Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cluj-Napoca

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cluj-Napoca

    o intrebare pentru clujeni

    unde se poate juca tenis de masă in Cluj?
    (va rog sa dati cat mai multe detalii de localizare )

    multumesc

  • #2
    Stiu vreo 2-3 locatii, desi n-am vizitat personal decat un singur club...

    Pentru informatii precise (adresa exacta, acces, nr. mese, tip mese, tarif, spatiu etc., ) am nevoie de 1-2 zile pentru documentare.
    Nu de alta, dar informatiile "din auzite" sunt mai rele ca lipsa oricarei informatii...

    Comentariu


    • #3
      multumesc Ciprian
      astept documentarea

      Comentariu


      • #4
        salutare! si eu caut locuri unde sa joc tenis in cluj! daca afli ceva s[une i si mie te rog! mersi

        Comentariu


        • #5
          Am vizitat 2 cluburi de tenis de masă particulare:

          1) str. București nr. 77 (inters. cu Iazului), la etajul 2 (S.C. ZONA 2 s.r.l.);
          orar L-D : 10-22 ;
          6 mese Active, conditii de joc medii
          Acces : autobuz 36 din Piata Mihai Viteazul sau 5 min pe jos din Piata Marasti (pe Crinului, Iazului)
          Telefon : 0743-351480

          2) str. Berariei, in cladirea "Moara Somesul" la etajul 2 ;
          orar 12-24 ;
          9 mese Active, conditii de joc medii-slabe
          Acces : pe linia troleului 6 (sau autobuzul 9 de la gara)- statia Agronomia, se merge spre cartierul Manastur pe linga fabrica de bere URSUS si prima straduta la dreapta.
          Nu exista telefon !

          In plus, am mai vazut o sala cu 1 singura masa Active, descrisa cu mare pompa la
          www.napoca2000.home.ro
          Astfel de mese razlete (1-2 buc/locatie) mai exista si la Casa Univers T (cartierul Gheorgheni) si probabil si in alte zone ... dar nu sunt cluburi de pingpong propriu-zise.

          Cele mai bune conditii le ofera Clubul CSM Cluj, antrenament pentru copii si juniori la "Sala Sporturilor". Desigur ca acolo accesul nu e permis oricui.

          Astea sunt informatiile mele pentru moment...

          Rog si pe alti clujeni sa ne spuna daca stiu alte cluburi !!!

          Pentru orientare, s-ar putea sa va fie de folos harta transportului urban si harta digitala a Clujului :
          http://www.ratuc.ro/pozeratu/harta3cj.htmhttp://www.cluj4all.com

          Comentariu


          • #6
            Cluj-Napoca

            Salutare!
            Azi am fost prima data sa joc tenis de masă in Complexul Leul (p-ta Mihai Viteazul). E un loc aerisit, cu 6 mese noi, preturi super mici.Daca sunt printre cititorii forumului si alti clujeni care joaca acolo ii rog sa anunte cand mai merg. Eu nu am intotdeauna partener si poate reusim sa ne potrivim ?vizitele? la sala de tenis.
            Multumesc.
            Hurricane III (by Nittaku)
            Jun Mizutani ZLC
            Nittaku Hammond Z2

            Comentariu


            • #7
              Re: pentru clujeni

              Vor fi facilitati foarte bune in curand la Sala Sporturilor (contactati pe d-l Radu Serban), respectiv la o sala cu 1 masa langa Auchan (contactati pe d-l Toth Laszlo).

              Comentariu


              • #8
                Re: pentru clujeni

                La Sala Sporturilor se va intra la liber (adica se va taxa la ora ca peste tot)?
                Detalii? Program, pret....
                Hurricane III (by Nittaku)
                Jun Mizutani ZLC
                Nittaku Hammond Z2

                Comentariu


                • #9
                  Re: pentru clujeni

                  Eee, nici chiar asa ...
                  La Sala Sporturilor va fi un program de weekend si se va plati un abonament fix lunar. Nu stiu foarte multe detalii, in aceasta seara am aflat vestea, deci d-l Radu Serban se va ocupa din partea AmaTur Cluj de liste, orar, reguli, etc. si il rog pe dansul sa faca anuntul oficial.

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: pentru clujeni

                    salut sunt din cluj si eu... pentru turneu putem sa le facem in sala de sport de la UMF cu 6 mese bune... pentru pret nu stiu inca dar pot sa intreb pe cineva daca va intereseaz... dar pentru moment si eu caut partener de joc.

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: pentru clujeni

                      buna, acuma ce m-am inscris si eu la forum, f tare, nu ma asteptam sa gasesc atatia amatori de pingpong...sunt din cluj ...si as vrea sa stiu cum sa facem sa ne intalnim mai multi ...sa jucam ...sau cine are kef sa sau nu are partener sa ne intalnim si sa jucam. sala de la leul ii f naspa...nu i ok nici lumina si nici mesele ...este o sala pe cehoslovaciei care ii mai ok ...si as vrea sa-mi deschid eu o sala ...da is foarte scumpe chiriile astea...
                      so, cine vrea putem cu numere de telefon daca ii loc pe forum daca nu vedem noi cum ...
                      ceao si succese nebanuite

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: Cluj-Napoca

                        daca as fi si eu interesat de locuri unde as putea practica tenisul, adica la un club dar nu sunt din cluj si nu as putea veni foarte des, 1-2 ori/2saptamani as putea sa ma inscriu? ms anticipat
                        Blade:Timo Boll ZLF
                        Rubbers: FH:Tenergy 25
                        BH:Tenergy 25

                        Comentariu


                        • #13
                          Cluj-Napoca locatii cluburi tenis de masă

                          zorilor pasteur 56 http://www.norc.ro/pano/ATPUkdX6/
                          complex leul http://www.norc.ro/pano/bX9KIckV/
                          avram iancu 50 http://www.norc.ro/pano/HuTdQzQz/
                          constanta http://www.norc.ro/pano/R8BeJj3n/
                          pt admin: se poate si embeded dar eu nu am reusit

                          Comentariu


                          • #14
                            Salut clujenilor,

                            M-am mutat de mai mult de o luna de la Bistrița la Cluj si caut un partener sau mai multi de "miscare".
                            Pana acum am jucat de 2 ori la sala din Zorilor si am fost foarte placut impresionat de calitatea meselor, salii etc.
                            Din pacate nu am partener decat o data pe sapt, ceea ce e cam rar.
                            Daca sunt doritori, chiar si acum in weekend, dati un semn la tel: 0740.010.373

                            Numa' bine!
                            Lemn: Xiom Solo
                            FH: Joola Rhyzm-P
                            BH: Joola Maxxx-P

                            Comentariu


                            • #15
                              Stimati ping ponghisti si ping ponghiste!
                              S-a deschis o sala noua unde se poate juca in conditii bune, 4 mese stiga , vestiar, baie.
                              Locatia salii este:
                              Cluj-Napoca, pe strada Henri Barbusse, nr 21, langa blocul spray in cartier Marasti.
                              Tarife:
                              Se poate face abonament pe luna la 100 lei.
                              10 lei de la ora 12 amiaza pana la ora 17,
                              12 lei ora incepand de la 17 incepand pana la ora 10 seara.
                              Se pot lua si ore pentru antrenamente, cine vrea la cutie, sau se poate juca la ora.
                              Cu ocazia deschiderii salii se va organiza o competie pt amatori pe data de 15-05-2011 Ma puteti contacta la nr :0751420290 pt inscriere la concurs.
                              Detalii despre concurs aici: http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...oca-15-05-2011
                              EDITAT CLAU:
                              am mutat acest mesaj in locatia corecta si l-am editat pe cat am putut ca sa se inteleaga ceva...

                              Comentariu


                              • #16
                                Un Club de Tenis de Masa cu toate dotarile necesare TCD Zorilor .Strada zorilor pasteur 56.

                                Robot,Bar...mese profesionale.etc
                                BTY-----Fx 05

                                Comentariu


                                • #17
                                  Care sunt preturile practicate ?

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de zolidavid Vezi post
                                    Un Club de Tenis de Masa cu toate dotarile necesare TCD Zorilor .Strada zorilor pasteur 56.
                                    Robot,Bar...mese profesionale.etc
                                    Stiti cumva unde s-a mutat?
                                    - - - Actualizat - - -
                                    Postat în original de Amrish Vezi post
                                    salut sunt din cluj si eu... pentru turneu putem sa le facem in sala de sport de la UMF cu 6 mese bune... pentru pret nu stiu inca dar pot sa intreb pe cineva daca va intereseaz... dar pentru moment si eu caut partener de joc.
                                    Asteptam detalii....

                                    Merci

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Clubul din Zorilor sa desfiintat!
                                      Este un loc destul de bunicel pe str. H.Barbusse 21, cu 4 mese Stiga, pardoseala Stag. 12Lei/ora.
                                      Postat în original de Kalko Vezi post
                                      Stiti cumva unde s-a mutat?

                                      - - - Actualizat - - -





                                      Asteptam detalii....

                                      Merci

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Postat în original de gelu01 Vezi post
                                        zorilor pasteur 56 http://www.norc.ro/pano/ATPUkdX6/
                                        complex leul http://www.norc.ro/pano/bX9KIckV/
                                        avram iancu 50 http://www.norc.ro/pano/HuTdQzQz/
                                        constanta http://www.norc.ro/pano/R8BeJj3n/

                                        pt admin: se poate si embeded dar eu nu am reusit

                                        Postat în original de anca Vezi post
                                        ...
                                        Cluj-Napoca, pe strada Henri Barbusse, nr 21, langa blocul spray in cartier Marasti.
                                        ...
                                        In afara de locatia de pe Zorilor, restul mai sunt valabile? E un prieten la Cluj si ar dori sa stie unde se poate juca.
                                        Multumesc.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Sala de pe str. H. Barbusse este valabila.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            In rest? Nu mai raspunde nimeni...?

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Cluj-Napoca,antrenament periodic

                                              Salut,

                                              Stie cineva un loc in care pot practica acest sport zilnic in Cluj?
                                              M-ar interesa un club in care sa pot juca cu jucatori diversificati de toate categoriile.
                                              Este important sa joci constant astfel incat sa existe un progres continuu.


                                              Astept cu interes un raspuns de la cei avizati.
                                              Multumesc anticipat!

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Salut
                                                Caut si eu pe cineva din Cluj cu care sa joc saptamanal.
                                                Daca sunt doritori astept un semn.

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Cluj - Club de tenis

                                                  Salut, exista prin Cluj vreun club de tenis de masă unde m-as putea perfectiona in acest joc?
                                                  As vrea sa invat sa joc la un nivel mai inalt sa pot participa la competitii.
                                                  Orice informatii mi-ar putea fi utile.

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X