Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

caut fete adidas

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Bun ! Sa pregatim un raspuns pe masura dorintei tale ( o sa fie cam elaborat ) : nu spui in anunt de care fete Adidas, ele fiind de mai multe categorii si ca orice producator, Adidas a respectat reteta. Asta inseamna ca vrei sa le pui pe un lemn Adidas, ori ai echipament Adidas, ori pur si simplu iti place aceasta firma. Daca iti este egal ce fata sa fie, insa sa fie musai Adidas, trebuie sa-ti spun ca alegerea ta e usor intarziata deoarece antevorbitorul meu avea dreptate...au incercat marea cu degetul, n-au performat in acest domeniu in care e destul de greu sa apari cu chestii traznet si au renuntat...nu se mai fabrica ceea ce face ca ele sa se gaseasca greu pe piata...in orice caz, pierzi. Daca gasesti second, sunt deja uzate si n-o sa stii ce si cum iar daca gasesti noi, pot fi fabricate de multisor caz in care proprietatile lor au de suferit ( nu reamintesc aici celebrul caz Gigi C vs George Lica , prietenii mei ambii ). Exista in linkul pe care l-am lasat mai toti fabricantii de cauciucuri, ai acolo si review-uri...sunt sigur ca vei gasi fete foarte apropiate de cele Adidas, care se gasesc in magazine si care costa mai putin. Bafta !
    http://www.tabletennisdb.com/rubber/
    TRUST NO ONE !

    Comentariu


    • #27
      Postat în original de danmihai Vezi post
      Bun ! Sa pregatim un raspuns pe masura dorintei tale ( o sa fie cam elaborat ) : nu spui in anunt de care fete Adidas, ele fiind de mai multe categorii si ca orice producator, Adidas a respectat reteta. Asta inseamna ca vrei sa le pui pe un lemn Adidas, ori ai echipament Adidas, ori pur si simplu iti place aceasta firma. Daca iti este egal ce fata sa fie, insa sa fie musai Adidas, trebuie sa-ti spun ca alegerea ta e usor intarziata deoarece antevorbitorul meu avea dreptate...au incercat marea cu degetul, n-au performat in acest domeniu in care e destul de greu sa apari cu chestii traznet si au renuntat...nu se mai fabrica ceea ce face ca ele sa se gaseasca greu pe piata...in orice caz, pierzi. Daca gasesti second, sunt deja uzate si n-o sa stii ce si cum iar daca gasesti noi, pot fi fabricate de multisor caz in care proprietatile lor au de suferit ( nu reamintesc aici celebrul caz Gigi C vs George Lica , prietenii mei ambii ). Exista in linkul pe care l-am lasat mai toti fabricantii de cauciucuri, ai acolo si review-uri...sunt sigur ca vei gasi fete foarte apropiate de cele Adidas, care se gasesc in magazine si care costa mai putin. Bafta !
      http://www.tabletennisdb.com/rubber/
      In primul rand sunt incantat sa aud ca sunteti prieten cu gigic (un om exceptional, asta sigur e parerea mea; am vazut ca nu are foarte multi prieteni pe forum; aoleuuuu sper sa nu imi sara nimeni in cap pt ca am zis de gigi ca este extraordinar)
      In al doilea am zis fete adidas pentru ca imi place firmasi da am unu dou lemne adidas pe care as vrea sa pun tot fete adidas, asa ca-mi place nu din alt motiv. Deci oricare ar fi bune.
      Acum ca nu se mai fabrica am zis ca stiu si de aceea nu consider ca pot da pe ele aproape cat pe tenergy (in primul rand ca au o vechime morala de min 2 ani, nu ca nu sunt bune, foarte bune etc)
      Am si eu un hoby, ce sa fac. Sper ca nu deranjeaza pe nimeni treaba asta.
      Caut orice fata adidas noua, neagra sau rosie.
      Deci are cineva ???
      cat despre Biza tot inainte, pana la urma de ce nu
      Hai sa mai si radem dar atentie sa nu ne certam

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X