tt-shop.ro 468x60 2vivasportshop.ro 2 468x60pingpongshop.ro 468x60
Pagina 1 din 24 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 356

Subiect: Turneu A Brașov - 01.04.2017

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.695
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    130 z 14 h 36 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15662

    Turneu A Brașov - 01.04.2017

    Turneu A "Cupa EmiTT&ARENA BV", BRASOV- Sâmbătă 01 aprilie 2017

    LOCALITATEA: Brasov
    DATA: Sâmbătă 01.aprilie 2017;
    CATEGORII: Elite + Open
    ORA DE ÎNCEPERE:
    OPEN - 8,35 - validare înscrieri, la 9,10 încep meciurile;
    Elite - 13,35 - validare înscrieri, la 13,45 încep meciurile;

    SALA: Sala de Sport Arena Brasov http://www.arena-brasov.ro/
    INDICAȚII DE ORIENTARE:



    Imediat pe dreapta (200m) cum se intra de la Brasov spre Centura de Sacele .
    LOGISTICĂ: 8 mese aprobate ITTF, mingi ***;
    SPAȚIU DE JOC: 440 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Teraflexla 6 mese si parchet pentru 2 mese;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri;
    Se asigură apă plată 2 litri, sandwich;

    TAXA: adulți 30 Lei, copii sub 14 ani 15 Lei, din care 1 Leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1÷4 cupe + diplome;
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 30.03.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    Open
    - Participă orice jucător amator cu MP de 20^ precum si cei din categoria Avansati cu MP 10-19,99, daca isi exprima dorinta pentru aceasta categorie;
    - Număr maxim de participanţi: 47;+1 widl card
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu de 8;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    Elite
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 27^ precum si jucatorii openiști cu MP 20-27 (care sunt rugați să-şi anunțe opțiunea la ELITE), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 23;+ 1 wild card
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu in functie de nr inscrisi;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;

    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post
    Acesta este modelul de minge cu care se joacă la acest turneu: Joola*** (plastic)




    Sponsor : EMI TT
    Organizator Principal - SZELYES IOAN - 0720 738053
    Organizator Tehnic - GELU VLADOIU - 0722 315757
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 29.03.2017 la 11:28.

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.695
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    130 z 14 h 36 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15662
    Turneu "A" 01.04.2017 - Brasov "Memorialul Viorica Borzos"

    LOCALITATEA: Brasov
    DATA: Sâmbătă 01.aprilie 2017;
    CATEGORII: Avansati+Incepatori
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Avansati - 8,35 - validare înscrieri, la 9,10 încep meciurile;
    Incepatori - 13,35 - validare înscrieri, la 13,45 încep meciurile;

    Locatia: Liceul "Remus Radulet" (fostul "Energetic) situat in Brasov, str Zizinului;
    INDICAȚII DE ORIENTARE:
    https://www.google.ro/maps/place/Col...c26544e6c3ca53
    Indicatii rutiere: Cum se coboara podul "Zizinului"(dinspre oras catre Centura) a doua strada la dreapta, care este la aprox 40 m, si in fatza se vede liceul, cu indicator catre "Cantina" (va indruma portarul). Cei ce vin dinspre Bucuresti pe Centura, fac stanga (la sensul giratoriu) si intra pe str. Zizinului si inainte de podul Zizinului fac stanga (se vede liceul in capatul strazii, zona deschisa);

    LOGISTICĂ: 8 mese aprobate ITTF, mingi ***;
    SPAȚIU DE JOC: 440 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Teraflex;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri;
    Se asigură apă plată 2 litri si sandwich;

    TAXA: adulți 30 Lei, copii sub 14 ani 15 Lei, din care 1 Leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1÷4 cupe + diplome;
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 30.03.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    Avansati
    - Participă orice jucător amator cu MP de 10^ precum si jucatorii incepatori cu MP sub 10(care sunt rugați să-şi anunțe opțiunea la Avansati), în limita locurilor disponibile;

    - Număr maxim de participanţi: 47;+ 1 wild card
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4; - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1645;
    - Tablou eliminatoriu de 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    Incepatori
    - Participă jucătorii cu MP pana la 10;
    - Număr maxim de participanţi: 23;+1 wild card
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu in functie de nr inscrisi;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;

    Sponsor: EMI TT;

    Organizator Principal - Alexandru Bondoc 0743086313
    Organizator Tehnic - Tokos Pali 0742257995
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 28.03.2017 la 12:16.

  3. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.695
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    130 z 14 h 36 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15662
    Inscrieri Elite - on 3/31/2017 at 5:10:48 PM

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 40.03 - OL
    2. Petrescu Liviu, Pitesti, 5 - 39.43 - OLW
    3. Toma Florin, Pitesti, 9 - 36.64 - OLW
    4. Tudorache Viorel, Bucuresti, 128 - 34.2 - OL
    5. Macovei Liviu, Brasov, 46 - 33.79 - O
    6. Sufletel Radu, Alba Iulia, 54 - 32.82 - OLW
    7. Ciuca Dan, Pitesti, 77 - 31.08 - OW
    8. Dinca Daniel, Bucuresti, 16 - 31 - OH
    9. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 1319 - 31 - O
    10. Panea Ovidiu, Bucuresti, 21 - 30.5 - O
    11. Kiss Janos, Miercurea Ciuc, 639 - 30 - O
    12. Sinita Eugen, Bucuresti, 25 - 29.78 - O
    13. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 107 - 29.75 - O
    14. Cozma Catalin, Falticeni, 26 - 29.36 - OW
    15. Marola Mihai, Bacau, 108 - 29.21 - O
    16. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 32 - 28.66 - OW
    17. Duceac Catalin, Botosani, 199 - 28.6 - O
    18. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 42 - 28.5 - O
    19. Migea Cornel, Sibiu, 67 - 27.29 - O
    20. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 50 - 27.25 - O
    21. Lunca Razvan, Tarnaveni, 101 - 27 - O
    22. Szekeres Levente, Brasov, 2034 - 0 - A
    23. Minica Belemet, Brasov, 4003 - 0 - A


    Inscrieri Open - on 3/31/2017 at 5:06:57 PM

    1. Hutanu Alin, Brasov, 75 - 26.36 - O
    2. Rojnita Sebastian, Bacau, 52 - 26.32 - O
    3. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 192 - 25.25 - O
    4. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 140 - 25.14 - O
    5. Cocean Valer, Baraolt, 226 - 24.75 - O
    6. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 137 - 24.43 - O
    7. Vlase Gheorghe, Slobozia, 66 - 24.39 - O
    8. Kaposta Victor, Arad, 59 - 24.34 - O
    9. Bardocz Szilard, Capeni, 224 - 24.33 - O
    10. Nica Ionut, Brasov, 247 - 23.5 - O
    11. Neagoe Costin, Bucuresti, 397 - 23.4 - O
    12. Benyovski Bela, Sibiu, 243 - 23.29 - OW
    13. Vladoiu Gelu, Brasov, 71 - 23.22 - OW
    14. Motorga Dorin, Targu Mures, 157 - 23.17 - O
    15. Kromek Iulian, Cugir, 460 - 22.8 - O
    16. Ivan Valentin, Campina, 83 - 22.72 - O
    17. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 290 - 22.46 - OW
    18. Padurariu Costel, Brasov, 100 - 22.34 - O
    19. Munteanu Octavian, Tecuci, 79 - 22.25 - OW
    20. Istrate Cristian, Bucuresti, 94 - 22.03 - OW
    21. Galiu Mihai, Brasov, 946 - 22 - O
    22. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 1021 - 22 - O
    23. Popa Mircea, Brasov, 96 - 21.88 - OW
    24. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 384 - 21.81 - OW
    25. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 398 - 21.8 - O
    26. Badulescu Mario, Giurgiu, 400 - 21.56 - O
    27. Bleoca Marius, Tarnaveni, 310 - 21.5 - O
    28. Ticu Dorin, Bacau, 87 - 21.36 - OW
    29. Nistor Florin, Comanesti, 151 - 21.14 - O
    30. Veres Janos, Targu Mures, 355 - 20.96 - OW
    31. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 148 - 20.89 - O
    32. Braniste George, Bacau, 105 - 20.82 - O
    33. Barac Marius, Sibiu, 257 - 20.29 - OW
    34. Antal Denes, Brasov, 152 - 20.28 - OW
    35. Bacanu Paulian, Brasov, 325 - 20.13 - O
    36. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 253 - 19.75 - AW
    37. Janosi Attila, Targu Mures, 221 - 18.67 - A
    38. Serban Liviu, Onesti, 245 - 18.33 - A
    39. Ursulescu Ioan, Bacau, 149 - 18.32 - AW
    40. Sabau Aurel, Tarnaveni, 641 - 18 - A
    41. Grama Mihai, Azuga, 770 - 18 - AW
    42. Badulescu Rafael, Giurgiu, 533 - 17.94 - A
    43. Radu Constantin, Sibiu, 246 - 17.46 - AW
    44. Cinca Daniel, Craiova, 941 - 13.33 - A
    45. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 1259 - 0 - O
    46. Lorincz Jozsef, Sfantu Gheorghe, 3432 - 0 - O
    47. Tutoveanu Razvan, Brasov, 4003 - 0 - A




    Nemotivat!!!
    Cucu Cristian din Targoviste
    Kiss Janos din Miercurea Ciuc

    Clasament Open

    1. Bardocz Szilard - Capeni
    2. Lorincz Jozsef - Sfantu Gheorghe
    3 -- 4
    Hutanu Alin - Brasov
    Kaposta Victor - Arad
    5 -- 8
    Ivan Valentin - Campina
    Badulescu Mario - Giurgiu
    Persa Florin - Sfantu Gheorghe
    Cocean Valer - Baraolt
    9 -- 16
    Padurariu Costel - Brasov
    Nistor Florin - Comanesti
    Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Braniste George - Bacau
    Janosi Attila - Targu Mures
    Munteanu Octavian - Tecuci
    17 -- 19 2v gr.sup.
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Ursulescu Ioan - Bacau
    20 -- 25 1v gr.sup.
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Kromek Iulian - Cugir
    Galiu Mihai - Brasov
    Ticu Dorin - Bacau
    Veres Janos - Targu Mures
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Nica Ionut - Brasov
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Bacanu Paulian - Brasov
    33 -- 36 2v gr.inf.
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Antal Denes - Brasov
    Sabau Aurel - Tarnaveni
    37 -- 41 1v gr.inf.
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    Serban Liviu - Onesti
    Radu Constantin - Sibiu
    Cinca Daniel - Craiova
    Tutoveanu Razvan - Brasov
    42 -- 47 0v gr.inf.
    Benyovski Bela - Sibiu
    Popa Mircea - Brasov
    Barac Marius - Sibiu
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Grama Mihai - Azuga
    Badulescu Rafael - Giurgiu





    Clasament Elite

    1. Enciu Alexandru - Slobozia
    2. Tudorache Viorel - Bucuresti
    3 -- 4
    Petrescu Liviu - Pitesti
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    5 -- 8
    Macovei Liviu - Brasov
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Marola Mihai - Bacau
    Sinita Eugen - Bucuresti
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Toma Florin - Pitesti
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Fratila Robert - Filipestii de Targ
    Migea Cornel - Sibiu
    Lunca Razvan - Tarnaveni
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Cozma Catalin - Falticeni
    Duceac Catalin - Botosani
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    17 -- 2v gr.inf.
    Ciuca Dan - Pitesti
    18 -- 20 1v gr.inf.
    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    Incze Levente - Miercurea Ciuc
    Szekeres Levente - Brasov
    21 -- 22 0v gr.inf.
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Minica Belemet - Brasov


    Clasament Avansați

    1. Olteanu Mihai - Brasov
    2. Toma Adrian - Sfantu Gheorghe
    3 -- 4
    Comsa Dan - Sibiu
    Elekes Hunor - Valea Scurta
    5 -- 8
    Sass Imre - Miercurea Ciuc
    Avram Nicolae - Nedelea
    Vitos Fodor Istvan - Miercurea Ciuc
    Covataru Loredan - Brasov
    9 -- 16
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Sterie Georgiana - Filipestii de Targ
    Gligor George - Sibiu
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Matei Mirel - Brasov
    17 -- 2v gr.sup.
    Pralea Marius Dan - Botosani
    18 -- 25 1v gr.sup.
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Socaci Sorin - Panciu
    Decean Darian - Sibiu
    Ciky Cornel - Fagaras
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Bozosan Petre - Sibiu
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Negrean Ioan - Sibiu
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Morariu Marius - Sibiu
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Loghin Florin - Brasov
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Lolea Toma - Fagaras
    33 -- 37 2v gr.inf.
    Demeny Zoltan - Brasov
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
    Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    Marica Dan - Brașov
    Balan Claudia - Brasov
    38 -- 43 1v gr.inf.
    Tarau Vasile - Brasov
    Kis Istvan - Brasov
    Konczei Jozsef - Targu Secuiesc
    Elekes Csaba - Valea Scurta
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Pietraru Dorian - Victoria
    44 -- 48 0v gr.inf.
    Serban Aurel - Fagaras
    Pop Sabin - Targu Mures
    Malene Petru - Fagaras
    Rotariu Andrei - Sibiu
    Sarcani Andrei - Targu Mures




    Clasament Începători

    1. Deak Sandor - Brasov
    2. Stefan Patrick - Brasov
    3 -- 4
    Veris Dumitru - Brasov
    Barbu Vasile - Brasov
    5 -- 8
    Toma Dan - Sfantu Gheorghe
    Lorincz Dan - Brasov
    Henegar Gabriel - Brasov
    Makai Peter - Brasov
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Darjan Daniel - Brasov
    Ficleanu Gabriel - Giurgiu
    Makai Tivadar - Brasov
    Constantin Mihai Sebastian - Brasov
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Mija Gheorghe - Fagaras
    Veres Ionut - Brasov
    Babes Razvan - Brasov
    Costache Marian - Brasov
    17 -- 2v gr.inf.
    Movileanu Adrian - Brasov
    18 -- 20 1v gr.inf.
    Portariuc Gheorghe - Botosani
    Antonya Csaba - Brasov
    Butnar Bogdan - Brasov
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Marin Bogdan Mihail - Bacau
    Tanase Claudiu - Giurgiu
    Stancovici Bianca - Targu Mures
    Nistor Alin - Brasov
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 02.04.2017 la 15:34.

  4. Mulțumesc puiu, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  5. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.490
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    172 z 20 h 57 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15221
    Inscrieri Începători - on 31.03.2017 at 22:25:53

    1. Stefan Patrick, Brasov, 718 - 7,5 - A
    2. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 1091 - 7 - A
    3. Movileanu Adrian, Brasov, 1243 - 5,5 - A
    4. Stancovici Bianca, Targu Mures, 1244 - 5,2 - AF
    5. Darjan Daniel, Brasov, 1385 - 9 - A
    6. Deak Sandor, Brasov, 1421 - 0 - A
    7. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 1561 - 6,5 - A
    8. Mija Gheorghe, Fagaras, 1659 - 8 - A
    9. Henegar Gabriel, Brasov, 1737 - 0 - A
    10. Makai Peter, Brasov, 1796 - 0 - A
    11. Veris Dumitru, Brasov, 1798 - 0 - A
    12. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 1891 - 0 - A
    13. Lorincz Dan, Brasov, 2104 - 0 - A
    14. Tanase Claudiu, Giurgiu, 2152 - 6 - A
    15. Barbu Vasile, Brasov, 2405 - 0 - A
    16. Veres Ionut, Brasov, 2539 - 0 - A
    17. Makai Tivadar, Brasov, 3143 - 0 - A
    18. Antonya Csaba, Brasov, 3217 - 0 - A
    19. Wild Card, Romania, 4024 - 0 - A
    20. Babes Razvan, Brasov, 4025 - 0 - A
    21. Costache Marian, Brasov, 4026 - 0 - A
    22. Nistor Alin, Brasov, 4028 - 0 - A
    23. Butnar Bogdan, Brasov, 4030 - 0 - A
    24. Constantin Mihai Sebastian, Brasov, 4031 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Bartha Ferenc, Baraolt, 1925 - 6 - A
    2. Filip Cristi, Comanesti, 993 - 8,35 - A
    3. Portariuc Gheorghe, Botosani, 962 - 6,93 - A
    4. Popescu Lucian, Brasov, 4032 - 0 - A
    5. Percec Dorian, Brasov

    Wild Card: Portariuc Gheorghe

    Clasament Începători

    1. Deak Sandor - Brasov, 100, +295
    2. Stefan Patrick - Brasov, 438, -71
    3 -- 4
    Veris Dumitru - Brasov, 100, +165
    Barbu Vasile - Brasov, 100, +153
    5 -- 8
    Toma Dan - Sfantu Gheorghe, 100, +212
    Lorincz Dan - Brasov, 100, +124
    Henegar Gabriel - Brasov, 100, +112
    Makai Peter - Brasov, 100, +240
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Darjan Daniel - Brasov, 517, -111
    Ficleanu Gabriel - Giurgiu, 386, -179
    Makai Tivadar - Brasov, 100, +82
    Constantin Mihai Sebastian - Brasov, 100, +27
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Mija Gheorghe - Fagaras, 465, -290
    Veres Ionut - Brasov, 100, -4
    Babes Razvan - Brasov, 100, +14
    Costache Marian - Brasov, 100, +52
    17 -- 2v gr.inf.
    Movileanu Adrian - Brasov, 334, -62
    18 -- 20 1v gr.inf.
    Portariuc Gheorghe - Botosani, 409, -182
    Antonya Csaba - Brasov, 100, -21
    Butnar Bogdan - Brasov, 100, -4
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Marin Bogdan Mihail - Bacau, 412, -210
    Tanase Claudiu - Giurgiu, 360, -172
    Stancovici Bianca - Targu Mures, 319, -121
    Nistor Alin - Brasov, 100, -49


    Inscrieri Avansați - on 31.03.2017 at 20:29:14

    1. Negrean Ioan, Sibiu, 177 - 19,5 - A
    2. Demeny Zoltan, Brasov, 182 - 18,13 - A
    3. Cucu Cristin, Targoviste, 189 - 18,14 - AW
    4. Avram Nicolae, Nedelea, 209 - 19,53 - A
    5. Pralea Marius Dan, Botosani, 219 - 17,28 - A
    6. Rusea Gheorghe, Breaza, 250 - 16,29 - A
    7. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 270 - 19,61 - A
    8. Ciky Cornel, Fagaras, 302 - 15,14 - AW
    9. Matei Mirel, Brasov, 361 - 19,6 - A
    10. Plaiasu Ion, Plopeni, 387 - 13,29 - A
    11. Socaci Sorin, Panciu, 402 - 16,54 - A
    12. Comsa Dan, Sibiu, 411 - 15,54 - A
    13. Decean Darian, Sibiu, 412 - 15,21 - A
    14. Dinu Adrian, Darmanesti, 421 - 13,19 - A
    15. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 427 - 17,18 - A
    16. Barbulescu Dan, Sibiu, 451 - 17,67 - A
    17. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 471 - 16,45 - A
    18. Kis Istvan, Brasov, 478 - 12,29 - AW
    19. Pop Sabin, Targu Mures, 492 - 13,96 - A
    20. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 493 - 12,57 - A
    21. Morariu Marius, Sibiu, 509 - 13,64 - A
    22. Bozosan Petre, Sibiu, 558 - 12,54 - A
    23. Dumitrescu Sorin, Brasov, 562 - 11,5 - A
    24. Pralea Constantin, Alba Iulia, 563 - 10,03 - AW
    25. Gligor George, Sibiu, 596 - 17,2 - A
    26. Fulop Laszlo, Targu Mures, 617 - 11,67 - A
    27. Marica Dan, Brasov, 624 - 11,75 - A
    28. Sterie Georgiana, Filipestii de Targ, 678 - 15,38 - AF
    29. Ilie Octavian Marius, Brasov, 686 - 10,17 - A
    30. Malene Petru, Fagaras, 694 - 10,25 - A
    31. Loghin Florin, Brasov, 832 - 11 - A
    32. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 834 - 14 - A
    33. Rotariu Andrei, Sibiu, 838 - 10 - A
    34. Covataru Loredan, Brasov, 848 - 11,13 - A
    35. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 870 - 17,5 - A
    36. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 901 - 16 - A
    37. Tarau Vasile, Brasov, 940 - 13,83 - A
    38. Sarcani Andrei, Targu Mures, 969 - 7,2 - AW
    39. Elekes Hunor, Valea Scurta, 1060 - 16 - AJ
    40. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 1138 - 14 - AJ
    41. Lolea Toma, Fagaras, 1156 - 10 - A
    42. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc, 1253 - 12 - A
    43. Elekes Csaba, Valea Scurta, 1263 - 12 - A
    44. Serban Aurel, Fagaras, 1304 - 14 - A
    45. Olteanu Mihai, Brasov, 1318 - 0 - A
    46. Balan Claudia, Brasov, 1445 - 9 - AJF
    47. Vitos Fodor Istvan, Miercurea Ciuc, 1716 - 11 - A
    48. Pietraru Dorian, Victoria, 2380 - 9 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Vacaru Liviu, Victoria, 2131 - 12 - A
    2. Zamfirache Ioan, Botosani, 531 - 12,58 - AW

    Clasament Avansați

    1. Olteanu Mihai - Brasov, 100, +1099
    2. Toma Adrian - Sfantu Gheorghe, 777, +51
    3 -- 4
    Comsa Dan - Sibiu, 857, -97
    Elekes Hunor - Valea Scurta, 881, +36
    5 -- 8
    Sass Imre - Miercurea Ciuc, 881, -65
    Avram Nicolae - Nedelea, 1065, -6
    Vitos Fodor Istvan - Miercurea Ciuc, 621, +242
    Covataru Loredan - Brasov, 627, +260
    9 -- 16
    Dinu Adrian - Darmanesti, 735, -92
    Sterie Georgiana - Filipestii de Targ, 849, +6
    Gligor George - Sibiu, 944, -5
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu, 905, -137
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc, 959, +10
    Plaiasu Ion - Plopeni, 740, -7
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare, 1069, -330
    Matei Mirel - Brasov, 1069, -126
    17 -- 2v gr.sup.
    Pralea Marius Dan - Botosani, 948, +13
    18 -- 25 1v gr.sup.
    Barbulescu Dan - Sibiu, 968, -78
    Socaci Sorin - Panciu, 909, -113
    Decean Darian - Sibiu, 840, +24
    Ciky Cornel - Fagaras, 836, -49
    Zamfirache Ioan - Botosani, 703, +56
    Tobosaru Gheorghe - Brasov, 702, +79
    Bozosan Petre - Sibiu, 701, -1
    Ilie Octavian Marius - Brasov, 577, +157
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Negrean Ioan - Sibiu, 1063, -310
    Rusea Gheorghe - Breaza, 896, -162
    Morariu Marius - Sibiu, 758, -23
    Fulop Laszlo - Targu Mures, 656, -11
    Loghin Florin - Brasov, 621, +54
    Pralea Constantin - Alba Iulia, 570, +64
    Lolea Toma - Fagaras, 569, +158
    33 -- 37 2v gr.inf.
    Demeny Zoltan - Brasov, 992, -93
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare, 943, -108
    Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc, 777, -27
    Marica Dan - Brasov, 660, +15
    Balan Claudia - Brasov, 517, +52
    38 -- 43 1v gr.inf.
    Tarau Vasile - Brasov, 768, -52
    Kis Istvan - Brasov, 688, -25
    Konczei Jozsef - Targu Secuiesc, 673, -101
    Elekes Csaba - Valea Scurta, 673, -95
    Dumitrescu Sorin - Brasov, 647, -16
    Pietraru Dorian - Victoria, 517, +11
    44 -- 48 0v gr.inf.
    Serban Aurel - Fagaras, 777, -96
    Pop Sabin - Targu Mures, 775, -87
    Malene Petru - Fagaras, 582, -33
    Rotariu Andrei - Sibiu, 569, -28
    Sarcani Andrei - Targu Mures, 423, -14

    Absent nemotivat: Cucu Cristin - Târgoviște.
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 01.04.2017 la 21:17.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  6. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
  7. #5
    junior

    Data înscrierii
    07.11.2013
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    19
    Postări
    126
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 23 h 33 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    100
    Bleoca Marius - Tarnaveni - OPEN
    BL: Butterfly Timo Boll Forte
    BH: Butterfly Tenergy 80
    FH: Butterfly Tenergy 80

  8. Îmi place GeluBv, PaliHR, Alexandrel Bv13 le-a plăcut acest mesaj
  9. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui Alexandrel Bv13
    Data înscrierii
    10.10.2008
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    35
    Postări
    1.140
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 55 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    1191
    Incepatori
    Lorincz Dan
    Darjan Daniel
    Ciobanu Adrian
    Henegar Gabriel
    Walinski Reinert
    Veris Dumitru
    Babes Razvan
    Contiu Mircea
    Costache Marian
    Costache Vlad
    Avansati
    Buksa Ioan

  10. Îmi place GeluBv, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.695
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    130 z 14 h 36 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15662
    Roman Iulian
    Macovei Liviu

    Elite - Brasov

    Hutanu Alin
    Vladoiu Gelu
    Galiu Mihai
    Bacanu Paulian

    Open - Brasov

    Pitac Ovidiu
    Mitrofan Petrica

    Avansati - Brasov

  12. Mulțumesc Aly78 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, tavy, mihai mita, Alexandrel Bv13, Johnny Plaiasu, Gabone le-a plăcut acest mesaj
  13. #8
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.590
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    399 z 6 h 54 m
    Timp online pe zi
    3 h 1 m
    Reputație
    8233
    Citat Postat în original de Barta Istvan-Zsolt Vezi post
    La open:
    Petho Mihaly - Racosul de Sus
    Cocean Valer - Baraolt
    Bardocz Szilard - Capeni
    la avansati:
    Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare
    Bartha Zsolt-Attila - Aita Mare
    Citat Postat în original de Kis Istvan Vezi post
    Kis Istvan-avansati
    Scuze pentru stergerea posturilor. Probleme organizatorice...

  14. Mulțumesc GeluBv, PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Alexandrel Bv13 le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui CKA
    Data înscrierii
    26.09.2015
    Locație
    Targu Secuiesc
    Vârstă
    40
    Postări
    368
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 7 h 1 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    587
    Canea-Kocsis Andras Targu Secuiesc - Avansati

  16. Îmi place GeluBv, PaliHR, Alexandrel Bv13 le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    junior

    Data înscrierii
    07.11.2012
    Locație
    brasov
    Vârstă
    50
    Postări
    68
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    30 z 22 h 32 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    68
    Serban Mircea-avansati

  18. Îmi place GeluBv, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  19. #11
    senior

    Data înscrierii
    22.05.2011
    Locație
    cugir
    Vârstă
    49
    Postări
    562
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    85 z 12 h 47 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    436
    Andone Claudiu elite Cugir
    4/3 din oameni au probleme cu fractiile

  20. Îmi place GeluBv, PaliHR, Alexandrel Bv13, Johnny Plaiasu, Gabone le-a plăcut acest mesaj
  21. #12
    senior
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    870
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    34 z 10 h 58 m
    Timp online pe zi
    38 m
    Reputație
    3249
    Loghin Folorin
    Matei Mirel
    Demeny Zoltan
    Marica Dan
    Dumitrescu Sorin
    Covataru Loredan-avansati
    Olteanu Mihai
    Open
    Stanciulescu Bogdan
    Padurariu Costel
    Popa Mircea
    Antal Denes

  22. Îmi place GeluBv, Antal Denes, PaliHR, Alexandrel Bv13, Gabone le-a plăcut acest mesaj
  23. #13
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    01.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    61
    Postări
    5.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    142 z 15 h 43 m
    Timp online pe zi
    1 h 4 m
    Reputație
    5121
    Popa Mircea
    Antal Denes
    Padurariu Costel
    La Open
    Demeny Zoltan
    La avansati
    Tarau Vasile
    La incepatori

  24. Îmi place GeluBv, PaliHR, Alexandrel Bv13, Johnny Plaiasu, Gabone le-a plăcut acest mesaj
  25. #14
    senior
    Avatarul lui CIKY
    Data înscrierii
    17.02.2013
    Locație
    FAGARAS
    Vârstă
    57
    Postări
    245
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 15 h 3 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    421
    Se înscrie din Făgăraș la Avansați:
    Ciky Cornel

  26. Îmi place GeluBv, Kis Istvan, PaliHR, Alexandrel Bv13, Gabone le-a plăcut acest mesaj
  27. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui CKA
    Data înscrierii
    26.09.2015
    Locație
    Targu Secuiesc
    Vârstă
    40
    Postări
    368
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 7 h 1 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    587
    Avansati:
    Elekes Hunor - Valea Scurta
    Elekes Csaba - Valea Scurta
    Konczei Jozsef - Targu Secuiesc

    Incepatori
    Elekes Szilard - Valea Scurta

  28. Îmi place GeluBv, Kis Istvan, PaliHR, Alexandrel Bv13 le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneul Campionilor "Turneu Final AmaTur 2017", Sfântu Gheorghe - 11.11.2017
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 824
    Ultimul post: 25.11.2017, 22:07
  2. Răspunsuri: 34
    Ultimul post: 31.07.2017, 17:31
  3. Răspunsuri: 81
    Ultimul post: 13.03.2017, 12:52
  4. Răspunsuri: 102
    Ultimul post: 26.02.2017, 22:32
  5. Turneu B Rădăuți - 11.02.2017
    De tiganasu mihai în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 78
    Ultimul post: 20.02.2017, 17:44

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •