Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cluj-Napoca

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Postat în original de Pop Mihai-Adrian Vezi post
    Salutare,

    Oare are cineva ceva informatii de actualitate referitoare la salile de tenis de masă din Cluj sau cluburi unde s-ar putea antrena si persoane de 30+ ani pasionate de acest sport contra unei taxe anuale/lunare de membru sau ceva asemenator? (si aici nu ma refer la Leul sau la Baza Sportiva Gheorgheni sau orice alt bar de prin Cluj care are o masa de tenis luata de la Metro, acestea le stiu deja).

    Fac acest apel pe ideea ca as dori sa ma antrenez mai mult de o data pe saptamana si mi-ar placea daca ar fi intr-un mediu mai profi ca sa zic asa. Am practicat acest sport cativa ani si la un club in orasul natal pe vremea cand eram mai prichindel, insa la Cluj sunt "vinitura" cum ar spune unii, asadar putin guidance ar ajuta.


    Ceva sugestii, date de contact? Multumesc anticipat!
    De ce nu mergi la lamond sau la bamboo?? Sau la fabrica de bere

    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

    Comentariu


    • #52
      Salut. Maine sunt in cluj si de la 10 la 15 as fi disponibil sa joc. Nivel: avansat. As gasi pe cineva la sala? Multumesc mult.

      Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk
      Lemn: Victas Koki Niwa
      Forehand: Yasaka Rakza X
      Backhand: Yasaka Rakza X

      Comentariu


      • #53
        Postat în original de andreyutzu Vezi post
        Salut. Maine sunt in cluj si de la 10 la 15 as fi disponibil sa joc. Nivel: avansat. As gasi pe cineva la sala? Multumesc mult.

        Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk
        Găsești la LAMOND sau la Leul

        Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

        Comentariu


        • #54
          Ok. Multumesc. Cred ca vin tot la lamont [emoji106]

          Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk
          Lemn: Victas Koki Niwa
          Forehand: Yasaka Rakza X
          Backhand: Yasaka Rakza X

          Comentariu


          • #55
            antrenamente Cluj

            Buna ziua,

            E cineva care face antrenamente la politehnica cluj sau CSM? Sau daca e vreun jucator de pe amatur si vede aceasta postare, unde va antrenati pentru competitiile amatur in Cluj? Am fost jucator de tenis de masă timp de 7 ani in Tg. Mureș, dar acum locuiesc in Cluj deoarece sunt studenta aici. M-ar interesa unde se pot face antrenamente in mod organizat, de 2-3 ori pe saptamana, daca exista vreun loc unde joaca cei din cluj care participa la competitiile Amatur.
            lemn: Butterfly Viscaria
            fete: Butterfly Dignics 05

            Comentariu


            • #56
              Tenis de masa in Cluj

              Buna ziua,

              E cineva care face antrenamente la politehnica cluj sau CSM? Sau daca e vreun jucator de pe amatur si vede aceasta postare, unde va antrenati pentru competitiile amatur in Cluj? Am fost jucator de tenis de masă timp de 7 ani in Tg. Mureș, dar acum locuiesc in Cluj deoarece sunt studenta aici. M-ar interesa unde se pot face antrenamente in mod organizat, de 2-3 ori pe saptamana, daca exista vreun loc unde joaca cei din cluj care participa la competitiile Amatur.
              lemn: Butterfly Viscaria
              fete: Butterfly Dignics 05

              Comentariu


              • #57
                Din pacate, in ceea ce priveste tenisul de masa, nu sunt foarte multe variante in Cluj-Napoca. (Iubim acest oras, in ciuda acestui neajuns!!!)
                Incearca sa obtii informatii de la Club Sportiv Lamont - foarte probabil vei gasi o solutie.
                Gasesti pe FB sau pe Google locatia si contact.

                Sent from my SM-G975F using Tapatalk

                Comentariu


                • #58
                  Daca dispui de masina se poate juca la Dej.

                  La clubul Bamboo se mai poate juca.
                  Sau la in spate la fabrica de bere este o locatie .
                  Daca nu ai cu cine juca eu sunt din cj putem face miscare, dar eu sunt la nivel incepator .
                  Lemn: yinhe v14 pro
                  Fete: FH: Glayzer/ BH:Glayzer

                  Comentariu


                  • #59
                    Oare pot sa găsesc și eu un partener cu cine sa joc?

                    Comentariu


                    • #60
                      Postat în original de B?rlădeanu Călin Vezi post
                      Oare pot sa găsesc și eu un partener cu cine sa joc?
                      Miercuri seara la Lamont puteti intreba si personal cativa impatimiti:

                      http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...878#post509878
                      FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                      Tel : 0742 257 995

                      Comentariu


                      • #61
                        Buna ziua,

                        As vrea sa stiu ce cluburi de tenis de masa exista in Cluj-Napoca, care sa accepte nu neapărat persoane care participa in mod constant la turnee, ci persoane care vor sa isi îmbunătățească jocul cu ajutorul unui antrenor si sa putem face antrenamente de 2-3 ori pe săptămână.
                        Mulțumesc!
                        Ultima editare de Flavius93; 08.apr.2023, 13:00.

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X