tt-shop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 1 din 17 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 253

Subiect: Turneu A "Zilele Orașului", Vălenii de Munte - 6.05.2017

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Dan2
    Data înscrierii
    30.12.2005
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    59
    Postări
    5.661
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    182 z 8 h 17 m
    Timp online pe zi
    1 h 22 m
    Reputație
    10644

    Turneu A "Zilele Orașului", Vălenii de Munte - 6.05.2017

    TURNEU A - ZILELE ORASULUI


    LOCALITATEA: Valenii de Munte
    DATA: 6 mai 2017
    ADRESA+INDICATII ACCES: Sala de Sport Stelian Manolescu. Bulevardul Nicolae Iorga, in Piata Garii.
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 9,30 - 21:00 (la sala) si 21-24 (la terasa)
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Incepatori 22+2 Wildcard; Avansati 70+2 wildcard; - OPEN 46+2Wildcard, in ordinea inscrierii pe site.
    NR MESE: 16 mese .
    ÎNSCRIERI: Pe forum ;– ultima înscriere vineri 5 mai 2017 ora 21,00; la sala, in limita locurilor disponibile;
    TAXA PARTICIPARE: 30 Lei. Pentru copiii SUB 14 ani inscrisi la amatori 10 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant se virează/donează către AmaTur.

    ORA DE ÎNCEPERE TURNEU:

    - AMATORI: 9,30 – confirmarea inscrierii se face la ora 9,15
    - OPEN: 13,30 – confirmarea inscrierii se face la ora 13.15

    TURNEUL PENTRU INCEPATORI – ORA 9,30:
    Participa jucatori amatori cu MP<10.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6 , se califică primii patru, gr. superioare de 4 (3) jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    TURNEUL PENTRU AVANSATI – ORA 9,45:
    Participa jucatori amatori cu 10<MP<20.
    SISTEMUL DE JOC:
    grupe de 6 , se califică primii patru, gr. superioare de 4 (3) jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu de 32;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    Program turneu AMATORI INCEPATORI+AVANSATI:
    ora 9,00-9,30 - inscrieri AMATORI
    ora 9,30 - 14,00 grupe inferioare AMATORI
    ora 15,00-17,00 grupe superioare AMATORI
    ora 17,00 -19,30 eliminatorii AMATORI
    19,30 PREMIERE AMATORI

    TURNEUL OPEN – ORA 13,30 :
    Participa jucatorii amatori cu media turneelor de minim 20p.,jucatorii legitimati in divizia B, precum si jucatorii amatori cu MP<20 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare și eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare – pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti.

    Program turneu OPEN:
    ora 13-13,15 inscrieri OPEN
    ora 13,30- 17,30 grupe inferioare OPEN
    ora 17,30 - 19,30 grupe superioare OPEN
    ora 19,30-21,30 eliminatorii OPEN
    ora 21,30 PREMIERE OPEN

    Din partea gazdelor: mingile pentru joc, apă plată/minerală pentru hidratare, cafeaua pentru desteptare, licorile specifice zonei pentru dezinhibare;
    MASA – contra cost, in incinta salii, pe baza de comanda; In apropiere se afla si cateva localuri cu meniuri interesante pentru servirea mesei.

    ORGANIZATORI: Valentin Soare tel. 0766 454 264, Bogdan Visan 0729 983 041, Dan Bodeanu tel 0745 340 668

    ALTE INFORMATII

    Daca exista riscul sa intarziati, va rugam sa anuntati telefonic intarzierea, pentru a va asigura participarea!

    CAZARE:
    Pentru participantii care doresc sa cunoasca mai bine zona, precum si pentru cei care doresc sa deguste dupa turneu renumita licoare din zona Teleajenului, recomandam rezervarea unei camere din timp, camerele fiind de obicei ocupate.
    Hotelul Capitol 0244281965, Pensiunea Vera si Livia 0762423262/0729023989 si Hotel Ciucas 0244280425 pot fi gazde ospitaliere.

    ATENTIE!
    - In functie de inscrieri, repartizarea numarului de locuri intre categorii va fi definitivata pana joi 4 mai, ora 21.00;
    - Daca pana joi 4 mai numarul de jucatori cu MP>27 va fi mai mare de 18, vom putea organiza turneu ELITE
    - Jucatorii inscrisi se pot retrage fara penalizari pana la termenul limita joi 04.05.2017 ora 21.00;
    - Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului!

    Va asteptam cu drag!
    Ultima modificare făcută de Dan2; 23.04.2017 la 18:16.

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Dan2
    Data înscrierii
    30.12.2005
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    59
    Postări
    5.661
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    182 z 8 h 17 m
    Timp online pe zi
    1 h 22 m
    Reputație
    10644
    Inscrieri Incepatori - on 5/5/2017 at 12:10:29 AM

    1. Darjan Daniel, Brasov, 1090 - 9.5 - A
    2. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 964 - 9.33 - A
    3. Eparu Matei, Ploiesti, 1212 - 8.5 - AJ
    4. Moca Vasile, Bucuresti, 891 - 8.38 - A
    5. Vatui Carmela, Bucuresti, 1806 - 8 - AF
    6. Mija Gheorghe, Fagaras, 1350 - 7.5 - A
    7. Craciunas Bogdan, Bucuresti, 1571 - 7.5 - A
    8. Dina Alexandru, Bucuresti, 1866 - 7.5 - A
    9. Vajeu Ionut, Busteni, 2207 - 7.5 - A
    10. Pica Horia, Fagaras, 1180 - 7.33 - A
    11. Eparu Leontin, Ploiesti, 1058 - 7 - A
    12. Huidu Stefan, Valenii de Munte, 2276 - 7 - AJ
    13. Bardas Viorel, Ploiesti, 2284 - 7 - A
    14. Stoia Florin, Bucuresti, 3159 - 7 - A
    15. Irimia Marian, Ploiesti, 1531 - 6.33 - A
    16. Lazar Alin, Breaza, 2555 - 6 - A
    17. Moraru Sebastian, Valenii de Munte, 1631 - 5.67 - AJ
    18. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 1553 - 5 - A
    19. Vasile Cristi, Ploiesti, 2641 - 0 - A
    20. Nitu Serban, Ploiesti, 2730 - 0 - A
    21. Vasile Alexandru, Ploiesti, 3139 - 0 - A
    22. Dudu Adrian, Magurele, 4001 - 0 - A
    23. Wildcard 1
    24. Wildcard 2
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Ghita Sofia, Ploiesti, 3616 - 4 - AF
    2. Radulescu Catalin, Ploiesti, 3152 - 7 - AH
    3. Alzubi Jad, Bucuresti, 3346 - 6 - A
    4. Oprea Alexandru, Bucuresti, 3158 - 7 - A



    Inscrieri Avansati - on 5/5/2017 at 12:11:38 AM

    1. Demeny Zoltan, Brasov, 172 - 19.25 - A
    2. Petrov Dan, Bucuresti, 330 - 19 - A
    3. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 718 - 19 - A
    4. Covataru Loredan, Brasov, 774 - 19 - A
    5. Marian Bogdan, Ploiesti, 220 - 18.33 - AW
    6. Dima Victor, Azuga, 1140 - 18 - A
    7. Bozga Razvan, Baicoi, 392 - 17.85 - A
    8. Nitescu Horia, Ploiesti, 458 - 17.44 - A
    9. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 230 - 17.38 - AW
    10. Babus Liviu, Ploiesti, 256 - 17.17 - A
    11. Dospinescu George, Bucuresti, 361 - 17.14 - AW
    12. Jaouir Khaled, Bucuresti, 344 - 17 - AW
    13. Rusea Gheorghe, Breaza, 394 - 16 - A
    14. Ciky Cornel, Fagaras, 331 - 15.88 - AW
    15. Gheorghe Florin, Bucuresti, 400 - 15.63 - A
    16. Cristofor Razvan, Moinesti, 259 - 15.58 - AW
    17. Loghin Florin, Brasov, 648 - 15.2 - A
    18. Piperea Florin, Campina, 1216 - 15 - A
    19. Franculescu Marius, Sinaia, 1298 - 15 - A
    20. Alexandru Marius, Bucuresti, 533 - 14.5 - A
    21. Dinu Adrian, Darmanesti, 453 - 14.42 - A
    22. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 526 - 14.33 - A
    23. Serban Aurel, Fagaras, 1286 - 14 - A
    24. Cazacu Valentin, Pitesti, 1437 - 14 - A
    25. Nicolae Andrei, Ploiesti, 1439 - 14 - A
    26. Ilie Octavian Marius, Brasov, 584 - 13.67 - A
    27. Docan Cristian, Bucuresti, 624 - 13.67 - A
    28. Kis Istvan, Brasov, 447 - 13.29 - AW
    29. Bitoiu Horia, Azuga, 1619 - 13 - A
    30. Leiba Romeo, Varbilau, 2399 - 13 - A
    31. Carjan Dumitru, Bucuresti, 589 - 12.86 - AW
    32. Marica Dan, Brasov, 676 - 12.7 - A
    33. Parvu Nicolae, Cornu, 684 - 12.5 - A
    34. Panait Constantin, Mizil, 629 - 12.17 - A
    35. Ipate Virgil, Valenii de Munte, 1107 - 12 - A
    36. Ioana Costin, Campina, 1852 - 12 - A
    37. Banuta Dumitru, Ploiesti, 661 - 11.83 - A
    38. Corbu Darius, Valenii de Munte, 922 - 11.75 - A
    39. Sursilov Constantin, Bucuresti, 594 - 11.07 - A
    40. Constantin Cristina, Bucuresti, 603 - 11 - AF
    41. Banica Dan, Ploiesti, 1315 - 11 - A
    42. Veris Dumitru, Brasov, 1477 - 11 - A
    43. Tudor Valeriu, Ploiesti, 1496 - 11 - A
    44. Ileanu Bogdan, Targu Jiu, 731 - 10.82 - A
    45. Milea Alexandru, Bucuresti, 742 - 10.67 - A
    46. Lazar Dumitru, Mizil, 545 - 10.61 - A
    47. Dumitrescu Sorin, Brasov, 630 - 10.5 - A
    48. Moise Viorel, Braila, 595 - 10.11 - AW
    49. Acriva Marian, Mizil, 701 - 10.08 - A
    50. Mototol Sorin, Bucuresti, 2764 - 10 - A
    51. Musu Andrei, Bucuresti, 2765 - 10 - A
    52. Mircescu Alexandru, Breaza, 1714 - 7 - A
    53. Cornita Mario, Campina, 1779 - 7 - A
    54. Petrache Codrut, Breaza, 1683 - 5 - A
    55. Radu Florin, Ploiesti, 1406 - 0 - A
    56. Rusu Andrei, Strejnicu, 2368 - 0 - A
    57. Morar Cristina, Breaza, 4001 - 0 - A
    58. Pop Alexandru, Campina, 4002 - 0 - A
    59. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 4003 - 0 - A
    60. Wildcard 1
    61. Wildcard 2



    Inscrieri Open - on 5/5/2017 at 12:12:17 AM

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 3 - 44.61 - OEL
    2. Cristache George, Bucuresti, 50 - 36.25 - OE
    3. Buzatu Vasile, Buftea, 86 - 34.08 - OEW
    4. Tecuschi Dan, Brasov, 1093 - 33.5 - OEW
    5. Constantin Teodor, Bucuresti, 42 - 31.25 - OE
    6. Sencu Victor, Targoviste, 67 - 30.96 - OE
    7. Dobrin Adrian, Targoviste, 74 - 29.29 - OE
    8. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 69 - 28.86 - OE
    9. Ropotan Iulian, Bucuresti, 128 - 28.71 - OE
    10. Vlase Gheorghe, Slobozia, 57 - 27.96 - OE
    11. Hutanu Alin, Brasov, 85 - 27.93 - OE
    12. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 178 - 27.92 - OE
    13. Padurariu Costel, Brasov, 137 - 27.17 - OE
    14. Mostovoi Andrei, Campina, 151 - 27 - OEW
    15. Olteanu Mihai, Brasov, 750 - 27 - OE
    16. Vladoiu Gelu, Brasov, 63 - 26.54 - OW
    17. Dracea Gabriel, Sinaia, 239 - 26.36 - O
    18. Ivan Valentin, Campina, 107 - 25.96 - O
    19. Neagoe Costin, Bucuresti, 169 - 25.96 - O
    20. Mihaila Nicolae, Breaza, 144 - 25.32 - O
    21. Chiru Sorin, Campina, 227 - 25.25 - OW
    22. Dena Corneliu, Giurgiu, 131 - 25.08 - OW
    23. Istrate Cristian, Bucuresti, 84 - 24.53 - OW
    24. Darmaz Ion, Targoviste, 125 - 24.29 - OW
    25. Voin Doru, Bucuresti, 146 - 24 - O
    26. Popa Mircea, Brasov, 109 - 22.71 - OW
    27. Grigore Alexandru, Campina, 138 - 22.54 - O
    28. Salariu Adrian, Buftea, 342 - 22.17 - O
    29. Brulea Petre, Ploiesti, 347 - 22 - OW
    30. Ion Sebastian, Buftea, 475 - 22 - O
    31. Bacanu Paulian, Brasov, 282 - 21.96 - O
    32. Bivolaru Marius, Ploiesti, 166 - 21.67 - O
    33. Cobeanu Marius, Breaza, 738 - 21.38 - O
    34. Sorescu Mircea, Paulesti, 162 - 21.33 - O
    35. Bratescu Adrian, Targoviste, 201 - 21 - OW
    36. Dima Cristi, Bucuresti, 263 - 20.71 - O
    37. Gaitan Tiberiu, Braila, 183 - 20.5 - OW
    38. Voicu Ionut, Ploiesti, 390 - 20.4 - O
    39. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 466 - 20.4 - OW
    40. Avram Nicolae, Nedelea, 257 - 20.38 - O
    41. Pitac Ovidiu, Brasov, 367 - 20.3 - OW
    42. Sarbu Dan, Ploiesti, 206 - 20.04 - OW
    43. Matei Mirel, Brasov, 264 - 19.29 - A
    44. Stancalie Doru, Craiova, 407 - 15.79 - AW
    45. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 382 - 14.08 - A
    46. Mitrofan Petrica, Brasov, 614 - 13.04 - AW
    47. Wildcard 1
    48. Wildcard 2
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Suditu Andrei, Campina, 712 - 27.67 - OE
    2. Craioveanu Mihai, Bucuresti, 1600 - 31 - OE
    3. Marandici Adrian, Brasov, 698 - 29 - OEW
    4. Zelenciuc Serghei, Slobozia, 486 - 27.92 - OE
    5. Corcoz Costin, Focsani, 13 - 36.06 - OEL
    6. Stoica Sandel, Focsani, 1394 - 21.5 - O
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 05.05.2017 la 07:17.

  3. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
  4. #3
    senior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data înscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    548
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    24 z 4 h 22 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    1802
    Constantin Sursilov - Bucuresti - Incepatori

    Trimis din Samsung Galaxy S6 Edge prin Tapatalk
    Blade: Butterfly Primo Power Feeling
    Fh: Nittaku Fastarc G-1
    Bh: Nittaku Fastarc P-1

  5. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    cadet
    Avatarul lui lazarici_79
    Data înscrierii
    21.02.2017
    Locație
    Ploiești
    Vârstă
    39
    Postări
    29
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 7 h 23 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    116
    Ma înscriu

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

  7. Îmi place Gabone le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    maestru

    Data înscrierii
    26.03.2012
    Locație
    Paulesti
    Vârstă
    54
    Postări
    1.020
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 17 h 56 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    4240
    Lazăr Alin -Breaza -incepatori

  9. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place waves, Gabone, Johnny Plaiasu, ADN, Cornel 67 le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    maestru

    Data înscrierii
    26.03.2012
    Locație
    Paulesti
    Vârstă
    54
    Postări
    1.020
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 17 h 56 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    4240
    Rusea Gheorghe -Breaza - avansati

  11. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
  12. #7
    senior

    Data înscrierii
    14.01.2008
    Postări
    689
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    58 z 11 h 35 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    1049
    Din Campina la open GRIGORE ALEXANDRU

  13. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Gabone, Johnny Plaiasu, ivamaistru le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    senior
    Avatarul lui spintactic
    Data înscrierii
    23.11.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    242
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 22 h 29 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    886
    Buna ziua.

    Alexandru Marius, avansati - Bucuresti.

    Multumesc.

  15. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Gabone, Johnny Plaiasu, vasile.moca le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2011
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    36
    Postări
    179
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 4 h 24 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    802
    Dinu Adrian, Darmanesti - avansati
    Donic Waldner Senso Ultra Carbon
    FH: Butterfly Tenergy 05 2.1mm
    BH: Donic Baracuda 2.0mm

  17. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place sebyy, B.Liviu, Gabone, Johnny Plaiasu, ADN, Brulea Petre, ivamaistru le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    maestru

    Data înscrierii
    26.03.2012
    Locație
    Paulesti
    Vârstă
    54
    Postări
    1.020
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 17 h 56 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    4240
    Ivan Valentin -Campina -Open

  19. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
  20. #11
    dantim
    Guest
    Dan Petrov la ...culesul prunelor de anul trecut

  21. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
  22. #12
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    3.011
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 3 h N/A
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    7163
    Citat Postat în original de lazarici_79 Vezi post
    Ma înscriu

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk
    Va multumim pentru inscriere, dar daca ne-ati comunica si un nume ar fi absolut minunat....

  23. Îmi place Dan12, GeluBv, Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  24. #13
    senior

    Data înscrierii
    08.08.2015
    Locație
    ploiesti
    Vârstă
    40
    Postări
    278
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 20 h 4 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    1409
    Stancescu Sebastian - Ploiesti - Open

  25. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
  26. #14
    senior
    Avatarul lui Unchiul Mortimar
    Data înscrierii
    14.02.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    33
    Postări
    195
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 26 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    284
    Serban Marius-Avansati-Bucuresti
    Ioan Virlan-Open-Bucuresti
    Xiom Feel HX
    FH- Tenergy 05FX
    BH- Nittaku Fastarc G1

  27. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
  28. #15
    senior
    Avatarul lui tobyas69
    Data înscrierii
    18.05.2011
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    50
    Postări
    364
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 19 h 24 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    1086
    Tobosaru Gheorghe din Brasov - Avansati

    Trimis de pe al meu SM-A300F folosind Tapatalk
    Blade: Joola Rossi Emotion;
    FH: Butterfly Tenergy 05;
    BH: Victas Stiff.

  29. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Dan12, Gabone, ADN, Brulea Petre, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Zilele Orașului", Vălenii de Munte - 04.05.2019
    De Bogdan V în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 276
    Ultimul post: 15.08.2019, 23:48
  2. Turneu A "Zilele Orașului", Vălenii de Munte - 05.05.2018
    De Bogdan V în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 287
    Ultimul post: 08.05.2018, 23:15
  3. Turneu A "Serbările Toamnei", Vălenii de Munte - 28.10.2017
    De Bogdan V în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 276
    Ultimul post: 29.10.2017, 17:02
  4. Răspunsuri: 34
    Ultimul post: 10.09.2017, 18:17
  5. Răspunsuri: 191
    Ultimul post: 07.08.2017, 10:13

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •