Vuca Adrian,Open,Berzovia!!
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Dumbravița - 09.04.2017 --- ok cls
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Danescu Radu - Timișoara, amatori.BLADE: Stiga Allround Classic
FH: Stiga Almana Sound
BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Inscrieri Inscrieri - on 07.04.2017 at 03:51:11
1. Badea Bogdan - Dumbravita, 623 - 37 - OE
2. Gajta Jonel - Varset, 1427 - 36 - OE
3. Moldovan Daniel - Dumbravita, 645 - 34,5 - OE
4. Popa Bogdan - Timișoara, 233 - 31,06 - OEL
5. Popet Doru - Timișoara, 77 - 29,14 - OEW
6. Petersi Nuri - Varset, 1565 - 29 - OE
7. Curut Gabriel - Timișoara, 120 - 26,5 - O
8. Ciucioiu Dorin - Timișoara, 806 - 24,58 - O
9. Vuca Adrian - Bocsa, 1362 - 21 - O
10. Nagy Iosif - Arad, 437 - 15,21 - AW
11. Hancig Mircea - Dumbravita, 533 - 14,96 - A
12. Veres Adrian - Timișoara, 567 - 13,13 - A
13. Greonejant Marinel - Varset, 2062 - 13 - A
14. Iancu Marinel - Timișoara, 1474 - 11,13 - A
15. Glavan Radu - Timișoara, 1195 - 9,25 - AI
16. Putnik Tiberiu - Varset, 2376 - 9 - AI
17. Dumbrava Adriana - Timișoara, 2585 - 7 - AIF
18. Danescu Radu - Timișoara, 1324 - 0 - A
19. Beltechi Dumitru - Victoria, 2570 - 0 - A
20. Stojanov Kosta - Varset, 4003 - 0 - A
21. Robert Kumher - Timișoara, 4004 - 0 - A
22. Mirza Karim - Timișoara, 4005 - 0 - A
Comentariu
Beca Iliesen,Timișoara, Elite/Open
Florescu Marius, Timișoara, IncepatoriBlade DHS PG 2
FH: DHS Hurricane 3
BH: Stiga Airoc Astro M
Comentariu
Mutrescu Eugen, Timișoara, Elite-open
Deak Valentin, Sebis, Elite-openBlade DHS PG 2
FH: DHS Hurricane 3
BH: Stiga Airoc Astro M
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Inscrieri Open-Elite - on 09.04.2017 at 10:50:26
1. Mutrescu Eugen - Timișoara, 244 - 42,13 - OE
2. Badea Bogdan - Dumbravita, 623 - 37 - OE
3. Gajta Jonel - Varset, 1427 - 36 - OE
4. Prundaru Horia - Arad, 283 - 31,5 - OE
5. Popet Doru - Timișoara, 77 - 29,14 - OEW
6. Petersi Nuri - Varset, 1565 - 29 - OE
7. Curut Gabriel - Timișoara, 120 - 26,5 - O
8. Beca Iliesen - Timișoara, 1223 - 25,5 - OL
9. Ciucioiu Dorin - Timișoara, 806 - 24,58 - O
10. Vuca Adrian - Bocsa, 1362 - 21 - O
11. Ardelean Raul - Arad, 223 - 20,5 - O
12. Deak Valentin - Sebis, 652 - 18,25 - A
13. Orban Madalina - Timișoara, 426 - 16,36 - AJF
14. Beltechi Dumitru - Victoria, 2570 - 0 - A
Grupe inferioare Open-Elite
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234567VLoc1 MUTRESCU EUGEN TIMISOARA 2 PRUNDARU HORIA ARAD 3 PETERSI NURI VARSET 4 BECA ILIESEN TIMISOARA 5 CIUCIOIU DORIN TIMISOARA 6 DEAK VALENTIN SEBIS 7 BELTECHI DUMITRU VICTORIA
Nume si prenume Localitate 1234567VLoc1 BADEA BOGDAN DUMBRAVITA 2 GAJTA JONEL VARSET 3 POPET DORU TIMISOARA 4 CURUT GABRIEL TIMISOARA 5 VUCA ADRIAN BOCSA 6 ARDELEAN RAUL ARAD 7 ORBAN MADALINA TIMISOARA
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Inscrieri Inscrieri - on 09.04.2017 at 12:07:17
1. Tarhuna Alin - Dumbravita, 1431 - 18 - A
2. Nagy Iosif - Arad, 437 - 15,21 - AW
3. Hancig Mircea - Dumbravita, 533 - 14,96 - A
4. Veres Adrian - Timișoara, 567 - 13,13 - A
5. Olah Remus - Arad, 931 - 13,13 - A
6. Iancu Marinel - Timișoara, 1474 - 11,13 - A
7. Banu Florentin - Timișoara, 1092 - 10,67 - AW
8. Moldovan Dora - Dumbravita, 1321 - 10 - AJF
9. Glavan Radu - Timișoara, 1195 - 9,25 - AI
10. Bobin Andra - Dumbravita, 1460 - 9 - AIF
11. Cojocaru Mircea - Arad, 2364 - 9 - AI
12. Dasca Giurgiu - Timișoara, 1884 - 8,5 - AI
13. Pauliuc Alesia - Timișoara, 1445 - 7,67 - AIJF
14. Dumbrava Adriana - Timișoara, 2585 - 7 - AIF
15. Pica Leonard - Buzias, 2800 - 6 - AI
16. Badea Catalin - Dumbravita, 2244 - 5,5 - AI
17. Turcanu Amalia - Dumbravita, 2309 - 5 - AIF
18. Fekete Zoltan - Dumbravita, 3143 - 4 - AI
19. Danescu Radu - Timișoara, 1324 - 0 - A
20. Robert Kumher - Timișoara, 4004 - 0 - A
21. Florescu Marius - Timișoara, 4006 - 0 - A
22. Costache-Rosioru Cristian - Timișoara, 4007 - 0 - A
23. Piscoiu Viorel - Buzias, 4008 - 0 - A
24. Politzki Giorgia - Dumbravita, 4010 - 0 - A
Grupe inferioare Inscrieri
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TARHUNA ALIN DUMBRAVITA 2 OLAH REMUS ARAD 3 GLAVAN RADU TIMISOARA 4 BADEA CATALIN DUMBRAVITA 5 DANESCU RADU TIMISOARA 6 FLORESCU MARIUS TIMISOARA
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 NAGY IOSIF ARAD 2 BANU FLORENTIN TIMISOARA 3 BOBIN ANDRA DUMBRAVITA 4 PAULIUC ALESIA TIMISOARA 5 FEKETE ZOLTAN DUMBRAVITA 6 PISCOIU VIOREL BUZIAS
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 HANCIG MIRCEA DUMBRAVITA 2 IANCU MARINEL TIMISOARA 3 COJOCARU MIRCEA ARAD 4 DUMBRAVA ADRIANA TIMISOARA 5 TURCANU AMALIA DUMBRAVITA 6 COSTACHE-ROSIORU CRISTIAN TIMISOARA
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VERES ADRIAN TIMISOARA 2 MOLDOVAN DORA DUMBRAVITA 3 DASCA GIURGIU TIMISOARA 4 PICA LEONARD BUZIAS 5 ROBERT KUMHER TIMISOARA 6 POLITZKI GIORGIA DUMBRAVITA Ultima editare de Zosim1; 09.apr.2017, 12:08.
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Grupe inferioare Inscrieri
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TARHUNA ALIN DUMBRAVITA 3-03-03-03-13-0512 OLAH REMUS ARAD 0-33-03-03-13-0423 GLAVAN RADU TIMISOARA 0-30-33-03-03-1334 BADEA CATALIN DUMBRAVITA 0-30-30-30-33-215 DANESCU RADU TIMISOARA 1-31-30-33-03-0246 FLORESCU MARIUS TIMISOARA 0-30-31-32-30-30
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 NAGY IOSIF ARAD 3-03-03-13-02-3422 BANU FLORENTIN TIMISOARA 0-33-13-03-11-3333 BOBIN ANDRA DUMBRAVITA 0-31-32-30-33-114 PAULIUC ALESIA TIMISOARA 1-30-33-23-10-3245 FEKETE ZOLTAN DUMBRAVITA 0-31-33-01-32-316 PISCOIU VIOREL BUZIAS 3-23-11-33-03-241
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 HANCIG MIRCEA DUMBRAVITA 3-03-13-03-03-1512 IANCU MARINEL TIMISOARA 0-31-33-03-10-3243 COJOCARU MIRCEA ARAD 1-33-13-23-10-3334 DUMBRAVA ADRIANA TIMISOARA 0-30-32-33-00-315 TURCANU AMALIA DUMBRAVITA 0-31-31-30-30-306 COSTACHE-ROSIORU CRISTIAN TIMISOARA 1-33-03-03-03-042
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VERES ADRIAN TIMISOARA 1-30-33-03-23-0332 MOLDOVAN DORA DUMBRAVITA 3-10-33-03-03-0423 DASCA GIURGIU TIMISOARA 3-03-03-03-03-0514 PICA LEONARD BUZIAS 0-30-30-32-33-015 ROBERT KUMHER TIMISOARA 2-30-30-33-23-0246 POLITZKI GIORGIA DUMBRAVITA 0-30-30-30-30-30
Grupe superioare Inscrieri
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TARHUNA ALIN DUMBRAVITA 2 MOLDOVAN DORA DUMBRAVITA 3 COJOCARU MIRCEA ARAD 4 PAULIUC ALESIA TIMISOARA
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PISCOIU VIOREL BUZIAS 2 OLAH REMUS ARAD 3 VERES ADRIAN TIMISOARA 4 IANCU MARINEL TIMISOARA
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 HANCIG MIRCEA DUMBRAVITA 2 NAGY IOSIF ARAD 3 GLAVAN RADU TIMISOARA 4 ROBERT KUMHER TIMISOARA
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DASCA GIURGIU TIMISOARA 2 COSTACHE-ROSIORU CRISTIAN TIMISOARA 3 BANU FLORENTIN TIMISOARA 4 DANESCU RADU TIMISOARA
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Grupe inferioare Open-Elite
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234567VLoc1 MUTRESCU EUGEN TIMISOARA 3-03-13-13-03-03-0612 PRUNDARU HORIA ARAD 0-33-13-03-03-03-0523 PETERSI NURI VARSET 1-31-30-32-33-23-2254 BECA ILIESEN TIMISOARA 1-30-33-03-03-03-0435 CIUCIOIU DORIN TIMISOARA 0-30-33-20-32-33-0246 DEAK VALENTIN SEBIS 0-30-32-30-33-23-1267 BELTECHI DUMITRU VICTORIA 0-30-32-30-30-31-307
Nume si prenume Localitate 1234567VLoc1 BADEA BOGDAN DUMBRAVITA 1-33-03-13-03-03-1522 GAJTA JONEL VARSET 3-13-03-03-03-03-0613 POPET DORU TIMISOARA 0-30-31-33-03-03-0344 CURUT GABRIEL TIMISOARA 1-30-33-13-03-13-0435 VUCA ADRIAN BOCSA 0-30-30-30-32-32-3076 ARDELEAN RAUL ARAD 0-30-30-31-33-20-3167 ORBAN MADALINA TIMISOARA 1-30-30-30-33-23-025
Eliminatorii Open-Elite
1. Mutrescu Eugen
-------------------- Mutrescu Eugen 3-0
16. Bye
---------------------------------------- Mutrescu Eugen 3-0
9. Petersi Nuri
-------------------- Popet Doru 3-2
8. Popet Doru
------------------------------------------------------------ -
5. Beca Iliesen
-------------------- Beca Iliesen 3-0
12. Ardelean Raul
---------------------------------------- Badea Bogdan 3-0
13. Beltechi Dumitru
-------------------- Badea Bogdan 3-0
4. Badea Bogdan
. -------------------------------------------------------------------------------- -
3. Prundaru Horia
-------------------- Prundaru Horia 3-0
14. Vuca Adrian
---------------------------------------- Curut Gabriel 3-2
11. Deak Valentin
-------------------- Curut Gabriel 3-0
6. Curut Gabriel
------------------------------------------------------------ -
7. Ciucioiu Dorin
-------------------- Orban Madalina 3-0
10. Orban Madalina
---------------------------------------- Gajta Jonel 3-0
15. Bye
-------------------- Gajta Jonel 3-0
2. Gajta Jonel
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Grupe superioare Inscrieri
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TARHUNA ALIN DUMBRAVITA 3-03-03-0312 MOLDOVAN DORA DUMBRAVITA 0-32-32-303 COJOCARU MIRCEA ARAD 0-33-23-2224 PAULIUC ALESIA TIMISOARA 0-33-22-31
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PISCOIU VIOREL BUZIAS 0-30-32-302 OLAH REMUS ARAD 3-03-13-0313 VERES ADRIAN TIMISOARA 3-01-33-1224 IANCU MARINEL TIMISOARA 3-20-31-31
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 HANCIG MIRCEA DUMBRAVITA 3-13-23-0312 NAGY IOSIF ARAD 1-33-03-0223 GLAVAN RADU TIMISOARA 2-30-33-014 ROBERT KUMHER TIMISOARA 0-30-30-30
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DASCA GIURGIU TIMISOARA 1-33-23-222 COSTACHE-ROSIORU CRISTIAN TIMISOARA 3-13-01-3223 BANU FLORENTIN TIMISOARA 2-30-31-304 DANESCU RADU TIMISOARA 2-33-13-121
Eliminatorii Inscrieri
1. Tarhuna Alin
-------------------- -
8. Veres Adrian
---------------------------------------- -
5. Nagy Iosif
-------------------- -
4. Danescu Radu
------------------------------------------------------------ -
3. Hancig Mircea
-------------------- -
6. Costache-Rosioru Cristian
---------------------------------------- -
7. Cojocaru Mircea
-------------------- -
2. Olah Remus
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Eliminatorii Open-Elite
1. Mutrescu Eugen
-------------------- Mutrescu Eugen 3-0
16. Bye
---------------------------------------- Mutrescu Eugen 3-0
9. Petersi Nuri
-------------------- Popet Doru 3-2
8. Popet Doru
------------------------------------------------------------ Mutrescu Eugen 3-1
5. Beca Iliesen
-------------------- Beca Iliesen 3-0
12. Ardelean Raul
---------------------------------------- Badea Bogdan 3-0
13. Beltechi Dumitru
-------------------- Badea Bogdan 3-0
4. Badea Bogdan
. -------------------------------------------------------------------------------- Gajta Jonel 3-0
3. Prundaru Horia
-------------------- Prundaru Horia 3-0
14. Vuca Adrian
---------------------------------------- Curut Gabriel 3-2
11. Deak Valentin
-------------------- Curut Gabriel 3-0
6. Curut Gabriel
------------------------------------------------------------ Gajta Jonel 3-0
7. Ciucioiu Dorin
-------------------- Orban Madalina 3-0
10. Orban Madalina
---------------------------------------- Gajta Jonel 3-0
15. Bye
-------------------- Gajta Jonel 3-0
2. Gajta Jonel
Finala mica - Open-Elite
Badea Bogdan
-------------------- Badea Bogdan 3-0
Curut Gabriel
Clasament Open-Elite
1. Gajta Jonel - Varset
2. Mutrescu Eugen - Timișoara
3 -- 4
Badea Bogdan - Dumbravita
Curut Gabriel - Timișoara
5 -- 8
Orban Madalina - Timișoara
Popet Doru - Timișoara
Beca Iliesen - Timișoara
Prundaru Horia - Arad
9 -- 12
Petersi Nuri - Varset
Ciucioiu Dorin - Timișoara
Ardelean Raul - Arad
Deak Valentin - Sebis
13 -- 14 0v gr.inf.
Vuca Adrian - Bocsa
Beltechi Dumitru - Victoria
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Inscrieri Inscrieri - on 09.04.2017 at 14:58:22
1. Tarhuna Alin - Dumbravita, 1431 - 18 - A
2. Nagy Iosif - Arad, 437 - 15,21 - AW
3. Hancig Mircea - Dumbravita, 533 - 14,96 - A
4. Veres Adrian - Timișoara, 567 - 13,13 - A
5. Olah Remus - Arad, 931 - 13,13 - A
6. Iancu Marinel - Timișoara, 1474 - 11,13 - A
7. Banu Florentin - Timișoara, 1092 - 10,67 - AW
8. Moldovan Dora - Dumbravita, 1321 - 10 - AJF
9. Glavan Radu - Timișoara, 1195 - 9,25 - AI
10. Bobin Andra - Dumbravita, 1460 - 9 - AIF
11. Cojocaru Mircea - Arad, 2364 - 9 - AI
12. Dasca Giurgiu - Timișoara, 1884 - 8,5 - AI
13. Pauliuc Alesia - Timișoara, 1445 - 7,67 - AIJF
14. Dumbrava Adriana - Timișoara, 2585 - 7 - AIF
15. Pica Leonard - Buzias, 2800 - 6 - AI
16. Badea Catalin - Dumbravita, 2244 - 5,5 - AI
17. Turcanu Amalia - Dumbravita, 2309 - 5 - AIF
18. Fekete Zoltan - Dumbravita, 3143 - 4 - AI
19. Danescu Radu - Timișoara, 1324 - 0 - A
20. Robert Kumher - Timișoara, 4004 - 0 - A
21. Florescu Marius - Timișoara, 4006 - 0 - A
22. Costache-Rosioru Cristian - Timișoara, 4007 - 0 - A
23. Piscoiu Viorel - Buzias, 4008 - 0 - A
24. Politzki Giorgia - Dumbravita, 4010 - 0 - A
Eliminatorii Inscrieri
1. Tarhuna Alin
-------------------- Tarhuna Alin 3-0
8. Veres Adrian
---------------------------------------- Tarhuna Alin 3-0
5. Nagy Iosif
-------------------- Nagy Iosif 3-0
4. Danescu Radu
------------------------------------------------------------ Tarhuna Alin 3-0
3. Hancig Mircea
-------------------- Hancig Mircea 3-0
6. Costache-Rosioru Cristian
---------------------------------------- Hancig Mircea 3-0
7. Cojocaru Mircea
-------------------- Cojocaru Mircea 3-2
2. Olah Remus
Clasament Inscrieri
1. Tarhuna Alin - Dumbravita
2. Hancig Mircea - Dumbravita
3 -- 4
Nagy Iosif - Arad
Cojocaru Mircea - Arad
5 -- 8
Veres Adrian - Timișoara
Costache-Rosioru Cristian - Timișoara
Danescu Radu - Timișoara
Olah Remus - Arad
9 -- 2v gr.sup.
Dasca Giurgiu - Timișoara
10 -- 12 1v gr.sup.
Iancu Marinel - Timișoara
Glavan Radu - Timișoara
Pauliuc Alesia - Timișoara
13 -- 16 0v gr.sup.
Banu Florentin - Timișoara
Moldovan Dora - Dumbravita
Robert Kumher - Timișoara
Piscoiu Viorel - Buzias
17 -- 21 1v gr.inf.
Bobin Andra - Dumbravita
Dumbrava Adriana - Timișoara
Pica Leonard - Buzias
Badea Catalin - Dumbravita
Fekete Zoltan - Dumbravita
22 -- 24 0v gr.inf.
Turcanu Amalia - Dumbravita
Florescu Marius - Timișoara
Politzki Giorgia - DumbravitaUltima editare de Zosim1; 09.apr.2017, 15:40.
Comentariu
Felicitari tuturor participantilor si organizatorilor pentru buna desfasurare a turneului!! Felicitari castigatorilor! Ma bucur ca am avut ocazia sa si jucam Emi! Nu in ultimul rand vreau cu mentiune speciala sa i felicit pe finalistii de la Open Elite Eugen si Jonel care au fost,,altceva,, fata de restul! Bv domnilor ! Lectie de tenis de masă live!) Sarbatori fericite tuturor cu multa sanatate si impliniri in tot ceea ce faceti si va propuneti Va salut cu respect!
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 15:58.Procesare...X
Comentariu