tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 13 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 185

Subiect: Turneu A "Cupa CFR Simeria", Simeria - 22.04.2017

  1. #1
    înțelept
    Avatarul lui mateidumitru
    Data înscrierii
    25.02.2008
    Locație
    Deva
    Vârstă
    69
    Postări
    2.916
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    78 z 10 h 3 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    3512

    Turneu A "Cupa CFR Simeria", Simeria - 22.04.2017

    Inscrieri finale amatori - on 22.04.2017 at 10:01:57

    1. Dirlea Ioan, Aiud, 169 - 19,86 - AH
    2. Georgescu Constantin, Orastie, 465 - 19,67 - A
    3. Dani Leo, Arad, 257 - 19,13 - AH
    4. Cecan Vasile, Timisoara, 196 - 18,71 - A
    5. Barbulescu Dan, Sibiu, 400 - 18,5 - A
    6. Schiopulescu Ion, Lugoj, 369 - 18,33 - A
    7. Serban Marian, Orastie, 637 - 18,13 - A
    8. Jichici Svetozar, Timisoara, 199 - 17,96 - A
    9. Bucur Dan, Cisnadie, 412 - 17,88 - A
    10. Botea Fabian, Hunedoara, 336 - 17,79 - A
    11. Pacurar Cosmin, Blaj, 254 - 17,71 - A
    12. Matei Dumitru, Simeria, 323 - 17,5 - AW
    13. Stancu Tiberiu, Deva, 1465 - 17 - AW
    14. Cristea Virgil, Cugir, 474 - 16,71 - A
    15. Horvath Mircea, Orastie, 496 - 16,71 - A
    16. Busu Romulus, Hunedoara, 565 - 16,63 - A
    17. Sicoe Ioan, Turda, 281 - 16,5 - AW
    18. Boznea Daniel, Deva, 853 - 16,5 - A
    19. Lulciuc Dumitru, Timisoara, 770 - 16 - A
    20. Zalar Marian, Tarnaveni, 1340 - 16 - A
    21. Ticu Sorin, Lugoj, 351 - 15,86 - A
    22. Postelnicu Mihai, Deva, 453 - 15,29 - A
    23. Sava Ioan, Orastie, 1354 - 15 - A
    24. Pop Sabin, Targu Mures, 414 - 14,46 - A
    25. Jeler Nicolae, Orastie, 657 - 14,46 - A
    26. Morariu Marius, Sibiu, 482 - 14,21 - A
    27. Muresan Florin, Deva, 1999 - 14 - A
    28. Banu Nicolae, Ocna Sibiului, 561 - 13,54 - A
    29. Popovici Ciprian, Hunedoara, 1041 - 13,5 - A
    30. Bozosan Petre, Sibiu, 461 - 13,29 - A
    31. Veres Adrian, Timisoara, 567 - 13,13 - A
    32. Sabau Mircea, Tarnaveni, 736 - 12,07 - A
    33. Brasoveanu Vali, Sibiu, 751 - 11,42 - AW
    34. Oniga Paul, Blaj, 786 - 11,2 - A
    35. Ispas Emil, Alba Iulia, 2210 - 11 - A
    36. Borcsi Jozsef, Timisoara, 910 - 10,44 - A
    37. Pralea Constantin, Alba Iulia, 599 - 10,36 - AW
    38. Midvichi Alexandru, Deva, 892 - 10,33 - AJ
    39. Caraus Sorin, Deva, 1194 - 10,25 - A
    40. Avram Silviu, Timisoara, 1347 - 10 - A
    41. Gipsy King, Hunedoara, 2090 - 9,75 - AI
    42. Milea Alexandru, Bucuresti, 822 - 9,5 - AI
    43. Popa Dorina, Deva, 2360 - 9 - AIF
    44. Postelnicu Eric, Deva, 921 - 8,82 - AIJ
    45. Valea Claudiu, Targu Mures, 1093 - 8,8 - AI
    46. Oprean Andrei, Baia de Cris, 767 - 8,79 - AI
    47. Sarcani Andrei, Targu Mures, 984 - 8 - AIW
    48. Secrian Emanuel, Lugoj, 1044 - 8 - AI
    49. Carp Sergiu, Vulcan, 2483 - 8 - AI
    50. Gorceag Tudor, Vulcan, 2484 - 8 - AI
    51. Vela Gabriel, Timisoara, 857 - 7,83 - AI
    52. Petcu Adrian, Vulcan, 2607 - 7 - AI
    53. Cobzaru Radu, Simeria, 2676 - 7 - AI
    54. Mitrica Lucian, Vulcan, 2823 - 6 - AI
    55. Schiau Dan, Hunedoara, 2839 - 6 - AI
    56. Stancovici Bianca, Targu Mures, 1309 - 5,2 - AIF
    57. Tascau Adrian, Simeria, 3013 - 5 - AI
    58. Muresan Daniel, Targu Mures, 3019 - 5 - AI
    59. Gasca Toader, Hunedoara, 4018 - 0 - A
    60. Barbu Tiberiu, Simeria, 4019 - 0 - A
    61. Taranu Mircea, Hunedoara, 4021 - 0 - A
    62. Schiau Teodora, Hunedoara, 4022 - 0 - A
    63. Stoica Nicu, Hunedoara, 4023 - 0 - A
    64. Moldoveanu Sorin Florian, Hunedoara, 4024 - 0 - A
    65. Guta Catalin, Hunedoara, 4025 - 0 - A
    66. Staman Ilie, Vulcan, 4026 - 0 - A
    67. Bozdog Mircea, Simeria, 4029 - 0 - A
    68. Clesiu Florin, Deva, 4030 - 0 - A
    69. Moldovean Valer, Calan, 4034 - 0 - A
    70. Tatar Dorel, Simeria, 4035 - 0 - A
    71. Achirei Paul, Simeria, 4036 - 0 - A
    72. Mateiu Dragos, Deva, 4037 - 0 - A
    73. Szemciuk Istvan, Cristur, 4040 - 0 - A

    nemotivat: Lazar Daniel



    Clasament amatori

    1. Barbulescu Dan - Sibiu
    2. Botea Fabian - Hunedoara
    3 -- 4
    Cecan Vasile - Timisoara
    Lulciuc Dumitru - Timisoara
    5 -- 8
    Horvath Mircea - Orastie
    Serban Marian - Orastie
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Banu Nicolae - Ocna Sibiului
    9 -- 16
    Georgescu Constantin - Orastie
    Schiopulescu Ion - Lugoj
    Dirlea Ioan - Aiud
    Jeler Nicolae - Orastie
    Bucur Dan - Cisnadie
    Gipsy King - Hunedoara
    Gasca Toader - Hunedoara
    Popovici Ciprian - Hunedoara
    17 -- 24
    Matei Dumitru - Simeria
    Stancu Tiberiu - Deva
    Cristea Virgil - Cugir
    Busu Romulus - Hunedoara
    Zalar Marian - Tarnaveni
    Pop Sabin - Targu Mures
    Brasoveanu Vali - Sibiu
    Tatar Dorel - Simeria
    25 -- 27 2v gr.sup.
    Dani Leo - Arad
    Morariu Marius - Sibiu
    Achirei Paul - Simeria
    28 -- 39 1v gr.sup.
    Pacurar Cosmin - Blaj
    Sicoe Ioan - Turda
    Boznea Daniel - Deva
    Postelnicu Mihai - Deva
    Sava Ioan - Orastie
    Bozosan Petre - Sibiu
    Oniga Paul - Blaj
    Borcsi Jozsef - Timisoara
    Valea Claudiu - Targu Mures
    Carp Sergiu - Vulcan
    Mitrica Lucian - Vulcan
    Stama Ilie - Vulcan
    40 -- 48 0v gr.sup.
    Ticu Sorin - Lugoj
    Muresan Florin - Deva
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Ispas Emil - Alba Iulia
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Milea Alexandru - Bucuresti
    Gorceag Tudor - Vulcan
    Cobzaru Radu - Simeria
    Clesiu Florin - Deva
    49 -- 2v gr.inf.
    Szemciuk Istvan - Cristur
    50 -- 62 1v gr.inf.
    Veres Adrian - Timisoara
    Midvichi Alexandru - Deva
    Caraus Sorin - Deva
    Avram Silviu - Timisoara
    Popa Dorina - Deva
    Oprean Andrei - Baia de Cris
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Petcu Adrian - Vulcan
    Tascau Adrian - Simeria
    Barbu Tiberiu - Simeria
    Taranu Mircea - Hunedoara
    Guta Catalin - Hunedoara
    Moldovean Valer - Calan
    63 -- 73 0v gr.inf.
    Postelnicu Eric - Deva
    Secrian Emanuel - Lugoj
    Vela Gabriel - Timisoara
    Schiau Dan - Hunedoara
    Stancovici Bianca - Targu Mures
    Muresan Daniel - Targu Mures
    Schiau Teodora - Hunedoara
    Stoica Nicu - Hunedoara
    Moldoveanu Sorin Florian - Hunedoara
    Bozdog Mircea - Simeria
    Mateiu Dragos - Deva


    Inscrieri finale open - on 22.04.2017 at 13:43:15

    1. Mutrescu Eugen, Timisoara, 244 - 42,13 - OE
    2. Sufletel Radu, Alba Iulia, 20 - 40,21 - OELW
    3. Roman Bogdan, Arad, 7 - 39,34 - OE
    4. Sicoe Rodica, Cugir, 28 - 38,89 - OELF
    5. Apian Florin, Bistrita, 12 - 34,89 - OE
    6. Avram Victor, Arad, 9 - 34,75 - OE
    7. Put Gabriel, Oravita, 18 - 33,54 - OE
    8. Andone Claudiu, Cugir, 58 - 33,25 - OE
    9. Verdet Adrian, Oravita, 17 - 33,14 - OE
    10. Zbancu Leo, Deva, 385 - 31,58 - OE
    11. Spatariu Daniel, Arad, 74 - 30,36 - OE
    12. Catinean Vasile, Petrila, 245 - 30,29 - OE
    13. Popa Radu, Deva, 1360 - 30 - OE
    14. Oprea Adrian, Lugoj, 51 - 28,29 - OE
    15. Crainic Adrian, Orastie, 308 - 27 - OE
    16. Mihalescu Dinu, Timisoara, 119 - 26,55 - OW
    17. Curut Gabriel, Timisoara, 120 - 26,5 - O
    18. Neiconi Sabin, Hateg, 722 - 26,5 - OW
    19. Kaposta Victor, Arad, 54 - 26,28 - O
    20. Ciublea Vichente, Oravita, 432 - 25,25 - O
    21. Motorga Dorin, Targu Mures, 136 - 25,17 - O
    22. Ciobanu Daniel, Blaj, 87 - 24,79 - OW
    23. Zsok Arcadie, Deva, 729 - 24,67 - O
    24. Veres Francisc, Oravita, 97 - 24,54 - O
    25. Kromek Iulian, Cugir, 311 - 23,96 - O
    26. Beches Andrei, Sibiu, 234 - 23,67 - O
    27. Lungu Marius, Oravita, 222 - 22,46 - O
    28. Dumitru Lazar, Petrila, 650 - 22,25 - O
    29. Veres Janos, Targu Mures, 312 - 22,13 - OW
    30. Fulop Attila, Aiud, 112 - 21,89 - OW
    31. Janosi Attila, Targu Mures, 192 - 21,33 - O
    32. Barac Marius, Sibiu, 231 - 21,13 - OW
    33. Mateescu Florin, Hunedoara, 1109 - 21 - O
    34. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 184 - 20,75 - O
    35. Ardelean Raul, Arad, 223 - 20,5 - O
    36. Mitzea Alexandru, Sibiu, 436 - 19,44 - A
    37. Drinceanu Lilian, Oravita, 216 - 18,83 - A
    38. Temelie Dragos, Medias, 1390 - 18 - A
    39. Radu Constantin, Sibiu, 332 - 17,86 - AW
    40. Cioveie Marian, Oravita, 548 - 11,13 - A
    41. Berchi Ioan, Arad, 933 - 10,94 - A
    * Niciun absent nemotivat

    Clasament open

    1. Roman Bogdan - Arad
    2. Put Gabriel - Oravita
    3 -- 4
    Andone Claudiu - Cugir
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    5 -- 8
    Avram Victor - Arad
    Sicoe Rodica - Cugir
    Curut Gabriel - Timisoara
    Dumitru Lazar - Petrila
    9 -- 16
    Crainic Adrian - Orastie
    Veres Francisc - Oravita
    Catinean Vasile - Petrila
    Mutrescu Eugen - Timisoara
    Verdet Adrian - Oravita
    Lungu Marius - Oravita
    Popa Radu - Deva
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    17 -- 22 1v gr.sup.
    Apian Florin - Bistrita
    Zbancu Leo - Deva
    Oprea Adrian - Lugoj
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Veres Janos - Targu Mures
    Temelie Dragos - Medias
    23 -- 28 0v gr.sup.
    Spatariu Daniel - Arad
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Kromek Iulian - Cugir
    Beches Andrei - Sibiu
    Barac Marius - Sibiu
    Drinceanu Lilian - Oravita
    29 -- 31 2v gr.inf.
    Kaposta Victor - Arad
    Zsok Arcadie - Deva
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    32 -- 35 1v gr.inf.
    Ciublea Vichente - Oravita
    Fulop Attila - Aiud
    Janosi Attila - Targu Mures
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    36 -- 41 0v gr.inf.
    Neiconi Sabin - Hateg
    Mateescu Florin - Hunedoara
    Ardelean Raul - Arad
    Radu Constantin - Sibiu
    Cioveie Marian - Oravita
    Berchi Ioan - Arad

  2. Îmi place Space, andreyutzu, FlorinBN, ioan.dragomir64, dorinmo, Vali Suta, adof le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    înțelept
    Avatarul lui mateidumitru
    Data înscrierii
    25.02.2008
    Locație
    Deva
    Vârstă
    69
    Postări
    2.916
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    78 z 10 h 3 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    3512

    Turneu A - Cupa "CFR Simeria" - 22 aprilie 2017

    Data: 22 aprilie 2017
    Localitatea: Simeria
    Locul de desfasurare: Sala de Sport a Scolii Generale Sigismund Toduta, str. Decebal;



    Indicatii acces:
    - dinspre Sibiu si Petrosani: de pe DN7 inainte de statia OMV se face dreapta, apoi a treia la dreapta, prima la stanga, prima la dreapta si drept in fata este poarta de intrare in curtea scoli unde se poate parca;
    - dinspre Arad, Timisoara, Brad, Deva sau Hunedoara: de pe DN7 imediat dupa statia OMV se face stanga apoi se urmeaza traseul de mai sus;

    Categorii: "A", amatori si open (doua turnee);
    Logistica: 13 mese ITTF, mingi celuloid 3*;

    ORA DE INCEPERE AMATORI:
    - validare inscrieri: 09:00-9:25;
    - start turneu: 09:30 - 09:45 (in functie de intarziati);
    ORA DE INCEPERE OPEN:
    - validare inscrieri: 13:00-13:25;
    - start turneu: 13:30 - 13:45 (in functie de intarziati);

    Numarul maxim de jucatori: 72 amatori (70+2 wild card-uri), 42 open (40+2 wild card-uri);

    SE ASIGURA:
    apa, cafea si un meniu de pranz

    Materiale de premiere:
    locurile 1-4: cupe, medalii si diplome;

    Taxa de participare:
    35 ron (adulti) (meniu inclus in pret);
    10 ron (copii sub 14 ani, doamne si domnisoare);
    - persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare.
    Pentru fiecare participant se va dona 1 ron catre AmaTur.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi, 20.04.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;

    AMATORI
    - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 19,99 (incepatori+avansati);
    Numar maxim de jucatori: 72 (70+2 wild card-uri rezervate);
    Validare inscrieri: 09:00 - 09:25;
    Ora de incepere: 09:30 - 09:45 (in functie de intarziati);
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;

    OPEN
    - poate participa orice jucator cu media peste 20,00;
    Numar maxim de jucatori: 42 (40+2 wild card-uri rezervate)
    Validare inscrieri: 13:00 - 13:25
    Ora de incepere: 13:30 - 13:45 (in functie de intarziati)
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;

    ORGANIZATORI:
    Matei Dumitru: 0745.202.164
    Suport tehnic: Vela Claudiu

    SPONSOR: PRIMARIA ORASULUI SIMERIA

    Cei ce doresc cazare, sa ia legatura cu organizatorul.

    Va asteptam cu drag la primul nostru turneu !!!

  4. #3
    senior
    Avatarul lui andreyutzu
    Data înscrierii
    15.07.2014
    Locație
    Deva
    Vârstă
    46
    Postări
    218
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 8 h 11 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    373
    Buna.
    Oprean Andrei, Baia de Cris, amatori.
    Multumesc

    Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk
    Lemn: Gold Cup
    Forehand: Butterfly Tenergy 05FX
    Backhand: Butterfly Tenergy 05FX

  5. Mulțumesc mateidumitru, Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Ioji, leo33 le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    înțelept
    Avatarul lui mateidumitru
    Data înscrierii
    25.02.2008
    Locație
    Deva
    Vârstă
    69
    Postări
    2.916
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    78 z 10 h 3 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    3512
    Din Oravita :
    Put Gabriel
    Verdet Adrian
    Veres Francisc
    Lungu Marius
    Drinceanu Lilian
    Cioveie Marian
    Ciublea Vichente - toti la open

  7. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu, adof le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    senior

    Data înscrierii
    22.05.2011
    Locație
    cugir
    Vârstă
    49
    Postări
    562
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    85 z 12 h 47 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    436
    Andone Claudiu elite
    Sicoe Rodica elite
    Kromek Iulian OPEN
    CRISTEA Virgil amatori
    4/3 din oameni au probleme cu fractiile

  9. Mulțumesc mateidumitru, Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Vali Suta, adof le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    37
    Postări
    359
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 12 h N/A
    Timp online pe zi
    31 m
    Reputație
    282
    se inscriu Fulop Attila -Aiud open Dirlea Ioan -Aiud amatori Ciobanu Daniel-Blaj -open Pacurar Cosmin -Blaj amatori si Damian Mircea -Bistrita amatori

  11. Mulțumesc mateidumitru, Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Space le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    organizator turnee

    Data înscrierii
    24.01.2015
    Locație
    hunedoara
    Vârstă
    34
    Postări
    398
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 1 h 57 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    427
    Din Hunedoara Botea Fabian, Busu Romulus, Gasca Toader,Popovici Ciprian la amatori,la open Pavel Călin și Mateescu Florin.Din Simeria la amatori Barbu Tiberiu,din la Hațeg la open Neiconi Sabin.

  13. Mulțumesc mateidumitru, Kralizec au mulțumit pentru mesaj
  14. #8
    senior
    Avatarul lui Adrian Veres
    Data înscrierii
    28.04.2015
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    39
    Postări
    603
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    45 z 4 h 54 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    851
    Buna ziua,
    Se inscriu urmatorii:

    Din Orastie la Open : Crainic Adrian

    Din Orastie la Avansati: Georgescu Constantin, Sava Ioan, Jeler Nicolae, Zdrenghea Mircea, Horvath Mircea, Serban Marian

    Din Timisoara la Avansati :Veres Adrian

    Din Hunedoara la Avansati: Alin Petru Covaciu, Mircea Taranu ,Dan Schiau,, Teodora Schiau,, Nicu Stoica , Sorin Florian Moldoveanu,,Guta Catalin

    Va multumesc!
    Dr. Neubauer Bloodhound
    Yasaka Rakza 7 2.0
    SpinLord Dornenglanz ox

  15. Mulțumesc mateidumitru, Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu, Ioji, Toza le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    înțelept
    Avatarul lui mateidumitru
    Data înscrierii
    25.02.2008
    Locație
    Deva
    Vârstă
    69
    Postări
    2.916
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    78 z 10 h 3 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    3512
    Muntean Mircea - Baia Mare - open
    Catinean Vasile - Petrila - open
    Pralea Constantin - Vintu de jos - amatori
    Carp Sergiu - Vulcan - amatori
    Staman Ilie - Vulcan - amatori
    Gorcean Tudor - Vulcan - amatori
    Petcu Adi - Vulcan - amatori
    Mitrica Lucian - Vulcan - amatori
    Dorog Abel - Simeria - amatori
    Bozdog Mircea - Simeria - amatori
    Cobzaru Radu - Simeria - amatori
    Tascau Adrian - Simeria - amatori
    Matei Dumitru - Simeria - amatori

  17. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place adof le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.590
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    399 z 6 h 54 m
    Timp online pe zi
    3 h 1 m
    Reputație
    8224
    Cecan Vasile, Timisoara, amatori
    Jichici Svetozar, Timisoara, amatori
    Vela Gabriel, Timisoara, amatori

  19. Mulțumesc mateidumitru, Toza au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Adrian Veres, lulciuc.dumitru, Ioji, leo33 le-a plăcut acest mesaj
  20. #11
    senior
    Avatarul lui andreyutzu
    Data înscrierii
    15.07.2014
    Locație
    Deva
    Vârstă
    46
    Postări
    218
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 8 h 11 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    373
    Avram Silviu, Timisoara, amatori.

    Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk
    Lemn: Gold Cup
    Forehand: Butterfly Tenergy 05FX
    Backhand: Butterfly Tenergy 05FX

  21. Mulțumesc mateidumitru, Kralizec au mulțumit pentru mesaj
  22. #12
    senior

    Data înscrierii
    07.08.2014
    Locație
    Deva
    Vârstă
    47
    Postări
    429
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 11 h 46 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    630
    Buna ziua,
    Se inscriu din Deva la categoria Amatori: Boznea Daniel, Postelnicu Mihai, Caraus Sorin, Postelnicu Eric, Midvichi Alexandru, Stancu Tiberiu, Tarlea Adrian, Clesiu Florin, Muresan Florin.
    Se inscriu din Deva la categoria Open: Zsok Arcadie, Zbancu Leo, Popa Radu.
    Multumesc.
    O zi buna!

  23. Mulțumesc mateidumitru, Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  24. #13
    junior
    Avatarul lui Bianca Stancovici
    Data înscrierii
    26.03.2016
    Locație
    Targu Mures
    Vârstă
    42
    Postări
    110
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 22 h 29 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    319
    Din Tg Mures:
    -Open: Pelaghie Ioan, Motorga Dorin
    -Amatori: Pop Sabin, Valea Cladiu, Stancovici Bianca

  25. Mulțumesc mateidumitru, Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, Pop Sabin le-a plăcut acest mesaj
  26. #14
    junior

    Data înscrierii
    10.05.2016
    Locație
    aiud
    Vârstă
    46
    Postări
    125
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 h 48 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    82
    Se înscrie la Categoria Amatori, Docea Beniamin din Aiud.

  27. Mulțumesc mateidumitru, Kralizec au mulțumit pentru mesaj
  28. #15
    senior

    Data înscrierii
    13.11.2015
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    176
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 9 h 19 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    280
    Morariu Marius -Amatori Sibiu

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

  29. Mulțumesc mateidumitru, Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place adof le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 88
    Ultimul post: 10.07.2017, 09:44
  2. Răspunsuri: 47
    Ultimul post: 27.06.2017, 16:18
  3. Răspunsuri: 102
    Ultimul post: 26.02.2017, 22:32
  4. Răspunsuri: 45
    Ultimul post: 16.01.2017, 23:18
  5. Răspunsuri: 74
    Ultimul post: 30.12.2012, 19:20

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •