Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

IASI -CUPA FIE -21 mai 2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • IASI -CUPA FIE -21 mai 2017

    Salutari! Va voi informa in timp util despre desfasurarea acestei competitii ,probabil in incinta Salii de Sport a Scolii G.Calinescu din cartierul Dacia !Ce este sigur!!-Premii substantiale si lipsa taxei!!Doua categorii -Amatori si Open extins-Inf-0743192192 Gigi Ciobotaru.

  • #2
    Va salut , cand postati turneul ? sau cand se v-a desfasura ? multumesc

    Comentariu


    • #3
      Ne inscriem pe forum, telefonic sau la sala ? E turneu B ca anul trecut sau n-are nici o treaba cu Amatur ?
      Blade : Spinlord Ultracarbon Def
      FH : Spinlord Degu 2.1 mm
      BH : Spinlord Sternenfall OX

      Comentariu


      • #4
        Nici un indiciu ? )

        Comentariu


        • #5
          Dragii mei ,precizez ca aceasta competitie este independenta de concursurile AMATUR !Finantarea vine de la suma alocata Festivalului International al Educatiei ,sub deviza ,,Educatie prin Sport,,.Nu se percepe taxa de participare ,se va desfasura in SALA CSM 3 din Grupul de Sali CSM IASI,informatii complete vor fi postate marti 16 mai .Competitia va avea loc duminica 21 mai ,eu voi fi doar organizator si coordonator.Vor fi acordate tricouri ( la primii 16 Open si Amatori ),cupe ,trofee ,medalii, diplome ,premii constand in materiale specifice TdM ,strangeri de maini si aplauze!Sistemul de joc va fi adaptat numarului de participanti si conditiilor de la fata locului .Inscrierile ,la sala ,pana la 0ra 9.30.La ora 10.oo demaram intrecerile .Se va asigura apa minerala si cafea.Atat deocamdata ,daca doriti alte informatii ,va stau la dispozitie -Gigi Ciobotaru -0743192192/0735210615

          Comentariu


          • #6
            Scuze ,am gresit la al doilea tel.0735210815

            Comentariu


            • #7
              Asa cum am precizat anterior ,voi veni astazi cu informatii suplimentare ,dar multe nu ar mai fi de spus!!Se joaca grupe preliminare apoi eliminari directe ,dupa sistemul 3 seturi din 5 ,cu mingi Tibhar***,daca se solicita arbitraj ,se rezolva ,daca se va crea condens ,voi activa climatizarea .Sala CSM este pe strada Theodor Burada ,nr.6-8,in Centru ,cu corespondenta pe B-DUL Independentei ...Ce-ar mai fi de spus...la treaba!!Puteti sa imi telefonati ,daca ceva nu este clar....

              Comentariu


              • #8
                Am uitat totusi ceva important!!-Castigatori sa aibe la el CARTEA DE IDENTITATE!!!!

                Comentariu


                • #9
                  Am facut-o si pe asta!A iesit bine ,per -ansamblu!OPEN -1.Ghinda Mihail .2 Ciolan Vlad 3.Axinte Bogdan/AMATORI -1.Gherasim Florin 2.Ciortescu Cristian 3.Moraru Carmen ...ceilalti ,mai multi!Urmatoarea competitie va fi CUPA PALATUL CULTURII ,pe 8-9 iulie la Sala Polivalenta .vorbim....

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X