tenismasa.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 1 din 12 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 170

Subiect: Turneu A "Lugoj Open 2017", Lugoj - 06.05.2017

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.005
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 17 h 14 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1628

    Turneu A "Lugoj Open 2017", Lugoj - 06.05.2017

    Turneu A "Lugoj Open 2017", Lugoj - Sâmbătă 06.05.2017

    LOCALITATEA: Lugoj, Sala sporturilor Lavinia Milosovici , str. Caransebesului (langa Lidl)
    DATA: Sâmbătă 06 Mai 2017;
    CATEGORIE: Open,Avansati,Incepatori;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    AVansati + Incepatori 9.00 – 9 .25 validare înscrieri, 9.30-9.45 încep meciurile;
    Open 13.30 -13.55 validare înscrieri, 14.00 -14.15 încep meciurile;
    SALA: Sala sporturilor Lavinia Milosovici;
    INDICAȚII DE ACCES:

    LOGISTICĂ: 15 ITTF , mingi de celuloid DHS trei stele ;
    TAXA:
    - Adulți - 35 Lei, Copii sub 14 ani - 15 lei,
    - persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare.
    Pentru fiecare participant se va dona 1 ron catre AmaTur.
    SE ASIGURA:
    - masa,cafea, apă
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Cupe medalii si diplome pentru locurile 1-3 (se joaca finala mica) .
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 04.05.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    INCEPATORI
    - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 9,99;
    Numar maxim de jucatori: 36
    Validare inscrieri: 09:00 - 09:25
    Ora de incepere: 09:30 - 09:45
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) Locurile 1 după numărul grupei superioare
    - se joaca finala mica;


    AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 10 si 19,99;
    Numar maxim de jucatori: 54
    Validare inscrieri: 09:00 - 09:25
    Ora de incepere: 09:30 - 09:45
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) Locurile 1 după numărul grupei superioare
    - se joaca finala mica;

    OPEN
    - poate participa orice jucator cu media >= 20,00 ;
    Numar maxim de jucatori: 42
    Validare inscrieri: 13:30 - 13:55
    Ora de incepere: 14:00-14:15
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) Locurile 1 după numărul grupei superioare
    - se joaca finala mica;

    Sistem de desfasurare de rezerva la toate categoriile : In cazul in care nu avem grupe complete de 6 este posibil sa se opteze pentru grupe inferioare de 3-4 din care se califica toti urmand ca in continuare totul sa fie la fel ca si la grupele de 6.

    ORGANIZATOR:
    Cristian Ignat 0744.59.88.84
    Organizator tehnic:
    Fekete Istvan 0721.907.017

    PARTENERI :
    Primăria municipiului Lugoj
    Fundația Misiunea Pâinea Vieții
    C.S.H.F.Maraton 93
    A.C.S. Probaschet
    PARTENERI MEDIA:
    Ten TV
    Nova FM


    VA ASTEPTAM CU DRAG!
    Ultima modificare făcută de Pitzi; 29.04.2017 la 22:32.

  2. Îmi place andreyutzu, marcelgiosan, Dinu, INDISPONIBIL, Rosetionut le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.005
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 17 h 14 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1628

    Inscrieri finale

    Inscrieri Open - on 5/6/2017 at 4:04:11 PM

    1. Sorescu Deian - Resita, 22 - 41.39 - OEL
    2. Ignat Alexandru - Lugoj, 766 - 40 - OEL
    3. Avram Victor - Arad, 6 - 36.47 - OE
    4. Gajta Jonel - Varset, 1194 - 36 - OE
    5. Put Gabriel - Oravita, 24 - 35.54 - OE
    6. Verdet Adrian - Oravita, 14 - 35.07 - OE
    7. Andone Claudiu - Cugir, 37 - 34.82 - OE
    8. Boru Lucian - Timisoara, 117 - 32.85 - OE
    9. Popa Bogdan - Timisoara, 177 - 31.06 - OEL
    10. Spatariu Daniel - Arad, 83 - 30.93 - OE
    11. Migea Cornel - Sibiu, 36 - 30.36 - OE
    12. Colda Dorin - Lupeni, 1616 - 30 - OEW
    13. Popet Doru - Timisoara, 77 - 29.14 - OEW
    14. Petersi Nuri - Varset, 1369 - 29 - OE
    15. Kaposta Victor - Arad, 34 - 28.53 - OE
    16. Parvu Nicolae - Resita, 700 - 28 - OE
    17. Mihalescu Dinu - Timisoara, 75 - 27.79 - OEW
    18. Veres Francisc - Oravita, 129 - 26.63 - O
    19. Kalman Csaba - Timisoara, 398 - 26.33 - O
    20. Manea Adrian - Timisoara, 958 - 26 - O
    21. Vaida Sorin - Oradea, 113 - 25.64 - O
    22. Dumitru Lazar - Petrila, 432 - 25.6 - O
    23. Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin, 135 - 25.5 - OW
    24. Beca Iliesen - Timisoara, 903 - 25.5 - OL
    25. Lungu Marius - Oravita, 171 - 25.13 - O
    26. Ciublea Vichente - Oravita, 424 - 24.8 - O
    27. Ciucioiu Dorin - Timisoara, 658 - 24.58 - O
    28. Thouzard Adrian - Drobeta Tr Severin, 1138 - 23.5 - O
    29. Mitrache Simion - Timisoara, 979 - 23 - O
    30. Gros Eduard - Lupeni, 1011 - 22.5 - O
    31. Mitzea Alexandru - Sibiu, 313 - 21.55 - O
    32. Curpas Ioan - Oradea, 303 - 21.36 - OW
    33. Drinceanu Lilian - Oravita, 188 - 21.17 - O
    34. Murgu Ioan - Oravita, 268 - 21.05 - O
    35. Lulciuc Dumitru - Timisoara, 673 - 21 - O
    36. Cecan Vasile - Timisoara, 189 - 20 - O
    37. Deak Valentin - Sebis, 549 - 18.25 - A
    38. Radu Constantin - Sibiu, 295 - 17.86 - AW
    39. Cioveie Marian - Oravita, 528 - 11.46 - A
    40. Szakacs Raul - Deva, 3886 - 0 - O



    Inscrieri Avansati - on 5/6/2017 at 10:18:22 AM

    1. Georgescu Constantin - Orastie, 419 - 19.83 - A
    2. Botea Fabian - Hunedoara, 275 - 19.79 - A
    3. Serban Marian - Orastie, 524 - 19.63 - A
    4. Dani Leo - Arad, 249 - 19.29 - AH
    5. Jichici Svetozar - Timisoara, 190 - 18.96 - A
    6. Schiopulescu Ion - Lugoj, 315 - 18.67 - A
    7. Degianschi Obrad - Resita, 951 - 18 - A
    8. Matei Dumitru - Simeria, 326 - 17.67 - AW
    9. Cristea Virgil - Cugir, 376 - 17.21 - A
    10. Busu Romulus - Hunedoara, 504 - 16.96 - A
    11. Cresneac Mihail - Resita, 961 - 16.5 - A
    12. Orban Madalina - Timisoara, 379 - 16.36 - AJF
    13. Boznea Daniel - Deva, 696 - 16.2 - A
    14. Jeler Nicolae - Orastie, 582 - 15.79 - A
    15. Ticu Sorin - Lugoj, 335 - 15.43 - A
    16. Popovici Ciprian - Hunedoara, 905 - 15.33 - A
    17. Nagy Iosif - Arad, 403 - 15.21 - AW
    18. Stama Ilie - Vulcan, 2199 - 15 - A
    19. Hancig Mircea - Dumbravita, 477 - 14.96 - A
    20. Postelnicu Mihai - Deva, 427 - 14.86 - A
    21. Munteanu Constantin - Resita, 694 - 14.2 - A
    22. Muresan Florin - Deva, 1401 - 14 - A
    23. Fekete Istvan - Arad, 479 - 13.25 - A
    24. Veres Adrian - Timisoara, 538 - 13.13 - A
    25. Olah Remus - Arad, 730 - 13.13 - A
    26. Jusca Sorin - Lugoj, 2390 - 13 - A
    27. Berchi Ioan - Arad, 837 - 12.58 - A
    28. Lascu Marius - Timisoara, 602 - 12.57 - A
    29. Tamsa Titus - Resita, 962 - 12.08 - A
    30. Faur Lucian - Jimbolia, 857 - 11.54 - AW
    31. Carp Sergiu - Vulcan, 1827 - 11.5 - A
    32. Craiovan Victor - Resita, 663 - 11.38 - A
    33. Borcsi Jozsef - Timisoara, 799 - 11.35 - A
    34. Iancu Marinel - Timisoara, 1200 - 11.13 - A
    35. Grigore Marian - Ramnicu Valcea, 858 - 10.75 - A
    36. Banu Florentin - Timisoara, 1016 - 10.67 - AW
    37. Mitrica Lucian - Vulcan, 1898 - 10.5 - A
    38. Orban Alin - Timisoara, 1390 - 10 - A
    39. Oprean Andrei - Baia de Cris, 635 - 9.89 - A
    40. Caraus Sorin - Deva, 1037 - 9.69 - A
    41. Avram Silviu - Timisoara, 1132 - 9 - A
    42. Bobin Andra - Dumbravita, 1375 - 9 - AF
    43. Putnik Tiberiu - Varset, 2893 - 9 - A
    44. Costeant Tiberiu - Margina, 3211 - 7 - A
    45. Pop Ioan Florin - Lugoj, 1959 - 0 - A
    46. Start Adrian - Lupeni, 4001 - 0 - A


    Inscrieri Incepatori - on 5/6/2017 at 10:17:12 AM

    1. Glavan Radu - Timisoara, 1018 - 9.25 - A
    2. Cojocaru Mircea - Buzias, 1741 - 9 - A
    3. Stoica Ioan Florin - Lugoj, 1133 - 8.75 - A
    4. Postelnicu Eric - Deva, 925 - 8.39 - AJ
    5. Kumher Robert - Timisoara, 1653 - 8 - A
    6. Penescu Lusu - Lugoj, 1909 - 8 - A
    7. Guta Catalin - Hunedoara, 2961 - 8 - A
    8. Taranu Mircea - Hunedoara, 2962 - 8 - A
    9. Lascu Mihai - Dumbravita, 1020 - 7.83 - AJ
    10. Secrian Emanuel - Lugoj, 918 - 7.6 - A
    11. Midvichi Daniel - Deva, 1868 - 7.5 - A
    12. Pica Leonard - Buzias, 2136 - 6 - A
    13. Stoica Nicu - Hunedoara, 3355 - 6 - A
    14. Parvu Constantin - Buzias, 3377 - 6 - A
    15. Popa Cristian - Lugoj, 2039 - 0 - A
    16. Florescu Marius - Timisoara, 2257 - 0 - A
    17. Piscoiu Viorel - Buzias, 2713 - 0 - A
    18. Politzki Giorgia - Dumbravita, 3290 - 0 - A
    19. Moldoveanu Sorin-Florian - Hunedoara, 4002 - 0 - A
    20. Covaciu Alin-Petru - Hunedoara, 4003 - 0 - A
    21. Gorceag Tudor - Vulcan, 4004 - 0 - A
    22. Stoica Mihai - Silvas, 4005 - 0 - A
    23. Fazakas Ioan - Jimbolia, 4006 - 0 - A
    24. Tatar Dan - Lugoj, 4007 - 0 - A
    Ultima modificare făcută de Pitzi; 06.05.2017 la 16:06.

  4. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.005
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 17 h 14 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1628

    Clasamente

    Clasament Open

    1. Sorescu Deian - Resita
    2. Ignat Alexandru - Lugoj
    3 -- 4
    Gajta Jonel - Varset
    Parvu Nicolae - Resita
    5 -- 8
    Popa Bogdan - Timisoara
    Andone Claudiu - Cugir
    Mitrache Simion - Timisoara
    Verdet Adrian - Oravita
    9 -- 16
    Avram Victor - Arad
    Popet Doru - Timisoara
    Beca Iliesen - Timisoara
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Szakacs Raul - Deva
    Dumitru Lazar - Petrila
    Put Gabriel - Oravita
    Kalman Csaba - Timisoara
    17 -- 20
    Ciublea Vichente - Oravita
    Gros Eduard - Lupeni
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Drinceanu Lilian - Oravita
    21 -- 2v gr.sup.
    Migea Cornel - Sibiu
    22 -- 32 1v gr.sup.
    Boru Lucian - Timisoara
    Spatariu Daniel - Arad
    Colda Dorin - Lupeni
    Petersi Nuri - Varset
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Lungu Marius - Oravita
    Ciucioiu Dorin - Timisoara
    Murgu Ioan - Oravita
    Cecan Vasile - Timisoara
    Deak Valentin - Sebis
    Cioveie Marian - Oravita
    33 -- 36 0v gr.sup.
    Kaposta Victor - Arad
    Veres Francisc - Oravita
    Manea Adrian - Timisoara
    Lulciuc Dumitru - Timisoara
    37 -- 40 0v gr.inf.
    Vaida Sorin - Oradea
    Thouzard Adrian - Drobeta Tr Severin
    Curpas Ioan - Oradea
    Radu Constantin - Sibiu

    Clasament Avansati

    1. Schiopulescu Ion - Lugoj
    2. Busu Romulus - Hunedoara
    3 -- 4
    Matei Dumitru - Simeria
    Cristea Virgil - Cugir
    5 -- 8
    Muresan Florin - Deva
    Boznea Daniel - Deva
    Ticu Sorin - Lugoj
    Degianschi Obrad - Resita
    9 -- 16
    Orban Madalina - Timisoara
    Hancig Mircea - Dumbravita
    Botea Fabian - Hunedoara
    Georgescu Constantin - Orastie
    Dani Leo - Arad
    Postelnicu Mihai - Deva
    Popovici Ciprian - Hunedoara
    Cresneac Mihail - Resita
    17 -- 26 1v gr.sup.
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Nagy Iosif - Arad
    Munteanu Constantin - Resita
    Fekete Istvan - Arad
    Olah Remus - Arad
    Faur Lucian - Jimbolia
    Carp Sergiu - Vulcan
    Craiovan Victor - Resita
    Costeant Tiberiu - Margina
    Pop Ioan Florin - Lugoj
    27 -- 32 0v gr.sup.
    Serban Marian - Orastie
    Jeler Nicolae - Orastie
    Stama Ilie - Vulcan
    Veres Adrian - Timisoara
    Jusca Sorin - Lugoj
    Putnik Tiberiu - Varset
    33 -- 2v gr.inf.
    Banu Florentin - Timisoara
    34 -- 40 1v gr.inf.
    Berchi Ioan - Arad
    Tamsa Titus - Resita
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    Mitrica Lucian - Vulcan
    Orban Alin - Timisoara
    Avram Silviu - Timisoara
    Bobin Andra - Dumbravita
    41 -- 46 0v gr.inf.
    Lascu Marius - Timisoara
    Borcsi Jozsef - Timisoara
    Iancu Marinel - Timisoara
    Oprean Andrei - Baia de Cris
    Caraus Sorin - Deva
    Start Adrian - Lupeni

    Clasament Incepatori

    1. Popa Cristian - Lugoj
    2. Stoica Ioan Florin - Lugoj
    3 -- 4
    Fazakas Ioan - Jimbolia
    Piscoiu Viorel - Buzias
    5 -- 8
    Glavan Radu - Timisoara
    Stoica Mihai - Silvas
    Secrian Emanuel - Lugoj
    Cojocaru Mircea - Buzias
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Guta Catalin - Hunedoara
    Parvu Constantin - Buzias
    Moldoveanu Sorin-Florian - Hunedoara
    Gorceag Tudor - Vulcan
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Kumher Robert - Timisoara
    Pica Leonard - Buzias
    Stoica Nicu - Hunedoara
    Tatar Dan - Lugoj
    17 -- 18 2v gr.inf.
    Penescu Lusu - Lugoj
    Taranu Mircea - Hunedoara
    19 -- 21 1v gr.inf.
    Postelnicu Eric - Deva
    Florescu Marius - Timisoara
    Politzki Giorgia - Dumbravita
    22 -- 24 0v gr.inf.
    Lascu Mihai - Dumbravita
    Midvichi Daniel - Deva
    Covaciu Alin-Petru - Hunedoara
    Ultima modificare făcută de Pitzi; 07.05.2017 la 10:32.

  6. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  7. #4
    senior
    Avatarul lui andreyutzu
    Data înscrierii
    15.07.2014
    Locație
    Deva
    Vârstă
    46
    Postări
    218
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 8 h 25 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    373
    Salut.
    Oprean Andrei, Baia de Cris, incepatori.
    Multumesc.

    Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 25.04.2017 la 10:23.
    Lemn: Gold Cup
    Forehand: Butterfly Tenergy 05FX
    Backhand: Butterfly Tenergy 05FX

  8. Îmi place Ioji, leo33 le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.005
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 17 h 14 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1628
    Fekete Istvan , Arad -avansati

  10. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    senior

    Data înscrierii
    07.08.2014
    Locație
    Deva
    Vârstă
    47
    Postări
    429
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 11 h 58 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    630
    Bună seara,
    Se înscriu din Deva la categoria Avansați: Postelnicu Mihai, Boznea Daniel și Cărăuş Sorin.
    La categoria Începători - Postelnicu Eric.
    Mulțumesc.

    Trimis de pe al meu D5503 folosind Tapatalk

  12. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    junior
    Data înscrierii
    08.06.2013
    Locație
    Oravita
    Vârstă
    50
    Postări
    68
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 18 h 14 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    49
    Din Oravita la open
    Put Gabriel
    Lungu Marius
    Veres Francisc
    Ciublea Vichente
    Drinceanu Lilian
    Cioveie Marian

  14. #8
    junior
    Data înscrierii
    24.03.2014
    Locație
    deva
    Vârstă
    58
    Postări
    74
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 h 27 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    63
    Se inscrie Stancu Tiberiu la amatori

  15. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    senior
    Avatarul lui dmidvichi
    Data înscrierii
    02.09.2014
    Locație
    Deva, Romania
    Vârstă
    44
    Postări
    184
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 11 h 56 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    183
    Se înscriu din Deva la categoria incepatori MIDVICHI ALEXANDRU si MIDVICHI DANIEL din Deva

    Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk

  17. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    senior

    Data înscrierii
    22.05.2011
    Locație
    cugir
    Vârstă
    49
    Postări
    562
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    85 z 12 h 47 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    436
    Sicoe Rodica open Cugir
    Andone Claudiu open Cugir
    Kromek Iulian open Cugir
    Cristea Virgil amatori Cugir
    4/3 din oameni au probleme cu fractiile

  19. #11
    organizator turnee

    Data înscrierii
    24.01.2015
    Locație
    hunedoara
    Vârstă
    34
    Postări
    398
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 2 h N/A
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    427
    Din Hunedoara la avansați Busu Romulus, Botea Fabian, Popovici Ciprian,la open Neiconi Sabin și Mateescu Florin.

  20. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  21. #12
    senior
    Avatarul lui Toza
    Data înscrierii
    06.11.2011
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    50
    Postări
    211
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 4 h 15 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    458
    Cecan Vasile - Timisoara - Avansati
    Jichici Svetozar - Timisoara -Avansati
    Blade : Timo Boll ALC ST
    Fh : Tenergy 05 FX 2.1
    Bh : Tenergy 05 FX 2.1

  22. Îmi place andreyutzu, lulciuc.dumitru, Adrian Veres, Ioji le-a plăcut acest mesaj
  23. #13
    senior
    Avatarul lui Adrian Veres
    Data înscrierii
    28.04.2015
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    39
    Postări
    603
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    45 z 5 h 9 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    851
    Buna seara :
    Veres Adrian din Timisoara la avansati
    Georgescu Constantin din Orastie la avansati
    Va multumesc

    Trimis de pe al meu HTC Desire 820 folosind Tapatalk
    Dr. Neubauer Bloodhound
    Yasaka Rakza 7 2.0
    SpinLord Dornenglanz ox

  24. Îmi place Ioji le-a plăcut acest mesaj
  25. #14
    înțelept
    Avatarul lui mateidumitru
    Data înscrierii
    25.02.2008
    Locație
    Deva
    Vârstă
    69
    Postări
    2.918
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    78 z 10 h 35 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    3513
    Matei Dumitru - Simeria - avansati

  26. #15
    junior

    Data înscrierii
    05.08.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    64
    Postări
    147
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 12 h 46 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    215
    Nagy Iosif din Arad la avansati

  27. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Lugoj Open 2019", Lugoj - 04.05.2019
    De Kralizec în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 265
    Ultimul post: 06.05.2019, 10:27
  2. Turneu A "Lugoj Open 2018", Lugoj - 05.05.2018
    De Pitzi în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 255
    Ultimul post: 07.05.2018, 17:51
  3. Răspunsuri: 22
    Ultimul post: 08.04.2017, 15:24
  4. Răspunsuri: 166
    Ultimul post: 29.05.2015, 13:46
  5. Amatour Werzalit Lugoj 2008 turneu A in Lugoj
    De mihaisilcom în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 35
    Ultimul post: 17.03.2008, 09:23

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •