Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Cristian Sibiu - Joi 06.04.2017 --- OK cls

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Un turneu ca cel de la Cristian iti incarca bateriile morale pe o perioada lunga , iti aduce aminte de vremurile nostalgice ale inceputurilor noastre in tenis de masă fara ifose de vedete , unde calitatea meselor de joc a contat mai putin fata de masa unde era fasolea frecata de cea mai buna calitate , unde lumina slaba a fost amplificata de vinul minunat de Cristian , unde participantii mai mult sau mai putin rodati in competitii au dovedit ca omenia si buna dispozitie e mai importanta decat mandria si orgoliile nemasurate . Nu pot sa nu remarc pe acest impatimit al tenisului de masa care este IOAN DRAGOMIR si care s-a implicat foarte mult sa avem aceasta competitie si sa ne simtim bine , precum si o cunostinta noua , un profesor de inalta tinuta din toate punctele de vedere in persoana d-nului NICU PAMPU caruia ii multumim pentru tot ce a facut si speram ca va mai face , deci asteptam cu drag viitoare invitatii . Imaginile surprinse cu telefonul mobil au aceeasi calitate ca si infrastructura competitiei , dar sper sa arate ca a fost o intalnire de suflet mai mult decat binevenita si pe care o salutam cu stima si respect . MULTUMIM CRISTIAN !


    Comentariu


    • #77
      Uite acolo tind sa ajung si ca jucator si ca organizator , pare a ne arata Ioan Dragomir in imaginea urmatoare :



      Daca esti un om de aleasa calitate esti inconjurat peste tot de dragoste , tinerete si energii pozitive , asta ne da de inteles domn profesor Nicu Pampu :



      O imagine de pus pe frigider cu jucatorul-fotograf si un mesaj al meu pentru draga mea sotie : stai linistita , sunt la tenis .



      Acum sa te vad Ioane , care e poza turneului .
      Ultima editare de marius1964; 07.apr.2017, 14:22.

      Comentariu


      • #78
        Multumesc mult pentru aprecieri,Marius ! Departe gandul de a fi organizator, am avut noroc cu multi oameni din jur, (de acord, e un noroc si sa te inconjori de oameni de calitate..)m-am bucurat sa intalnesc si romani fericiti !! Cu cat mai multi ,cu atat mai bine ! Dl.profesor Pampu le-a fost si diriginte domnisoarelor, dansul le-a pus paleta in mana,restul a depins numai de ele..Daca inca mai au pasiunea,scopul a fost atins ! Poza turneului ,la experienta ta si ochiul magic format, e clar, e cea dedicata sotiei, poti sa fii mandru, vei avea o sanatate de fier ,ambele sunt farmaciste !!

        Astept inca poze si ,,pe surse,, si mai adaug.. Lumina a fost marea problema a salii, dar cu asa fețe luminate,cu zambate largi si binevoitoare se lumineaza situatia..
        Multumesc pentru tot !
        MAZUNOV-FL-109GR.
        DONIC BLUEFIRE M2
        DONIC BLUEFIRE M2

        Comentariu


        • #79
          Pare tarzie postarea,dar nu e...Am avut o discutie amicala cu Govo,la Cristian, dl.profesor Pampu explica ce metoda are dansul pentru a perfectiona topspinul..fara robot ,inca nu are scoala din Cristian ,dar ,in curand va primi unul performant...Bicicleta..iata si dovada, sper s-o vada si Govo ...si merge si pe rever..
          MAZUNOV-FL-109GR.
          DONIC BLUEFIRE M2
          DONIC BLUEFIRE M2

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X