tt-shop.ro 468x60 3vivasportshop.ro 1 468x60tt-shop.ro 468x60
Nu-mi place Nu-mi place:  0
R1 R1:  0
R2 R2:  0
N N:  0
Pagina 1 din 16 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 232

Subiect: Turneu A "Memorialul Dan Leorda", Reghin - 6.05.2017

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui leordarares
    Data înscrierii
    30.08.2006
    Locație
    Bucuresti,Reghin
    Vârstă
    32
    Postări
    1.198
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    35 z 13 h 31 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    839

    Turneu A "Memorialul Dan Leorda", Reghin - 6.05.2017

    MEMORIALUL "DAN LEORDA" TURNEU A REGHIN 6 Mai 2017

    EDITIA A IX -a

    LOCALITATEA: Reghin

    DATA: 6 Mai 2017

    TAXA : 35 Lei (In taxa de participare sunt incluse apa la discretie si gulasul. 1 ron/pers vor fi directionati catre fondul Amatur)
    Persoanele cu dizabilitati sunt scutiti de plata taxei de participare , iar copiii sub 14 ani platesc o taxa de 10 ron

    SALA: Sala de sport din "Parcul Tineretului" (aceeasi locatie ca si anul trecut)Indicatii de acces:

    Masinile pot fi parcate in parcarea supermarketului Kaufland (pt cei care vin dinspre Tg Mures sau Bistrita) sau in parcarea Electrica Reghin (pt cei care vin din directia Toplita-Piatra Neamt)
    Dinspre Tg Mures : Dreapta la benzinaria MOL, iar in capatul strazii dreapta pana la magazinul Kaufland.
    Dinspre Bistrita : Stanga la benzinaria MOL, iar in capatul strazii dreapta pana la magazinul Kaufland
    Dinspre Piatra Neamt-Toplita : La intrare in oras, stanga in dreptul benzinariei Lukoil , iar in capatul cartierului Unirii, vis-a-vis de statia Petrom se afla parcarea Electrica.



    Turneul se va organiza pe 3 categorii :

    AMATORI
    - Ora inceperii: 09:00 - inscrieri pana la ora 8:30
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mic de 19,99
    - Număr maxim participanți amatori - 120

    OPEN
    - Ora inceperii: 13:30 - inscrieri pana la 13:00
    - Participă jucătorii cu MP cuprins între 20 și 26,99, precum si jucatorii amatori cu MP cuprins între 10 - 19,99 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la OPEN)
    - Număr maxim de participanţi: 42

    ELITE
    - Ora inceperii: 13:30 - inscrieri pana la 13:00
    - Participa orice jucător cu MP mai mare de 27, precum si jucatorii Open-iști cu MP cuprins între 20 - 26,99 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la ELITE)
    - Număr maxim de participanţi: 30

    Inscrierile se vor efectua pe sistemul : Primul venit, primul servit!

    VA RUGAM SA ANUNTATI DIN TIMP EVENTUALELE RETRAGERI PANA JOI 4 MAI , ORA 21

    NR MESE : 22
    SISTEM DE JOC:
    - grupe inferioare de 6 jucatori - dupa MP, regula sarpelui, cu ceva permutari intre localitati unde este cazul - se califica primii 4;
    - grupe superioare - cate un loc 1,2,3,4 din inferioare, schema 1324 la Open si 1648 la Amatori - se califica primii 2;
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjeaza pe tablou dupa numarul grupei superioare, locurile 2 trag la sorti - se vor putea intalni doar in finala cu adversarii din superioare.


    MATERIALUL DE PREMIERE: Cupe si diplome pentru locurile 1-4 , medalii si diplome pentru locurile 5-8

    Firma Androgir Bucuresti ( www.tenismasa.ro ) va fi prezenta cu un stand bogat de articole de tenis de masa

    MASA: La masa de amiaza se va servi un Gulas unguresc!

    ORGANIZATORI:
    Apian Florin (organizator tehnic)
    Kantor Imre -0741908006
    Leorda Rares 0740250901
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 27.04.2017 la 17:36.

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui leordarares
    Data înscrierii
    30.08.2006
    Locație
    Bucuresti,Reghin
    Vârstă
    32
    Postări
    1.198
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    35 z 13 h 31 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    839
    Clasament Elite

    1. Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    2. Nistor Dorel - Bistrita
    3 -- 4
    Pop Cosmin - Turda
    Hudusan Andreea - Targu Mures
    5 -- 8
    Simon Csaba - Targu Mures
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Zidar Victor - Reghin
    Bauer Lajos - Targu Mures
    9 -- 12
    Apian Florin - Bistrita
    Vitan Vasile - Tarnaveni
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Carpaci Alexandru - Ludus
    13 -- 15 1v gr.sup.
    Leorda Rares - Reghin
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Farkas Bence - Targu Mures
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Zamblau Ionut - Cluj Napoca
    Ciure Alin - Baia Mare
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    21 -- 2v gr.inf.
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    22 -- 26 0v gr.inf.
    Ciobanu Gabriel - Cluj Napoca
    Miron Mihai - Cluj Napoca
    Medve Mihai - Reghin
    Babics Tamas - Gheorgheni
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei

    Clasament Open

    1. Bardocz Szilard - Capeni
    2. Denes Ferenc - Praid
    3 -- 4
    Janosi Attila - Targu Mures
    Ciortescu Cristi - Iasi
    5 -- 8
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Nicolae Paul - Bucuresti
    Vita Istvan - Reghin
    Camarasiu Tiberiu - Cluj Napoca
    9 -- 14
    Barabas Sandor - Toplita
    Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
    Fulop Attila - Aiud
    Popa Gheorghe - Aiud
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    15 -- 24 1v gr.sup.
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Cocean Valer - Baraolt
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Veres Janos - Targu Mures
    Korabian Tamas - Cluj Napoca
    Parcalab Mihai - Bistrita
    Maerean Claudiu - Bistrita
    Grosan Mircea - Dej
    Marian Florin - Reghin
    25 -- 28 0v gr.sup.
    Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
    Mal Calin - Baia Mare
    Miko Istvan - Targu Mures
    Damian Mircea - Bistrita
    29 -- 30 2v gr.inf.
    Anitei Marcel - Cluj Napoca
    Rozenfeld Robert - Cluj Napoca
    31 -- 36 1v gr.inf.
    Ban Peter - Cluj Napoca
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Colcer Nicolae - Toplita
    Keresztes Zoltan - Gheorgheni
    Vieru Carmen - Vatra Dornei
    Blaga Marius - Cluj Napoca
    37 -- 39 0v gr.inf.
    Sandulescu Adrian - Targu Mures
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    Giosan Marcel - Galati

    Clasament Amatori

    1. Tipser Gabriel - Sighisoara
    2. Kantor Imre Zoltan - Reghin
    3 -- 4
    Negrean Ioan - Sibiu
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    5 -- 8
    Sipos Ferenc - Targu Mures
    Biro Istvan - Reghin
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Boeriu Cezara - Targu Mures
    9 -- 16
    Szabo Tamas - Miercurea Ciuc
    Rozenfeld Cristian - Cluj Napoca
    Joldes Adrian - Bistrita
    Mal Denis - Baia Mare
    Oltean Silviu - Nasaud
    Bardas Ioan - Dumbraveni SB
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Miclos Andrei - Dej
    17 -- 32
    Ordog Zoltan - Reghin
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Moldovan Sidonia - Ludus
    Sicoe Ioan - Turda
    Horotan Catalin - Baia Mare
    Campian Zoltan - Toplita
    Barabas Claudiu - Bistrita
    Cristea Andrei Cosmin - Aiud
    Bumbu Pavel - Razboieni
    Palfi Ferencz - Cluj Napoca
    Scurtu Nicolae - Bistrita
    Ambrus Szilard - Ludus
    Zalar Marian - Tarnaveni
    Barbuta Ioan - Dej
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    Nicula Florin - Constanta
    33 -- 36 2v gr.sup.
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Muresan Dorel - Cluj Napoca
    Vaduva Dan - Bistrita
    Puia Darius - Stremt
    37 -- 48 1v gr.sup.
    Zoltan Tibor - Targu Mures
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
    Pop Ioan - Bistrita
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Nechiti Dumitru - Nasaud
    Bucur Delia - Ludus
    Csorbai Lorand - Sanpaul
    Patrascu Dan - Sighisoara
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Grecu Gheorghe - Bistrita
    Kovari Odon - Targu Mures
    Balan Viorel - Bistrita
    49 -- 64 0v gr.sup.
    Derzsi Lorand - Targu Mures
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    Vass Sandor - Beclean
    Docea Beniamin - Aiud
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Gecse Alpar - Chibed
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Heja Zoltan - Ditrau
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Volosciuc Tiberiu - Vatra Dornei
    Ciurca Ovidiu - Targu Mures
    Zavaski Ioan - Dej
    Valea Claudiu - Targu Mures
    Fejeregyhazi Hunor - Targu Mures
    Bleoca Lucas - Tarnaveni
    65 -- 66 2v gr.inf.
    Sava Petru - Cluj Napoca
    Todor Csaba - Gheorgheni
    67 -- 77 1v gr.inf.
    Lovasz Vilmos - Gheorgheni
    Gusan Boris - Turda
    Damian Vasile - Nasaud
    Grecu Cornel - Bistrita
    Galatan Vasile - Nasaud
    Szabo Aron - Gheorgheni
    Silo Kalman - Targu Mures
    Cuesdean Rares - Reghin
    Vieru Teodora - Vatra Dornei
    Bardas Patrick - Dumbraveni SB
    Bojte Kristof - Gheorgheni
    78 -- 93 0v gr.inf.
    Pop Sabin - Targu Mures
    Sava Andrei - Cluj Napoca
    Horotan Tudor - Baia Mare
    Cristea Daniel - Bistrita
    Antal Tamara - Targu Mures
    Kovacs Tihamer - Targu Mures
    Papp Teteny - Targu Mures
    Adorjani Andrea - Targu Mures
    Asavei Gheorghe - Razboieni
    Kocsis Marton - Aiud
    Cristea Samuel - Bistrita
    Rozsnyai Nimrod - Targu Mures
    Benedek Alex - Gheorgheni
    Benedek Zoltan - Gheorgheni
    Cocan Gabriel - Cluj Napoca
    Kerekes Eva - Targu Mures



    Inscrieri Elite - on 05-May-17 at 22:44:31

    1. Simon Csaba, Targu Mures, 397 - 41 - OEL
    2. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 4 - 40 - OE
    3. Nistor Dorel, Bistrita, 28 - 36.07 - OE
    4. Apian Florin, Bistrita, 15 - 35.18 - OE
    5. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 32 - 34.46 - OEW
    6. Bauer Lajos, Targu Mures, 41 - 34.25 - OEW
    7. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 698 - 33 - OE
    8. Vitan Vasile, Tarnaveni, 153 - 32.58 - OE
    9. Leorda Rares, Reghin, 388 - 32.33 - OE
    10. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 27 - 31.18 - OE
    11. Pop Cosmin, Turda, 374 - 31 - OEL
    12. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 121 - 30.25 - OE
    13. Farkas Bence, Targu Mures, 52 - 30.17 - OE
    14. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 56 - 30.13 - OE
    15. Ciure Alin, Baia Mare, 269 - 29.75 - OE
    16. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 483 - 28.5 - OEW
    17. Miron Mihai, Cluj Napoca, 246 - 28.44 - OEH
    18. Zidar Victor, Reghin, 130 - 28.29 - OE
    19. Medve Mihai, Reghin, 573 - 28 - OE
    20. Babics Tamas, Gheorgheni, 863 - 28 - OE
    21. Opris Dora, Ludus, 1664 - 28 - OEF
    22. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 55 - 27.96 - OE
    23. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 310 - 27.6 - OE
    24. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 95 - 27.46 - OE
    25. Bleoca Marius, Tarnaveni, 101 - 27.21 - OE
    26. Carpaci Alexandru, Ludus, 134 - 26.89 - OLW
    27. Hudusan Andreea, Targu Mures, 3793 - 0 - OLF

    Inscrieri Open - on 05-May-17 at 22:44:47

    1. Motorga Dorin, Targu Mures, 116 - 26.67 - O
    2. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 149 - 26.6 - OW
    3. Ciobanu Daniel, Blaj, 80 - 26.07 - OW
    4. Bardocz Szilard, Capeni, 160 - 26 - O
    5. Ciortescu Cristi, Iasi, 65 - 25.75 - O
    6. Denes Ferenc, Praid, 205 - 25.71 - OW
    7. Cocean Valer, Baraolt, 207 - 25.58 - O
    8. Barabas Sandor, Toplita, 218 - 25.5 - O
    9. Miko Istvan, Targu Mures, 734 - 25.5 - OW
    10. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 440 - 24.25 - O
    11. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 161 - 24.14 - O
    12. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 243 - 24.13 - O
    13. Mal Calin, Baia Mare, 762 - 24 - O
    14. Veres Janos, Targu Mures, 281 - 23.96 - OW
    15. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 165 - 23.57 - O
    16. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 353 - 23.2 - O
    17. Vita Istvan, Reghin, 978 - 23 - O
    18. Ban Peter, Cluj Napoca, 123 - 22.89 - O
    19. Parcalab Mihai, Bistrita, 530 - 22.67 - O
    20. Maerean Claudiu, Bistrita, 405 - 22.25 - O
    21. Fulop Attila, Aiud, 105 - 22.04 - OW
    22. Popa Gheorghe, Aiud, 804 - 22 - O
    23. Anitei Marcel, Cluj Napoca, 993 - 22 - O
    24. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 187 - 21.54 - OW
    25. Spaller Tiberiu, Nasaud, 112 - 21.46 - O
    26. Janosi Attila, Targu Mures, 192 - 21.33 - O
    27. Grosan Mircea, Dej, 278 - 21.13 - O
    28. Sandulescu Adrian, Targu Mures, 471 - 20.6 - O
    29. Colcer Nicolae, Toplita, 314 - 20.46 - O
    30. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 271 - 20.1 - O
    31. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 523 - 20 - O
    32. Vieru Carmen, Vatra Dornei, 1344 - 20 - OF
    33. Marian Florin, Reghin, 449 - 19.75 - A
    34. Damian Mircea, Bistrita, 173 - 19.21 - A
    35. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 254 - 19.14 - A
    36. Rozenfeld Robert, Cluj Napoca, 1040 - 16 - AJ
    37. Blaga Marius, Cluj Napoca, 1289 - 13.5 - A
    38. Giosan Marcel, Galati, 572 - 11.07 - A
    39. Nicolae Paul, Bucuresti, 3862 - 0 - O

    Inscrieri Amatori - on 05-May-17 at 22:44:56

    1. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 354 - 19.83 - AW
    2. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 279 - 19.61 - A
    3. Rozenfeld Cristian, Cluj Napoca, 767 - 19.5 - A
    4. Zoltan Tibor, Targu Mures, 1053 - 19.5 - AW
    5. Barbuta Ioan, Dej, 1297 - 19.5 - A
    6. Tipser Gabriel, Sighisoara, 373 - 19.13 - A
    7. Scurtu Nicolae, Bistrita, 384 - 19.13 - AW
    8. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 359 - 18.79 - A
    9. Derzsi Lorand, Targu Mures, 628 - 18.75 - A
    10. Negrean Ioan, Sibiu, 199 - 18.71 - A
    11. Muresan Dorel, Cluj Napoca, 339 - 18.67 - AH
    12. Sava Petru, Cluj Napoca, 1147 - 18.5 - A
    13. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 319 - 18.38 - AW
    14. Sipos Ferenc, Targu Mures, 937 - 18 - AW
    15. Bumbu Pavel, Razboieni, 415 - 17.83 - A
    16. Szabo Tamas, Miercurea Ciuc, 608 - 17.75 - A
    17. Boeriu Cezara, Targu Mures, 695 - 17.75 - AJF
    18. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 561 - 17.6 - A
    19. Ambrus Szilard, Ludus, 426 - 17.58 - AJ
    20. Sosdean Cosmin, Bistrita, 1187 - 17.5 - A
    21. Peta Octavian, Cluj Napoca, 393 - 17.17 - AW
    22. Biro Istvan, Reghin, 1104 - 17 - A
    23. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 518 - 16.54 - A
    24. Sicoe Ioan, Turda, 265 - 16.5 - AW
    25. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 913 - 16.5 - A
    26. Zalar Marian, Tarnaveni, 1190 - 16.5 - A
    27. Nicula Florin, Constanta, 836 - 16 - A
    28. Miclos Andrei, Dej, 488 - 15.75 - A
    29. Pop Ioan, Bistrita, 652 - 15.75 - AW
    30. Barabas Claudiu, Bistrita, 287 - 15.29 - A
    31. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 468 - 15.29 - A
    32. Horotan Catalin, Baia Mare, 556 - 15.25 - A
    33. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 593 - 15.08 - A
    34. Pop Sabin, Targu Mures, 366 - 15.03 - A
    35. Vaduva Dan, Bistrita, 623 - 15 - AW
    36. Nechiti Dumitru, Nasaud, 1329 - 15 - AW
    37. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 575 - 14.8 - A
    38. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 543 - 14.79 - AJ
    39. Bucur Delia, Ludus, 954 - 14.75 - AJF
    40. Vass Sandor, Beclean, 411 - 14.71 - AW
    41. Ordog Zoltan, Reghin, 1348 - 14.5 - A
    42. Todor Csaba, Gheorgheni, 609 - 14.4 - AH
    43. Oltean Silviu, Nasaud, 1492 - 14.25 - A
    44. Joldes Adrian, Bistrita, 569 - 13.83 - A
    45. Moldovan Sidonia, Ludus, 1056 - 13.67 - AJF
    46. Docea Beniamin, Aiud, 777 - 13.6 - A
    47. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 667 - 13.58 - AF
    48. Csorbai Lorand, Sanpaul, 1402 - 13.5 - A
    49. Patrascu Dan, Sighisoara, 650 - 13.33 - A
    50. Lupescu Nicolae, Reghin, 478 - 13.25 - A
    51. Grecu Gheorghe, Bistrita, 955 - 13.17 - AW
    52. Gecse Alpar, Chibed, 1219 - 13.08 - A
    53. Mal Denis, Baia Mare, 1281 - 13 - A
    54. Kovari Odon, Targu Mures, 1735 - 13 - A
    55. Gusan Boris, Turda, 563 - 12.71 - AW
    56. Damian Vasile, Nasaud, 583 - 12.68 - A
    57. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 661 - 12.61 - A
    58. Sabau Mircea, Tarnaveni, 670 - 12.07 - A
    59. Heja Zoltan, Ditrau, 686 - 12 - A
    60. Pralea Constantin, Alba Iulia, 521 - 11.72 - AW
    61. Balan Viorel, Bistrita, 923 - 11.42 - A
    62. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei, 1433 - 11.25 - A
    63. Ciurca Ovidiu, Targu Mures, 1067 - 11.19 - AW
    64. Campian Zoltan, Toplita, 847 - 11 - A
    65. Grecu Cornel, Bistrita, 1201 - 11 - AW
    66. Sava Andrei, Cluj Napoca, 1862 - 11 - A
    67. Horotan Tudor, Baia Mare, 875 - 10.88 - AJ
    68. Zavaski Ioan, Dej, 664 - 10.83 - AW
    69. Galatan Vasile, Nasaud, 1674 - 10.5 - A
    70. Valea Claudiu, Targu Mures, 932 - 10.4 - A
    71. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 1350 - 10 - AJ
    72. Szabo Aron, Gheorgheni, 1351 - 9.5 - A
    73. Silo Kalman, Targu Mures, 2066 - 9 - A
    74. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 1228 - 8.13 - A
    75. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mures, 1119 - 8 - A
    76. Puia Darius, Stremt, 1309 - 7.5 - A
    77. Bleoca Lucas, Tarnaveni, 1071 - 7.4 - AJ
    78. Cuesdean Rares, Reghin, 1597 - 7.33 - AJ
    79. Vieru Teodora, Vatra Dornei, 1082 - 7.08 - AJF
    80. Cristea Daniel, Bistrita, 1839 - 7 - A
    81. Antal Tamara, Targu Mures, 3161 - 7 - AF
    82. Kovacs Tihamer, Targu Mures, 3244 - 7 - A
    83. Papp Teteny, Targu Mures, 1841 - 6.5 - AJ
    84. Adorjani Andrea, Targu Mures, 2684 - 5.5 - AF
    85. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1612 - 5.33 - AJ
    86. Asavei Gheorghe, Razboieni, 1613 - 5 - A
    87. Kocsis Marton, Aiud, 1920 - 5 - A
    88. Cristea Samuel, Bistrita, 1923 - 4 - A
    89. Rozsnyai Nimrod, Targu Mures, 3680 - 4 - A
    90. Benedek Alex, Gheorgheni, 2762 - 0 - A
    91. Benedek Zoltan, Gheorgheni, 3054 - 0 - A
    92. Bojte Kristof, Gheorgheni, 4001 - 0 - A
    93. Cocan Gabriel, Cluj Napoca, 4004 - 0 - A
    94. Kerekes Eva, Targu Mures, 4005 - 0 - A
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 07.05.2017 la 10:34.

  3. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place macocco le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    junior
    Avatarul lui Bianca Stancovici
    Data înscrierii
    26.03.2016
    Locație
    Targu Mures
    Vârstă
    40
    Postări
    73
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 14 h 26 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    186
    Din Tg Mures:
    - Elite: Irsai Istvan
    - Open: Motorga Dorin, Trandafir Vasile, Janosi Attila, Veres Janos
    - Avansati: Bucur Alin, Valea Claudiu, Pop Sabin, Ciurca Ovidiu, Fejereghazi Hunor, Derzsi Lorand, Sarcani Andrei, Fulop Laszlo

  5. Mulțumesc mandelafree au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, dorinmo le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    22.03.2006
    Locație
    Reghin
    Vârstă
    52
    Postări
    1.333
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 17 h 34 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    1874
    Din Reghin la OPEN: Zidar Victor
    Avansati: Lupescu Nicolae
    Kantor Imre-Zoltan
    Din Tg-Mures : Boeriu Cezara-avansati.

  7. #5
    senior

    Data înscrierii
    23.03.2013
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    19
    Postări
    160
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 13 h 53 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    95
    Din Tarnaveni, la Elite: Moldovan Alexandru, Vitan Vasile.
    la Open: Bleoca Marius
    la Amatori: Moldovan Flavia, Bleoca Lucas

  8. #6
    senior

    Data înscrierii
    14.05.2013
    Locație
    Aita Mare
    Vârstă
    48
    Postări
    232
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 6 h 24 m
    Timp online pe zi
    38 m
    Reputație
    285
    La open:
    Petho Mihaly - Racosul de Sus
    Cocean Valer - Baraolt
    Bardocz Szilard - Capeni
    La amatori:
    Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare
    Bartha Zsolt-Attila - Aita Mare

  9. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  10. #7
    senior

    Data înscrierii
    19.03.2014
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    46
    Postări
    197
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 6 h 7 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    121
    Din Tarnaveni la amatori:
    Sabau Gheorghe
    Sabau Mircea
    Zalar Marian.
    La elite: Dabacan Dorin si Lunca Razvan

  11. #8
    junior
    Data înscrierii
    14.05.2015
    Locație
    Baia Mare
    Vârstă
    43
    Postări
    66
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 h 27 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    18
    Tudor Horotan si Cătălin Horotan, amatori, Baia Mare

  12. #9
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    36
    Postări
    254
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 2 h 23 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    197
    Bumbu Pavel ,Asavei Gheorghe -Razboieni ,Cristea Daniel ,Cristea Samuel -Bistrita amatori Damian Mircea -Bistrita, Fulop Attila -Aiud ,Ciobanu Daniel -Blaj open

  13. Îmi place Space le-a plăcut acest mesaj
  14. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui neluchibu
    Data înscrierii
    18.03.2013
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    47
    Postări
    440
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 17 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    588
    Din Tarnaveni, Chibulcutean Bogdan, Chibulcutean Ioan si Zelariu Codrut la amatori, Zelariu Petru la elite

  15. #11
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.02.2012
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    65
    Postări
    765
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 19 h 43 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    2275
    Din Alba Iulia, la amatori- Pralea Constantin si Pralea Constantin Lucian

  16. Îmi place Space le-a plăcut acest mesaj
  17. #12
    junior

    Data înscrierii
    10.05.2016
    Locație
    aiud
    Vârstă
    45
    Postări
    101
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 h 55 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    71
    Se înscrie la Categoria Amatori, Docea Beniamin din Aiud.

  18. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui krisztalori
    Data înscrierii
    02.02.2010
    Locație
    Sinpaul, Mures
    Vârstă
    37
    Postări
    1.257
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    94 z 12 h 34 m
    Timp online pe zi
    50 m
    Reputație
    555
    Din Sanpaul la amatori Csorbai Lorand si Kriszta Arpad Lorand si la open Lorincz Ferencz Attila
    Lemne: DHS Hurricane Long W997
    FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
    BH: DHS Hurricane Neo 3 provinciala 2,1/ 37

  19. #14
    junior

    Data înscrierii
    20.11.2014
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    40
    Postări
    123
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 19 h 30 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    101
    Teleki Zsolt Elite Open Cluj Napoca, Cherhat Dumitru Open Ban Peter Open

    Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről

  20. #15
    senior
    Avatarul lui gabi.gogu
    Data înscrierii
    11.11.2010
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    50
    Postări
    647
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    59 z 16 h 33 m
    Timp online pe zi
    31 m
    Reputație
    969
    Gogu Gabriel, Elite


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Subiecte similare

  1. Turneu A "Memorialul Dan Leorda", Reghin - 26.05.2018
    De leordarares în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 266
    Ultimul post: 28.05.2018, 16:13
  2. Răspunsuri: 262
    Ultimul post: 12.05.2015, 09:02
  3. Răspunsuri: 323
    Ultimul post: 12.05.2014, 19:29
  4. Memorialul "DAN LEORDA"- Reghin 12 Mai - Turneu A
    De leordarares în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 165
    Ultimul post: 21.05.2012, 14:35
  5. 'MEMORIALUL DAN LEORDA- Reghin 08. MAI 2010 TURNEU "A"
    De Kantor Imre-Zoltan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 232
    Ultimul post: 13.05.2010, 23:24

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •