vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 22 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 317

Subiect: Turneu A "Cupa Olimpia", Ploiesti - 24.06.2017

  1. #1
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    2.883
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    75 z 14 h 14 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    7017

    Turneu A "Cupa Olimpia", Ploiesti - 24.06.2017

    Turneu A "Cupa Olimpia - Moise Alexandru", Ploiesti - 24.06.2017, organizat in memoria fostului Presedinte al AJTM Prahova, multumita caruia a fost creata prima sectie de tenis de masa la CS Petrolul si care a revigorat acest sport in perioada in care a ocupat functia.




    Localitatea: Ploiesti, Judetul Prahova

    Data
    : Sâmbătă 24 iunie 2017

    Categoriile turneului
    : Avansați+Începători, Open si Elite. *


    Ora de incepere
    :
    Începători+Avansati - 08.00-08.45 – validare înscrieri, la 09.15 încep meciurile;
    Open, Elite - 12.30-13.15 – validare înscrieri, la 13.30 încep meciurile;

    Loca
    ția: Sala Sporturilor Olimpia, in incinta Parcului Tineretului; avand in vedere amplasarea salii in mijlocul Parcului, adresa exacta apare ca fiind pe strazile tangente acestuia, Maresal Averescu nr.18 sau Eroilor nr.1.



    Logistică
    : 20 mese, mingi celuloid Donic* si mingi plastic Yasaka***

    Spa
    țiu de joc: parchet

    Facilită
    ți: vestiare, dușuri.

    Taxa de participare
    : adulți 35 Lei, copii 10 Lei, din care 1 leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur.

    Se asigură
    :
    - apă minerală/plata 2 litri

    Se pot comanda meniuri contra cost, 12 RON/meniu (piept de pui la gratar+cartofi prajiti+salata, ceafa de porc la gratar+cartofi prajiti+salata sau snitel de pui+cartofi prajiti+salata).


    Materiale de premiere
    :
    - Locurile 1 - 4 – cupe + diplome
    - Locurile 5–8 diplome





    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR
    :
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 22.06.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    SISTEMUL DE JOC
    :

    INCEPATORI & AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 19,99;
    Numar maxim de jucatori: 96
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;



    OPEN
    - poate participa orice jucator cu media >= 20,00 precum si jucatorii cu media intre 10 si 19,99 care sunt rugati sa-si anunte aceasta optiune
    Numar maxim de jucatori: 36
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;

    ELITE
    - poate participa orice jucator cu media >= 27,00 precum si jucatorii cu media intre 20 si 26,99 care sunt rugati sa-si anunte aceasta optiune
    Numar maxim de jucatori: 36
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;

    * In functie de dinamica inscrierilor, organizatorii pot modifica numarul de participanti maxim admisi la fiecare categorie.


    ORGANIZATORI:
    - George Iancu: 0744 576 977
    - Lucian Bozga: 0723 062 403
    - Dan Bodeanu: 0745 340 668


    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Bogdan Visan: 0729 983 041


    Posibilitati cazare:
    - Hotel GP Tatarani ( http://www.gphotel.ro/ )
    - Hotel Nord Ploiesti ( http://www.nordhotelploiesti.com/ )
    - Hotel Europa Ploiesti ( http://www.europa-hotel.ro/ )


    Parteneri: Viva Sport Shop: www.vivasportshop.ro

    Citat Postat în original de VivaSportShop Vezi post
    Promotii speciale pt tricouri de joc Yasaka si Donic (platesti 1 si primesti 2)
    Fata Yasaka Valmo la 169 lei redusa de la 189.99 lei.
    Fata Stiga Mantra la 179 lei redusa de la 199 lei.
    Reducerile sunt valabile numai in ziua concursului.
    Sponsori:


    Din partea unui prieten, care doreste sa ramana anonim, al d-lui Sandu Moise, se va organiza o tombola avand ca premiu unic un scaun de birou!






    Va asteptam cu drag!






    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 27.06.2017 la 19:07.

  2. #2
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    2.883
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    75 z 14 h 14 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    7017
    Inscrieri Avansati - on 24.06.2017 at 9:30:15

    1. Petenchi Edmond, Roman, 173 - 19,43 - AW
    2. Grama Mihai, Azuga, 911 - 18,5 - AW
    3. Bozga Razvan, Baicoi, 327 - 18,21 - A
    4. Dima Victor, Azuga, 1223 - 18 - A
    5. Stoica Mihai, Mioveni, 285 - 17,5 - AW
    6. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 245 - 17 - A
    7. Loghin Florin, Brasov, 610 - 16,8 - A
    8. Catana Claudiu, Bucuresti, 416 - 16,64 - A
    9. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 254 - 16,5 - AW
    10. Retegan Cosmin, Plopeni, 401 - 16,29 - A
    11. Balla Peter, Toplita, 300 - 16,11 - A
    12. Rusea Gheorghe, Breaza, 383 - 16 - A
    13. Marin Iulian, Campina, 1049 - 16 - AW
    14. Ioana Costin, Campina, 1441 - 16 - A
    15. Piperea Florin, Campina, 1069 - 15,67 - A
    16. Cristescu Cristian, Bucuresti, 380 - 15,46 - AW
    17. Dinu Adrian, Darmanesti, 432 - 15,08 - A
    18. Oancea Vasile, Buzau, 502 - 15 - A
    19. Pop Alexandru, Campina, 2248 - 15 - A
    20. Popa Ion, Ploiesti, 518 - 14,81 - A
    21. Ilie Stefan, Buzau, 929 - 14,67 - A
    22. Sdranca Mircea, Ploiesti, 1053 - 14,5 - A
    23. Franculescu Marius, Sinaia, 1173 - 14,5 - A
    24. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 549 - 14,33 - A
    25. Docan Cristian, Bucuresti, 620 - 14,33 - A
    26. Alexandru Marius, Bucuresti, 539 - 14,17 - A
    27. Ilie Octavian Marius, Brasov, 568 - 14,17 - A
    28. Duma Gheorghe, Ploiesti, 746 - 14,17 - A
    29. Plaiasu Ion, Plopeni, 453 - 14 - A
    30. Corbu Darius, Valenii de Munte, 753 - 14 - A
    31. Veris Dumitru, Brasov, 1152 - 14 - A
    32. Ipate Virgil, Valenii de Munte, 860 - 13,75 - A
    33. Pralea Constantin, Alba Iulia, 468 - 13,06 - AW
    34. Adam Teodor, Buzau, 1138 - 13 - A
    35. Bitoiu Horia, Azuga, 1651 - 13 - A
    36. Hutanu Adrian, Slobozia, 615 - 12,64 - A
    37. Panait Constantin, Mizil, 625 - 12,33 - A
    38. Constantin Cristina, Bucuresti, 588 - 12,14 - AF
    39. Ionescu Mihai, Targoviste, 956 - 12 - A
    40. Ionita Fabian, Ploiesti, 1000 - 12 - A
    41. Mihu Florin, Pitesti, 1320 - 12 - A
    42. Pascu Razvan, Magureni, 1333 - 12 - A
    43. Carnu Mirel, Buzau, 1841 - 12 - A
    44. Lazar Dumitru, Mizil, 505 - 11,75 - A
    45. Banuta Dumitru, Ploiesti, 685 - 11,67 - A
    46. Acriva Marian, Mizil, 681 - 11,08 - A
    47. Movileanu Neculae, Brasov, 785 - 11 - A
    48. Rizescu Gheorghe, Mioveni, 967 - 11 - AW
    49. Botoc Ovidiu, Ploiesti, 1307 - 11 - A
    50. Preda Gheorghe, Cocorastii Mislii, 1573 - 11 - A
    51. Darjan Daniel, Brasov, 915 - 10,5 - A
    52. Tudor Valeriu, Ploiesti, 1114 - 10,5 - A
    53. Dinu Cristian, Mizil, 1637 - 10,5 - A
    54. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 776 - 10,4 - A
    55. Serban Marius, Bucuresti, 1054 - 10,25 - A
    56. Dumitrescu Sorin, Brasov, 674 - 10,07 - A
    57. Baldea Horia, Bucuresti, 1086 - 10 - A
    58. Ion Nelu, Mioveni, 1296 - 10 - A
    59. Ontoiu Catalin, Pitesti, 1361 - 10 - A
    60. Craciunas Bogdan, Bucuresti, 1435 - 10 - A
    61. Iordache Gabriela, Ramnicu Valcea, 1532 - 10 - AF
    62. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 1946 - 10 - A
    63. Naulea Stefania, Ramnicu Valcea, 1987 - 10 - AF
    64. Stefan Patrick, Brasov, 715 - 9,07 - A
    65. Neacsu Gabriel, Cocorastii Mislii, 1669 - 9 - AW
    66. Lazar Alin, Breaza, 1722 - 9 - A
    67. Trif Florin, Cocorastii Mislii, 1903 - 9 - A
    68. Vajeu Ionut, Busteni, 1905 - 9 - A
    69. Enache Paul, Ploiesti, 1101 - 8 - A
    70. Bistreanu Armand, Bucuresti, 1850 - 8 - A
    71. Rusu Andrei, Strejnicu, 1907 - 8 - A
    72. Simion Silviu, Cocorastii Mislii, 1954 - 8 - A
    73. Radu Viorel, Paulesti, 2990 - 8 - A
    74. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 1349 - 7,5 - A
    75. Constantinescu Adrian, Bucuresti, 1386 - 7 - A
    76. Olaru Viorel, Cocorastii Mislii, 1758 - 7 - A
    77. Alzubi Jad, Bucuresti, 1995 - 7 - A
    78. Bucur Mario, Bucuresti, 3188 - 7 - A
    79. Podlovschi Bogdan, Bucuresti, 3189 - 7 - A
    80. Pralea Constantin Lucian, Alba Iulia, 2183 - 6,75 - A
    81. Nitu Serban, Ploiesti, 1402 - 6,5 - A
    82. Radulescu Catalin, Ploiesti, 2436 - 6,5 - AH
    83. Dragu Fanel, Slobozia, 2336 - 6 - A
    84. Irimia Marian, Ploiesti, 1286 - 5,8 - A
    85. Bardas Viorel, Ploiesti, 2082 - 5,5 - AW
    86. Petrescu Mihai, Bucuresti, 3637 - 4 - A
    87. Podlovschi Vladimir, Bucuresti, 3638 - 4 - A
    88. Calugaru Stefan, Ploiesti, 3326 - 0 - A
    89. Banuta Bogdan, Ploiesti, 4001 - 0 - A
    90. Septilici Dragos George, Dorohoi, 4002 - 0 - A
    91. Slusarciuc Vladut Stefan, Bucuresti, 4003 - 0 - A
    92. Mihaila George, Bucuresti, 4004 - 0 - A
    93. Drimba Daniel Dumitru, Bucuresti, 4006 - 0 - A
    94. Dumitru Nicolae Iulian, Ploiesti, 4007 - 0 - A
    95. Iancu Laurentiu, Mizil, 4009 - 0 - A
    96. Fratila Tiberiu, Bucuresti, 4010 - 0 - A

    Absenti nemotivati:

    - Calugaru Stefan, Ploiesti
    - Mihaila George, Bucuresti
    - Fratila tiberiu, Bucuresti
    - Pop Alexandru, Campina



    Inscrieri Open - on 24.06.2017 at 14:07:43

    1. Micuda Mihai, Bucuresti, 312 - 26,88 - O
    2. Laur Boro, Sinaia, 865 - 26,5 - O
    3. Iordache Marian, Ramnicu Valcea, 917 - 26,5 - O
    4. Ion Sebastian, Buftea, 390 - 25,5 - O
    5. Darmaz Ion, Targoviste, 123 - 25,46 - OW
    6. Mihaila Nicolae, Breaza, 150 - 25,46 - O
    7. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 59 - 25,21 - O
    8. Ivan Valentin, Campina, 118 - 24,79 - O
    9. Bivolaru Marius, Ploiesti, 152 - 24 - O
    10. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 354 - 24 - O
    11. Sorescu Mircea, Paulesti, 142 - 23,83 - O
    12. Brulea Petre, Ploiesti, 322 - 23,75 - OW
    13. Antal Denes, Brasov, 166 - 22,92 - OW
    14. Popa Mircea, Brasov, 111 - 22,71 - OW
    15. Manta Viorel, Baicoi, 498 - 22,67 - O
    16. Cobeanu Marius, Breaza, 697 - 22,38 - O
    17. Avram Nicolae, Nedelea, 265 - 21,88 - O
    18. Voicu Ionut, Ploiesti, 373 - 21,8 - O
    19. Visan Bogdan, Targoviste, 168 - 21,38 - O
    20. Dima Cristi, Bucuresti, 258 - 21,29 - O
    21. Demeny Zoltan, Brasov, 153 - 20,63 - O
    22. Bodeanu Dan, Bucuresti, 670 - 20,42 - OW
    23. Marian Bogdan, Ploiesti, 177 - 20,17 - OW
    24. Popescu George, Bucuresti, 364 - 20,17 - O
    25. Sarbu Dan, Ploiesti, 227 - 19,71 - AW
    26. Pascal Raul, Targoviste, 1342 - 19 - A
    27. Nitescu Horia, Ploiesti, 454 - 18,19 - A
    28. Potarniche Bianca, Buzau, 303 - 16,88 - AJF
    29. Tutoveanu Razvan, Brasov, 1112 - 16,08 - A
    30. Radu Florin, Ploiesti, 1263 - 12 - A


    Fara absenti nemotivati.



    Inscrieri Elite - on 24.06.2017 at 0:57:45

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 3 - 43,75 - OEL
    2. Lukasz Klimas, Ploiesti, 2 - 43,07 - OEL
    3. Petrescu Liviu, Pitesti, 10 - 40,08 - OELW
    4. Dinca Daniel, Bucuresti, 23 - 37,67 - OEH
    5. Banescu Dragos, Pitesti, 20 - 36 - OEL
    6. Rosu Alexandru, Mioveni, 167 - 35,15 - OEJ
    7. Sinita Eugen, Bucuresti, 42 - 34,75 - OE
    8. Macovei Liviu, Brasov, 67 - 34,25 - OE
    9. Tigau Dan, Bucuresti, 19 - 34,16 - OELW
    10. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 35 - 33,79 - OEW
    11. Buzatu Vasile, Buftea, 86 - 33,58 - OEW
    12. Sencu Victor, Targoviste, 63 - 32,13 - OE
    13. Iancu George, Ploiesti, 92 - 31,75 - OEW
    14. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 56 - 31,43 - OE
    15. Vlase Gheorghe, Slobozia, 40 - 31,25 - OE
    16. Ropotan Iulian, Bucuresti, 117 - 31,21 - OE
    17. Totpal Marius, Busteni, 748 - 31 - OE
    18. Dobrin Adrian, Targoviste, 73 - 29,96 - OE
    19. Zamfir Ionel, Bucuresti, 69 - 29,93 - OE
    20. Teodorescu Sandica, Ramnicu Sarat, 75 - 29,79 - OELF
    21. Ciuca Dan, Pitesti, 156 - 29,5 - OEW
    22. Chiru Sorin, Campina, 159 - 29,25 - OEW
    23. Vranceanu Mihai, Bucuresti, 105 - 28,14 - OE
    24. Mostovoi Andrei, Campina, 140 - 28 - OEW
    25. Marandici Adrian, Brasov, 717 - 28 - OEW
    26. Vasile Gelu Iulian, Bucuresti, 261 - 27,55 - OE
    27. Padurariu Costel, Brasov, 143 - 27,5 - OE
    28. Dracea Gabriel, Sinaia, 242 - 27,21 - OE
    29. Boraciu Claudiu, Urziceni, 1741 - 27 - OE
    30. Grigore Alexandru, Campina, 122 - 25,96 - O
    31. Bodeanu Mihai, Bucuresti, 1310 - 25,5 - O
    32. Popescu Valentin, Bucuresti, 228 - 24,96 - O
    33. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 347 - 24,4 - OW
    34. Salariu Adrian, Buftea, 319 - 24 - O
    35. Macarenco Andrei, Bucuresti, 249 - 23,79 - OL
    36. Ene Dragos, Ploiesti, 3913 - 0 - O

    Fara absenti nemotivati.
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 24.06.2017 la 14:45.

  3. Mulțumesc mihais mioveni au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place BOZGANU, Marian Bogdan, ADN, Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    2.883
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    75 z 14 h 14 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    7017
    Clasament Avansati

    1. Petenchi Edmond - Roman
    2. Ionita Fabian - Ploiesti
    3 -- 4
    Dima Victor - Azuga
    Alexandru Marius - Bucuresti
    5 -- 8
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Grama Mihai - Azuga
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Adam Teodor - Buzau
    9 -- 16
    Trif Florin - Cocorastii Mislii
    Retegan Cosmin - Plopeni
    Ipate Virgil - Valenii de Munte
    Balla Peter - Toplita
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Piperea Florin - Campina
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Oancea Vasile - Buzau
    17 -- 32
    Panait Constantin - Mizil
    Serban Marius - Bucuresti
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Loghin Florin - Brasov
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Stoica Mihai - Mioveni
    Bozga Razvan - Baicoi
    Veris Dumitru - Brasov
    Franculescu Marius - Sinaia
    Botoc Ovidiu - Ploiesti
    Preda Gheorghe - Cocorastii Mislii
    Pascu Razvan - Magureni
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Acriva Marian - Mizil
    Ioana Costin - Campina
    33 -- 2v gr.sup.
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    34 -- 49 1v gr.sup.
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Marin Iulian - Campina
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Popa Ion - Ploiesti
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Ionescu Mihai - Targoviste
    Lazar Dumitru - Mizil
    Movileanu Neculae - Brasov
    Dinu Cristian - Mizil
    Baldea Horia - Bucuresti
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Naulea Stefania - Ramnicu Valcea
    Stefan Patrick - Brasov
    Enache Paul - Ploiesti
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    50 -- 64 0v gr.sup.
    Ilie Stefan - Buzau
    Sdranca Mircea - Ploiesti
    Duma Gheorghe - Ploiesti
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Hutanu Adrian - Slobozia
    Mihu Florin - Pitesti
    Carnu Mirel - Buzau
    Rizescu Gheorghe - Mioveni
    Darjan Daniel - Brasov
    Tudor Valeriu - Ploiesti
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    Iordache Gabriela - Ramnicu Valcea
    Simion Silviu - Cocorastii Mislii
    Pralea Constantin Lucian - Alba Iulia
    Nitu Serban - Ploiesti
    65 -- 67 2v gr.inf.
    Docan Cristian - Bucuresti
    Craciunas Bogdan - Bucuresti
    Vajeu Ionut - Busteni
    68 -- 80 1v gr.inf.
    Bitoiu Horia - Azuga
    Ion Nelu - Mioveni
    Ontoiu Catalin - Pitesti
    Neacsu Gabriel - Cocorastii Mislii
    Radu Viorel - Paulesti
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    Constantinescu Adrian - Bucuresti
    Olaru Viorel - Cocorastii Mislii
    Alzubi Jad - Bucuresti
    Bucur Mario - Bucuresti
    Radulescu Catalin - Ploiesti
    Slusarciuc Vladut Stefan - Bucuresti
    Mihaila George - Bucuresti
    81 -- 96 0v gr.inf.
    Pop Alexandru - Campina
    Lazar Alin - Breaza
    Rusu Andrei - Strejnicu
    Podlovschi Bogdan - Bucuresti
    Dragu Fanel - Slobozia
    Irimia Marian - Ploiesti
    Bardas Viorel - Ploiesti
    Petrescu Mihai - Bucuresti
    Podlovschi Vladimir - Bucuresti
    Calugaru Stefan - Ploiesti
    Banuta Bogdan - Ploiesti
    Septilici Dragos George - Dorohoi
    Drimba Daniel Dumitru - Bucuresti
    Dumitru Nicolae Iulian - Ploiesti
    Iancu Laurentiu - Mizil
    Fratila Tiberiu - Bucuresti


    Clasament Open

    1. Pascal Raul - Targoviste
    2. Dima Cristi - Bucuresti
    3 -- 4
    Ion Sebastian - Buftea
    Voicu Ionut - Ploiesti
    5 -- 8
    Manta Viorel - Baicoi
    Nitescu Horia - Ploiesti
    Avram Nicolae - Nedelea
    Darmaz Ion - Targoviste
    9 -- 10
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Antal Denes - Brasov
    11 -- 2v gr.sup.
    Ivan Valentin - Campina
    12 -- 16 1v gr.sup.
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Orac Teodor - Ramnicu Valcea
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Brulea Petre - Ploiesti
    Radu Florin - Ploiesti
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Laur Boro - Sinaia
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    Bodeanu Dan - Bucuresti
    21 -- 2v gr.inf.
    Marian Bogdan - Ploiesti
    22 -- 28 1v gr.inf.
    Iordache Marian - Ramnicu Valcea
    Popa Mircea - Brasov
    Cobeanu Marius - Breaza
    Visan Bogdan - Targoviste
    Popescu George - Bucuresti
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Tutoveanu Razvan - Brasov
    29 -- 30 0v gr.inf.
    Demeny Zoltan - Brasov
    Potarniche Bianca - Buzau


    Clasament Elite

    1. Lukasz Klimas - Ploiesti
    2. Enciu Alexandru - Slobozia
    3 -- 4
    Buzatu Vasile - Buftea
    Rosu Alexandru - Mioveni
    5 -- 8
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Sinita Eugen - Bucuresti
    Petrescu Liviu - Pitesti
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    9 -- 16
    Banescu Dragos - Pitesti
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Ciuca Dan - Pitesti
    Teodorescu Sandica - Ramnicu Sarat
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Macovei Liviu - Brasov
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Tigau Dan - Bucuresti
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Iancu George - Ploiesti
    Fratila Robert - Filipestii de Targ
    Dobrin Adrian - Targoviste
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    Mostovoi Andrei - Campina
    Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
    Bodeanu Mihai - Bucuresti
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    25 -- 27 2v gr.inf.
    Sencu Victor - Targoviste
    Padurariu Costel - Brasov
    Grigore Alexandru - Campina
    28 -- 30 1v gr.inf.
    Totpal Marius - Busteni
    Chiru Sorin - Campina
    Boraciu Claudiu - Urziceni
    31 -- 36 0v gr.inf.
    Vranceanu Mihai - Bucuresti
    Marandici Adrian - Brasov
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Popescu Valentin - Bucuresti
    Salariu Adrian - Buftea
    Ene Dragos - Ploiesti
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 24.06.2017 la 22:21.

  5. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    senior
    Avatarul lui MrTed
    Data înscrierii
    31.01.2011
    Locație
    Slobozia
    Vârstă
    44
    Postări
    197
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 17 h 55 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    305
    Orac Teodor, Rm.Valcea, open

  7. Mulțumesc george60, Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
  8. #5
    senior
    Avatarul lui Marian Irimia
    Data înscrierii
    22.10.2016
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    45
    Postări
    274
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 16 h 18 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    632
    Irimia Marian - Ploiesti - Incepatori

  9. Mulțumesc george60, Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place B.Liviu, sebyy, Brulea Petre, Dan12, BOZGANU, Marian Bogdan le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    maestru

    Data înscrierii
    26.03.2012
    Locație
    Paulesti
    Vârstă
    54
    Postări
    1.001
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 12 h 14 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    4179
    Brulea Petre - Ploiesti- open

  11. Mulțumesc george60, Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
  12. #7
    senior

    Data înscrierii
    14.01.2008
    Postări
    681
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    58 z 4 h 29 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    1037
    Din Campina la open GRIGORE ALEXANDRU

  13. Mulțumesc george60, Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu, BOZGANU, Gabone, ADN, B.Liviu le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    junior
    Avatarul lui Pascu Razvan
    Data înscrierii
    27.03.2017
    Locație
    Magureni
    Vârstă
    32
    Postări
    125
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 13 h 57 m
    Timp online pe zi
    42 m
    Reputație
    534
    Pascu Răzvan din Măgureni. - Avansați. Mulțumesc

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  15. Mulțumesc Bogdan V, george60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Brulea Petre, BOZGANU, Marian Bogdan le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    maestru

    Data înscrierii
    26.03.2012
    Locație
    Paulesti
    Vârstă
    54
    Postări
    1.001
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 12 h 14 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    4179
    Ivan Valentin - Campina -Open

  17. Mulțumesc Bogdan V, george60 au mulțumit pentru mesaj
  18. #10
    senior

    Data înscrierii
    05.07.2012
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    57
    Postări
    831
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    78 z 14 h 51 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    3244
    Sârbu Dan, Ploiesti Open

  19. Mulțumesc Bogdan V, george60, darmaz ion au mulțumit pentru mesaj
  20. #11
    senior

    Data înscrierii
    14.01.2008
    Postări
    681
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    58 z 4 h 29 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    1037
    Citat Postat în original de allexut Vezi post
    Din Campina la open GRIGORE ALEXANDRU
    Ma transfer la elite

  21. Mulțumesc george60 au mulțumit pentru mesaj
  22. #12
    junior

    Data înscrierii
    15.02.2016
    Locație
    ploiesti
    Vârstă
    36
    Postări
    101
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 2 h 30 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    568
    Voicu Ionuț Ploiești Open
    Sorescu Mircea Paulesti Open

  23. Mulțumesc Bogdan V, george60 au mulțumit pentru mesaj
  24. #13
    cadet
    Avatarul lui lazarici_79
    Data înscrierii
    21.02.2017
    Locație
    Ploiești
    Vârstă
    39
    Postări
    29
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 7 h 23 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    116
    Lazăr Alin-breaza începători

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

  25. Mulțumesc Bogdan V, george60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place BOZGANU, Marian Bogdan, Gabone le-a plăcut acest mesaj
  26. #14
    senior
    Avatarul lui spintactic
    Data înscrierii
    23.11.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    236
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 16 h 27 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    846
    Buna ziua,

    Alexandru Marius, avansati - Bucuresti.
    Multumesc.

  27. Mulțumesc Bogdan V, george60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place vasile.moca, BOZGANU le-a plăcut acest mesaj
  28. #15
    senior
    Avatarul lui Unchiul Mortimar
    Data înscrierii
    14.02.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    33
    Postări
    193
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 6 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    280
    Serban Marius Amatori București
    Ioan Virlan Amatori București

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    Xiom Feel HX
    FH- Tenergy 05FX
    BH- Nittaku Fastarc G1

  29. Mulțumesc Bogdan V, george60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place BOZGANU le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa OLIMPIA", Ploiești - 27.07.2019
    De Bogdan V în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 435
    Ultimul post: 29.07.2019, 23:24
  2. Turneu B "Cupa 23 August", Ploiesti - 26.08.2017
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 129
    Ultimul post: 28.08.2017, 18:35
  3. Răspunsuri: 294
    Ultimul post: 25.07.2017, 14:15
  4. Răspunsuri: 66
    Ultimul post: 10.04.2017, 09:07
  5. Răspunsuri: 60
    Ultimul post: 25.01.2017, 11:52

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •