pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 1 din 29 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 423

Subiect: Turneu A+ Gura Humorului 29.04.2017

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Dakiro
    Data înscrierii
    09.06.2006
    Locație
    Gura Humorului, Romania
    Vârstă
    50
    Postări
    1.490
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    31 z 6 h 4 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    3604

    Turneu A+ Gura Humorului 29.04.2017

    LOCALITATEA: Gura Humorului

    LOCATIE: Sala de sport din incinta Complexului Turistic Arinis
    DATA: Sâmbătă 29 Aprilie 2017;
    CATEGORII:
    Elite:- poate participa orice jucator cu media peste 27,00;
    Open:- poate participa orice jucator cu media intre 20,00 si 26,99;
    Avansati: - poate participa orice jucator cu media intre 10 si 19,99;
    Incepatori: - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 9,99;
    NUMARUL MAXIM DE JUCATORI
    ELITE : 48
    OPEN : 48
    AVANSATI : 96
    INCEPATORI : 60
    La fiecare categorie se rezerva 2 wildcarduri.
    PROGRAM:

    Aveti aici atasat programul pentru o mai buna intelegere.
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Amatori : 9.00 încep meciurile;
    Incepatori : 11.30 incep meciurile
    Open : 14.00 incep meciurile
    Elite : 14.00 incep meciurile
    Va rog sa ajungeti cu cel putin o jumatate de ora inainte de inceperea turneelor.
    14. 00- 16.00 pauza de masa pentru categoriile Amatori si Incepatori (dupa terminarea superioarelor la Amatori respectiv inferioarelor la incepatori )
    16.00- 17.00 pauza de masa pentru categoriile Elite si Open ( dupa terminarea inferioarelor )

    Modificarea Regulamentului AmaTur 2017, care intră în vigoare începând cu 1 Martie 2017 stipulează modalitatea de gestionare a înscrierilor la Turneele A+, astfel:

    5.3.3 Organizarea turneelor tip A+.
    Se organizează în săli spațioase, care permit desfășurarea turneului pe minim 20 de mese.
    Fiind turnee cu participare națională, organizatorii vor avea în vedere posibilitățile de cazare, de masa și de petrecere a timpului liber al participanților.
    În situația depășirii numărului de locuri rezervat turneului, prioritate au jucătorii din categoria respectivă, în ordinea clasamentului.
    Turneele A+ se desfășoară pe patru categorii, după cum urmează:
    Elite, Open, Avansați și Începători.
    Înscrierile la turneele A+ se vor face pe liste comune Elite + Open, respectiv Avansați + Începători, stabilirea locurilor Elite/Open și Avansați/Începători urmând să se definitiveze Joi seara, după închiderea înscrierilor, în funcție de numărul jucătorilor înscriși la fiecare categorie. Pentru realizarea grupelor complete de 4 jucători la categoria superioară se va putea face transferul a maxim 3 jucători de la categoria inferioară, fie la cererea acestora, fie în ordinea MP-ului. În cazul în care nu există minim 18 jucători la o subcategorie, turneul se va desfășura amestecat Elite+Open, sau Avansați+Începători. In functie de inscrieri la cele 4 categorii pot avea loc permutari in programul turneului . Aceste schimbari vor fi anuntate in timp util pana joi 27.04.2017 . Vă mulțumim pentru înțelegere !!!

    SALA: Polivalenta tip ,, Udrea'' ;
    INDICAȚII DE ACCES:

    LOGISTICĂ: 24 mese Jolla, Donic, Buterfly;
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Jolla *** celuloid
    SPAȚIU DE JOC: 1500 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: taraflex;
    FACILITĂȚI: Tribune , geamuri acoperite
    TAXA: 40 lei
    Se asigură apă plată – 2 litri si cafea, aperitive, precum nelipsitele ceaune la masa de pranz ;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – cupe + medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: in functie de clasament ;
    - ultima retragere Joi 27.04.2017, ora 21,00;
    - Vineri 28.04.2017 vor fi afisate grupele inferioare
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Se joaca 2 grupe la 3 mese in inferioare la toate categoriile
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    ORGANIZATOR:
    - Clubul Sportiv Dakiro
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Chirap Daniel, tel. 0749 475 893 ;
    Posibilitati cazare :

    Hotel Simeria *** http://hotelsimeria.ro/ 100 lei camera dubla tel.0721776093
    Hotel Ramona *** http://www.hotel.ramona.ro/ 110 lei camera dubla - rezervare doar pentru sambata si duminica tel. 0722588583
    Vila Ramona- , sejur minim 2 nopti, 700 lei/vila 10-15 locuri tel. 0722588583
    Casa Catalina tel 0741337452
    Pensiunea Elegance : 2 apartamente X170 lei ; -3 duble X 120 lei -1 tripla X150 lei. http://www.pensiuneaelegance.ro/ tel. 0230233311, 0740908851
    Hotel Toaca Bellevue**** http://www.toacabellevue.ro/ tel. 0758 237 440
    170 lei/camera dubla/noapte, cu reducere fata de tariful de recepetie de 195 lei.
    - 240 lei/garsoniera/noapte, cu reducere fata de tariful de recepetie de 280 lei.
    - 300 lei/apartament/noapte, cu reducere fata de tariful de recepetie de 345 lei.
    Pensiunea Floare de Colt- Manastirea Humorului la 6 km de Complexul Arinis http://pensiunefloaredecolt.ro/ tel. 0724832197 cu 50 locuri cazare in apartamente, duble sau triple 45 lei locul
    Hotel Best Western Bucovina **** : http://www.bestwesternbucovina.ro/ Tel. +4 (0230) 207-000
    10 camere( duble si single):180 lei/ dubla si 160 lei/ single - cazare cu mic dejun inclus
    Hilde' s Residance**** http://www.lucy.ro/ Tel/fax: 0230 / 23 34 84 2 camere in data de 28.04.2017. Camerele disponibile sunt una de Confort (45 Euro/noapte) si o Camera Dubla de Lux (50 Euro/noapte).

    Daca aveti timp puteti intra si pe acest site http://www.inbucovina.ro/cazare/gura-humorului/ pentru mai multe oferte de cazare.

    Deoarece sfarsitul lunii aprilie este unul foarte aglomerat, fiind inceput de sezon, legat si cu minivacanta de 1 Mai va rugam sa va rezervati din timp camerele in conditiile prezentate.

    Cam asa va arata sala :


    PARTENER: Emi TT, - reprezentant Joola ce va fi prezent cu un bogat stand de articole t.m.
    www.mesedetenis.ro;


    Ce v- am pregatit de turneu...


    Posibilitati recreere : Complexul Turistic Arinis se afla in Gura Humorului intr- un frumos parc dendrologic. Aici aveti amenajat un parc de catarari ,, Escalada'' cu 7 trasee avand grade de dificultate diferite ( tiroliene, jocuri prin copaci ) , un Poligon amenajat de Paintball , Tir cu arcul, Tir cu pusca de paintball, precum si Airsoft, Piscina acoperita cu adancimea variabila, terase cu bere , telescaun cu sosire in varful partiei de schi de unde puteti avea o frumoasa priveliste asupra depresiunii
    Si nu uitati ! Gura Humorului se afla in inima Bucovinei : la 5 km se afla Manastirea Voronet, 5 km Manastirea Humorului, 18 km Manastirea Moldovita, 51 km Manastirea Sucevita, Marginea cu frumoasele obiecte din ceramica la 42 km, Cacica cu salina si piscine cu apa sarata la 19 km, Vama cu muzeul oualui la 18 km , Raraul la 56 km de unde veti putea vedea Pietrele Doamnei si o nemaipomenita panorama, Suceava cu Cetatea de Scaun la 36 km si mai pot enumera, doar sa aveti timp....





    Hai ai nosti !

    Cateva completari/ modificari in desfasurarea turneului.

    1. Ora de incepere la Avansati este 09.00
    2. Inscrierile se pot face in limita locurilor disponibile si in ziua de Vineri 28.04.2017 pana la ora 14.00
    3. Copii sub 14 ani vor plati taxa 25 lei
    4. Se va asigura asistenta medicala.
    Ultima modificare făcută de Dakiro; 26.04.2017 la 17:33.

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Dakiro
    Data înscrierii
    09.06.2006
    Locație
    Gura Humorului, Romania
    Vârstă
    50
    Postări
    1.490
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    31 z 6 h 4 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    3604
    Inscrieri ELITE - on 28.04.2017 at 15:01:59

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 44,25 - OEL
    2. Farkas Gabor, Targu Mures, 13 - 41,79 - OEW
    3. Sufletel Radu, Alba Iulia, 20 - 40,21 - OELW
    4. Petrescu Liviu, Pitesti, 4 - 39,5 - OELW
    5. Roman Bogdan, Arad, 7 - 39,34 - OE
    6. Sicoe Rodica, Cugir, 28 - 38,89 - OELF
    7. Vasilache Sebastian, Iasi, 635 - 37,67 - OEL
    8. Radu Costica, Galati, 24 - 36,96 - OE
    9. Tudorache Viorel, Bucuresti, 86 - 35,83 - OEL
    10. Corcoz Costin, Focsani, 11 - 35,31 - OEL
    11. Onufrei Ciprian, Botosani, 612 - 35 - OE
    12. Avram Victor, Arad, 9 - 34,75 - OE
    13. Govoreanu Florin, Cisnadie, 8 - 33,75 - OE
    14. Verdet Adrian, Oravita, 17 - 33,14 - OE
    15. Bularda Iulian, Barlad, 794 - 33 - OEL
    16. Marola Mihai, Bacau, 96 - 32,54 - OE
    17. Duceac Catalin, Botosani, 164 - 32,4 - OE
    18. Mosneagu Marius, Falticeni, 665 - 32 - OEL
    19. Morosanu Vasile, Suceava, 39 - 31,81 - OEW
    20. Tigau Dan, Bucuresti, 21 - 31,69 - OELW
    21. Bauer Lajos, Targu Mures, 68 - 31,68 - OEW
    22. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 31 - 31,46 - OE
    23. Daneliuc Gabi, Sibiu, 25 - 31,13 - OE
    24. Ditu Daniel, Onesti, 99 - 30,79 - OE
    25. Cozma Catalin, Falticeni, 30 - 30,5 - OEW
    26. Ursulean Florin, Straja, 134 - 30,13 - OE
    27. Birtalan Robert, Oradea, 63 - 28,43 - OE
    28. Pop Zoltan, Dej, 101 - 28,39 - OE
    29. Oprea Adrian, Lugoj, 51 - 28,29 - OE
    30. Ungureanu Adrian, Suceava, 200 - 28,04 - OE
    31. Cotca Dacian, Oradea, 45 - 28,03 - OE
    32. Corburean Ioana, Medias, 1581 - 28 - OEF
    33. Sumanaru Catalin, Iasi, 76 - 27,88 - OE
    34. Carpovici Boris, Falticeni, 444 - 27,56 - OEW
    35. Valcu Alin, Botosani, 286 - 26,33 - O
    36. Sengoz Mehmet, Botosani, 1449 - 26,25 - OW

    Inscrieri OPEN - on 28.04.2017 at 15:02:22

    1. Bleoca Marius, Tarnaveni, 144 - 26,75 - O
    2. Vlase Gheorghe, Slobozia, 67 - 26,68 - O
    3. Grosan Nicu, Piatra Neamt, 110 - 26,61 - O
    4. Curut Gabriel, Timisoara, 120 - 26,5 - O
    5. Rojnita Sebastian, Bacau, 57 - 26,32 - O
    6. Birtalan Laszlo, Oradea, 93 - 26,32 - O
    7. Kaposta Victor, Arad, 54 - 26,28 - O
    8. Diaconescu Lucian, Targoviste, 65 - 25,69 - O
    9. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 115 - 25,46 - O
    10. Neagoe Costin, Bucuresti, 285 - 25,4 - O
    11. Fratea Aurel, Constanta, 55 - 25,39 - OW
    12. Ilies Ioan, Radauti, 182 - 25,32 - O
    13. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 61 - 25,21 - O
    14. Barabas Sandor, Toplita, 309 - 25,2 - O
    15. Darmaz Ion, Targoviste, 125 - 25,13 - OW
    16. Ursulean Vasile, Straja, 118 - 25,04 - O
    17. Fazakas Attila, Toplita, 361 - 25 - O
    18. Tipu Vlad, Iasi, 147 - 24,82 - O
    19. Ciortescu Cristi, Iasi, 79 - 24,75 - O
    20. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 154 - 24,71 - O
    21. Sofian Corneliu, Suceava, 80 - 24,56 - OW
    22. Orza Catalin, Suceava, 1252 - 24,5 - O
    23. Pop Danut, Dej, 175 - 24,36 - O
    24. Berila Radu, Bacau, 260 - 24,25 - OJ
    25. Subcinski Alexandru, Suceava, 468 - 23,75 - O
    26. Firu Marian, Vatra Dornei, 386 - 23,63 - O
    27. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 229 - 23,54 - OW
    28. Mironescu Adrian, Botosani, 261 - 23,54 - O
    29. Istrate Cristian, Bucuresti, 84 - 23,53 - OW
    30. Leolea Andrei, Constanta, 121 - 23,38 - OW
    31. Munteanu Octavian, Tecuci, 90 - 22,91 - OW
    32. Rosca Niculai, Galanesti, 550 - 22,75 - O
    33. Popa Mircea, Brasov, 108 - 22,29 - OW
    34. Nistor Florin, Comanesti, 151 - 22,14 - O
    35. Braniste George, Bacau, 106 - 22,11 - O
    36. Voin Doru, Bucuresti, 160 - 22,11 - O
    37. Marola Dan, Bacau, 204 - 21,89 - O
    38. Spaller Tiberiu, Nasaud, 179 - 21,67 - O
    39. Trandafir Vasile, Targu Mures, 163 - 21,63 - O
    40. Grigore Alexandru, Campina, 140 - 21,46 - O
    41. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari, 341 - 21,46 - O
    42. Hariuc Costica, Vaslui, 499 - 21,4 - O
    43. Ticu Dorin, Bacau, 105 - 21,36 - OW
    44. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 318 - 21,29 - OW
    45. Istrate Samir, Arad, 616 - 21,25 - O
    46. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 241 - 21,04 - OW
    47. Ursulescu Ioan, Bacau, 128 - 20,61 - OW
    48. Serban Liviu, Onesti, 230 - 20,17 - O
    49. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 242 - 20,14 - O
    50. Morosan Marian, Suceava, 212 - 20 - O
    51. Dan Andrei, Piatra Neamt, 478 - 18,58 - AW
    52. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 628 - 18,5 - A
    53. Corneanu Sorin, Botosani, 344 - 17,54 - A
    54. Bogza Dragos, Iasi, 239 - 17,11 - A
    55. Chirap Dan, Gura Humorului, 422 - 17,07 - A
    56. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 829 - 15,17 - A
    57. Cazanel Gheorghe, Comanesti, 640 - 13,71 - A
    58. Iosif Radu, Barlad, 953 - 10,79 - A
    59. Buruiana Petru, Piatra Neamt, 3448 - 0 - O
    60. Purdila Dan, Falticeni, 4001 - 0 - A

    Inscrieri AVANSATI - on 28.04.2017 at 15:46:37

    1. Colcer Nicolae, Toplita, 430 - 19,88 - A
    2. Corocaescu Cristian, Suceava, 358 - 19,67 - A
    3. Petenchi Edmond, Roman, 155 - 19,57 - AW
    4. Nicola Marian, Constanta, 180 - 19,29 - A
    5. Boicu Gabriel, Vatra Dornei, 433 - 19,19 - A
    6. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 288 - 19,13 - A
    7. Colesniuc Romeo, Botosani, 166 - 19,03 - AW
    8. Demeny Zoltan, Brasov, 193 - 18,88 - A
    9. Mahu Bogdan, Pascani, 392 - 18,71 - A
    10. Cojocaru Stefan, Suceava, 435 - 18,67 - AJ
    11. Pintilie Vlad, Iasi, 878 - 18,67 - A
    12. Iacob Gabriel, Iasi, 225 - 18,61 - AW
    13. Solcan Florin, Constanta, 218 - 18,39 - A
    14. Pralea Marius Dan, Botosani, 202 - 18,33 - A
    15. Lazar Vasile, Pufesti, 258 - 18,32 - A
    16. Lovin Eusebiu, Comanesti, 195 - 18,25 - AW
    17. Dragan Petru Ioan, Iasi, 342 - 18 - A
    18. Vaculisteanu Ionut, Suceava, 579 - 17,56 - A
    19. Socaci Sorin, Panciu, 365 - 17,54 - A
    20. Stefan Alexandru, Iasi, 747 - 17,33 - A
    21. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 221 - 17,28 - AW
    22. Nicu Constantin, Iasi, 585 - 16,92 - A
    23. Craciun David Mihai, Bucuresti, 256 - 16,83 - AJ
    24. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 249 - 16,33 - A
    25. Rosu Gabriel, Comanesti, 457 - 16,17 - A
    26. Tutoveanu Razvan, Brasov, 1902 - 16 - A
    27. Ignatescu Bogdan Ionut, Siret, 472 - 15,96 - A
    28. Istrate Ghiorghita, Suceava, 481 - 15,96 - A
    29. Stroe Ionel, Bacau, 443 - 15,92 - A
    30. Cuna Gheorghe, Buzau, 487 - 15,79 - A
    31. Salavastru Petru, Botosani, 402 - 15,75 - AW
    32. Aldea Nelu, Falticeni, 750 - 15,75 - A
    33. Macovei Cristi, Iasi, 268 - 15,71 - A
    34. Vieru Costica, Botosani, 643 - 15,7 - AW
    35. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 680 - 15,63 - AJ
    36. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 582 - 15,6 - AW
    37. Chiriac Marius, Botosani, 633 - 15,6 - A
    38. Albu Constantin, Suceava, 497 - 15,46 - A
    39. Ghile Ioan, Oradea, 384 - 15,36 - A
    40. Foca Dorin, Radauti, 828 - 15,33 - A
    41. Dicu Vlad, Vaslui, 940 - 15,17 - A
    42. Ungureanu Florin, Suceava, 559 - 15,08 - A
    43. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 630 - 14,96 - A
    44. Cristofor Razvan, Moinesti, 262 - 14,92 - AW
    45. Barabas Claudiu, Bistrita, 380 - 14,83 - A
    46. Singeorzan Traian, Nasaud, 801 - 14,5 - A
    47. Pogorevici Mircea, Gura Humorului, 1240 - 14,5 - A
    48. Pop Sabin, Targu Mures, 414 - 14,46 - A
    49. Fotia Iulian, Bacau, 895 - 14 - A
    50. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 1257 - 14 - A
    51. Aldea Iulian, Falticeni, 1315 - 14 - A
    52. Gecse Alpar, Chibed, 1588 - 14 - A
    53. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 621 - 13,75 - AW
    54. Joldes Adrian, Bistrita, 702 - 13,6 - A
    55. Donisan Costel, Pascani, 540 - 13,58 - AW
    56. Balla Peter, Toplita, 484 - 13,46 - A
    57. Bozosan Petre, Sibiu, 461 - 13,29 - A
    58. Kis Istvan, Brasov, 473 - 13,29 - AW
    59. Gusan Boris, Turda, 672 - 13,21 - AW
    60. Robu Valentin, Botosani, 526 - 13,14 - AW
    61. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 779 - 13,08 - A
    62. Olteanu Gabriel, Barlad, 1209 - 13 - A
    63. Marcu Rares, Iasi, 2072 - 13 - A
    64. Zamfirache Ioan, Botosani, 514 - 12,92 - AW
    65. Butacu Daniel, Bacau, 673 - 12,79 - AW
    66. Plamada Iulian, Putna, 872 - 12,67 - A
    67. Ujeniuc Dan, Suceava, 597 - 12,5 - A
    68. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti, 682 - 12,42 - A
    69. Morosan Ionel, Granicesti, 783 - 12,2 - A
    70. Pinzar Alin, Suceava, 668 - 12 - A
    71. Aparaschivei Marcel, Botosani, 839 - 11,8 - AW
    72. Ciurca Ovidiu, Targu Mures, 1258 - 11,67 - AW
    73. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei, 1401 - 11,63 - A
    74. Popescu Doru Viorel, Botosani, 772 - 11,5 - A
    75. Darie Gabriel, Comanesti, 683 - 11,42 - A
    76. Zepciuc Marius, Granicesti, 705 - 11,42 - A
    77. Docan Cristian, Bucuresti, 785 - 11,2 - A
    78. Alexandru Liviu, Botosani, 759 - 11,19 - A
    79. Mihut Benone, Pascani, 844 - 11,13 - A
    80. Havris Rares, Botosani, 1006 - 10,8 - AJ
    81. Sandulean Rares, Vatra Dornei, 752 - 10,63 - AJ
    82. Pralea Constantin, Alba Iulia, 599 - 10,36 - AW
    83. Moraru Marius, Bucuresti, 880 - 10,25 - A
    84. Muraru Ioana, Vatra Dornei, 813 - 10,19 - AJF
    85. Florea Ionut, Vatra Dornei, 1269 - 10 - A
    86. Tocariu Tudor Andrei, Botosani, 1575 - 10 - AJ
    87. Eigel Csaba, Toplita, 1071 - 9,5 - AI
    88. Rosca Adela, Galanesti, 1961 - 9 - AIF
    89. Sarcani Andrei, Targu Mures, 984 - 8 - AIW
    90. Hrituleac Claudiu, Radauti, 4002 - 0 - A
    91. Covalciuc Luca , Iasi, 4003 - 0 - A
    92. Oltean Silviu, Nasaud, 4004 - 0 - A
    93. Vieriu Carmen, Vatra Dornei, 4005 - 0 - A


    Inscrieri INCEPATORI - on 28.04.2017 at 15:04:27

    1. Moise Viorel, Braila, 634 - 9,79 - AIW
    2. Sursilov Constantin, Bucuresti, 678 - 9,57 - AI
    3. Balan Viorel, Bistrita, 1294 - 9,33 - AI
    4. Isaic Radu, Bacau, 706 - 9,25 - AI
    5. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 947 - 9,17 - AI
    6. Purdila Andrei, Falticeni, 2392 - 9 - AI
    7. Cotca Diana, Oradea, 804 - 8,96 - AIJF
    8. Oprean Andrei, Baia de Cris, 767 - 8,79 - AI
    9. Moca Vasile, Bucuresti, 1018 - 8,7 - AI
    10. Tanase Gabi, Suceava, 1283 - 8,67 - AI
    11. Sisca Nicusor, Comanesti, 1082 - 8,55 - AIW
    12. Pohaci Claudiu, Dorohoi, 1060 - 8,5 - AI
    13. Tocariu Sebastian, Botosani, 1591 - 8,5 - AI
    14. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 923 - 8,29 - AI
    15. Cotca Rares, Oradea, 846 - 8,18 - AIJ
    16. Rosoga Ana, Constanta, 686 - 8,08 - AIF
    17. Medvediuc Lucian, Siret, 1220 - 8 - AI
    18. Ursulean Daniel, Straja, 1422 - 8 - AIJ
    19. Honciuc Alexia, Vatra Dornei, 1479 - 8 - AIJF
    20. Husarciuc Beniamin, Suceava, 1542 - 8 - AI
    21. Govoreanu Cendana, Cisnadie, 1829 - 8 - AIF
    22. Filip Cristi, Comanesti, 954 - 7,96 - AIW
    23. Simionese Ovidiu, Granicesti, 1025 - 7,92 - AIJ
    24. Barbos Florin, Bistrita, 1034 - 7,75 - AI
    25. Vacariuc Mariana, Vatra Dornei, 1323 - 7,58 - AIJF
    26. Portariuc Gheorghe, Botosani, 873 - 7,36 - AI
    27. Albu Iulian, Comanesti, 1026 - 7,33 - AIW
    28. Mita Augustin, Corlateni, 1083 - 7 - AI
    29. Constantinica Silviu, Botosani, 1221 - 7 - AIJ
    30. Brandusan Lucian, Radauti, 1557 - 7 - AI
    31. Plesoianu Stefan, Constanta, 1834 - 7 - AI
    32. Sticleti Doru, Bistrita, 1862 - 7 - AIW
    33. Stan Andrei, Bucuresti, 2236 - 7 - AI
    34. Mosneagu Mihnea, Falticeni, 1383 - 6,75 - AI
    35. Pop Dan Cristian, Dej, 1558 - 6,75 - AIJ
    36. Cracana Lucian, Vatra Dornei, 1107 - 6,17 - AI
    37. Vlad Teodor, Vatra Dornei, 1359 - 6 - AIJ
    38. Capra Claudiu, Suceava, 1447 - 6 - AI
    39. Serac Octavian, Botosani, 2172 - 6 - AI
    40. Cibotariu Bogdan, Piatra Neamt, 2815 - 6 - AI
    41. Vieru Teodora, Vatra Dornei, 1335 - 5,25 - AIJF
    42. Stan Mariana, Constanta, 1600 - 5 - AI
    43. Pintescu Teodora, Vatra Dornei, 1284 - 4,83 - AIJF
    44. Buzila Robert, Vatra Dornei, 1601 - 4 - AIJ
    45. Foca Melania, Radauti, 1944 - 4 - AIF
    46. Petrescu Claudel, Putna, 1706 - 0 - A
    47. Barbuta Ioan, Dej, 2554 - 0 - A
    48. Pralea Constantin Lucian, Alba Iulia, 4001 - 0 - A
    49. Filip Aurelian Emanuel, Comanesti, 4002 - 0 - A
    50. Mihaila Marius, Radauti, 4004 - 0 - A
    51. Macovei Monica, Suceava, 4005 - 0 - A
    52. Grigore Adrian, Falticeni, 4008 - 0 - A
    53. Grigore Bianca, Falticeni, 4009 - 0 - A
    54. Istrate Daniel, Magura, 4010 - 0 - A
    55. Galatan Vasile, Nasaud, 4012 - 0 - A
    56. Hancer Alexandru, Suceava, 4013 - 0 - A
    57. Gramada Florin, Suceava, 4014 - 0 - A
    58. Grusca Narcis, Gura Humorului, 4015 - 0 - A
    59. Ilies Ioana, Radauti, 4016 - 0 - A
    60. Barabancea Lili, Iasi, 4017 - 0 - A
    Ultima modificare făcută de Dakiro; 28.04.2017 la 18:27.

  3. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tavy, andreyutzu, ivamaistru, Adrian's, shogun le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Dakiro
    Data înscrierii
    09.06.2006
    Locație
    Gura Humorului, Romania
    Vârstă
    50
    Postări
    1.490
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    31 z 6 h 4 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    3604
    Clasament ELITE

    1. Roman Bogdan - Arad
    2. Vasilache Sebastian - Iasi
    3 -- 4
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Sicoe Rodica - Cugir
    5 -- 8
    Farkas Gabor - Targu Mures
    Mosneagu Marius - Falticeni
    Ursulean Florin - Straja
    Avram Victor - Arad
    9 -- 16
    Radu Costica - Galati
    Marola Mihai - Bacau
    Bauer Lajos - Targu Mures
    Onufrei Ciprian - Botosani
    Corcoz Costin - Focsani
    Ditu Daniel - Onesti
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Ungureanu Adrian - Suceava
    17 -- 24
    Verdet Adrian - Oravita
    Duceac Catalin - Botosani
    Cozma Catalin - Falticeni
    Birtalan Robert - Oradea
    Pop Zoltan - Dej
    Cotca Dacian - Oradea
    Corburean Ioana - Medias
    Carpovici Boris - Falticeni
    25 -- 28 1v gr.inf.
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Sengoz Mehmet - Botosai
    29 -- 32 0v gr.inf.
    Morosanu Vasile - Suceava
    Oprea Adrian - Lugoj
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Valcu Alin - Botosani




    Clasament OPEN

    1. Orza Catalin - Suceava
    2. Fratea Aurel - Constanta
    3 -- 4
    Ilies Ioan - Radauti
    Tipu Vlad - Iasi
    5 -- 8
    Sofian Corneliu - Suceava
    Firu Marian - Vatra Dornei
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    9 -- 16
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Ursulean Vasile - Straja
    Nistor Florin - Comanesti
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Munteanu Octavian - Tecuci
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Voin Doru - Bucuresti
    Hariuc Costica - Vaslui
    17 -- 32
    Rosca Niculai - Galanesti
    Grigore Alexandru - Campina
    Marola Dan - Bacau
    Braniste George - Bacau
    Kaposta Victor - Arad
    Curut Gabriel - Timisoara
    Mironescu Adrian - Botosani
    Corneanu Sorin - Botosani
    Fazakas Attila - Toplita
    Popa Mircea - Brasov
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
    Ticu Dorin - Bacau
    Barabas Sandor - Toplita
    Grosan Nicu - Piatra Neamt
    Diaconescu Lucian - Targoviste
    33 -- 40
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Darmaz Ion - Targoviste
    Subcinski Alexandru - Suceava
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Leolea Andrei - Constanta
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Serban Liviu - Onesti
    Morosan Marian - Suceava
    41 -- 45 2v gr.inf.
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    Pop Danut - Dej
    Berila Radu - Bacau
    Chirap Dan - Gura Humorului
    Buruiana Petru - Piatra Neamt
    46 -- 56 1v gr.inf.
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
    Bubulac Cristi - Piatra Neamt
    Cazanel Gheorghe - Comanesti
    Iosif Radu - Barlad
    Purdila Dan - Falticeni
    57 -- 60 0v gr.inf.
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Istrate Samir - Arad
    Dan Andrei - Piatra Neamt
    Bogza Dragos - Iasi




    Clasament AVANSATI

    1. Cojocaru Stefan - Suceava
    2. Corocaescu Cristian - Suceava
    3 -- 4
    Stefan Alexandru - Iasi
    Nicola Marian - Constanta
    5 -- 8
    Colcer Nicolae - Toplita
    Dicu Vlad - Vaslui
    Iacob Gabriel - Iasi
    Ungureanu Florin - Suceava
    9 -- 16
    Rosu Gabriel - Comanesti
    Salavastru Petru - Botosani
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Vieriu Carmen - Vatra Dornei
    Solcan Florin - Constanta
    Vieru Costica - Botosani
    Colesniuc Romeo - Botosani
    17 -- 32
    Mahu Bogdan - Pascani
    Macovei Cristi - Iasi
    Pinzar Alin - Suceava
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    Dragan Petru Ioan - Iasi
    Hrituleac Claudiu - Radauti
    Barabas Claudiu - Bistrita
    Socaci Sorin - Panciu
    Pintilie Vlad - Iasi
    Lazar Vasile - Pufesti
    Petenchi Edmond - Roman
    Aldea Iulian - Falticeni
    Istrate Ghiorghita - Suceava
    Balla Peter - Toplita
    Demeny Zoltan - Brasov
    Ignatescu Bogdan Ionut - Siret
    33 -- 34 2v gr.sup.
    Cuna Gheorghe - Buzau
    Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
    35 -- 55 1v gr.sup.
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Nicu Constantin - Iasi
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Chiriac Marius - Botosani
    Ghile Ioan - Oradea
    Foca Dorin - Radauti
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Singeorzan Traian - Nasaud
    Pop Sabin - Targu Mures
    Fotia Iulian - Bacau
    Vicovanu Petru - Horodnic de Jos
    Joldes Adrian - Bistrita
    Bozosan Petre - Sibiu
    Robu Valentin - Botosani
    Plamada Iulian - Putna
    Docan Cristian - Bucuresti
    Alexandru Liviu - Botosani
    Florea Ionut - Vatra Dornei
    Covalciuc Luca - Iasi
    56 -- 64 0v gr.sup.
    Aldea Nelu - Falticeni
    Albu Constantin - Suceava
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Pogorevici Mircea - Gura Humorului
    Kis Istvan - Brasov
    Olteanu Gabriel - Barlad
    Ujeniuc Dan - Suceava
    Zepciuc Marius - Granicesti
    Oltean Silviu - Nasaud
    65 -- 69 2v gr.inf.
    Vaculisteanu Ionut - Suceava
    Turcu Viorel - Piatra Neamt
    Morosan Ionel - Granicesti
    Havris Rares - Botosani
    Sandulean Rares - Vatra Dornei
    70 -- 81 1v gr.inf.
    Tutoveanu Razvan - Brasov
    Stroe Ionel - Bacau
    Gecse Alpar - Chibed
    Donisan Costel - Pascani
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Butacu Daniel - Bacau
    Aparaschivei Marcel - Botosani
    Volosciuc Tiberiu - Vatra Dornei
    Darie Gabriel - Comanesti
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Tocariu Tudor Andrei - Botosani
    Rosca Adela - Galanesti
    82 -- 93 0v gr.inf.
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Ailioaie Gheorghe - Comanesti
    Gusan Boris - Turda
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Marcu Rares - Iasi
    Ciurca Ovidiu - Targu Mures
    Popescu Doru Viorel - Botosani
    Mihut Benone - Pascani
    Moraru Marius - Bucuresti
    Muraru Ioana - Vatra Dornei
    Eigel Csaba - Toplita
    Sarcani Andrei - Targu Mures



    Clasament INCEPATORI

    1. Petrescu Claudel - Putna
    2. Barbuta Ioan - Dej
    3 -- 4
    Barbos Florin - Bistrita
    Mihaila Marius - Radauti
    5 -- 8
    Oprean Andrei - Baia de Cris
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Ursulean Daniel - Straja
    Tocariu Sebastian - Botosani
    9 -- 16
    Albu Iulian - Comanesti
    Tanase Gabi - Suceava
    Mita Augustin - Corlateni
    Constantinica Silviu - Botosani
    Husarciuc Beniamin - Suceava
    Mosneagu Mihnea - Falticeni
    Cibotariu Bogdan - Piatra Neamt
    Balan Viorel - Bistrita
    17 -- 32
    Purdila Andrei - Falticeni
    Cotca Rares - Oradea
    Pohaci Claudiu - Dorohoi
    Cracana Lucian - Vatra Dornei
    Vacariuc Mariana - Vatra Dornei
    Stan Andrei - Bucuresti
    Portariuc Gheorghe - Botosani
    Moise Viorel - Braila
    Serac Octavian - Botosani
    Simionese Ovidiu - Granicesti
    Haralambescu Andrei - Bucuresti
    Filip Cristi - Comanesti
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Medvediuc Lucian - Siret
    Cotca Diana - Oradea
    Rosoga Ana - Constanta
    33 -- 40
    Honciuc Alexia - Vatra Dornei
    Govoreanu Cendana - Cisnadie
    Plesoianu Stefan - Constanta
    Sticleti Doru - Bistrita
    Vlad Teodor - Vatra Dornei
    Capra Claudiu - Suceava
    Filip Aurelian Emanuel - Comanesti
    Galatan Vasile - Nasaud
    41 -- 42 2v gr.inf.
    Isaic Radu - Bacau
    Vieru Teodora - Vatra Dornei
    43 -- 51 1v gr.inf.
    Moca Vasile - Bucuresti
    Marin Bogdan Mihail - Bacau
    Brandusan Lucian - Radauti
    Stan Mariana - Constanta
    Buzila Robert - Vatra Dornei
    Foca Melania - Radauti
    Pralea Constantin Lucian - Alba Iulia
    Macovei Monica - Suceava
    Grusca Narcis - Gura Humorului
    52 -- 60 0v gr.inf.
    Pop Dan Cristian - Dej
    Pintescu Teodora - Vatra Dornei
    Grigore Adrian - Falticeni
    Grigore Bianca - Falticeni
    Istrate Daniel - Magura
    Hancer Alexandru - Suceava
    Gramada Florin - Suceava
    Ilies Ioana - Radauti
    Barabancea Lili - Iasi
    Ultima modificare făcută de Dakiro; 30.04.2017 la 01:22.

  5. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    senior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data înscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    587
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 19 h 34 m
    Timp online pe zi
    28 m
    Reputație
    1905
    Constantin Sursilov - Bucuresti - Incepatori

    Trimis din Samsung Galaxy S6 Edge prin Tapatalk
    Blade: Butterfly Primo Power Feeling
    Fh: Nittaku Fastarc G-1
    Bh: Nittaku Fastarc P-1

  7. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
  8. #5
    senior

    Data înscrierii
    11.09.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    25
    Postări
    261
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 20 h 7 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    532
    Neagoe Costin si Istrate Cristian - Bucuresti - Open

  9. Mulțumesc vasile.moca, Dakiro au mulțumit pentru mesaj
  10. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui Bogdan A
    Data înscrierii
    28.09.2010
    Locație
    Iasi
    Vârstă
    34
    Postări
    1.071
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    352 z 12 h 57 m
    Timp online pe zi
    2 h 37 m
    Reputație
    1641
    Axinte Bogdan - Iasi , Elite
    Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
    Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
    Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

  11. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
  12. #7
    junior
    Avatarul lui vasile.moca
    Data înscrierii
    05.07.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    140
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 20 h 35 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    347
    Moca Vasile, Bucuresti, incepatori


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Constantin Sursilov, - Marcel -, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    senior

    Data înscrierii
    11.01.2012
    Locație
    dej
    Vârstă
    48
    Postări
    292
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 7 h N/A
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    110
    Pop Zoltan Dej Elite si Muntean Mircea Baia Mare Open.

  15. #9
    cadet

    Data înscrierii
    09.10.2015
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    36
    Postări
    47
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 h 38 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    76
    Alexandru Milea, incepatori, Bucuresti

  16. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
  17. #10
    senior

    Data înscrierii
    04.05.2009
    Locație
    Galati
    Vârstă
    49
    Postări
    501
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 14 h 1 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    498
    Radu Costica - Galati - elite

  18. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ADN, ivamaistru le-a plăcut acest mesaj
  19. #11
    cadet
    Data înscrierii
    27.02.2016
    Locație
    Dolhestii Mari
    Postări
    47
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 18 h 46 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    54
    Zamfiroaia Sorin open multumesc

    Trimis de pe al meu HTC Desire 526G dual sim folosind Tapatalk

  20. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place sorin_client le-a plăcut acest mesaj
  21. #12
    organizator turnee

    Data înscrierii
    05.09.2012
    Locație
    Tecuci, Romania
    Vârstă
    60
    Postări
    401
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    54 z 14 h 24 m
    Timp online pe zi
    29 m
    Reputație
    1568
    Munteanu Octavian Tecuci Open

  22. #13
    senior

    Data înscrierii
    18.01.2014
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    50
    Postări
    169
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    32 z 2 h 29 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    418
    Crăciun David Mihai, București - Avansați, mulțumesc.

  23. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  24. #14
    senior
    Avatarul lui Ana Anna
    Data înscrierii
    17.10.2015
    Locație
    Constanța
    Vârstă
    40
    Postări
    409
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 21 h 43 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    1065
    Buna ziua. Va rog sa i inscieti pe Nicola Marian _la avansati, Solcan Florin_avansati si Ana Rosoga_ la incepatori.
    Din Constanta.
    Multumim frumos !

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  25. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
  26. #15
    senior
    Avatarul lui victor.arad
    Data înscrierii
    11.11.2009
    Locație
    Arad
    Vârstă
    29
    Postări
    989
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    37 z 18 h 39 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    1270
    Din Arad se inscriu Roman Bogdan si Avram Victor - Elite

  27. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place sorin_client, ivamaistru, Johnny Plaiasu, andreyutzu le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Turneu de Vară'', Gura Humorului - 12.08.2017
    De Dakiro în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 104
    Ultimul post: 14.08.2017, 09:59
  2. Gura Humorului - Tabără "Tenis de Masă în Bucovina'', 26.06.2017-02.07.2017
    De Zosim1 în forumul Locuri în care ne putem antrena
    Răspunsuri: 15
    Ultimul post: 23.06.2017, 22:19
  3. Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 08.04.2017, 23:21
  4. Răspunsuri: 94
    Ultimul post: 23.07.2012, 14:35
  5. Răspunsuri: 98
    Ultimul post: 24.07.2011, 14:01

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •