tt-shop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3pingpongshop.ro 468x60
Nu-mi place Nu-mi place:  0
R1 R1:  0
R2 R2:  0
N N:  0
Pagina 1 din 13 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 184

Subiect: Turneu A "Cupa Ditroit", Ditrău - 27.05.2017

  1. #1
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    3.966
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    321 z 19 h 50 m
    Timp online pe zi
    2 h 50 m
    Reputație
    6584

    Turneu A "Cupa Ditroit", Ditrău - 27.05.2017

    Localitatea: Ditrău, jud. Harghita
    Data: Sâmbătă 27 mai 2017
    Categoria turneului
    : Open + Elite, Avansați, respectiv Începători.
    Ora de incepere:
    Începători, Avansati - 08.00-08.45 – validare înscrieri, la 09.15 încep meciurile;
    Open+Elite - 13.00-13.45 – validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile;
    Locația: Sala de Sport Gál Ferenc, str. Libertății nr. 6, Ditrău.

    Logistică
    : 16 mese, mingi Andro *** celuloid.
    Spațiu de joc: material sintetic multistrat.
    Facilități: vestiare, dușuri.
    Taxa de participare: adulți 30 Lei, copii 10 Lei, din care 1 leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur.
    Se asigură:
    - apă minerală 2 litri,
    - o porție gulaș + castraveți murați tradiționali + surpriza tradițională a locului.
    Material de premiere:
    - Locul 1 – cupă + diplomă, medalii
    - Locul 2 – cupă + diplomă, medalii
    - Locurile 3-4 – cupă + diplomă, medalii
    - Locurile 5–8 diplomă, medalii.
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 25.05.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC
    :

    INCEPATORI
    - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 9,99;
    Numar maxim de jucatori: 36
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu de 8;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;

    AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 10 si 19,99;
    Numar maxim de jucatori: 60
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1645;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;

    OPEN+ELITE
    - poate participa orice jucator cu media >= 20,00 ;
    Numar maxim de jucatori: 48
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu de 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;

    ORGANIZATORI:
    - Héja Zoltán, tel. 0755.868.386;
    - Héja Zsolt, tel. 0744.457.583
    cu sprijinul: tokosp si kralizec

    Parteneri:
    Primăria Ditrău, prin Dl. Primar Puskás Elemér.
    Sponsori:
    Auto Com Total Ditrău
    www.autocomtotal.ro
    Composesoratul Ditrau
    şi următoarele asociaţii sportive:
    Délhegy Ciumani
    Bástya Lăzarea



    Informatii utile:

    Localitatea: Ditrăul este situat pe E578, între Topliţa şi Gheorgheni, la 15 km de Gheorgheni şi la 22 de Topliţa. Comuna se compune din 3 sate, pe lângă Ditrău aparţinându-i şi Jolotca şi Ţengheler.
    Recensământul din 2011 ştia despre aproape 5500 de locuitori ai comunei, dintre care 96,88% sunt romano-catolici. Lăcaşul lor principal de cult este unul vestit. Biserica Preasfânta Inimă a lui Isus este una din cele două biserici romano-catolice din Ditrău, Harghita, edificiu construit în stil neogotic între anii 1908-1911. Este biserica cea mai mare din întreaga zonă a Gheorgheniului.



    Poze despre sala:




    Posibilitati de cazare in Ditrau:

    Pensiunea Erdős - situata in linistea din afara loclitatii, intr-un peisaj frumos (pe drumul spre Tulghes).
    (traducerea numelui: Paduros/paduroasa)

    http://www.erdospanzio.ro/pensiune-erdos-contact.php

    Pensiunea Barátság - situata la intrarea dinspre Miercurea Ciuc.
    (traducerea numelui: Prietenie)

    http://www.cazareinsecuime.ro/pensiu...ag-ditrau.html

    Pensiunea Erika - situata la 50 de metri de sala.
    (Erika fiind un nume de fata/floare)

    https://www.facebook.com/photo.php?f...2918019&type=3

    https://www.facebook.com/profile.php...=3&pnref=story

    Contacte pt. ultima: 0040 753-605-166, 0040 749-258-837

    Cum ajungem la sala de sport:
    Sala de sport se afla in curtea scolii din localitate, vis-a-vis de biserica amintita mai sus, la care putem ajunge usor in centrul Ditraului, gasirea fiind inlesnita si de inaltimea celor doua turle (75 de metri). Din fata bisericii se vede usor sala unde se va desfasura concursul.

  2. #2
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    3.966
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    321 z 19 h 50 m
    Timp online pe zi
    2 h 50 m
    Reputație
    6584
    Clasament open+elite

    1. Irsai Istvan - Targu Mures
    2. Bedo Norbert - Targu Secuiesc
    3 -- 4
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Medves Antal - Targu Secuiesc
    5 -- 8
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Farkas Gabor - Targu Mures
    Barabas Sandor - Toplita
    Farkas Bence - Targu Mures
    9 -- 10
    Firu Marian - Vatra Dornei
    Carpaci Alexandru - Ludus
    11 -- 16 1v gr.sup.
    Zidar Victor - Reghin
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Fazakas Attila - Toplita
    Veres Janos - Targu Mures
    Colcer Nicolae - Toplita
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Janosi Attila - Targu Mures
    21 -- 22 2v gr.inf.
    Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
    Keresztes Zoltan - Gheorgheni
    23 -- 24 1v gr.inf.
    Olah Kriszta - Targu Secuiesc
    Papp Rebeka - Targu Secuiesc
    25 -- 27 0v gr.inf.
    Sass Imre - Miercurea Ciuc
    Bogza Dragos - Iasi
    Chelmus Ionut - Targu Secuiesc

    Clasament avansati

    1. Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
    2. Lovasz Vilmos - Gheorgheni
    3 -- 4
    Vida Attila - Cristuru Secuiesc
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    5 -- 8
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Balla Peter - Toplita
    Miklos Imre - Miercurea Ciuc
    Barca George - Pitesti
    9 -- 14
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Todor Csaba - Gheorgheni
    Iliescu Lucian - Toplita
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Cotfas Gabriel - Toplita
    15 -- 22 1v gr.sup.
    Ambrus Szilard - Ludus
    Pop Sabin - Targu Mures
    Pap Sandor - Cristuru Secuiesc
    Kis Istvan - Brasov
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Gecse Alpar - Chibed
    Heja Zoltan - Ditrau
    Campian Zoltan - Toplita
    23 -- 28 0v gr.sup.
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    Balan Viorel - Bistrita
    Konczei Jozsef - Targu Secuiesc
    Eigel Csaba - Toplita
    Nagy Attila - Suseni
    29 -- 31 2v gr.inf.
    Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
    Bucur Delia - Ludus
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    32 -- 35 1v gr.inf.
    Ciurca Ovidiu - Targu Mures
    Mandru Aurel - Sarmas
    Cosarca Mihaita - Sarmas
    Bedo Jozsef - Suseni
    36 -- 41 0v gr.inf.
    Jakab Lorand - Ditrau
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Szabo Aron - Gheorgheni
    Pap Gyula - Gheorgheni
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Bajko Imre - Gheorgheni

    Clasament incepatori

    1. Canea Kocsis Andras Jr - Targu Secuiesc
    2. Szabo Zoltan - Cristuru Secuiesc
    3 -- 4
    Tomescu Florin - Pitesti
    Kastaly Robert - Toplita
    5 -- 8
    Lorinczi Bela - Gheorgheni
    Suciu Andrei - Borsec
    Darjan Daniel - Brasov
    Ontoiu Catalin - Pitesti
    9 -- 10
    Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    Szekely Zoltan - Gheorgheni
    11 -- 15 1v gr.sup.
    Andras Zoltan - Miercurea Ciuc
    Barabas Levente - Fantanele
    Szabo Zoltan - Suseni
    Ujica Marin - Toplita
    Csiki Szabolcs - Suseni
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Marin Bogdan Mihail - Bacau
    Bartha Ferenc - Baraolt
    Korpos Csongor - Ciumani
    Malnasi Eke Ferenc - Toplita
    Kedves Botond - Ciumani
    21 -- 2v gr.inf.
    Bajko Karoly - Gheorgheni
    22 -- 28 1v gr.inf.
    Hompoth Zsolt - Ditrau
    Illyes Elemer - Ditrau
    Molnar Tibor - Ciumani
    Benedek Alex - Gheorgheni
    Kollo Imre - Ditrau
    Benedek Zoltan - Gheorgheni
    Szell Pal - Ciumani
    29 -- 31 0v gr.inf.
    Ujica Nicolae - Toplita
    Bojte Kristof - Miercurea Ciuc
    Szabo Robert - Suseni

    ***

    Inscrieri open+elite - on 5/26/2017 at 10:26:51 AM

    1. Farkas Gabor - Targu Mures, 5 - 41.71 - OEW
    2. Govoreanu Florin - Cisnadie, 10 - 33.83 - OE
    3. Hagatis Andrei - Vatra Dornei, 698 - 33 - OE
    4. Irsai Istvan - Targu Mures, 211 - 32 - OEW
    5. Farkas Bence - Targu Mures, 52 - 30.17 - OE
    6. Firu Marian - Vatra Dornei, 261 - 29.25 - OE
    7. Lunca Razvan - Tarnaveni, 96 - 28.57 - OE
    8. Zidar Victor - Reghin, 130 - 28.29 - OE
    9. Georgiu Dragos - Vatra Dornei, 55 - 27.96 - OE
    10. Laszlo Levente - Miercurea Ciuc, 95 - 27.46 - OE
    11. Carpaci Alexandru - Ludus, 134 - 26.89 - OLW
    12. Motorga Dorin - Targu Mures, 116 - 26.67 - O
    13. Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure, 139 - 26.29 - O
    14. Barabas Sandor - Toplita, 218 - 25.5 - O
    15. Fazakas Attila - Toplita, 247 - 25.33 - O
    16. Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni, 440 - 24.25 - O
    17. Petho Mihaly - Racosu de Sus, 161 - 24.14 - O
    18. Janosi Attila - Targu Mures, 192 - 21.33 - O
    19. Sass Imre - Miercurea Ciuc, 842 - 21 - O
    20. Colcer Nicolae - Toplita, 314 - 20.46 - O
    21. Keresztes Zoltan - Gheorgheni, 523 - 20 - O
    22. Bogza Dragos - Iasi, 215 - 17.38 - A
    23. Olah Kriszta - Targu Secuiesc, 2906 - 0 - OLJF
    24. Papp Rebeka - Targu Secuiesc, 2989 - 0 - OLJF
    25. Chelmus Ionut - Targu Secuiesc, 2992 - 0 - AJ
    26. Medves Antal - Targu Secuiesc, 4001 - 0 - A
    27. Bedo Norbert - Targu Secuiesc, 4002 - 0 - A


    Inscrieri avansati - on 5/26/2017 at 10:26:57 AM

    1. Imecs Attila - Miercurea Ciuc, 354 - 19.83 - AW
    2. Miklos Imre - Miercurea Ciuc, 627 - 19.5 - A
    3. Pralea Marius Dan - Botosani, 159 - 19.28 - A
    4. Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc, 500 - 18.55 - A
    5. Kantor Imre Zoltan - Reghin, 319 - 18.38 - AW
    6. Szanto Lajos - Miercurea Ciuc, 561 - 17.6 - A
    7. Ambrus Szilard - Ludus, 426 - 17.58 - AJ
    8. Vida Attila - Cristuru Secuiesc, 911 - 17 - A
    9. Vitos Fodor Istvan - Miercurea Ciuc, 1316 - 17 - A
    10. Lovasz Vilmos - Gheorgheni, 913 - 16.5 - A
    11. Demeter Arpad - Miercurea Ciuc, 1157 - 16.5 - A
    12. Badaluta Marian - Vatra Dornei, 535 - 15.33 - A
    13. Pop Sabin - Targu Mures, 366 - 15.03 - A
    14. Bucur Delia - Ludus, 954 - 14.75 - AJF
    15. Todor Csaba - Gheorgheni, 609 - 14.4 - AH
    16. Balla Peter - Toplita, 332 - 14.11 - A
    17. Iliescu Lucian - Toplita, 1106 - 14 - A
    18. Jakab Lorand - Ditrau, 1584 - 14 - A
    19. Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc, 782 - 13.75 - A
    20. Pap Sandor - Cristuru Secuiesc, 1142 - 13.5 - A
    21. Kis Istvan - Brasov, 447 - 13.29 - AW
    22. Lupescu Nicolae - Reghin, 478 - 13.25 - A
    23. Gecse Alpar - Chibed, 1219 - 13.08 - A
    24. Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure, 669 - 12.5 - A
    25. Barca George - Pitesti, 1045 - 12.5 - A
    26. Gered Ferenc - Miercurea Ciuc, 747 - 12.4 - A
    27. Cotfas Gabriel - Toplita, 737 - 12.25 - AW
    28. Heja Zoltan - Ditrau, 686 - 12 - A
    29. Fulop Laszlo - Targu Mures, 580 - 11.79 - A
    30. Balan Viorel - Bistrita, 923 - 11.42 - A
    31. Ciurca Ovidiu - Targu Mures, 1067 - 11.19 - AW
    32. Campian Zoltan - Toplita, 847 - 11 - A
    33. Konczei Jozsef - Targu Secuiesc, 1090 - 10.5 - A
    34. Eigel Csaba - Toplita, 986 - 9.69 - A
    35. Mandru Aurel - Sarmas, 1203 - 9.5 - A
    36. Szabo Aron - Gheorgheni, 1351 - 9.5 - A
    37. Pap Gyula - Gheorgheni, 1049 - 9 - A
    38. Sarcani Andrei - Targu Mures, 789 - 8.63 - AW
    39. Cosarca Mihaita - Sarmas, 1282 - 8 - A
    40. Bedo Jozsef - Suseni, 1728 - 0 - A
    41. Nagy Attila - Suseni, 1760 - 0 - A
    42. Bajko Imre - Gheorgheni, 1924 - 0 - A


    Inscrieri incepatori - on 5/26/2017 at 10:27:03 AM

    1. Darjan Daniel - Brasov, 1091 - 9.5 - A
    2. Lorinczi Bela - Gheorgheni, 1293 - 9 - A
    3. Andras Zoltan - Miercurea Ciuc, 1650 - 9 - A
    4. Marin Bogdan Mihail - Bacau, 790 - 8.21 - A
    5. Canea Kocsis Andras Jr - Targu Secuiesc, 1678 - 8 - AJ
    6. Kastaly Robert - Toplita, 1913 - 7 - A
    7. Ujica Nicolae - Toplita, 2220 - 7 - A
    8. Barabas Levente - Fantanele, 2678 - 7 - A
    9. Tomescu Florin - Pitesti, 3225 - 7 - A
    10. Bartha Ferenc - Baraolt, 2135 - 6 - A
    11. Hompoth Zsolt - Ditrau, 2226 - 5 - A
    12. Illyes Elemer - Ditrau, 2429 - 5 - A
    13. Ontoiu Catalin - Pitesti, 1754 - 4.5 - A
    14. Szabo Zoltan - Suseni, 1929 - 0 - A
    15. Molnar Tibor - Ciumani, 1974 - 0 - A
    16. Vaszi Denes - Miercurea Ciuc, 2096 - 0 - A
    17. Korpos Csongor - Ciumani, 2190 - 0 - A
    18. Bajko Karoly - Gheorgheni, 2328 - 0 - A
    19. Malnasi Eke Ferenc - Toplita, 2361 - 0 - A
    20. Ujica Marin - Toplita, 2362 - 0 - A
    21. Benedek Alex - Gheorgheni, 2762 - 0 - A
    22. Bojte Kristof - Miercurea Ciuc, 2832 - 0 - A
    23. Szabo Zoltan - Cristuru Secuiesc, 2931 - 0 - A
    24. Korpos Levente - Ciumani, 3030 - 0 - A
    25. Kollo Imre - Ditrau, 3044 - 0 - A
    26. Benedek Zoltan - Gheorgheni, 3054 - 0 - A
    27. Kedves Botond - Ciumani, 3438 - 0 - A
    28. Szabo Robert - Suseni, 3582 - 0 - A
    29. Szekely Zoltan - Gheorgheni, 3591 - 0 - A
    30. Csiki Istvan - Suseni, 4001 - 0 - A
    31. Csiki Szabolcs - Suseni, 4002 - 0 - A
    32. Szell Pal - Ciumani, 4003 - 0 - A
    33. Suciu Andrei - Borsec, 4004 - 0 - A
    Ultima modificare făcută de PaliHR; 28.05.2017 la 07:47.

  3. Îmi place ioan.dragomir64, PaliHR, mandelafree, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    junior

    Data înscrierii
    25.07.2015
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    31
    Postări
    117
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 22 h 21 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    91
    Gered Ferenc si Szántó Lajos la avansanti. Din M-Ciuc.

  5. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    senior
    Avatarul lui CRISTI CIORTESCU
    Data înscrierii
    13.08.2015
    Locație
    IASI
    Vârstă
    39
    Postări
    175
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 5 h 31 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    454
    Cristi Ciortescu -> Iasi -> OPEN

  7. Îmi place mariomoro, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    junior

    Data înscrierii
    06.05.2016
    Locație
    toplita
    Vârstă
    40
    Postări
    143
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 8 h 25 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    84
    barabas sandor fazakas attila si colcer nicolae open toplita

  9. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    junior

    Data înscrierii
    06.05.2016
    Locație
    toplita
    Vârstă
    40
    Postări
    143
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 8 h 25 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    84
    balla peter ,iliescu lucian ,cotfas gabriel, campian zoltan ,eigel csaba avansati

  11. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    junior

    Data înscrierii
    06.05.2016
    Locație
    toplita
    Vârstă
    40
    Postări
    143
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 8 h 25 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    84
    kastaly robert ,malnasi eke ferenc toplita incepatori

  13. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    senior
    Avatarul lui Kerubb
    Data înscrierii
    08.05.2012
    Locație
    Miercurea -Ciuc
    Vârstă
    62
    Postări
    178
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 2 h 31 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    251
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc - avansati
    BL = Levi Sintech ALL-
    FH = Joola Badman reloaded
    BH = Tibhar Super Defense 40

  15. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    junior

    Data înscrierii
    03.02.2011
    Locație
    MIERCUREA CIUC
    Vârstă
    43
    Postări
    82
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 1 h 50 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    74
    Sass Imre din M-Ciuc

  17. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    junior
    Data înscrierii
    18.03.2013
    Locație
    pitesti
    Vârstă
    38
    Postări
    87
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 53 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    64
    Exista pensiune in apropiere?

  19. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  20. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui gyszabi
    Data înscrierii
    06.12.2011
    Locație
    Gheorgheni
    Vârstă
    33
    Postări
    197
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 12 h 19 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    146
    Din Gheorgheni:

    la Open:

    Keresztes Zoltan
    Gyorfi Szabolcs

    la Avansati:

    Lovasz Vilmos
    Todor Csaba
    Szabo Aron

    la Incepatori:

    Benedek Alex
    Benedek Zoltan
    Bojte Kristof

  21. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  22. #12
    cadet
    Data înscrierii
    30.11.2015
    Locație
    Targu Mures
    Vârstă
    34
    Postări
    47
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 15 h 16 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    32
    Fejeregyhazi Hunor din Tirgu Mures - Incepatori

  23. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  24. #13
    junior

    Data înscrierii
    11.07.2016
    Locație
    Targu Mures
    Vârstă
    48
    Postări
    94
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 19 h 34 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    272
    POP SABIN / Amatori / TG Mures / Multumesc

  25. Îmi place PaliHR, Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  26. #14
    junior
    Data înscrierii
    19.06.2016
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    36
    Postări
    51
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 h 11 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    37
    Din Tarnaveni la Elit:Molnar Tihamer si Dabacan Dorin.

  27. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  28. #15
    cadet
    Data înscrierii
    12.03.2015
    Locație
    Miercurea-Ciuc
    Vârstă
    53
    Postări
    24
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 2 h 19 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    33
    Fazakas Gergely din Miercurea Ciuc


    Az én iPad készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  29. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Ditroit", Ditrău - 12.05.2018
    De hjz70 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 169
    Ultimul post: 14.05.2018, 14:50
  2. Turneu B "Cupa Prieteniei", Ditrău - 07.10.2017
    De PaliHR în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 83
    Ultimul post: 08.10.2017, 17:30
  3. Turneu B "Cupa Ditroit", Ditrău - 22.07.2017
    De PaliHR în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 80
    Ultimul post: 26.07.2017, 16:42
  4. Răspunsuri: 36
    Ultimul post: 09.04.2017, 17:46
  5. Răspunsuri: 111
    Ultimul post: 08.05.2016, 20:17

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •