu Matei, Ploiesti, 1192 - 10 - AJ
    17. Ipate Virgil, Valenii de Munte, 1375 - 10 - A
    18. Corbu Darius, Valenii de Munte, 1099 - 9.25 - A
    19. Eparu Leontin, Ploiesti, 1121 - 7 - A
    20. Irimia Marian, Ploiesti, 1637 - 7 - A
    21. Ozgean Seitomer, Constanta, 1931 - 0 - A
    22. Vasile Cristi, Ploiesti, 2716 - 0 - A
    23. Vasile Alexandru, Ploiesti, 3256 - 0 - A
    24. Olareanu Madalina, Buzau, 4002 - 0 - A
    25. Savca Mihai, Ploiesti, 4003 - 0 - A


    Inscrieri Open - on 3/12/2017 at 9:49:25 AM

    1. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 42 - 28.5 - O
    2. Teodorescu Sandica, Ramnicu Sarat, 159 - 28.3 - OLF
    3. Miron Liviu, Campina, 255 - 27.4 - O
    4. Bozga Lucian, Baicoi, 69 - 26.92 - O
    5. Mostovoi Andrei, Campina, 129 - 26.33 - OW
    6. Puiu Dragos, Urlati, 1056 - 26 - O
    7. Mihaila Nicolae, Breaza, 78 - 25.64 - O
    8. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 70 - 24.68 - O
    9. Barbatel Eduard, Ploiesti, 99 - 24.64 - O
    10. Ivan Valentin, Campina, 83 - 22.72 - O
    11. Sorescu Mircea, Paulesti, 92 - 21.86 - O
    12. Manta Viorel, Baicoi, 431 - 21.5 - O
    13. Nitescu Horia, Ploiesti, 572 - 17.25 - A
    14. Popa Ion, Ploiesti, 363 - 13.89 - A
    15. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 1198 - 7 - A
    16. Radu Florin, Ploiesti, 1395 - 0 - A


    Absent nemotivat Tudor Valeriu.
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 12.03.2017 la 09:50.

  4. Îmi place Victor Sencu le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    2.887
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    75 z 15 h 51 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    7017
    Desfasurare turneu Amatori:

    Grupe inferioare Amatori

    1 Voicu Ionut Craciun David Mihai Mocanu Adrian Eparu Matei Ipate Virgil Olareanu Madalina Savca Mihai
    2 Bivolaru Marius Rusea Gheorghe Duma Gheorghe Botoc Ovidiu Corbu Darius Vasile Alexandru
    3 Bozga Razvan Babus Liviu Stancescu Sebastian Constantin Cristina Eparu Leontin Vasile Cristi
    4 Marian Bogdan Sarbu Dan Iorgoiu Constantin Ionita Fabian Irimia Marian Ozgean Seitomer

    Grupe inferioare Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 VOICU IONUT PLOIESTI
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
    3-2
    2-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    4
    4
    3 MOCANU ADRIAN TARGOVISTE
    1-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    2
    4 EPARU MATEI PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 IPATE VIRGIL VALENII DE MUNTE
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    3
    6 OLAREANU MADALINA BUZAU
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    2-3
    1
    7 SAVCA MIHAI PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 RUSEA GHEORGHE BREAZA
    3-0
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
    3
    4
    3 DUMA GHEORGHE PLOIESTI
    1-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 BOTOC OVIDIU PLOIESTI
    0-3
    1-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    5 CORBU DARIUS VALENII DE MUNTE
    0-3
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    6 VASILE ALEXANDRU PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOZGA RAZVAN BAICOI
    3-2
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    3
    2 BABUS LIVIU PLOIESTI
    2-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
    3-0
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    2
    4 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
    1-3
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    5 EPARU LEONTIN PLOIESTI
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    6 VASILE CRISTI PLOIESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    2 SARBU DAN PLOIESTI
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-2
    5
    1
    4 IONITA FABIAN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 IRIMIA MARIAN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6 OZGEAN SEITOMER CONSTANTA
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1


    Calificati in superioare - Amatori

    1 Voicu Ionut Mocanu Adrian Ipate Virgil Craciun David Mihai
    2 Bivolaru Marius Duma Gheorghe Corbu Darius Rusea Gheorghe
    3 Babus Liviu Stancescu Sebastian Bozga Razvan Constantin Cristina
    4 Iorgoiu Constantin Sarbu Dan Marian Bogdan Ionita Fabian


    Grupe superioare Amatori

    1 Voicu Ionut Sarbu Dan Bozga Razvan Rusea Gheorghe
    2 Bivolaru Marius Mocanu Adrian Marian Bogdan Constantin Cristina
    3 Babus Liviu Duma Gheorghe Ipate Virgil Ionita Fabian
    4 Iorgoiu Constantin Stancescu Sebastian Corbu Darius Craciun David Mihai


    Grupe superioare Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VOICU IONUT PLOIESTI
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 SARBU DAN PLOIESTI
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 BOZGA RAZVAN BAICOI
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 RUSEA GHEORGHE BREAZA
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 MOCANU ADRIAN TARGOVISTE
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    1
    3 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    4 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BABUS LIVIU PLOIESTI
    3-1
    3-1
    0-3
    2
    2
    2 DUMA GHEORGHE PLOIESTI
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    3 IPATE VIRGIL VALENII DE MUNTE
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    4 IONITA FABIAN PLOIESTI
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    2 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 CORBU DARIUS VALENII DE MUNTE
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    1
    4 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    2


    Eliminatorii Amatori

    1. Voicu Ionut
    ------------------------- Voicu Ionut 3-1
    8. Bivolaru Marius
    -------------------------------------------------- Babus Liviu 0-3
    5. Babus Liviu
    ------------------------- Babus Liviu 3-1
    4. Corbu Darius
    --------------------------------------------------------------------------- Craciun David Mihai 0-3
    3. Ionita Fabian
    ------------------------- Craciun David Mihai 1-3
    6. Craciun David Mihai
    -------------------------------------------------- Craciun David Mihai 3-2
    7. Sarbu Dan
    ------------------------- Sarbu Dan 3-1
    2. Mocanu Adrian



    Clasament Amatori

    1. Craciun David Mihai - Bucuresti
    2. Babus Liviu - Ploiesti
    3 -- 4
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Voicu Ionut - Ploiesti
    5 -- 8
    Ionita Fabian - Ploiesti
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Mocanu Adrian - Targoviste
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    9 -- 10 2v gr.sup.
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    11 -- 12 1v gr.sup.
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Ipate Virgil - Valenii de Munte
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Bozga Razvan - Baicoi
    Duma Gheorghe - Ploiesti
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Constantin Cristina - Bucuresti
    17 -- 18 2v gr.inf.
    Botoc Ovidiu - Ploiesti
    Savca Mihai - Ploiesti
    19 -- 21 1v gr.inf.
    Eparu Leontin - Ploiesti
    Ozgean Seitomer - Constanta
    Olareanu Madalina - Buzau
    22 -- 25 0v gr.inf.
    Eparu Matei - Ploiesti
    Irimia Marian - Ploiesti
    Vasile Cristi - Ploiesti
    Vasile Alexandru - Ploiesti


    Desfasurare turneu Open:

    Grupe inferioare Open

    1 Fratila Robert Ivan Sorin Ioan Barbatel Eduard Radu Florin
    2 Teodorescu Sandica Mihaila Nicolae Ivan Valentin Cudalbu Ciprian
    3 Miron Liviu Puiu Dragos Manta Viorel Popa Ion
    4 Bozga Lucian Mostovoi Andrei Sorescu Mircea Nitescu Horia

    Grupe inferioare Open

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 IVAN SORIN IOAN TARGOVISTE
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    3 BARBATEL EDUARD PLOIESTI
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 RADU FLORIN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TEODORESCU SANDICA RAMNICU SARAT
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 MIHAILA NICOLAE BREAZA
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    3
    3 IVAN VALENTIN CAMPINA
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    4 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    4
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MIRON LIVIU CAMPINA
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    4
    2 PUIU DRAGOS URLATI
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 MANTA VIOREL BAICOI
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    2
    4 POPA ION PLOIESTI
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    3
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOZGA LUCIAN BAICOI
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 MOSTOVOI ANDREI CAMPINA
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 SORESCU MIRCEA PAULESTI
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    4
    4 NITESCU HORIA PLOIESTI
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    5
    6


    Calificati in superioare - Open
    1 Fratila Robert Barbatel Eduard Ivan Sorin Ioan Radu Florin
    2 Teodorescu Sandica Ivan Valentin Mihaila Nicolae Cudalbu Ciprian
    3 Puiu Dragos Manta Viorel Popa Ion Miron Liviu
    4 Bozga Lucian Mostovoi Andrei Nitescu Horia Sorescu Mircea

    Grupe superioare Open
    1 Fratila Robert Mostovoi Andrei Popa Ion Cudalbu Ciprian
    2 Teodorescu Sandica Barbatel Eduard Nitescu Horia Miron Liviu
    3 Puiu Dragos Ivan Valentin Ivan Sorin Ioan Sorescu Mircea
    4 Bozga Lucian Manta Viorel Mihaila Nicolae Radu Florin


    Grupe superioare Open

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 MOSTOVOI ANDREI CAMPINA
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 POPA ION PLOIESTI
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    4 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TEODORESCU SANDICA RAMNICU SARAT
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BARBATEL EDUARD PLOIESTI
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3 NITESCU HORIA PLOIESTI
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 MIRON LIVIU CAMPINA
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PUIU DRAGOS URLATI
    3-0
    2-3
    1-3
    1
    2 IVAN VALENTIN CAMPINA
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    3 IVAN SORIN IOAN TARGOVISTE
    3-2
    3-0
    1-3
    2
    2
    4 SORESCU MIRCEA PAULESTI
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BOZGA LUCIAN BAICOI
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 MANTA VIOREL BAICOI
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    3 MIHAILA NICOLAE BREAZA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 RADU FLORIN PLOIESTI
    0-3
    2-3
    0-3
    0


    Eliminatorii Open

    1. Fratila Robert
    ------------------------- Fratila Robert 3-1
    8. Nitescu Horia
    -------------------------------------------------- Fratila Robert 3-0
    5. Ivan Sorin Ioan
    ------------------------- Ivan Sorin Ioan 3-1
    4. Bozga Lucian
    --------------------------------------------------------------------------- Fratila Robert 3-0
    3. Sorescu Mircea
    ------------------------- Mihaila Nicolae 2-3
    6. Mihaila Nicolae
    -------------------------------------------------- Teodorescu Sandica 0-3
    7. Mostovoi Andrei
    ------------------------- Teodorescu Sandica 1-3
    2. Teodorescu Sandica


    Clasament Open

    1. Fratila Robert - Filipestii de Targ
    2. Teodorescu Sandica - Ramnicu Sarat
    3 -- 4
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Mihaila Nicolae - Breaza
    5 -- 8
    Nitescu Horia - Ploiesti
    Mostovoi Andrei - Campina
    Bozga Lucian - Baicoi
    Sorescu Mircea - Paulesti
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Puiu Dragos - Urlati
    Barbatel Eduard - Ploiesti
    Manta Viorel - Baicoi
    Cudalbu Ciprian - Ploiesti
    13 -- 14 0v gr.sup.
    Ivan Valentin - Campina
    Popa Ion - Ploiesti
    15 -- 16 0v gr.inf.
    Miron Liviu - Campina
    Radu Florin - Ploiesti
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 12.03.2017 la 19:56.

  6. Mulțumesc sevraj, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Victor Sencu, Iulian Gherasim, tavy le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    senior

    Data înscrierii
    05.07.2012
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    57
    Postări
    831
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    78 z 15 h 16 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    3244
    Sarbu Dan, Amatori

  8. Mulțumesc george60, Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place B.Liviu, GeorgeDospinescu, Johnny Plaiasu, sebyy, vio.m, Gabone le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.12.2009
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    59
    Postări
    2.797
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 22 h 18 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    4860
    Iorgoiu Constantin - Drajna - Amatori
    Corbu Darius - Valeni de Munte - Amatori
    Voicu Ionut - Ploiesti- Amatori
    Sorescu Mircea - Paulesti - Open
    Vasile Cristi - Ploiesti- Amatori
    Vasile Alexandru - Ploiesti- Amatori
    Ultima modificare făcută de george60; 02.03.2017 la 19:35.

  10. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu, Dan12, Marian Bogdan, sebyy, B.Liviu, vio.m, Gabone le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    senior

    Data înscrierii
    12.03.2015
    Locație
    baicoi
    Vârstă
    41
    Postări
    158
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 8 h 59 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    528
    Ciprian Cudalbu - Open

  12. Mulțumesc Bogdan V, george60 au mulțumit pentru mesaj
  13. #7
    maestru

    Data înscrierii
    26.03.2012
    Locație
    Paulesti
    Vârstă
    54
    Postări
    1.001
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 12 h 14 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    4179
    Rusea Gheorghe - Breaza - Amatori

  14. Mulțumesc Bogdan V, george60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu, Marian Bogdan, sebyy, B.Liviu, vio.m, Gabone le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    junior

    Data înscrierii
    08.07.2013
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    36
    Postări
    142
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 4 h 44 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    515
    Ozgean Seitomer - Constanta
    Andrei Rusu - Strejnicu

  16. Mulțumesc Bogdan V, george60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Brulea Petre, Dan12, Marian Bogdan, sebyy, B.Liviu le-a plăcut acest mesaj
  17. #9
    senior

    Data înscrierii
    29.06.2013
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    55
    Postări
    444
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 15 h 50 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    1573
    Dospinescu George - Bucuresti - Amatori

  18. Mulțumesc Bogdan V, george60 au mulțumit pentru mesaj
  19. #10
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    17.03.2009
    Locație
    Baicoi
    Vârstă
    50
    Postări
    1.233
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    28 z 8 h 51 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    3578
    Bozga Lucian-pentru testare la elite/open!

  20. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Dan12, Marian Bogdan, sebyy, B.Liviu, Brulea Petre, vio.m, Gabone le-a plăcut acest mesaj
  21. #11
    senior
    Avatarul lui Marian Irimia
    Data înscrierii
    22.10.2016
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    45
    Postări
    274
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 16 h 18 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    632
    Irimia Marian din Ploiești - Începători
    MX-P / R&B / MX-S
    "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

  22. Mulțumesc Bogdan V, george60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Marian Bogdan, B.Liviu, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  23. #12
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    17.03.2009
    Locație
    Baicoi
    Vârstă
    50
    Postări
    1.233
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    28 z 8 h 51 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    3578
    Frățilă Robert-open.
    Bozga Razvan-amatori.

  24. Mulțumesc Bogdan V, george60 au mulțumit pentru mesaj
  25. #13
    senior

    Data înscrierii
    20.02.2012
    Locație
    Campina
    Vârstă
    52
    Postări
    298
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 10 h 25 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    344
    Marin Iulian---- amatori---din CAMPINA

  26. Mulțumesc george60, Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu, Marian Bogdan, B.Liviu, vio.m, Gabone le-a plăcut acest mesaj
  27. #14
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.12.2009
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    59
    Postări
    2.797
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 22 h 18 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    4860
    Teodorescu Sandica - Buzau -Open
    Olareanu Madalina - Buzau - Avansati, Incepatori
    Mostovoi Andrei - Campina - Open

  28. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Dan12, Marian Bogdan, B.Liviu, Brulea Petre, mironliviu, Gabone le-a plăcut acest mesaj
  29. #15
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    2.887
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    75 z 15 h 51 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    7017
    Marian Bogdan si Bivolaru Marius la Avansati.

  30. Mulțumesc Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 1829
    Ultimul post: 16.09.2019, 21:10
  2. Turneu B "Vine Crăciunul!", Ploiești, Indoor Table Tennis - 23.12.2017
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 139
    Ultimul post: 30.12.2017, 16:30
  3. Răspunsuri: 53
    Ultimul post: 03.05.2017, 17:31
  4. Răspunsuri: 89
    Ultimul post: 14.04.2017, 16:13
  5. Răspunsuri: 102
    Ultimul post: 26.02.2017, 22:32

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •